En İyi 10 Maltepe İstanbul Piyano Dersi

4 Piyano Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Maltepe civarında 61 Piyano Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Mert Çınar

Mert Çınar

Piyano Dersi · Maltepe, İstanbul
Merhabalar :) Müzik hayatıma 12 yıl önce piyano çalmaya başlayarak başladım. Klasik Batı Müziği ve Türk Müziği eğitimi aldım. Profesyonel olarak piyano, trompet ve tuba çalmaktayım.6+ yaş grubu ve yetişkinlere özel ders vermekteyim. Doğru öğretim tekniklerini kullanarak her yaş grubu için farklı metotlar uygulayarak ders vermekteyim. Müziği seven herkesin müzikle buluşması dileğiyle.
Yağmur Elif ALŞAN

Yağmur Elif ALŞAN

Piyano Dersi · Maltepe, İstanbul
Devlet Konservatuvarı mezunuyum aynı zamanda formasyon adı altında pedagoji eğitimi de aldım. MAGMA Korosu'nda koristim. 5 yıldır düzenli olarak 6+ yaş grubuna ve yetişkinlere piyano ve solfej özel dersleri vermekteyim. Yaş gruplarının niteliğine göre yöntemler seçerek eğitim veriyorum.
Lile Okribelashvili

Lile Okribelashvili

Piyano Dersi · Maltepe, İstanbul
Öğrenciyle çalışma programımı her öğrencinin kapasitesine, yaşına ve durumuna uygun hazırlıyorum. Dersleri şu anda yalnızca öğrencilerimin evinde yapabilirim. Dersleri yalnızca piyano dersi seklinde değil solfej dersi de veriyorum. Biraz kendimden bahsetmek isterim; yılında Tiflis Devlet konservatuarı piyano ve solfej anasanat dalı ile eğitimine başladım. Burada yıl eğitim gördüm. yılında Türkiye’ye yerleşti ve Denizli Hakkı Dereköylü Güzel Sanatlar Lisesi’nde lise eğitimine başladım. An
Rüya Koçer

Rüya Koçer

Piyano Dersi · Maltepe, İstanbul
Merhaba :) İstanbul Anadolu yakası için her yaş grubuna Piyano Şan dersi vermekteyim. konservatuvarı birincilikle kazanıp birincilik ile bitiren,Devlet Konservatuvarı Opera-Şan mezunu bir eğitmenim. 15 yıldır piyano çalmamın yanı sıra 8 Yıldır özel okullar da müzik öğretmeni olarak görev yapmaktayım :) Her yaşa göre özelle hazırlanan programımdan yararlanmak için iletişime geçmeniz yeterli ☺️
Namık Kemal Yıldırım

Namık Kemal Yıldırım

Piyano Dersi · Ataşehir, İstanbul
Kursumuz, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı ndan alınmış izin kapsamında ÖZEL ATAŞEHİR NAMIK KEMAL YILDIRIM MÜZİK KURSU (www.nkymuzik.com) adıyla İstanbul Ataşehir de faaliyet göstermekte olup, Koronavirüs (COVID-19) salgın süreci nedeniyle alınması gerekli tüm tedbirler dersliklerimizde eksiksiz bir şekilde uygulamaktadır. PANDEMİ NEDENİYLE ONLİNE DERSLERİMİZ BAŞLAMIŞ OLUP, DERS ÜCRETİMİZ İNDİRİMLİ 100 TL OLARAK UYGULANMAKTADIR. İstanbul Universitesi Devlet Konservatuarı Keman bölümü mezunuyum. Uz
Beste Dündar

Beste Dündar

Piyano Dersi · Maltepe, İstanbul
6-12 yaş arası çocuklara, öğrenmelerini daha keyifli hale getirecek özel metotlarla piyano ve armoni dersleri veriyorum. 18 yıldır piyano çalmaktayım. İlgi ve sevgi ile deneyimlerimi öğrencimiz ile paylaşmaktan mutluluk duyarım.
Dilara Taşoğlu

Dilara Taşoğlu

Piyano Dersi · Maltepe, İstanbul
Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi konservatuvarı mezunu olup Dokuz Eylül üniversitesinde pedagojik formasyonumu tamamladım. Piyano eğitimi almak isteyenler iletişime geçebilir. Teşekkürler
İhsan Gönen

İhsan Gönen

Piyano Dersi · Kadıköy, İstanbul
13 yıldır müzisyenim. Klarnet, Saksafon, Piyano çalıyorum. Klasik batı müziği ve türk müziği eğitimi aldım.
Gülizar İsmail

Gülizar İsmail

Piyano Dersi · Maltepe, İstanbul
Piyano çalmaya ilk 4 yaşında başladım. Güzel Sanatlar lisesi ( 11 yıl ) ve Konservatuar ( 4 yıl ) mezunuyum. Bir çok orkestralarda; Opera stüdyosu, Devlet Tiyatroları ve Devlet orkestrasında çalıştım. Bu okullarda elde ettiğim bilgi ve birikimi sizlere aktarmaya çalışacağım. 11 yıldır tüm yaş gruplarındaki öğrencilere piyano eğitimi veriyorum. Ayrıca ABRSM, LCM ve KONSERVATUAR sınavlarına da her seviyeden öğrenci hazırlıyorum. Amacım size rahatlıkla, hiç sıkılmadan, hızlı bir şekilde piyano ç
DAMLA  ÇAMAŞ

DAMLA ÇAMAŞ

Piyano Dersi · Ümraniye, İstanbul
Yaklaşık 8 senedir Piyano eğitmenliği yapıyorum. 2. Branşım flüt . konservatuara hazırlık armoni dersleri veriyorum . LCM programına 100 ün üzerinde öğrenci hazırladım . işimi keyifle yapıyorum . İstanbulda Ataşehirdeyim. Abant İzzet Baysal Üniversitesi Müzik Bölümü 2009 Mezunuyum .
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Funda A.
Piyano Dersi   14/11/2020

Tam bir eğitici gerçekten. Akıcı dili, ve daha ilk dersen olumlu sonuç aldığımız için sonsuz tesekurler.

         
Burcu A.
Piyano Dersi   30/10/2020

Türkün hoca ile çalışmaya geçen ay başladım. Pandemi dolayısıyla görüntülü derslerle ilgili endişelerim vardı, Fakat daha önce aldığım derslerden hiç de bir farkı olmadığını gördüm. Hatta yolda hiç vakit kaybetmemenin avantajını da yaşıyorum, derslere son dakikaya kadar hazırlanabiliyorum.Türkün Hoca öğrencinin psikolojisini de çok iyi anlayan ve ona göre yönlendirmelerini yapabilen biri. Sabrı, rahatlatıcılığı, bilgisi ve özverisi ile piyanoyu sevdirebilecek biri.

         
Meryem D.
Piyano Dersi   15/09/2020

Sadece bir piyano öğreticisi değil,aynı zamanda bir sanatçı olan Türkün hanım ile Armut sayesinde buluştuğumuz için çok mutluyuz. Sadece 3 ayda çocuğum piyanoya olan merakı ve isteği ile gerçek bir sanatçı buluşması sayesinde iyi bir öğrenci oldu. Teşekkür ederiz Türkün Hocam ve Armut.com:)

         
Fırat
Piyano Dersi   18/08/2020

Hocamiz oldukca duzenli bir program ile aşama aşama anlatıyor. Teorinin ile birlikte pratik konularda (ki bence enstruman egitimi alirken daha onemli bu,teori icin kaynak cok) da iyi yol aliyoruz.

         
Tarık E.
Piyano Dersi   16/08/2020

Süede hanımdan gsf işitme sınavları üzerine yaklaşık 3 ders hizmeti aldım, kendisi ben daha gitmeden bir gün öncesinden hazırlıklarını yapmış ve güzel bir ders planı çıkarmıştı. Kendisi zaten son derece kibar naif ve misafirperver bir insan. Öğretme konusunda son derece iyi ve özverili, tüm tecrübelerini ve bilgi birikimini benimle paylaştı, piyano ve ses bilgisine son derece hakim, molalar dahil çok verimli 3 saat gibi uzun bir süre geçirdik, vakitin nasıl çabuk geçtiğini anlayamadım bile. Kendine burdan da çok teşekkür ediyorum %200 verimli bir dersti, tüm herkese ısrarla tavsiye ederim :)))

         
Necati Ç.
Piyano Dersi   13/08/2020

Çok samimi, güler yüzlü, işinde bilgili ve başarılı bir insan. Dersler çok keyifli geçiyor, piyano dersi almak gibi bir düşünceniz varsa şiddetle tavsiye ediyorum.

         
Betül Ç.
Piyano Dersi   06/03/2020

Ben Yasemin hocayla Armut üzerinden tanıştım ve yalnızca hobi olarak ders almaya başladım. Yaklaşık 1-2 senedir derslerine gidiyorum. Kendisi derslerinde sizinle çokça ilgileniyor. Ve size gerçekten bir şeyler öğretmek istediğini anlıyorsunuz. Üstelik çok da tatlı biri. Ben kesinlikle başladığım noktadan çok daha farklı bir yerde olduğumu söyleyebilirim.

         
Damla S.
Piyano Dersi   27/12/2019

Henüz deneme dersi yaptık, piyano almaya karar vermemle ara verdik çalışmalarımıza, çok naif hoş bir hanım, konusunda bilgili, tavsiye ederim

Piyano Dersi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz