Hizmet Ver

4 Küçükçekmece İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Küçükçekmece civarında 421 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

İngilizce Özel Ders

En İyi 10 Küçükçekmece İngilizce Özel Ders Öğretmeni

Evin Hoca photo

Evin Hoca

24.02.2021

İngilizce Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul

10 yıldır mebde çalışıyorum. Her yaş grubuyla tecrübem vardır özellikle ilk ve orta okul çağındaki çocuklarla iletişimim kuvvetlidir.

Cavit Çarkı photo

Cavit Çarkı

24.06.2019

İngilizce Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul

Bülent Ecevit Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu olmakla birlikte başta ilkokul ve ortaokulda daha sonra da lisede stajımı tamamladım. Buna ek olarak formasyon eğitimimi de yine 2016 yılında Bülent Ecevit Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesinde tamamladım.

Anıl Hatipoğlu photo

Anıl Hatipoğlu

26.10.2019

İngilizce Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul

Merhabalar. Ben Anıl Hatipoğlu. Bahçeşehir Üniversitesi İngilizce Psikoloji bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda aile danışmanlık sertifikası programı kapsamında önümüzdeki aylarda Aile danışmanı olarak götev yapacağım. Bölümümün dili %100 ingilizce olmakla birlikte dünya çapında geçerli TOEFL...

Amir Ghazi photo

Amir Ghazi

21.09.2020

İngilizce Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul

● Face-to-face and Online (2 saat demo ders ücretsiz) - Okul İngilizce dersleri - Speaking (grammar - vocabulary - collocation) - Konuşma yanlışlıklarınızı düzeltmek. - Akıcılığınızı geliştirmek. Kelime bilginizi ve deyiminizi geliştirmek. - Business English - IELTS (Skills and Tricks) - Ticarı...

Ebru Çelik photo

Ebru Çelik

08.04.2021

İngilizce Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul

İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Yaklaşık 8 yıldır Genel İngilizce üzerine özel ders veriyorum. Dersleri dilerseniz online ya da yüz yüze yapabiliriz.

Seval Uymaz photo

Seval Uymaz

08.02.2021

İngilizce Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul

Hacettepe Üniversitesi İngilizce Mütercim tercümanlık mezunuyum. Boğaziçi Üniversitesi İşletme yüksek lisansı yapmaktayım. Yaklaşık 10 yıldır her seviyeye özel İngilizce özel ders vermekte ve aynı zamanda serbest çevirmen olarak hizmet vermekteyim.

Melek Akbaş photo

Melek Akbaş

26.04.2021

İngilizce Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul

Merhaba 🌞 İngilizce konuşma pratiği konusunda kendinizi geliştirmek ve özgüveninizi arttırmak istiyorsanız, sizlere yardımcı olmaya hazırım📚

Mehmet Tas photo

Mehmet Tas

07.05.2017

İngilizce Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul

12 yildir bu meslegi yapiyorum. Her seviyede ogrenci ile calistim. Amacim dili ogrenen kisiye sevdirmek, onun konusmasini saglamaktir. Ayni zamanda dil ogrenimi eglenceli hale getirip kolay ogrenmelerine onculuk etmektir.

Serkan Erdoğan photo

Serkan Erdoğan

16.02.2021

İngilizce Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul

Genel İngilizce. Pedagojik formasyona sahip olup hem okul hem de özel ders alanında tecrübe sahibiyim. Kişiye ve amaca özel görsel ve işitsel program ve tekniklerle İngilizceyi sevdirerek öğretirim. İngiltere ve Malta’da HİE eğitimi almış sertifikalı bir öğretmen olarak pratik konuşma ve test...

Emre Koç photo

Emre Koç

12.01.2017

İngilizce Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul

2007 Yılından bu yana tüm seviyelerde A1 2B B1 ve C TOEFL, IELTS, YDS, BUSINESS ENGLISH, Essay -E-Mail Writing, PROFICIENCY seviyelerinde üniversite hocası olarak eğitimler verdim. (Halen Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsünde Doktora eğitimime devam etmekteyim).Tüm seviylerde A A B B...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Küçükçekmece İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Küçükçekmece İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Küçükçekmece İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İngilizce Özel Ders için Küçükçekmece içinde toplam 421 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 875 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Küçükçekmece içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 4,278 kişi Küçükçekmece İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl