En İyi 10 Maltepe Resim Özel Ders | Armut

En İyi 10 Maltepe İstanbul Resim Özel Ders

4 Resim Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Ekin K.

Ekin K.

Resim Özel Ders · Maltepe, İstanbul
5 üniversitede 1.lik derecem vardır. kazandırdığım lise ve üniversiteli öğrenciler arasında ise derece ile kazananlarda oldu. sevgiler.
Esra İ.

Esra İ.

Resim Özel Ders · Maltepe, İstanbul
Merhaba, çocuk kitapları illüstratörüyüm. Doğan Egmont, Tudem, Altın Kitaplar, Artemis gibi köklü yayıncılarla kitap projeleri, TRT Çocuk, Minik Çocuk gibi dergilere işler yapıyorum. Özellikle çocuk kitap illüstrasyonları konusunda uzmanlaşmak isteyenlere özel ders veriyorum. Geleneksel metodla başlayıp daha sonra dijital ortamda çizim yapmak isteyenlere kişiye özel eğitim programları uyguluyorum. Temel resim eğitimi olan ve çocuk kitapları illüstrasyonları konusunda uzmanlaşmak isteyen herkese
Sıtkı  D.

Sıtkı D.

Resim Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
Ben Yeditepe üniversitesi endüstri ürünleri tasarımı bölümünde 3. Sınıf öğrencisiyim. 27 yaşındayım Üniversiteyi yetenek sınavı ile 1. Olarak kazandım. Karakalem, anatomi, desen, imgesel konusuna hakimim. Eğlenceli ve düzenli ders işlerim. Ayrıca Türkiye nin ilk 3D sokak sanatları ressamlarından biriyim, yaptığım işlerden inceleyebilirsiniz.
Yunus A.

Yunus A.

Resim Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Güzel sanatlarda resim öğrencisiyim. Sanat tarihinden perspektife , ışık-gölgeden imgesel çizime kadar her alanda eğitim sağlanır.
Mehmet Ç.

Mehmet Ç.

Resim Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
1993 de Türkiye deki 4 güzel sanatlar lisesinden biri olan İstanbul Avni Akyol Anadolu Güzel sanatlar Lisesinde başlayan sanat eğitimi sürecim 2007 de Mimar Sinan Üniversitesi yüksek lisans bölümünü bitirerek teorik olarak bitti. Uzun yıllar kendi atölyemizde ve özel resim kursunda derler verdik Şuan kısıklıdaki atölyemde sanat çalışmalarıma devam etmekteyim ve atölye ortamında resim dersleri vermekteyim
Fatma D. Ç.

Fatma D. Ç.

Resim Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Öğrenciler | Yetişkinler | Çocuklar Kişilerin istekleri ve hedefleri doğrultusunda resim eğitimi vermekteyim. Siz de yeteneklerinizin farkına varın, hedefleriniz doğrultusunda başarılı olmak için tüm donanıma sahip olun. Fatma D. Çelik Profesyonel | Ressam | Öğretmen Tel: 0.5.3.2.2.0.5.9.1.9.3 Web Site: www.fatmacelik.net
Amine  Y.

Amine Y.

Resim Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Avni Akyol Güzelsanatlar lisesi Resim bölümü mezunuyum, Şuan Mimarsinan Güzelsanatlar Üniversitesi Resim bölümü öğrencisiyim. 10 yıldır profesyonel olarak resim çiziyorum.
Biranda Y.

Biranda Y.

Resim Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Güzel sanatlar lisesi ve Marmara Güzel sanatlar fakültesinden toplamda 8 yıllık resim eğitimi 1 yıl öğretmenlik deneyimi ile Güzel Sanatlara hazırlık/ Hobi resim / Karakalem / Yağlı boya dersleri verilir.
Arya P.

Arya P.

Resim Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
ATÖLYE EĞİTİ VE ÖZEL DERS HER İKİ SEÇENEK İÇİN GÖRÜŞME SAĞLAYABİLİRSİNİZ Mezuniyet: Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İşe Başlama: 8 Yıldır özel ders vererek akademi ve hobi öğrencisi yetiştiriyorum_ Anadolu ve Avrupa Yakası Eğitimleri devam etmektedir. Tüm semtler. *Güzel Sanatlar Üniversitesi hazırlık_ *Moda Tasarımı Stilistlik Çizimleri_ *Temel Sanat Eğitimi Karakalem *Hiperrealizm Teknikleri *Filmciler ve Reklamcılık için Storyboard Teknikleri *Saat sınırlaması yok. Eğitim M
Zeynep  K.

Zeynep K.

Resim Özel Ders · Maltepe, İstanbul
Merhabalar .Güzel Sanatlar lisesi ,resim bölümü mezunuyum. Marmara Ünv. İç mimarlık 3.sınıf öğrencisiyim. Karakalem , kuruboya çizim , yağlı boya , guaj boya eğitimim var. 4-13 yaş arası çocuklara resim eğitimi verebilir, yeteneklerini keşfedip geliştirmelerinde yardımcı olabilirim. Daha önce 2 çocuğa ders verdim ,güvenilir bir eğitim almak için ulaşabilirsiniz .
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Serap Aktaş Biçer
Resim Özel Ders   11/05/2018

Kızım ile Ezgi öğretmenimiz yaklașık 2 aydır resim çalışıyorlar,kızım cok mutlu,ders gününü iple çekiyor. Egzi Hanım alanında yetkin,isini ciddiyet ile yapan bir öğretmen.

Resim Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz