Hizmet Ver

4 Maltepe Bilgisayar Eğitimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Maltepe civarında 200 Bilgisayar Eğitmeni hizmet vermeye hazır.

Bilgisayar Eğitimi

En İyi 10 Maltepe Bilgisayar Eğitmeni

Meryem Mesiloğlu photo

Meryem Mesiloğlu

25.11.2019

Bilgisayar Eğitimi · Maltepe, İstanbul

İyi Günler, Marmara Üniversitesi Bilgisayar Öğretmenliği mezunuyum. 6 yıllık robotik, kodlama ve bilgisayar öğretmeniyim. İlkokul ve ortaokula ders vermekteyim. Öğrencilerle güzel iletişim kurduğuma inanıyorum. Mesaj atarak ulaşabilirsiniz.

Bayram Dede photo

Bayram Dede

04.09.2018

Bilgisayar Eğitimi · Maltepe, İstanbul

Aşağıdaki konularda özel ders verilir. - Temel Excel Eğitimi - İleri Excel Eğitimi - Pivot Tablo - VBA Makro okuma, yazma - Genel Word Eğitimi - Tez yazımı için word eğitimi - Powerpoint Eğitim Kimler almalı? - Üniversitede wordde saatlerce ödev yapıp yaptığı ödevin şeklini bir türlü...

Ersun Durmuş photo

Ersun Durmuş

13.04.2021

Bilgisayar Eğitimi · Maltepe, İstanbul

Microsoft Office Uygulamaları (Word,Excell,Powerpoint), temel bilgisayar kullanımı eğitimi verilir. Üniversite'de Temel Bilişim Teknolojileri dersi vermekteyim.

Nafiz Aşık photo

Nafiz Aşık

25.08.2017

Bilgisayar Eğitimi · Maltepe, İstanbul

Detaylarını aşağıda belirtmiş olduğum konularda hizmet ve eğitim veriyorum. - Windows (Bütün sürümler), Linux ve Adnroid İşletim Sisteminin kullanımı ve incelikleri (Bilgisayar, Tablet ve Telefonlar için), - Microsoft Office Pro 2010 (Word, Excel, Powerpoint) eğitimi, - Microsoft Office Pro...

Alper Karaman photo

Alper Karaman

04.11.2020

Bilgisayar Eğitimi · Maltepe, İstanbul

Marmara üniversitesi bilgisayar mezunuyum. Türk hava yollarında merkezi sistemler (mainframe) üzerine çalışmaktayım. Yaklaşık 6 yıllık iş tecrübesine sahibim. Profesyonel iş hayatım dışında, kendi yaptığım proje siteler ve çalışma ekiplerim var. DinamikNetwork ve Figurex sitelerinin kurucuyum....

Yusuf Güleç photo

Yusuf Güleç

24.02.2014

Bilgisayar Eğitimi · Maltepe, İstanbul

2006 yılından bu yana Outsource Bilgi İşlem desteği, Özel Yazılım geliştirme, Web sitesi programlama, Kamera, Alarm GÜvenlik sistemleri.

Mert Kaymaz photo

Mert Kaymaz

04.03.2018

Bilgisayar Eğitimi · Maltepe, İstanbul

Boğaziçi Üniversitesi nde Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri bölümünde okumaktayım. Babamın da mesleği bilgisayar üzerine olduğundan küçüklüğümden beri bilgisayarla büyüdüm diyebilirim. Bilgisayar üzerine çoğu konuda geniş bilgiye sahibim.

Meryemenes İpek photo

Meryemenes İpek

30.12.2016

Bilgisayar Eğitimi · Maltepe, İstanbul

Başarmanın sırrı çalışmaktır.1 0 yıllık öğretmenden bilgisayar ,Arapça ,satranç,ilkokul takviye dersleri.ilkokul matematik,ingilizce,odevlere yardım, güler yüzlü sosyal sıcak kanlı başarılı bir öğretmenden ders almak istemez misiniz ?

Barış Görgülü photo

Barış Görgülü

03.09.2018

Bilgisayar Eğitimi · Maltepe, İstanbul

✍İTÜ Matematik Mühendisliği ✍Yeditepe Bilgisayar Mühendisliği ✔Birebir her yaşa yönelik kodlama ve bilgisayar dersleri ✔Programlama : Web, Linux, RaspberryPi, C, C++, C#, HTML. Python ✔Microsoft Office, Word, Excel, Power Point ☎

Kadir Balcı photo

Kadir Balcı

13.08.2018

Bilgisayar Eğitimi · Maltepe, İstanbul

Slm uzun süredir bilgisayarlarla ilgileniyorum ağırlık olarak donanımla hiç bir bilginiz olmadan bir kaç ay içerisinde profesyonel anlamda bilgisayar öğrenmiş olursunuz Bilgisayarda sorun giderme Bilgisayarda program kurulumu yapma Bilgisayar da işletim sistemi kurulumu Bilgisayarda...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Maltepe Bilgisayar Eğitimi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Maltepe Bilgisayar Eğitimi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Maltepe Bilgisayar Eğitimi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Bilgisayar Eğitimi için Maltepe içinde toplam 200 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 15 yorum ve verilen 4.7 ortalama puan Maltepe içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 179 kişi Maltepe Bilgisayar Eğitimi için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl