En İyi 10 Maltepe Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı | Armut

En İyi 10 Maltepe İstanbul Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı

4 Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Maltepe civarında 58 Sosyal Medya Danışmanı ve Ajansı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Murat E.

Murat E.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Maltepe, İstanbul
Yaklaşık 5 yıldır global markalar için sosyal medya yönetimi ve danışmanlığı hizmeti veriyorum. Detaylı bilgi ve teklif için iletişime geçebilirsiniz.
İda Yeni Nesil Ajans

İda Yeni Nesil Ajans

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Kadıköy, İstanbul
Yaklaşık 15 yıldır, sağlık sektörü, gıda ve ev ürünleri konusunda uzmanlaşmış kadromuzla ulusal ve global birçok marka ve kişiye digital medya danışmanlık ve sosyal medya hesap yönetimi hizmeti veriyoruz. Biliyoruz ki ölçemezseniz yönetemezsiniz. Ölçümlenebilir, raporlanabilir hizmet anlayışımızla, içerik üretiminden, prodüksiyon hizmetine, görsel tasarımdan adwords danışmanlığına kadar geniş bir yelpazede çözüm odaklı çalışıyoruz.
Rumeysa A.

Rumeysa A.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Maltepe, İstanbul
Eğitim aldığım bölüm gereği ile iyi derecede MC office programları ve Fotoğrafçılık, aynı zamanda iyi derecede Photoshop eğitimine sahibim. Çalışmalarım elimde mevcut. Ek olarak eğitim gördüğüm bölümü 3.45 ortalama ile ve onur belgesi ile tamamlamış bulunmaktayım. Lisans eğitimime İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım programında devam etmekteyim.
Ilke Ç.

Ilke Ç.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Ataşehir, İstanbul
Merhaba, dijitalde uzun süreli bir deneyime sahibim. Pek çok dijital ajansta, yerli ve global onlarca marka ile çalıştım; Burger King, Arby s, Ülker, Flormar, adL, Forum Alışveriş Merkezleri, DemirDöküm, Komşufırın, Corendon Airlines gibi pek çok büyük markanın müşteri yöneticiliğini yaptım. Markanız için sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama, strateji oluşturma, kurumsal iletişim, metin yazarlığı gibi konularda destek verebilirim. Hedef kitlenize yönelik olarak hazırlanan bu çalışmalar
Meta Ajans

Meta Ajans

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Ataşehir, İstanbul
Meta Ajans genç ve dinamik kadrosuyla ve yenilikçi fikirleriyle markaların "markalaşma" süresince sizlere yol arkadaşlığı yapmaktadır Meta Ajans siz değerli müşterilerimizin büyük hayallerle kurmuş olduğunuz markalarınızı bulunduğu noktadan en iyi noktaya getirmek için verilmiş "SÖZDÜR". Markanız ve sizlerle çıkacağımız bu yolda başarı esaslı çalışmaya hazırız.
Barış S.

Barış S.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Kadıköy, İstanbul
"Projenizi doğru mecrada en etkili ve ilham verici tasarımımızla hedef kitlenize ulaştıralım. Mottosuyla, 2009 yılının başında 10 yıllık sektör deneyimini yeni markalar, yeni hedefler ve global ölçekli işlerde geliştirdiğimiz teknolojileri kullanarak iş ortaklarımıza daha fazla kazandırmayı amaçlıyoruz. Yaptığımız tüm çalışmalarda müşterilerimiz için daha fazla bütçeyle kullanıcı kazanmak değil, etkileşim oranını arttırarak daha fazla kazanmayı amaçlıyoruz. Social Republic te kreatifler, y
Zeynep Ç.

Zeynep Ç.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Kadıköy, İstanbul
Her türlü sosyal medya yönetimi yapılır. İçerik yazılır. Tasarım yapılır. Metin de yazılır. Ve ayrıca, şahıs firmam var. Fatura da kesilir. Reklamcınız ayağınıza geldi.
Zeynep A.

Zeynep A.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Maltepe, İstanbul
Markanızın, sosyal platformlardaki profillerini en kaliteli, doğru ve kurumsal kimliğinize uygun biçimde yansıtmaya çalışırken aynı zamanda fark yaratabilmenize yardımcı oluyorum. Sıkıcı ve özgün olmayan paylaşımları bir kenara bırakın, sektörünüzde sıyrılmanın tam zamanı. Renkli görseller, firmanıza uygun içerikler ve daha fazlası.
Tuğhan Deniz Ö.

Tuğhan Deniz Ö.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Maltepe, İstanbul
Logo broşür dahil olmak üzere her türlü tasarım hizmeti Sosyal medya yönetimi ve danışmanlığı Ürün fotoğraf çekimi freelance olarak hizmet vermekteyim.
Medyamum Reklam Pazarlama

Medyamum Reklam Pazarlama

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Maltepe, İstanbul
MedyaMum Reklam Pazarlama olarak verdiğimiz hizmetler; -Sosyal Medya Yönetimi - Grafik Tasarım -Web Tasarım Hizmeti -Kurumsal Kimlik -Marka Tescil, Patent -Açık Hava Reklam Hizmeti -Matbaa ve Baskı Hizmetleri -Promosyon Ürünler Markanızı ve Firmanızı bizimle bir adım daha ileriye taiıyın. www.medyamum.com
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hasan Aslanoğlu
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   16/05/2019
gallery thumbnail

Sürekli ilgilenen her konuda yardımcı olan bir arkadaş kendi işi dışındada destek verdiği sayısız durum oldu. Ek ücret talebi olmadı teşekkür ederim.

         
Mert Kafali
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   28/04/2019

Çok memnun kaldım oldukça ilgili bir arkadaş websitemize verdigi egitimlerden dolayı epey katkısı oldu.

         
UĞUR AYHAN
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   24/04/2019

Sercan bey cok profesyonel ve ilgili biri.kesinlikle kendisi ile birlikte çalışmanızì oneririm. Ben cok memnun kaldim

         
Görkem Çetintaş
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   23/04/2019

İşinde çok profesyonel ve başarılı. Verilen hizmeti düşününce ücreti de oldukça makul. İşletmemizi dijital ortamda Barış Beye rahatlıkla emanet edebilirim. Teşekkürler.

         
Alparslan YILDIZ
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   22/04/2019

Hızlı geri dönüşü, verilen işleri zamanında istenilen şekilde teslim etmesi gayet başarılı. Teşekkür ediyorum.

         
Levent Onal
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   28/03/2019

Güzel bir başlangıç yaptık. Yapılacak çalışmayı bir sunum ile bizzat firmayı ziyaret ederek bize aktarması olumlu bir puan adlı bizden. İlk çalışmalar tatmin edici. ürün eğitimine katıtlak suretiyle konuya daha da hakim oldu İlke Hanım. Sonrası için umutluyuz.

         
Fırat Ersoy
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   26/01/2019

LA Medya sosyal medya alanında yoğun çalışan biri olarak yazıyorum. Olağanüstü başarılı bir organizasyon. İnstgram paylaşımları, çekimleri, yaratıcı paylaşımlarıyla 10 üzerinden 10.

         
Serap Ozdemir
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   23/01/2019

Barış İle ilk tanıştığımızda işi ona verseydim bir hayli zaman kazanacaktım. Neyse ki birlikte çalışmaya başladık. Teşekkürler Barış 🙏

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz