En İyi 10 Küçükçekmece İstanbul İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Küçükçekmece civarında 216 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Muhammed Ç.

Muhammed Ç.

İngilizce Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul
10 yıldır İngilizce öğretmenliği yapmaktayım. Boğaziçi Üniversitesi İngilizce öğretmenliği bölümü mezunuyum. İstanbul un prestijli dil kurslarında başladığım kariyerime MEB de devam ettim ve uzun zaman İngilizce okutmanlığı yaptım. Şu an freelance çalışıyorum. Özellikle hazırlık muafiyet sınavı (proficiency), IELTS, TOEFL ve YDS üzerine dersler veriyorum. Avrupa Birliği projeleriyle Avrupa da değişik zamanlarda 4 farklı ülkede bulundum.
Serife G.

Serife G.

İngilizce Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul
2006 Öss Türkiye 81.si olarak Bilkent Üniversitesini tam burslu kazandım. 2011 Ingiliz Dili ve Edebiyatı bölümünü şeref listesine girerek bitirdim. Toplamda 15 yıldır Ingilizce ile iç içeyim. 9 yıldır da özel dersler veriyorum. Yetişkinlerde gramerde ihtiyaç kadarını verip konuşma ağırlıklı ders işliyorum. Ders dışında da sürekli ödev ve egzersiz vererek öğrenciyi İngilizce ile sürekli iletişim halinde tutuyorum. Çocuklarda ise özellikle 4-12 yaş aralığı ile ders işliyorum. Hem okul derslerin
Esra Y.

Esra Y.

İngilizce Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul
Merhaba, 2 senedir yetişkinlere,ilkokul ve lise öğrencilerine her seviyeye uygun ingilizce özel ders vermekteyim.Derslerim ağırlıklı olarak grammer bilgisi ve speaking üzerinde geçiyor.İlkokul ve lise öğrencilerine verdiğim özel derslerde okul ödevleri,projeleri gibi konularla da paralel olarak ilerleyerek yardımcı oluyorum.Üniversite öğrencisiyim bölümümü yüzde yüz ingilizce okuyorum.Work and travel programıyla 3 ay Amerika da çalıştım.Bu durum speakingimi geliştirdi.Belirttiğim konularda d
Dilek Aslan

Dilek Aslan

İngilizce Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul
Anaokulu İlkokul 1-4 Orta okul 5-8 Lise 9-12 Seviyelerinde İngilizce Özel Ders. Çalıştığım kurumlar; Güneş Etüt Merkezi 5-8. Sınıflar Pisagor Dergisi Dersanesi 4-8. Sınıflar Bahçeşehir Koleji Anaokulu Dilko English Bakırköy Genel İngilizce (Yetişkin grupları) Hacıyan Ortaokulu 2-8. Sınıflar .Anadolu Lisesi 9-12. Sınıflar
Rabia K.

Rabia K.

İngilizce Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul
Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Ankara Üniversitesi'nde aynı bölümden yüksek lisansıma devam ediyorum. 25 yaşındayım.Lise 2.sınıftan beri ilkokul öğrencilerine, üniversite eğitimim boyunca da hem ilkokul seviyesinde hem de üniversiteye yada YDS'ye hazırlık alanlarında özel ders deneyimlerim oldu. Hali hazırda özel ders verdiğim 2. ve 4. sınıf öğrencilerim de bulunmaktadır.
Hüma Ş.

Hüma Ş.

İngilizce Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul
Boğaziçi Üniversitesi ingilizce öğretmenliği bölüm mezunu uzun yıllar Amerika’da yaşamış deneyimli ingilizce öğretmeniyim.
Celal T.

Celal T.

İngilizce Özel Ders · Bakırköy, İstanbul
ÖĞRETMEN HAKKINDA Boğaziçi Üniversitesi Lisans mezunuyum. Amerika ve Avrupa deneyimim var. 7 senedir kendi oluşturduğum sistemle konuşma garantili dersler vermekteyim. Misyonum: İnsanlara ilham vererek İngilizce öğrenmeleri için yol göstermek Vizyonum: Türkiye’nin en çok tercih edilen İngilizce öğretmeni olmak Çalışma ilkelerim: Dürüstlük, şeffaflık, samimiyet ve öğrenci odaklı olmaktır. DERSLER HAKKINDA Dersler Learning by Doing (yaşayarak öğrenme) esasına dayalıdır. Yurt dışına
Züleyha B.

Züleyha B.

İngilizce Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul
Merhaba. Selçuk Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı 2016 yılı mezunuyum. Öncelikle yarım saatlik demo ders gerçekleştirip, ihtiyaçlarımızı belirleyerek ilerleyeceğimiz rotamızı çiziyoruz. Ders saatlerimiz istek doğrultusunda 60 ve 90 dakika şeklindedir.
Seyran  Ş.

Seyran Ş.

İngilizce Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul
Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği mezunuyum. Her yaş grubundan öğrenciye ders verme tecrübem vardır. Derslerde okuma,yazma,dinleme ve konuşma olarak dilin bütün ögelerine yer versem de genel olarak temel hedefi akıcı konuşma olarak belirleyip pratiği onun üzerinde yoğunlaştırıyorum.
Betül D.

Betül D.

İngilizce Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul
Ilkokul ortaokul düzeyindeki öğrencilere ders verebiliyorum.iyi düzeyde ingilizceye sahibim medipol üniversitesinde bunun eğitimini aldım. Eminim iletişime geçen arkadaşlarımla anlaşır ve onlara kaliteli bir eğitim sağlayabilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ali ŞİMŞEK
İngilizce Özel Ders   05/07/2020

Ben çok memnun kaldım. Armut.com a teşekkür ederim.ders almak istediğimi belirttim. Herkes bana teklif veriyor. İstediğimi seçebiliyorum. Tüm öğretmenlerime de teşekkür ederim

         
Belma Gürbüzlü
İngilizce Özel Ders   14/06/2020

Bülent hoca ile alacağınız kaliteli eğitimle kendinizi istediğiniz seviyeye getirebilirsiniz. Aksandan dolayı konuşamıyorum diyorsanız Bülent hocayı tercih etmelisiniz

         
Dilek Altaş
İngilizce Özel Ders   08/06/2020

Emre Bey'den yaklaşık 2 ay dır ders alıyorum.Çok farklı bir method ve fazlası ile meteryaller kullanmaktadır ve kişilerdeki eksikliklere yönelik ilerlemektedir.Kendimdeki eksiklikleri daha net görmemde fayda sağlamıştır.Gerçek anlamda gelişim sağladığıma inanıyorum.

         
Aylin Küpeli
İngilizce Özel Ders   28/05/2020

İngilizce'nin de beni mutlu edebileceğini öğrettiği için Oylum hocaya teşekkür borçluyum bilgisi ve sevecen tavrıyla ingilizceye bakış açımı değiştirdi ve eksiklerim konusunda çok yardımcı oldu

         
Erkan AĞARDAN
İngilizce Özel Ders   16/05/2020

İş hayatımda başarılı olabilmek için İngilizceyi öğrenmem gerekiyorduTanıdığım aldığı eğitim ve yurtdışı tecrübesi nedeniyle Ertuğrul Bey ile tanıştırdı. Bugüne kadar bir çok kez İngilizce eğitimi almama rağmen hiç yol kat edememiştim ve umudumu kaybetmiştim. Ertuğrul bey ile bu değişti. Seviyeme ve durumuma göre bir eğitim programı hazırladı. Yurtdışı tecrübeleri, günlük yaşamda kullanılan konuşma dili, hangi ortamda nasıl hareket edileceği gibi tüyoları da sürekli verdi. Şuan İngilizce benim için korkulacak bir şey değil. Katkıları için ve her şeyden önce İngilizce motivasyonumu yeniden kazandırdığı için Ertuğrul beye çok teşekkür ediyorum. En kısa zamanda yeniden bir program yaparak pratiklere devam etmek istiyorum. :)

         
Ayse Ejder
İngilizce Özel Ders   06/05/2020

Süleyman Hoca gerçekten alanında uzman. Dil eğitiminde klasik grammer dayatmalarını kullanmıyor. Onunla çok rahat iletişim kurabiliyorsun. Ciddi manada kısa sürede çok iyi yol katedebiliyosun. Ben onunla çalıştığım için onu tercih ettiğin için çok memnun oldum.

         
Umit Deniz
İngilizce Özel Ders   11/02/2020

Ders anlatımı, bilgi paylaşımı olarak dersler güzel geçiyor ve ders saatinin nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Derslerin keyifli geçeceğinden şüpheniz olmasın.

         
Seray Genç
İngilizce Özel Ders   10/02/2020

Cengiz Bey ile armut.com aracılığı ile tanışma fırsatı buldum. Hem kariyerim hem de sosyal anlamda beni zaman zaman oldukça zor duruma düşüren ve yıllardır ertelediğim bu konunun artık önümde bir engel olmasını istememle başladı özel ders serüvenim. Cengiz bey akılda kalıcı ve de sürükleyici ders anlatım metodu ile olabildiğince hızlı bir şekilde bu sorunu çözmenize yardımcı olacaktır. Ders saatleri dışında da tüm sorularınıza hızlı bir şekilde cevap vererek yardımcı olması kayda değer. İngilizce seviyeniz ne olursa olsun anlatım şekli ile ve seviyenize uygun örnekleriyle adım adım ilerlemenizi sağlayacak iyi bir eğitmen.

İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz