En İyi 10 Maltepe Resim Özel Ders | Armut

En İyi 10 Maltepe İstanbul Resim Özel Ders

4 Resim Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Maltepe bölgesinde 11 Resim Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ekin K.

Ekin K.

Resim Özel Ders · Maltepe, İstanbul
5 üniversitede 1.lik derecem vardır. kazandırdığım lise ve üniversiteli öğrenciler arasında ise derece ile kazananlarda oldu. sevgiler.
Sıtkı  D.

Sıtkı D.

Resim Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
Ben Yeditepe üniversitesi endüstri ürünleri tasarımı bölümünde 3. Sınıf öğrencisiyim. 27 yaşındayım Üniversiteyi yetenek sınavı ile 1. Olarak kazandım. Karakalem, anatomi, desen, imgesel konusuna hakimim. Eğlenceli ve düzenli ders işlerim. Ayrıca Türkiye nin ilk 3D sokak sanatları ressamlarından biriyim, yaptığım işlerden inceleyebilirsiniz.
Arya P.

Arya P.

Resim Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
ÖZEL DERS İÇİN GÖRÜŞME SAĞLAYABİLİRSİNİZ Mezuniyet: Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İşe Başlama: 8 Yıldır özel ders vererek akademi ve hobi öğrencisi yetiştiriyorum_ Anadolu ve Avrupa Yakası Eğitimleri devam etmektedir. Tüm semtler. *Güzel Sanatlar Üniversitesi hazırlık_ *Moda Tasarımı Stilistlik Çizimleri_ *Temel Sanat Eğitimi Karakalem *Hiperrealizm Teknikleri *Filmciler ve Reklamcılık için Storyboard Teknikleri . Eğitim Metodum; Yıllardır edindiğim deneyimlerimden gördüm
Elif Sinem  H.

Elif Sinem H.

Resim Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Marmara üniversitesinden mezun olup, yıldız teknik üniversitesinde yüksek lisansımı tamamladım. 4 yıldır özel bir okulda resim öğretmenliği yapmaktayım. ilkokul grubuna uygun yaratıcı çalışmalar yapmaktayım. ortaokul grubuyla farklı teknikler kullanarak çalışmalar yapmaktayım. yetişkin grubuyla isteğe bağlı bir program hazırlayarak çalışmalar yapmaktayım.
Fatma D. Ç.

Fatma D. Ç.

Resim Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Çocuklar | Öğrenciler | Yetişkinler Kişilerin istekleri ve hedefleri doğrultusunda resim eğitimi vermekteyim Siz de yeteneklerinizin farkına varın, hedefleriniz doğrultusunda başarılı olmak için tüm donanıma sahip olun Fatma D Çelik Ressam | Öğretmen Tel: 0,5,3,2,2,0,5,9,1,9,3 Web: www,fatmacelik,net
Esra İ.

Esra İ.

Resim Özel Ders · Maltepe, İstanbul
Merhaba, çocuk kitapları illüstratörüyüm. Doğan Egmont, Tudem, Altın Kitaplar, Artemis gibi köklü yayıncılarla kitap projeleri, TRT Çocuk, Minik Çocuk gibi dergilere işler yapıyorum. Özellikle çocuk kitap illüstrasyonları konusunda uzmanlaşmak isteyenlere özel ders veriyorum. Geleneksel metodla başlayıp daha sonra dijital ortamda çizim yapmak isteyenlere kişiye özel eğitim programları uyguluyorum. Temel resim eğitimi olan ve çocuk kitapları illüstrasyonları konusunda uzmanlaşmak isteyen herkese
Şahsenem A.

Şahsenem A.

Resim Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi resim, heykel, seramik bölümlerini birincilikle kazandım. Notlarımı yüksek tutup Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim bölümüne birincilikle geçiş yaptım. Ve burada eğitimime devam etmekteyim. Marmara Üniversitesi Trienali kapsamında Sanatçı Günlükleri isimli karma sergiye katıldım. Kadıköy Gençlik Sanat Merkezinde İz isimli karma baskı sergisine katıldım. Çalışmalarıma devam etmekteyim.
Mehmet Ç.

Mehmet Ç.

Resim Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
1993 de Türkiye deki 4 güzel sanatlar lisesinden biri olan İstanbul Avni Akyol Anadolu Güzel sanatlar Lisesinde başlayan sanat eğitimi sürecim 2007 de Mimar Sinan Üniversitesi yüksek lisans bölümünü bitirerek teorik olarak bitti. Uzun yıllar kendi atölyemizde ve özel resim kursunda derler verdik Şuan kısıklıdaki atölyemde sanat çalışmalarıma devam etmekteyim ve atölye ortamında resim dersleri vermekteyim
Serkan M.

Serkan M.

Resim Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Serkan Mert hakkımda,resim çizme hevesim ılk okul yıllarından beri severek yaptığım işti bunu ılk okuldaki hocam farketmisti daha sonra beni çalıştırdı ve 8.sınıfta bir yarışmaya soktu ve marmara bölge 1. , dünya 3. oldum. Ardından Mimar Sinan Güzel Sanatlar lisesinde eğitim gördüm.Resim bölümünü dereceyle bitirdim. Yeditepe Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarım bölümü okumaktayim.Üç yıldır asistanlık yaptım üniversitesi hazırlık yurt dışı portfolyo hazırlığına öğrenci hazirlamaktayim.
Hatice G.

Hatice G.

Resim Özel Ders · Maltepe, İstanbul
Marmara Üniversitesi – Resim iş Öğretmenliği mezunuyum. 2008 yılından bu yana resim yapıyorum. Deneyimlerimi ve tecrübelerimi paylaşmayı, insanlara yeni bir şeyler öğretmeyi seviyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Deniz Semiz
Resim Özel Ders   25/09/2018

İlk dersimiz çok profesyonel geçti. Hiç yeteneğim yok sanıyordum ancak çizebildiğimi bana gösterdi Gözde Hoca. Çok teşekkür ederim.

         
Serap Aktaş Biçer
Resim Özel Ders   11/05/2018

Kızım ile Ezgi öğretmenimiz yaklașık 2 aydır resim çalışıyorlar,kızım cok mutlu,ders gününü iple çekiyor. Egzi Hanım alanında yetkin,isini ciddiyet ile yapan bir öğretmen.

Resim Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz