En İyi 10 Maltepe İstanbul Bilgisayar Eğitimi

4 Bilgisayar Eğitimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Maltepe civarında 13 Bilgisayar Eğitmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Fatih A.

Fatih A.

Bilgisayar Eğitimi · Maltepe, İstanbul
Tüm Programlama dilleri ve Veri Tabanı Sistemlerinde ders verebilirim. Ödevlere ve bitirme projelerine yardım edebilirim. 8 Yıldır sektörde yazılım uzmanı olarak çalışıyorum. C# (Winform, Webform, MVC, Web servisler, Linq, Entity Framework), Java (Android), Swift IOS, Python dillerinde uygulamalar geliştirdim. MsSql, MySql, Sqlite, Oracle, Postgres veri tabanlarını kullandım. Kişisel olarak MongoDB ve Couchbase gibi NoSql sistemlerle ilgilendim.
MERYEM M.

MERYEM M.

Bilgisayar Eğitimi · Ataşehir, İstanbul
İyi Günler, Marmara Üniversitesi Bilgisayar Öğretmenliği mezunuyum. 5 yıllık bilgisayar öğretmeniyim. İlkokul ve ortaokula ders vermekteyim. Öğrencilerle güzel iletişim kurduğuma inanıyorum.Mesaj atarak ulaşabilirsiniz.
Nafiz A.

Nafiz A.

Bilgisayar Eğitimi · Maltepe, İstanbul
Detaylarını aşağıda belirtmiş olduğum konularda hizmet ve eğitim veriyorum. - Windows (Bütün sürümler), Linux ve Adnroid İşletim Sisteminin kullanımı ve incelikleri (Bilgisayar, Tablet ve Telefonlar için), - Microsoft Office Pro 2010 (Word, Excel, Powerpoint) eğitimi, - Microsoft Office Pro 2016 (Word, Excel, Powerpoint) eğitimi, - LibreOffice eğitimi, - Kullanıcının talep etmiş olduğu herhangi uygulamanın eğitimi, - Genel Muhasebe Eğitimi, (Logo Tiger Yazılımı ile birlikte), - İnsan
Barış G.

Barış G.

Bilgisayar Eğitimi · Ataşehir, İstanbul
✍İTÜ Matematik Mühendisliği ✍Yeditepe Bilgisayar Mühendisliği ✔Birebir her yaşa yönelik kodlama ve bilgisayar dersleri ✔Programlama : Web, Linux, RaspberryPi, C, C++, C#, HTML. Python ✔Microsoft Office, Word, Excel, Power Point ☎
Meryemenes İ.

Meryemenes İ.

Bilgisayar Eğitimi · Ataşehir, İstanbul
Başarmanın sırrı çalışmaktır.1 0 yıllık öğretmenden bilgisayar ,Arapça ,satranç,ilkokul takviye dersleri.ilkokul matematik,ingilizce,odevlere yardım, güler yüzlü sosyal sıcak kanlı başarılı bir öğretmenden ders almak istemez misiniz ?
Tugrul A.

Tugrul A.

Bilgisayar Eğitimi · Ataşehir, İstanbul
Yeditepe Üniversitesi 3.sınıf Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Nesne Tabanlı Programlama dillerinden Java da yaz projesi yaptım.
Mehtap B.

Mehtap B.

Bilgisayar Eğitimi · Kadıköy, İstanbul
Merhaba, bilgisayara giriş dersleri, office programları, beginner ingilizce dersleri verebilirim. Sap BW danışmanıyım, sap bw giriş dersleri de verebilirim
Iskender S.

Iskender S.

Bilgisayar Eğitimi · Kartal, İstanbul
Bilgi Teknolojileri alaninda 21 yillik deneyim sahibiyim. Escort Bilgisayar - American Resource Corporation - Ortadogu Koleji - Doga Koleji gibi buyuk kurumlarda gorev yaptim. Bilgisayar donanimi - Profesyonel Bilgisayar kullanimi - Ms Office uygulamalari - Web tasarimi - Temel bilgisayar egitimi konularinda ders veriyorum.Evinizde is yerinizde cocugunuz icin, kendiniz icin personeliniz icin guvenerek egitim alabilirsiniz. Su an icin calistigim bircok kurumsal firma ve kisisel egitim alan katil
Eralp K.

Eralp K.

Bilgisayar Eğitimi · Kartal, İstanbul
2004 YILINDAN İTİBAREN, KARTAL, TUZLA VE MALTEPE , KADIKÖY HALK EĞİTİM MERKEZLERİNDE, ÖZEL DERSHANELERDE YÜZLERCE YETİŞKİN BİLGİSAYAR KULLANICISINA % 100 BAŞARI GARANTİLİ BİLGİSAYAR KULLANIMI, İLERİ DÜZEY OFİS PROGRAMLARI, AUTOCAD, SOLIDWORKS, 3DS MAX, VRAY, GRAFİKERLİK (PHOTOSHOP, ILLUSTRATOR, INDESIGN ) EĞİTİMLERİ VERDİM. EĞİTİM ALAN ÖĞRENCİLERİM YA MEVCUT MESLEKLERİNDE İLERLEME GÖSTERDİLER YADA YENİ MESLEKİ ALANLARDA İŞ BULABİLDİLER.
Yasin T.

Yasin T.

Bilgisayar Eğitimi · Kartal, İstanbul
Bilgisayar ve Kontrol Öğretmenliği mezunuyum.Temel bilgisayar eğitimi,veritabanı sql ve programlama eğitimi verebilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Handan Kılıç
Bilgisayar Eğitimi   24/08/2019

Cok memnun kaldim. Yusuf bey alaninda uzman. cok ozverili bir calisma gerceklestirdi. Ogrenmek istedigim konular harici lazim olabilecek her türlü bilgiyi vermeye calisti.ihtiyac halinde tekrar kendisinden ders almak isterim.

         
Ahmet K. Alaca
Bilgisayar Eğitimi   27/06/2019

Talep ettiğim eğitim ile alakalı Koray bey ile görüşme yaptık. Kendisinin göndermiş olduğu eğitim programını inceledim. Eğitim programının kullanıcının ihtiyacına - eğitimine yönelik ve esnek olduğunu gördüm. Eğitim bittikten sonrada ayrıca yorum yapacağım. Eğitim programı şimdilik gayet hoşuma bitti. Teşekkür ederim.

Bilgisayar Eğitimi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz