En İyi 10 Maltepe Resim Özel Ders | Armut

En İyi 10 Maltepe İstanbul Resim Özel Ders

4 Resim Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Maltepe bölgesinde 14 Resim Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Arya P.

Arya P.

Resim Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
ÖZEL DERS İÇİN GÖRÜŞME SAĞLAYABİLİRSİNİZ Mezuniyet: Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İşe Başlama: 8 Yıldır özel ders vererek akademi ve hobi öğrencisi yetiştiriyorum_ Anadolu ve Avrupa Yakası Eğitimleri devam etmektedir. Tüm semtler. *Güzel Sanatlar Üniversitesi hazırlık_ *Moda Tasarımı Stilistlik Çizimleri_ *Temel Sanat Eğitimi Karakalem *Hiperrealizm Teknikleri *Filmciler ve Reklamcılık için Storyboard Teknikleri . Eğitim Metodum; Yıllardır edindiğim deneyimlerimden gördüm
Ekin K.

Ekin K.

Resim Özel Ders · Maltepe, İstanbul
5 üniversitede 1.lik derecem vardır. kazandırdığım lise ve üniversiteli öğrenciler arasında ise derece ile kazananlarda oldu. sevgiler.
Esra G.

Esra G.

Resim Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Resim,heykel özel ders ve grup dersi veriyorum şuanda şişlide özel bir kurumda hocalık yapmaktayım,Küçük yaştan beri resim eğitimi almaktayım,Avni akyol güzel sanatlar lisesi ve Marmara Güzel sanatlar üniversitesi heykel 4.sınıf öğrencisiyim,daha önce çocuklarla grup dersleri tecrübem oldu ve yetişkinlerle derslerime devam etmekteyim,eğlenceli ve öğretici geçen derslerime güveniyorum,aynı zamanda birlikte heykel yapabileceğimiz yaratıcı zamanlarımızda olucak:) lütfen telefonla iletişime geçiniz
Sıtkı  D.

Sıtkı D.

Resim Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
Ben Yeditepe üniversitesi endüstri ürünleri tasarımı bölümünde 3. Sınıf öğrencisiyim. 27 yaşındayım Üniversiteyi yetenek sınavı ile 1. Olarak kazandım. Karakalem, anatomi, desen, imgesel konusuna hakimim. Eğlenceli ve düzenli ders işlerim. Ayrıca Türkiye nin ilk 3D sokak sanatları ressamlarından biriyim, yaptığım işlerden inceleyebilirsiniz.
İzem K.

İzem K.

Resim Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Plastik Sanatlar (resim, heykel, seramik) Bölümü mezunuyum. Kızıltoprak’taki atölyemde resim dersleri vermekteyim. Dersin içeriği öğrencinin seviyesine ve öğrenmek istediği tekniğe (yağlıboya, karakalem vb) göre belirlenir. Tek derslik kursların süresi 3 saattir. Kursa devam etmek isteyenler için tanışma dersinden sonra kişiye özel aylık program oluşturulup derslere devam edilebilir.
Esra İ.

Esra İ.

Resim Özel Ders · Maltepe, İstanbul
Merhaba, çocuk kitapları illüstratörüyüm. Doğan Egmont, Tudem, Altın Kitaplar, Artemis gibi köklü yayıncılarla kitap projeleri, TRT Çocuk, Minik Çocuk gibi dergilere işler yapıyorum. Özellikle çocuk kitap illüstrasyonları konusunda uzmanlaşmak isteyenlere özel ders veriyorum. Geleneksel metodla başlayıp daha sonra dijital ortamda çizim yapmak isteyenlere kişiye özel eğitim programları uyguluyorum. Temel resim eğitimi olan ve çocuk kitapları illüstrasyonları konusunda uzmanlaşmak isteyen herkese
Mustafa B.

Mustafa B.

Resim Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
2013-2018 tarihlerinde İstanbul da bulunan sanatsal malzeme ithal eden firmalarda marka tanıtım ve eğitim görevini üstlendim.Ressamım ve resim malzemeleri eksperiyim. Ayrıca formasyon eğitimi almaktayım. Kendi ev-atölyemde resim (yağlı boya, akrilik boya, sulu boya) dersleri vermekteyim. Resim (yağlı boya, akrilik boya, sulu boya) eğitimi almak isteyenlere özel ders vermekteyim.
Dilan Ü.

Dilan Ü.

Resim Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunuyum.Hobi , karakalem çalışmaları , temel sanat eğitimi , portfolyo oluşturmak için ulaşabilirsiniz.
Merve A.

Merve A.

Resim Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Selam:) Yaklaşık 10 senedir ağırlıklı suluboya ve ekolin ile Botanik ve Stilize Çiçek Tasarımları yapıyorum. Desen tasarımcısıyım ve kendi dalımda bilirkişi sertifikam var(ektede sizlerle paylaştım), Dünya nın birçok ülkesine tasarım satışları yapıyorum. Botanik ve Çiçek tasarlamak dışında bunlardan nasıl gelir sağlıyabilirsiniz gibi konulardada eğitim veriyorum. Dersleri kendi evimdeki çalışma ortamımda gerçekleştiriyorum. Dersten önce küçük bir öngörüşme talepediyorum, tanışmak ve program ol
Fatma D. Ç.

Fatma D. Ç.

Resim Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Çocuklar | Öğrenciler | Yetişkinler Kişilerin istekleri ve hedefleri doğrultusunda resim eğitimi vermekteyim Siz de yeteneklerinizin farkına varın, hedefleriniz doğrultusunda başarılı olmak için tüm donanıma sahip olun Fatma D Çelik Ressam | Öğretmen Tel: 0,5,3,2,2,0,5,9,1,9,3 Web: www,fatmacelik,net
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ipek Soydinc
Resim Özel Ders   14/04/2019

Pınar hanımla yaptığımız ilk ders sonrası, istediğim çalışmamı anlattım, ve bu doğrultuda bir rota çizdik, şimdi son derece heyecanlı bir şekilde gelecek derslerimi bekliyorum, ayrıca kendi başıma yağlı boya yapmaya ikinci dersten başladım bile! Resme meraklı herkese tavsiye ederim :)

         
Didem Çetin
Resim Özel Ders   10/01/2019

Ali beyle yaklaşık bir aydır ders yapıyoruz. Teknik bilmememe rağmen en baştan karakalemle başladık ve epey yol aldığımı görüyoruz. Anlattığı çeşitli teknikler objelere bakışımı ve farklı yorumlamamı sağladı. Ayrıca verdiği ödevler ve ders dışında da benimle ilgilenmesi işine ve öğrencilerine verdiği değeri gösteriyor. Evine gittim gayet ilgili ve sıcakkanlı birisi. En baştan teknik olarak başlamak ve çeşitli alanlara yönelmek isteyenler için tavsiye ederim.

         
Deniz Semiz
Resim Özel Ders   25/09/2018

İlk dersimiz çok profesyonel geçti. Hiç yeteneğim yok sanıyordum ancak çizebildiğimi bana gösterdi Gözde Hoca. Çok teşekkür ederim.

         
Serap Aktaş Biçer
Resim Özel Ders   11/05/2018

Kızım ile Ezgi öğretmenimiz yaklașık 2 aydır resim çalışıyorlar,kızım cok mutlu,ders gününü iple çekiyor. Egzi Hanım alanında yetkin,isini ciddiyet ile yapan bir öğretmen.

Resim Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz