En İyi 10 Maltepe İstanbul Resim Özel Ders

4 Resim Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Maltepe civarında 20 Resim Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Arya P.

Arya P.

Resim Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
ÖZEL DERS İÇİN GÖRÜŞME SAĞLAYABİLİRSİNİZ Mezuniyet: Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İşe Başlama: 10 Yıldır özel ders vererek akademi ve hobi öğrencisi yetiştiriyorum_ Anadolu ve Avrupa Yakası Eğitimleri devam etmektedir. Tüm semtler. *Güzel Sanatlar Üniversitesi hazırlık_ *Moda Tasarımı Stilistlik Çizimleri_ *Temel Sanat Eğitimi Karakalem *Hiperrealizm Teknikleri *Filmciler ve Reklamcılık için Storyboard Teknikleri . Eğitim Metodum; Yıllardır edindiğim deneyimlerimden gördüm
Yűksel K.

Yűksel K.

Resim Özel Ders · Maltepe, İstanbul
Güzel sanatların lise ve üniversitelerinde toplamda 300 ű aşkın oğrenci kazandı.50 nin üzerinde derece yaptılar.üniversitelerde hoca olan öğrencilerim bile var.hocaların hocasıyım
Burcu Y.

Burcu Y.

Resim Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
14 Sene devlet ve Özel okulda Resim Öğretmenliği yaptım.Anaokulu,ilkokul,Ortaokul,Lise yaş gruplarına kendi Atölyemde Resim Özel dersi vermekteyim.Yetişkin yaş ve grup dersi vermiyorum.Anadolu yakası haricinde ders veremiyorum çalıştığım için.
Gözde Y.

Gözde Y.

Resim Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Işık Üniversitesi Sanat kuramı ve eleştiri bölümü yüksek lisans öğrencisiyim. Güzel Sanatlar Fakültesi Resim bölümününden mezunum. Birçok uluslarası ve ulusal sergiye katıldım. Farklı tarzları harmanlayabilen çağdaş bir sanatçıyım. Ayrıca uluslararası sanatçılardan eğitim alma şansı yakaladım. Amacım öğrencilerimin geleneksel sanat altyapılarını oluştururken çağdaş sanat alanında da faliyet göstermelerini sağlamak. Öğrencilerim hem Güzel Sanatlar fakültelerinin yetenek sınavlarına hazırlanma
Beste G.

Beste G.

Resim Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Marmara Üniversitesi resim öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim. 2 yıldır yetişkinlere, çocuklara hobi ve güzel sanatlara hazırlık amaçlı ders veriyorum.
Ramp A.

Ramp A.

Resim Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
2017 yilında Marmara Universitesi Resim Bolumunden mezun oldum. 2018 de açtığım RampAtolye de özel resim dersi vermekteyim.
Yağmur K.

Yağmur K.

Resim Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Güzel sanatlar lisesi resim bölümünden mezunum. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde heykel okuyorum. Resim atölyesinde asistanlık yapıyorum. Temel çizim, karakalem, suluboya ve marker gibi teknikler hakkında da ders verebilirim.
Elif  Ü.

Elif Ü.

Resim Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Marmara üni güzel sanatlar fakültesinde 3. Sınıfım. Geleneksel Türk Sanatları bölümünde, tezhip anadal olmak üzere eğitim görmekteyim. Başlangıç seviyesinde bir eğitim ve okuduğum sanata ilgi duyuyorsanız eğitim verebilirim.
Duygu Atölyesi

Duygu Atölyesi

Resim Özel Ders · Maltepe, İstanbul
SANAT , ÖZGÜRLÜK TARAFINDAN EMZİRİLDİKÇE BÜYÜR” SCHİLLER Sözünü benimseyen atölyemizde, her yaş gurubundan insanlara açık temel çizim çalışmalarının yanında kişiye özel uygulamalı resim teknikleri ile sanatı öğretirken; severek eğlenerek öğretmeyi ve bu süreçte farklı yöntem ve tekniklerle hızlı öğrenmeyi sağlıyoruz. Maksimum 6 kişilik gruplarla başarının, mutlak planlı ve programlı çalışmaktan geçtigini hedefleyen bir atölye.
Meltem K.

Meltem K.

Resim Özel Ders · Maltepe, İstanbul
Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü mezunuyum.Pedagojik formasyon sertifikam mevcut.Karakalem, yağlı boya dersleri verilir. Hobi ve Güzel Sanatlar Lisesi + Üniversite Yetenek Sınavlarına öğrenci yetiştirilir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
aybüke azılı
Resim Özel Ders   26/10/2019

Kibarlığı ve sabrıyla mükemmel bir hoca.Özgüveni "0" olan birinin bile motivasyonunu yükseltecek biri.Kendimi geliştirmemde çok yardımcı oldu ve yardımcı olmaya da devam ediyor.En ince ayrıntısına kadar anlatıyor çok memnun kaldım.

         
Fatma Betül Akbaş
Resim Özel Ders   10/10/2019

Uygulama sayesinde böyle güzel bi insanla tanıştığımız için çok şanslıyız kardeşim daha ilk dersten ezgi hanıma alıştı her dersi heyecanla bekliyoruz

         
Ugur Aydin
Resim Özel Ders   04/10/2019

Ezgi hanim oldukca ilgili, nazik ve cocuklarla olan iletisimi cok iyi. Kizim ilk derste resime karsi olan ilgisi ve motivasyonu kendisi sayesinde artti. Cocugunuz icin dusunmeden calisabileceginiz yetenekli birisi.

         
Kübra Kunt
Resim Özel Ders   11/09/2019

Gözde Hanım çok başarılı bir hoca. Derslerimiz oldukça keyifli ve verimli geçti. Kendisi resme hakim olduğu gibi bilgisini aktarma konusunda da oldukça başarılı. Resim ile yeni tanışmış olmama rağmen çok yol katettik. Bu alanla ilgilenen herkese tavsiye ederim.

         
Fiona Akkohen
Resim Özel Ders   25/07/2019

Randevusuna vaktinde gelen, saygılı ve çokta sabırlı bir kişi. Çok tavsiye ederim. Biz haftada 2 gün ders alıyoruz ve Pınar hn.sayesinde kizim onemli bir ilerleme kaydetti

         
Ipek Soydinc
Resim Özel Ders   14/04/2019

Pınar hanımla yaptığımız ilk ders sonrası, istediğim çalışmamı anlattım, ve bu doğrultuda bir rota çizdik, şimdi son derece heyecanlı bir şekilde gelecek derslerimi bekliyorum, ayrıca kendi başıma yağlı boya yapmaya ikinci dersten başladım bile! Resme meraklı herkese tavsiye ederim :)

         
Didem Çetin
Resim Özel Ders   10/01/2019

Ali beyle yaklaşık bir aydır ders yapıyoruz. Teknik bilmememe rağmen en baştan karakalemle başladık ve epey yol aldığımı görüyoruz. Anlattığı çeşitli teknikler objelere bakışımı ve farklı yorumlamamı sağladı. Ayrıca verdiği ödevler ve ders dışında da benimle ilgilenmesi işine ve öğrencilerine verdiği değeri gösteriyor. Evine gittim gayet ilgili ve sıcakkanlı birisi. En baştan teknik olarak başlamak ve çeşitli alanlara yönelmek isteyenler için tavsiye ederim.

         
Deniz Semiz
Resim Özel Ders   25/09/2018

İlk dersimiz çok profesyonel geçti. Hiç yeteneğim yok sanıyordum ancak çizebildiğimi bana gösterdi Gözde Hoca. Çok teşekkür ederim.

Resim Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz