En İyi 10 Maltepe İstanbul Resim Özel Ders

4 Resim Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Maltepe civarında 24 Resim Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Arzu  Y.

Arzu Y.

Resim Özel Ders · Maltepe, İstanbul
Merhaba. Ben Arzu Yalçın. Marmara Üniversitesi Resim Öğretmenliği mezunuyum. 10 yıldır özel okul ve kurumlarda resim öğretmenliği yapmaktayım. Anaokul, İlk, orta ve lise seviyelerindeki tüm yaş grubu çocuklarla resim eğitimi konusunda deneyimliyim.
Mehtap D.

Mehtap D.

Resim Özel Ders · Kartal, İstanbul
Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunuyum. 14. yıllık öğretmenlik hayatımda Güzel sanatlara hazırlık, hobi amaçlı yetişkinlere ve anaokulu öğrencilerine eğitimler verdim. Yağlıboya, karakalem, suluboya, akrilik boya, pastel ve kuruboya tekniklerinde öğrenci olduğum dönemden bu güne özel dersler veriyorum. Modelden çizim, portre çizimi, manzara resmi, natürmort çizimi duvar resmi konusunda çalışmalar yapıyorum. Şu anda halen özel bir kolejde öğretmenlik yapmaktayım.
Seda A.

Seda A.

Resim Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
"BU SÜREÇTE ONLINE DERSLERİM DE BASLADI" ÖZEL DERS İÇİN GÖRÜŞME SAĞLAYABİLİRSİNİZ Mezuniyet: Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İşe Başlama: 10 Yıldır özel ders vererek akademi ve hobi öğrencisi yetiştiriyorum_ Anadolu Yakasında eğitimlerim devam etmektedir. Tüm semtler. *Güzel Sanatlar Üniversitesi hazırlık_ *Moda Tasarımı Stilistlik Çizimleri_ *Temel Sanat Eğitimi Karakalem *Hiperrealizm Teknikleri *Filmciler ve Reklamcılık için Storyboard Teknikleri . Eğitim Metodum; Yı
Yıldırım İ.

Yıldırım İ.

Resim Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Merhabalar, Ben Yıldırım İnce, Resim alanındaki ilgimi lise yıllarında keşfettim da sonra Balıkesir Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi resim bölümün kazandım ve 2010 yılında da mezun oldum, sonrasında Yüksek Lisansımı da Çanakkale 18 Mart Üniversitesinde tamamladım. Formasyon eğitimi mi aldım ayrıca 7 yıldır aktif olarak özel resim dersi tecrübesi ve 4 yıllık resim atölyesi işletmesi tecrübesine sahibim. Şu an Özel bir kolejde 3 yıldır da görsel sanatlar öğretmeni olarak çalışmaktayım. As
Dilara T.

Dilara T.

Resim Özel Ders · Maltepe, İstanbul
•Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim bölümü mezunu •Arel Üniverstesi Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık bölümü mezunu (Tam Burslu) •Yeditepe Üniversitesi Plastik Sanatlar Yüksek Lisans mezunu > Hobi resim, yağlıboya, suluboya dersleri > +25 özel ders ve hobi resim ve karakalem dersleri > +15 özel ders ve hobi resim ve karakalem dersleri > yağlıboya, suluboya, karakelem, ahşap boyama dersleri verilir > yetenek sınavlarına hazırlık
Yűksel K.

Yűksel K.

Resim Özel Ders · Maltepe, İstanbul
Güzel sanatların lise ve üniversitelerinde toplamda 300 ű aşkın oğrenci kazandı.50 nin üzerinde derece yaptılar.üniversitelerde hoca olan öğrencilerim bile var.hocaların hocasıyım
Serkan M.

Serkan M.

Resim Özel Ders · Maltepe, İstanbul
Serkan Mert hakkımda,resim çizme hevesim ılk okul yıllarından beri severek yaptığım işti bunu ılk okuldaki hocam farketmisti daha sonra beni çalıştırdı ve 8.sınıfta bir yarışmaya soktu ve marmara bölge 1. , dünya 3. oldum. Ardından Mimar Sinan Güzel Sanatlar lisesinde eğitim gördüm.Resim bölümünü dereceyle bitirdim. Yeditepe Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarım bölümü okumaktayim.Üç yıldır asistanlık yaptım üniversitesi hazırlık yurt dışı portfolyo hazırlığına öğrenci hazirlamaktayim.
Elif T.

Elif T.

Resim Özel Ders · Maltepe, İstanbul
Maltepe Üniversitesi iç mimarlık bölümü 4. Sınıf öğrencisiyim. Yetenek sınavı ile iç mimarlık bölümünü kazandım. Karakalemim iyi lisede 1 2 ay kurs aldım şuan hobi olarak karakalem yağlı boya çalışmaları yapıyorum ilkokul ve ortaokul öğrencilerine eğitim verebilirim.
Meltem K.

Meltem K.

Resim Özel Ders · Maltepe, İstanbul
Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü mezunuyum.Pedagojik formasyon sertifikam mevcut.Karakalem, yağlı boya dersleri verilir. Hobi ve Güzel Sanatlar Lisesi + Üniversite Yetenek Sınavlarına öğrenci yetiştirilir.
Baturman O.

Baturman O.

Resim Özel Ders · Maltepe, İstanbul
Merhaba ben Baturman Mimarsinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde Resim Eğitimime devam etmekteyim. Kocaeli Güzel Sanatlar Fakültesinde Heykel Eğitimi almış olmakla beraber Özel Atasehir Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesinde lise öğrenimimi tamamlamış bulunmaktayım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Cihangir Temizer
Resim Özel Ders   24/04/2020

Mehtap Hoca ‘ mıza teşekkür ederim. Tecrübesi ve ilgisi ile istediğim eğitimi alacağımı düşünüyorum.

         
Yudum Başaraner
Resim Özel Ders   09/03/2020

Ezgi Öğretmenle tanıştığımız gün doğru kişi olduğunu anladım. Herşeyden önce başarı odaklı,azimli ve dürüst yaklaşıma sahip.Bize umut veriyor.Kızım çok mutlu onunla çalıştığı için Güzel bir başlangıç yaptığımıza inanıyorum.Umarım sonuda güzel olur ve hedefimize ulaşırız.

         
Doğan Zafer
Resim Özel Ders   08/03/2020

Neşe öğretmen, oldukça ilgili ve yardımsever bir öğretmendir. Ders almayı düşünenlere tavsiye ediyorum.

         
Zeynep Çakıcı
Resim Özel Ders   15/01/2020

Kızımı yavaş yavaş Güzel Sanatlar Lisesi giriş sınavına hazırlayacak birini arıyordum. Kızımın hem çok sıkılmamasını, hem de ne ile karşılaşacağını, ne yapması gerektiğini anlamasını istiyordum. Ezgi Hanım kızımla gayet iyi anlaştığı gibi gerektiği zaman disiplini de sağlayabildiği için tam da istediğimiz gibi bir öğretmen.

         
Tugba Gocmen
Resim Özel Ders   15/12/2019

Cok deneyimli özverili profesyonel bir ogretmen. Tanısıp calısmaya basladıgımız ıcın cok sanslıyız. Dinamik ve yaratıcı fikirleri bıze yön verdi. Eskilerin özverili idealist ogretmenlerı gıbı. Sanslıymısız burdan degerlı hocamızı kazandık. Tesekkurler.

         
aybüke azılı
Resim Özel Ders   26/10/2019

Kibarlığı ve sabrıyla mükemmel bir hoca.Özgüveni "0" olan birinin bile motivasyonunu yükseltecek biri.Kendimi geliştirmemde çok yardımcı oldu ve yardımcı olmaya da devam ediyor.En ince ayrıntısına kadar anlatıyor çok memnun kaldım.

         
Fatma Betül Akbaş
Resim Özel Ders   10/10/2019

Uygulama sayesinde böyle güzel bi insanla tanıştığımız için çok şanslıyız kardeşim daha ilk dersten ezgi hanıma alıştı her dersi heyecanla bekliyoruz

         
Ugur Aydin
Resim Özel Ders   04/10/2019

Ezgi hanim oldukca ilgili, nazik ve cocuklarla olan iletisimi cok iyi. Kizim ilk derste resime karsi olan ilgisi ve motivasyonu kendisi sayesinde artti. Cocugunuz icin dusunmeden calisabileceginiz yetenekli birisi.

Resim Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz