En İyi 10 Maltepe Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı | Armut

En İyi 10 Maltepe İstanbul Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı

4 Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Maltepe civarında 58 Sosyal Medya Danışmanı ve Ajansı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Murat E.

Murat E.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Maltepe, İstanbul
Yaklaşık 5 yıldır global markalar için sosyal medya yönetimi ve danışmanlığı hizmeti veriyorum. Detaylı bilgi ve teklif için iletişime geçebilirsiniz.
Barış S.

Barış S.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Kadıköy, İstanbul
"Projenizi doğru mecrada en etkili ve ilham verici tasarımımızla hedef kitlenize ulaştıralım. Mottosuyla, 2010 yılının başında 10 yıllık sektör deneyimini yeni markalar, yeni hedefler ve global ölçekli işlerde geliştirdiğimiz teknolojileri kullanarak iş ortaklarımıza daha fazla kazandırmayı amaçlıyoruz. Yaptığımız tüm çalışmalarda müşterilerimiz için daha fazla bütçeyle kullanıcı kazanmak değil, etkileşim oranını arttırarak daha fazla kazanmayı amaçlıyoruz. Social Republic te kreatifler, y
Ilke T.

Ilke T.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Ataşehir, İstanbul
Merhaba, dijitalde uzun süreli bir deneyime sahibim. Pek çok dijital ajansta, yerli ve global onlarca marka ile çalıştım; Burger King, Arby s, Ülker, Flormar, adL, Forum Alışveriş Merkezleri, DemirDöküm, Komşufırın, Corendon Airlines gibi pek çok büyük markanın müşteri yöneticiliğini yaptım. Markanız için sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama, strateji oluşturma, kurumsal iletişim, metin yazarlığı gibi konularda destek verebilirim. Hedef kitlenize yönelik olarak hazırlanan bu çalışmalar
Aty S.

Aty S.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Kadıköy, İstanbul
Bildiğimiz üzere sosyal medyanın kullanımı gün geçtikçe artmakta. Sosyal medyada yani instagram gibi mecrealarda markanızı müşterilerinize tanıtmak ve sosyal medyada bulunmak artık çok önemli . Markalar sosyal medya üzerinden tüketicilerine doğrudan ulaşabiliyorlar ve satışlarını iki katına çıkarabiliyorlar. Sizde markanız veya bayileriniz için profesyonel bir ekiple çalışmak isterseniz yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Aslı Aktaş ATY SOSYAL MEDYA
Mete M.

Mete M.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Kadıköy, İstanbul
2013 yılında Okan Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldum. Eğitimim süresince kendimi 3 boyutlu ve 2 boyutlu çizim programları (solidworks, 3ds max, sketch up, autocad), görselleştirme programları (adobe photoshop, adobe illustrator, adobe premier), wordpress web tasarımı konularında geliştirdim.
Gamze  Ç.

Gamze Ç.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Ümraniye, İstanbul
Uzun yıllar Ciner Medya, Markafoni ve Wired Card gibi kurumsal firmalarda yöneticilik yaptıktan sonra kendi işimi kurdum, eş zamanlı olarak affiliate network alanında hizmet veren bir firmanın yöneticiliğini yapıyorum. Aynı zamanda freelance olarak çalışmaktayım. Sosyal medya, youtube, e-ticaret, iş geliştirme ve pazarlama konularında tecrübelerim bulunmakta. SOSYAL MEDYA HESAP YÖNETİMİ Bireysel ya da kurumsal sosyal hesaplarınız için zaman ayıramıyor musunuz? Sizin için birisinin
Kutay Calapoğlu

Kutay Calapoğlu

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Kadıköy, İstanbul
20 yaşındayım, Türkçe ve İngilizce biliyorum. Kendi şirketim ve farklı girişimlerim mevcut. Kendimi bildim bileli iş hayatı ve insan psikolojisi ilgimi çekmiştir. Hangi sektörde olursanız olun, ne hizmet verirseniz verin iş her zaman insan da biter. Kaliteli bir iş ve doğru iletişim ile üstesinden gelemeyeceğimiz bir konu yoktur. E-ticaret, web sitesi oluşturma, Danışmanlık, sosyal medya yönetimi ve danışmanlığı aynı zamanda dijital pazarlama işi ile uğraşıyorum. İnternet de başarılı bir şekild
Sinan A.

Sinan A.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Maltepe, İstanbul
Sosyal medya ve dijital pazarlama alanında verdiğim hizmetler aşağıdaki gibidir: Hizmet verdiğim Platformalar; Facebook, instagram, Twitter -Dijital platformda marka stratejisi Oluşturma Hedef kitle ve mecralara göre sosyal medya stratejisinin belirlenmesi İçerik Stratejisi Oluşturma -İçerik planı, Görsel seçimi ve gerekli grafik tasarım Metin yazımı -Dijital pazarlama ve reklam Yönetimi Stratejik sosyal medya danışmanlığı & hizmeti Facebook, Instagram, Twitter reklamlarının
Tuna Y.

Tuna Y.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Maltepe, İstanbul
Dijital dünyada markaların konumlanması ve rekabet edebilmesi için aktif ve dinamik bir yapıya sahip olması gerekmektedir. İşte benim görevim tam da bu noktada başlar. - Tüm mecralarda sosyal medya hesaplarınızın oluşturulması, varsa yönetilmesi, - Kampanya, etkinlik ve anket düzenlenmesi, - Aylık raporların oluşturulması, - Hesaplarınızı güncel ve gündemde tutmak, - Takipçi kitlesinin oluşturulması ve arttırılması.
Ertunga A.

Ertunga A.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Maltepe, İstanbul
Merhabalar, ben Ertunga. Sosyal medya’da en çok kullanılan uygulama olan İnstagram hesaplarınızı canlandırıyorum. Takipçi, beğeni, izlenme, yorum vb. sosyal medya işlemlerinizi yapmaktayım. Benimle çalışırsanız mutlu olursunuz :)
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Seçkin Özden
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   19/07/2019

Sercan Bey çok donanımlı ve bütün olaya hakim, sorduğum her türlü soruyu bütün birikimi ile cevapladı. Yaşı çok genç olmasına rağmen gayet tecrübeli, prensip sahibi ve profesyonel ama bir o kadar da samimi. Kendisiyle anlaştık ve çalışmaya başladık. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Muhammet Aslan
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   12/07/2019

Barış Bey’den aldığım hızlı dönüşlerle kısa sürede güzel işler yaptık. İşinin ehli ve yetenekli biri, Tekrar çalışmayı çok isterim.

         
ZUHAL SADIK
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   07/07/2019

Merhaba İlkan beyle çalışıyoruz.Ürünlerimizi sosyal medya ve E-ticaret kanallarında satışını ve pazarlamasını yapmakta.İşine bağlı dürüst güvenilir bir arkadaş.Eminim çıktığımız bu yolda firmamıza büyük katkıları olacak.Kendisine çok teşekkür ederiz.

         
Mihrican Kaçmazoğlu
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   22/06/2019

sercan bey alanında uzman ve profesyonel birisi herkese tavsiye ederim.sirketimize olan katkılarından dolayı ve sirketimizin gerek sosyal medya da tanıtımında gerekse google üzerinde yapmış oldu tüm reklam çalışmlarından dolayı teşekkür eder herkese tavsiye ederim.Teşekkürler.

         
Aydan Aksoy
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   20/06/2019

Gerek çalışma disiplini, gerekse istediğim zaman anında ulaşabilmem benim için çok önemli. Barış bey harika ve onunla çalışmaktan gerçekten mutluyum. Beraber uzun süre çalışabilmek dileğiyle emeğinize sağlık.

         
Ceyhun Şen
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   08/06/2019

Taleplere hızlı dönüşler yaparak, istenilen işi kısa sürede çözüyor Barış Bey. Sosyal medya yönetimi ve reklamı konusundaki uzmanlığı sayesinde isteklerinize cevap vereceği için kesinlikle memnun kalacaksınız.

         
Ayhan Gökcan
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   20/05/2019

Yasin BEY çok hızlı şekilde ihtiyaçlarımızı tespit ederek çözüm önerileriyle geldi 2 gün içinde fotoğraf çekimleri ve yol haritamızı belirledik olumlu sonuçlar oluşmaya başladı ilgisinden çok memnun kaldık

         
Hasan Aslanoğlu
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   16/05/2019
gallery thumbnail

Sürekli ilgilenen her konuda yardımcı olan bir arkadaş kendi işi dışındada destek verdiği sayısız durum oldu. Ek ücret talebi olmadı teşekkür ederim.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz