En İyi 10 Maltepe İstanbul Freelance Yazılımcı

3 Freelance Yazılımcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Maltepe civarında 136 Freelance Yazılımcı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Alpcan Arpalıyiğit

Alpcan Arpalıyiğit

Freelance Yazılımcı · Maltepe, İstanbul
Bilgisayar Mühendisi olmakla birlikte ilgilendiğim programlama dilleri: C, C++, C#, Java, Python, Html; ve ilgilendiğim teknoloji ve teknikler: Entity Framework, ASP.NET, ADO.NET, .NET FRAMEWORK, OPEN-CV Library. Tüm bunlara ek olarak bilgisayar donanımı, parça değişimi alım satımı işleriyle de ilgilenmiş bulunmaktayım. Linux tabanlı işletim sistemlerine aşinalığım var, Raspbian OS ve OPEN-CV kütüphanesini bitirme projemde kullandım. Eksiklik olan noktalarda çözüme ulaştıracak gerekli bilgi ve
Mustafa  Aydın

Mustafa Aydın

Freelance Yazılımcı · Maltepe, İstanbul
ÖZEL BİR YAZILIM ŞİRKETİNDE YAZILIM MÜHENDİSİ OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM. ÖZEL SEKTÖRDE 2 YILLIK TECRÜBEYE SAHİBİM. İSTEKLERİNİZ EN İYİ ŞEKİLDE ANALİZ EDİLİR VE VAKTİNDE TESLİM EDİLİR. C#, ASP.NET MVC, ASP.NET WEB API, MSSQL, ORACLE, NoSQL,(MONGO, REDİS , ELASTİCSEARCH) JAVASCRİPT, HTML, CSS
Tolun Tosun

Tolun Tosun

Freelance Yazılımcı · Maltepe, İstanbul
Lisans ve Yüksek Lisansımı Sabancı Üniversitesi Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği programında tamamladım. Halen akademik olarak Cryptography alanında çalışmaktayım. Almanyada otomotiv sektöründe çalıştım. Türkiyede freelance projeler yaptım.
Mustafa Balta

Mustafa Balta

Freelance Yazılımcı · Maltepe, İstanbul
İhtiyacınıza özel web uygulaması, masa üstü uygulaması veya back end uygulamaları yazabilirim. C#, Web Uygulaması, Desktop Uygulaması, Web Api, Kurumsal Entegrasyon vb.
Gürkan Sağlam

Gürkan Sağlam

Freelance Yazılımcı · Maltepe, İstanbul
Yaklaşık 3 yıldır kendi bağlantılarım vasıtasıyla freelance yazılımcı olarak projeler gerçekleştiriyorum. Bu platform vasıtasıyla çalışma alanımı genişletmek istiyorum. Aldığım işleri bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da titizlikle ve hızlı bir şekilde tamamlamak üzere iş tekliflerinizi bekliyorum.
Testkayti

Testkayti

Freelance Yazılımcı · Maltepe, İstanbul
* Firmanıza kurumsal bir kimlik kazandırmak. * İşinizi internette taşımak (e-ticaret) veya tanıtmak. * İşinizi kolaylaştıracak spesifik çözümler sunmak.
Ertugrul Kara

Ertugrul Kara

Freelance Yazılımcı · Maltepe, İstanbul
15 yıllık yazılım geliştirme tecrübem ile ihtiyacınız olan uygulamaları analiz edip, gerekli geliştirmeleri yaptıktan sonra ihtiyacınıza göre dökümante ediyorum. Elektronik dönüşüm uzmanlık alanım. E-Fatura, E-Arşiv, E-Defter v.b. entegrasyonlarınızı istediğiniz firma regülasyon standartlarına uygun şekilde analiz edip tamamlıyorum.
Safa  Oran

Safa Oran

Freelance Yazılımcı · Maltepe, İstanbul
Microsoft yazılım uzmanlığım(.NET) var. Aynı zamanda C programlama, Pyhton ve Yapay Zeka konusunda ileri düzey bilgi sahibiyim. Derin öğrenme ve makine öğrenmen konusunda projeler geliştirmekteyim. Orta düzey Gömülü sistemler üzerine bilgi sahibiyim.
Ömer Yıldız

Ömer Yıldız

Freelance Yazılımcı · Sancaktepe, İstanbul
Trakya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim.Bosch Turkey de Web Developer olarak çalışmaktayım. Microsoft Yazılım Uzmanlığı sertifikasına sahibim. Asp.Net MVC, Django, JavaScript gibi teknolojiler ile Mobil uyumlu websiteleri yapıyor ve Android App geliştiriyorum.Genç bir bakış ile hızlı ve güvenli projeler için ulaşabilirsiniz.
Oktay Sezgin

Oktay Sezgin

Freelance Yazılımcı · Maltepe, İstanbul
İş zekası, sektörel isteğe özel yazılım, iş süreçleri yönetimi, kurumsal içerik web sitesi ve Android / iOS mobil uygulama çözümleri ile ilgili, uzman, yetkin ve profosyenel ekibim ile birlikte danışmanlık, geliştirme ve outsource hizmetleri vermekteyiz. http://www.oktaysezgin.com MCSD - Microsoft Certified Solution Developer MCAD - Microsoft Certified Application Developer
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ezgi K.
Freelance Yazılımcı   20/01/2021

Her konuda çok yardımcı oldu kısa bir süre olmasına rağmen elinden gelenin en iyisini yaptığını düşünüyorum. Rahatlıkla güvenebilirsiniz :))

         
Eyüp A.
Freelance Yazılımcı   20/12/2020

Çok iyi bir çalışma oldu. Kısa sürede gerçekleştirmek istediğimiz projeyi kurguladırlar. İletişim harika, rahatlıkla birlikte çalışabilir diyalog oluşturabilirsiniz. Herkese tavsiye ederim..

         
Alp K.
Freelance Yazılımcı   17/12/2020

Oldukça verimli ve etkili bi iş çıkardı kendisi. İhtiyacı olan kişilere tavsiyem Beyhan Beyi tercih etmeleridir!

         
Ömer M.
Freelance Yazılımcı   27/11/2020

20 yıllık Java tecrübesiyle İzzet Bey çok yardımcı oldu. Onun sayesinde bende geliştim. Kesinlikle güvenebilirsiniz. Aynı zamanda çok beyefendi.

         
Berika S.
Freelance Yazılımcı   26/11/2020

Proje odevimi istedigimden daha erken ve eksiksiz teslim etti. Ihtiyacim oldugunda da destek vermekten hic cekinmedi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Ahmet A.
Freelance Yazılımcı   20/11/2020

Kendisi oldukça ilgili, belirttiği tarihte projemi yetiştirdi, başka projede tekrar çalışacağım. Kesinlikle tavsiye ederim gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

         
Furkan G.
Freelance Yazılımcı   30/10/2020

İşinde çok başarılı birisi verdiğimiz işi çok hızlı ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirip teslim etti. Aldığım hizmetten son derece memnun kaldım.

         
Alican Y.
Freelance Yazılımcı   10/03/2020

Bu piyasada Emre bey gibi işini seven, dürüst çalışan insanları görmek çok güzel, çalıştığıma çok memnun oldum, projemde kaydedilen önemli aşamalarda bilgilendirmeleri , her istediğime hızlı ve çözüm odaklı cevapları , tecrübesi ve bilgisiyle çok güzel bir iş çıkardığı için kendisine çok teşekkür ediyorum, diğer işlerimde kendisiyle çalışmak isterim.

Freelance Yazılımcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz