Hizmet Ver
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı

4 İstanbul Maltepe Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Maltepe civarında 225 Sosyal Medya Yöneticisi hizmet vermeye hazır.

Maltepe Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı için Maltepe içinde toplam 225 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 232 yorum ve verilen 4.6 ortalama puan Maltepe içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 2,267 kişi Maltepe Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Maltepe İstanbul Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı

Güngör Albayrak photo

Güngör Albayrak

22.06.2022

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Maltepe, İstanbul

2007 yılından itibaren kurumsal firmaların google ads, facebook, instagram, tiktok, twitter reklamlarını freelance yönetiyorum

Zarstic Agency photo

Zarstic Agency

12.06.2022

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Maltepe, İstanbul

Ekip arkadaşlarımızla birlikte 2 dijital ajans dahilinde birlikte çalışarak elde ettiğimiz 4 yılı aşan derin tecrübe ile sizler için sosyal medya yönetimi yapabiliriz. Aktif olarak iş partnerliği yaptığımız kurumsal firmaların sosyal medya yönetimi örneklerini görmek isterseniz hemen mesaj...

Mabi İletişim photo

Mabi İletişim

20.07.2020

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Maltepe, İstanbul

Mabi Ajans olarak markanız adına sosyal medya ve iletişim kanallarınızın yönetimini üstlenmek isteriz. Sürekli iletişim sloganıyla markanız adına içerikler üretir ve iletişim mecralarınızda yayınlanmasını organize ederiz. Üretilecek içerikler haftalık olarak programlanır ve sizle...

Seran Köse photo

Seran Köse

05.06.2021

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Maltepe, İstanbul

Dramatik Yazarlık mezunuyum ve 4 yıldır Sosyal Medya Uzmanlığı ve İçerik Yazarlığı yapıyorum.

Ayşen Duran photo

Ayşen Duran

30.11.2021

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Maltepe, İstanbul

Uzun yıllardır sosyal medya kanallarını etkin kullanırım. TOBB ETÜ Kurumundan aldığım Sosyal Medya Yönetimi ve Dijital Pazarlama eğitimiyle bunu mesleğim haline getirme imkanım oldu.

İçerik medya photo

İçerik medya

07.01.2022

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Maltepe, İstanbul

Video post prodüksiyon,Dijital medya,Sosyal medya yönetimi.grafik tasarım.kreatif çözümler sunar önce dinler ,ardından düşünür ve üretir,sonra uygular ve analiz.disiplinli Ve verimli çalışır. İçerik medya kocaman bir ekiptir.işini seven,okuyan,daima yeniyi takip eden bi ekibiz.

Watozz Creative photo

Watozz Creative

03.05.2022

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Maltepe, İstanbul

Watozz Creative, sosyal medya, reklam, pazarlama ve e-ticaret faaliyet gösteren yeni nesil bir dijital dönüşüm ajansıdır. Sektörün farklı alanlarında 2015'ten bu yana aktif olarak bulunan profesyoneller tarafından kurulan Watozz Creative hakkında detaylı bilgiye ve referanslarımıza watozz.com...

Ali Ali photo

Ali Ali

22.05.2022

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Maltepe, İstanbul

Sosyal medya yönetimi post hazirlama günlük story reels takipci sayisini arttirmak ve etkili bir sekilde isletmenize yönelik is potansiyelini arttırmak.

Fatoş Aydın photo

Fatoş Aydın

30.07.2018

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Maltepe, İstanbul

Merhaba, sosyal medya yönetimi konusunda birçok firma ile çalışmaktayım. Aynı zamanda Ege İletişim mezunu olduğum için bu konuda ben daha iyiyim diyenden daha iyi olduğuma eminim.

DİŞİTAL MEDYA photo

DİŞİTAL MEDYA

09.12.2020

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Maltepe, İstanbul

Dişital Medya olarak Türkiye’nin kadın tüketici kitlesine ulaşma konusunda en ekonomik reklam mecralarının, dijital pazarlama ajansıyız. Müşterilerimizin, internet üzerindeki hedef kitlesine, en doğru erişimi sağlayacak, online pazarlama iletişimi çözümleri sunuyoruz.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Maltepe Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Maltepe Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Maltepe Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Maltepe Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı fiyatları, talep detayına göre 250 TL ile 3000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl