En İyi 10 Maltepe Resim Özel Ders | Armut

En İyi 10 Maltepe İstanbul Resim Özel Ders

4 Resim Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Ekin K.

Ekin K.

Resim Özel Ders · Maltepe, İstanbul
5 üniversitede 1.lik derecem vardır. kazandırdığım lise ve üniversiteli öğrenciler arasında ise derece ile kazananlarda oldu. sevgiler.
Sıtkı  D.

Sıtkı D.

Resim Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
Ben Yeditepe üniversitesi endüstri ürünleri tasarımı bölümünde 3. Sınıf öğrencisiyim. 27 yaşındayım Üniversiteyi yetenek sınavı ile 1. Olarak kazandım. Karakalem, anatomi, desen, imgesel konusuna hakimim. Eğlenceli ve düzenli ders işlerim. Ayrıca Türkiye nin ilk 3D sokak sanatları ressamlarından biriyim, yaptığım işlerden inceleyebilirsiniz.
Arya P.

Arya P.

Resim Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
ATÖLYE EĞİTİ VE ÖZEL DERS HER İKİ SEÇENEK İÇİN GÖRÜŞME SAĞLAYABİLİRSİNİZ Mezuniyet: Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İşe Başlama: 8 Yıldır özel ders vererek akademi ve hobi öğrencisi yetiştiriyorum_ Anadolu ve Avrupa Yakası Eğitimleri devam etmektedir. Tüm semtler. *Güzel Sanatlar Üniversitesi hazırlık_ *Moda Tasarımı Stilistlik Çizimleri_ *Temel Sanat Eğitimi Karakalem *Hiperrealizm Teknikleri *Filmciler ve Reklamcılık için Storyboard Teknikleri *Saat sınırlaması yok. Eğitim M
Fulya Z.

Fulya Z.

Resim Özel Ders · Ümraniye, İstanbul
Kendinize vakit ayırın ve bir hobi edinin.🎨 Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudan resim ve seramik dersi; Marmara Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik 2003 mezunuyum. 2004 yılından beri devlet ve özel okullarda, dernek ve vakıflarda öğretmenlik yaptım. 7 yas üzeri çocuklar ve yetişkinler için; - Karakalem - Tuval üzerine resim - Seramik -Ressamlar ve çalışmaları Dersi verilir. *Derslerimiz bireysel ve grup olarak yapılır. * İster kendi evinizde, istersenizde kendi homeatolyemizde d
Nergis  S.

Nergis S.

Resim Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
Üniversite ve lise yetenek sınavlarına hazırlık, hobi amaçlı ( kara kalem, yağlı boya resim, yetenek geliştirme) alanlarında eğitim vermekteyim.
Esra İ.

Esra İ.

Resim Özel Ders · Maltepe, İstanbul
Merhaba, çocuk kitapları illüstratörüyüm. Doğan Egmont, Tudem, Altın Kitaplar, Artemis gibi köklü yayıncılarla kitap projeleri, TRT Çocuk, Minik Çocuk gibi dergilere işler yapıyorum. Özellikle çocuk kitap illüstrasyonları konusunda uzmanlaşmak isteyenlere özel ders veriyorum. Geleneksel metodla başlayıp daha sonra dijital ortamda çizim yapmak isteyenlere kişiye özel eğitim programları uyguluyorum. Temel resim eğitimi olan ve çocuk kitapları illüstrasyonları konusunda uzmanlaşmak isteyen herkese
Sinem D.

Sinem D.

Resim Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
Okan Üniversitesi %100 burslu, Güzel sanatlar fakültesi - görsel iletişim tasarımı mezunuyum. Yetenek sınavını 1. dereceyle girmeye hak kazanmıştım. Aktif olarakta resim yapıyorum.
Ayşegül  A.

Ayşegül A.

Resim Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Merhabalar, .Marmara Güzel Sanatlar Fakültesi Resim iş öğretmenliği ve Marmara Üniversitesi Güzel sanatlar fakültesi heykel mezunuyum(iki üniversite).Devlet okulunda görsel sanatlar öğretmeni olarak 6 yıldır görev yapıyorum aynı zamanda Marmara G.S.E Resim bölümü yüksek lisans öğrencisiyim. bilsem okullarına, güzel sanatlara hazırlık, yetişkin-çocuk hobi ve workshop dersleri veriyorum.
Zeynep  K.

Zeynep K.

Resim Özel Ders · Maltepe, İstanbul
Merhabalar .Güzel Sanatlar lisesi ,resim bölümü mezunuyum. Marmara Ünv. İç mimarlık 3.sınıf öğrencisiyim. Karakalem , kuruboya çizim , yağlı boya , guaj boya eğitimim var. 4-13 yaş arası çocuklara resim eğitimi verebilir, yeteneklerini keşfedip geliştirmelerinde yardımcı olabilirim. Daha önce 2 çocuğa ders verdim ,güvenilir bir eğitim almak için ulaşabilirsiniz .
Hatice G.

Hatice G.

Resim Özel Ders · Maltepe, İstanbul
Marmara Üniversitesi – Resim iş Öğretmenliği mezunuyum. 2008 yılından bu yana resim yapıyorum. Deneyimlerimi ve tecrübelerimi paylaşmayı, insanlara yeni bir şeyler öğretmeyi seviyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Deniz Semiz
Resim Özel Ders   25/09/2018

İlk dersimiz çok profesyonel geçti. Hiç yeteneğim yok sanıyordum ancak çizebildiğimi bana gösterdi Gözde Hoca. Çok teşekkür ederim.

         
Serap Aktaş Biçer
Resim Özel Ders   11/05/2018

Kızım ile Ezgi öğretmenimiz yaklașık 2 aydır resim çalışıyorlar,kızım cok mutlu,ders gününü iple çekiyor. Egzi Hanım alanında yetkin,isini ciddiyet ile yapan bir öğretmen.

Resim Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz