En İyi 10 Maltepe Yaşam Koçu | Armut

En İyi 10 Maltepe İstanbul Yaşam Koçu

4 Yaşam Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Maltepe bölgesinde 21 Yaşam Koçu hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ozan Engin S.

Ozan Engin S.

Yaşam Koçu · Maltepe, İstanbul
Türkiye de pek az sayıda olan Transaksiyonel Analiz uygulayıcılardan biri olarak , uzun zamandır bireysel koçluk ve Kurumsal eğitimler vermekteyim. Transaksiyonel psikoterapi yöntemini online olarak uygulamaya başladığım 2017 yılında, Türkiye de ilk online Transaksiyonel analist oldum. Açık referans veremeyeceğim , fakat benimle çalışmaya karar verdiğinizde bir kısmını paylaşabileceğim pek çok ünlü isim ile başarılı çalışmalar gerçekleştirdik. Amerika ve İngitere de Türk online danışanlar
Aysel T.

Aysel T.

Yaşam Koçu · Maltepe, İstanbul
Koçluk bir dönüşüm yolculuğudur. Bireylerin bu yolculuğunda ki sürecinde, düşünmelerine ve sahip oldukları potansiyeline göre hareket ermelerine teşvik ederek standartlarını yükseltmelerine ve yaşamlarını, daha sürdürülebilir hale getirmelerine yardımcı oluyorum.
Gül K.

Gül K.

Yaşam Koçu · Ataşehir, İstanbul
Türkiye nin önde gelen üniversitelerinden birinde Endüstri mühendisliği lisans eğitimimi tamamladım. İstanbul da ICF akredite bir eğitim kurumundan ACSTH sertifikasına sahibim. 2006 yılından itibaren kurumsal şirketlerde, koçluk ve ekip yöneticiliği ve danışmanlık hizmetlerini de ekleyerek çalışmaya devam ediyorum. Ekibime olduğu kadar dışarıdaki çevreme dokunmaya ve sizlere "yapabileceklerinizi gerçekten yaptırmak" üzere yardımcı olmaya hazırım. Benimle çalışmayı seçmeseniz dahi lütfen çalışt
Gülay K.

Gülay K.

Yaşam Koçu · Kadıköy, İstanbul
Türkiye nin İlk Türkçe Koçluk eğitimlerini veren Koç ve Eğitmen olarak yıllardır deneyimlerimiz ve bilgimizle insanların yaşamlarında fark yaratmalarına destek oluyoruz Lütfen Kararlı ve ciddi iseniz talep gönderiniz
Tayfun S.

Tayfun S.

Yaşam Koçu · Ataşehir, İstanbul
20 yıldır kurumsal şirketlerde çalışmaktayım. 10 yılı aşkın süredir de bilgi işlem yöneticiliği yapıyorum. Koçluk benim yönetici olma sürecimde ilerlemek istediğim yöne karar vermemi ve gerekli adımları cesaretle atmamı sağladı. Ben de ağırlıklı olarak kariyerinde ilerlemek isteyen veya kariyerine yeni bir yön vermek isteyen danışanlarla çalışıyorum. Bunun yanı sıra bölüm tercihi yapmak isteyen ya da mezuniyet sonrası iş hayatına atılacak öğrencilere de koçluk yapıyorum. Koçluk süresince bi
Zeren Ç.

Zeren Ç.

Yaşam Koçu · Kadıköy, İstanbul
Adım Zeren Çobanoğlu. Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat bölümü mezunuyum. 5 Yıl Özel sektörde İnsan Kaynakları kariyerimin ardından Yeditepe Üniversitesi Yaşam Koçluğu Eğitimi ni tamamladım. Ayrıca İlişki Koçluğu konusunda uzmanlaştım. Şu an aktif olarak free-lance koçluk ve NLP hizmeti sunmaktayım. İlgilenmeniz durumunda koçluk hizmeti sunmaktan mutluluk duyarım.
Leyla A.

Leyla A.

Yaşam Koçu · Ataşehir, İstanbul
Merhabalar çalışmalar için verdiğimiz fiyat semboliktir:Detaylı bilgi ve fiyat için numaralı telefonu arayabilirsiniz. •Sagliklı beslenme listesi •kilo verme sürecine piskolojik destek (eft,nlp,bilinç altı temizlik) •kişisel egzersiz programları •Nefes teknikleri •Çakra açma & Aura genişletme •Eft teknikleri • Nlp bilinç altı temizlik . Reformer pilates & Klasik mat pilates . Hatha Yoga . Zaman yönetimi
Murat  Ü.

Murat Ü.

Yaşam Koçu · Kartal, İstanbul
On seneyi aşkın bir süredir satış, pazarlama ve iletişim alanlarında eğitmenlik ve danışmanlık, iki senedir koçluk ve mentorluk yapmaktayım. ICF onaylı koçluk sertifikasyonuna sahibim. Eğriyi doğruyu gostermek için değil, kendi doğrunuzu bulmanız için yol arkadaşınız olmaya hazırım. Emin olun, maharet ve mucize bende değil, sizde.
Orsev Ç.

Orsev Ç.

Yaşam Koçu · Maltepe, İstanbul
Potansiyelinizi Birlikte Keşfedelim. Hayatınıza yön vermek istiyorsunuz ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz… Hayallerinizi hedeflere birlikte dönüştürelim. Belirlediğiniz hedeflere birlikte ilerleyelim. İşiniz sizi tatmin etmiyor mu? Meslek seçiminizi birlikte gözden geçirelim. İş hayatında tıkandığınızı mı düşünüyorsunuz? Kariyer planınızı birlikte belirleyelim. İşletmelerinizde iletişim ve takım ruhunu kazandırarak, stratejik planlamalar ile yol haritasını birlikte hazırlayalım.
Süleyman A.

Süleyman A.

Yaşam Koçu · Kadıköy, İstanbul
20.000 saatten fazla koçluk deneyimim ve çevik koçluk yaklaşımım ile, hızlı bir şekilde, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mert Yılmaz
Yaşam Koçu   22/02/2019

Tahmin ettiğimden çok daha başarılı bir psikolog Serpil hanım yanılmaz memnun kaldım kafanıza takılan tüm soru işaretlerini hoş ses tonuyla cevaplıyor

         
Deniz Özden
Yaşam Koçu   09/02/2019

Harika bi koç, arkadaş gibi . İnsan keşke böyle bi arkadaşım olsa diye düşünüyor:) Çok memnun kaldım.

         
Selen Ösge
Yaşam Koçu   04/02/2019

Tek Kelime İle bir profesyonel. İşini layıkıyla yapıyor ve oldukça yardımcı oluyor. Hayatımdaki bir çok kararı almama yardımcı oldu. Teşekkürler Nurdan Hanım.

         
Sevim yılmaz
Yaşam Koçu   24/01/2019

Her şeyden önce talebime çok hızlı geri döndüğü için Özgür Bey’e teşekkür ederim. Bugün pek çok koç ile bu kadar çabuk randevulaşmak ve görüşmek mümkün değil. Kariyer konusunda uzun zamandır içinden çıkamadığım ikilemler konusunda Özgür Bey ile yaptığımız seans çok işime yaradı. Nereye takıldığımı ve ne yapmam gerektiğini daha ilk görüşmede fark etmek beni heyecanlandırdı. Teşekkür ederim.

         
Barış Köse
Yaşam Koçu   04/01/2019

Naifliği ve bilgeliği ile güven telkin eden, işinde samimi bir insan. Sağlam adımlarla hedefe ilerleten pratik ve profesyonel bir yaşam koçu. Yardımlarından ötürü çok teşekkür ediyorum İzzet Hocam.

         
Yaşam Koçu   23/12/2018

Nurdan hanım kesinlikle işinde bir numara.Ihtiyaci olan herkez hiç düşünmeden kendisinden destek alabilir.icten sıcak samimi davranislariyla kendinizi bulacaginiz tek adres.iyiki kendisini tanımışım.

         
Aycan Doganlar
Yaşam Koçu   05/12/2018

Nurdan Hanım dan teklif istemeden bir gece önce; depresif, zaman yönetimi konusunda zayıf ve şu ana odaklanamayan bir insandım. Nurdan Hanım bana anlattığı birçok teknikle bu durumları nasıl aşacağım üzerine bilgilenmemi sağladı. Mezuniyet konusunda aklıma yerleşmiş olan saçma endişeler tamamen kayboldu ve olumlu yönde kendime inanmaya başladım. Hobi olarak yapmak istediğim şeylere yöneldim. Seanslar bitse bile kendi kendinizi yönetebilecek bilgi ve yöntemleri anlatıyor. İyi ki tanışmışız :)

         
Harun Eren
Yaşam Koçu   24/11/2018

panik atak yaşayan biri olarak o kadar yılmıştım ki defne hanımı buldum kapıdan içeri girdiğimde o güler yüzlülüğü pozitifliği ile daha ilk dakikadan bişeylerin değiştiğini hissetmeye başlamıştım.ve tabi ki biliçaltı temizleme metoduyla bir şok daha yaşıyordum gözümü açtığımda korku yoktu heycan yoktu nefes sorunum yoktu bütün kaygı korku ve endişelerim bitmişti.Hayatınızdaki sorun ne ise ansiate panik atak geçmez demeyin kendinizi o uğurluellere bırakın ve geçtiğine şahit olun :)

Yaşam Koçu hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz