En İyi 10 Küçükçekmece İstanbul İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Küçükçekmece civarında 192 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Esra K.

Esra K.

İngilizce Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul
Merhabalar . hacettepe üniversitesi lisans ve istanbul teknık üniversitesi yüksek lisans mezunuyum. özel ders vermek ögrenciliğimden beri severek yaptıgım bir iş , ve suan da bunu hala devam ettirmekteyim.
Evin H.

Evin H.

İngilizce Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul
9 yıldır mebde çalışıyorum. ortaokulda çalıştım şu an lisede görev yapıyorum. Her yaş grubuna her seviyeye özel ders tecrübem bulunmaktadır.
Ozan  K.

Ozan K.

İngilizce Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul
2014 yılında İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum, 5 yıldır İstanbul da özel bir kolejde ingilizce öğretmeni olarak çalışıyorum.
Dilek Aslan

Dilek Aslan

İngilizce Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul
Anaokulu İlkokul 1-4 Orta okul 5-8 Lise 9-12 Seviyelerinde İngilizce Özel Ders. Çalıştığım kurumlar; Güneş Etüt Merkezi 5-8. Sınıflar Pisagor Dergisi Dersanesi 4-8. Sınıflar Bahçeşehir Koleji Anaokulu Dilko English Bakırköy Genel İngilizce (Yetişkin grupları) Hacıyan Ortaokulu 2-8. Sınıflar .Anadolu Lisesi 9-12. Sınıflar
Hemera Language Workshop

Hemera Language Workshop

İngilizce Özel Ders · Bakırköy, İstanbul
Farklı Yabancı Dil özel ders programlarıyla kolay bir şekilde yabancı dil öğrenmek isteyen herkese imkan tanıyan Hemera Language Workshop un programı şu şekildedir: 1- Bireysel özel ders 2- Sınavlara yönelik yabancı dil 3- Okula takviye yabancı dil 4- Ev hanımlarına özel yabancı dil 5- Konuşma, yazma ve gramer Size ihtiyaç duyabileceğiniz her anlamda özel yabancı dil eğitimi alabilme imkanı sunuyoruz. Bu sayede ihtiyacınız olduğu kadar yabancı dil öğrenebilecek ve kafanızdaki tüm soru
Sezin B.

Sezin B.

İngilizce Özel Ders · Bakırköy, İstanbul
1996 yılından beri profesyonel iş hayatımın haricinde İngilizce özel ders vermekteyim. İkiz bebeklerim sebebiyle profesyonel iş hayatıma son vererek sadece İngilizce özel ders vereceğim.
Esra K.

Esra K.

İngilizce Özel Ders · Fatih, İstanbul
Marmara Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Almanya’da Erasmus, Polonya’da AIESEC yaptım. Üniversitede öğretim görevlisiyim, İngilizce dersleri veriyorum. Genel İngilizce (A1-A2-B1-B2-C1 seviyeleri), YDS, YÖKDİL, TOEFL-IELTS sınavlarına hazırlık ya da speaking kategorisinden dilediğinizi seçip ona göre eğitim alabilirsiniz.
Celal K.

Celal K.

İngilizce Özel Ders · Bakırköy, İstanbul
ÖĞRETMEN HAKKINDA Boğaziçi Üniversitesi Lisans ve Marmara Üniversitesi Yüksek Lisans mezunuyum. Amerika ve Avrupa deneyimim var. 7 senedir kendi oluşturduğum sistemle konuşma garantili dersler vermekteyim. Misyonum: İnsanlara ilham vererek İngilizce öğrenmeleri için yol göstermek Vizyonum: Türkiye’nin en çok tercih edilen İngilizce öğretmeni olmak Çalışma ilkelerim: Dürüstlük, şeffaflık, samimiyet ve öğrenci odaklı olmaktır. DERSLER HAKKINDA Dersler Learning by Doing (yaşayarak ö
Pervin  K.

Pervin K.

İngilizce Özel Ders · Zeytinburnu, İstanbul
Ben yıldız teknik üniversitesi İngilizce öğretmenliği öğrencisiyim İngilizceyi ileri seviyede biliyor size akademik ya da konuşma ingilizcesinde yardım edebilirim iletişim becerilerim güçlü, anlatma kabiliyetim yüksek İngilizceyi geleneksel yollarla değil kendi yollarımızla sindire sindire öğreneceğiz... Teşekkür ederim
A.Kadir  A.

A.Kadir A.

İngilizce Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul
YDS KPDS LGS Hazırlık için İngilizce kursları. Yurt dışında uzun yıllar kaldım. Kolej ve üniversite tecrübem var.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hande Yıldız
İngilizce Özel Ders   29/09/2019

Dersi sevdiren bir öğretmen, ders bitiminde de öğrenciyi bırakmayan, takip eden bir sistemi var. Kendisiyle devam edeceğiz. Teşekkürler

         
İngilizce Özel Ders   28/08/2019

Kaliteli ve güvenilir bir kişilik. Hem ben hem 11 yaşındaki kızım ders aldık. Her yaşa ve her seviyeye uygun donanıma sahip. Ders almaya başladıktan sonra kızımın en sevdiği ders ingilizce oldu ve başarısı üst seviyeye çıktı. Speaking dersleri ile grammer birlikte aldık. Kısacası çok çok memnun kaldık.

         
Armağan Şahbaz
İngilizce Özel Ders   24/08/2019

Mert hoca oldukça pozitif, iyi niyetli ve alanında uzman birisi. Amerika ya gideceğim için ders almaya başladım kendisinden ve bir haftada bana öğrettiklerini hayatım boyunca okullarda öğrenememiştim.

         
Mehmet Ali Demirci
İngilizce Özel Ders   21/07/2019

Mehmet Hoca ile İngilizce öğrenmek çok keyifli 4 haftadır çalışıyoruz, ilerleme kaydettiğimi görebiliyorum.

         
İlkay Aydoğan
İngilizce Özel Ders   03/06/2019

Evşen Hoca’nın kendine özgü çok güzel bir anlatımı var. Beni en çok etkileyen yüzelsel bir anlatımı yok. Temeline inip, matematiğini anlatıyor. Kendisi ile enerjimiz çok iyi tuttu. Hem de her açıdan, bir bütün olarak İngilizceyi öğretmeye çalışıyor. Gramer, konuşma, kalıplar. Kendisi iyiki hayatıma girdi.

         
Şükrü Yıldız
İngilizce Özel Ders   15/05/2019

6 ay aydır ders alıyorum. Başlangıç seviyesi ile başladım. Şu an çok iyi bir seviyedeyim ve devam ediyorum. İşinde çok iyi, disiplinli ve öğretme meraklısı. Canı gönülden tavsiye ediyorum.

         
Uysal Ömer Emre
İngilizce Özel Ders   14/05/2019

Merhaba Hüseyin Hoca dan mimarlık ofisine gelen Japonlara tercümanlık etmesini istedim. Gayet memnun kaldım. Kendisine teşekkür ederim.

         
Murat Pınar
İngilizce Özel Ders   05/05/2019

Selamlar, İngilizce öğrenimi için geçmiş yıllarda bir çok kurum/kuruluştan ders ve kurs almama rağmen, öğrenme ve konuşma alanında noksanlık yaşıyordum. Armut.com aracılığı ile Deniz Hoca’dan ders almaya başladıktan sonra hem İngilizce’ye olan ilgim ve isteğim olumlu/pozitif olarak devam ediyor. Tercihiniz özel ders alarak İngilizce öğrenmekten yanaysa eğer, tavsiyem Deniz hoca olacaktır. İngilizce kursunda size verilecek tüm materyaller mevcut. Şu an BBC yayını olan Speak Out ile birlikte 3 farklı yardımcı kaynağı kullanarak pekiştirmeli bir şekilde ilerliyoruz. Şu an kullandığımız kaynaklar hedefe ilerlememiz ve ilerlemeniz için çok doğru kaynak/kitaplardır. Düzenli ev ödevi verilmesi de İngilizce’yi unutmamanıza yardımcı oluyor. Ben şu an faydasını görüyorum ve belli bir seviyeye gelene kadar da ders almaya devam edeceğim. Sizler de Deniz hoca’dan ders almaya karar verdiğinizde ne kadar haklı olduğumu görmüş olacaksınız. Şimdiden keyifle öğreneceğiniz ve ders alacağınız günler diliyorum. Teşekkürler, Murat.

İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz