En İyi 10 Maltepe Yaşam Koçu | Armut

En İyi 10 Maltepe İstanbul Yaşam Koçu

4 Yaşam Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Maltepe civarında 36 Yaşam Koçu hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Canan  Ç.

Canan Ç.

Yaşam Koçu · Maltepe, İstanbul
18 yıl Kurumsal firmada Yönetici Asistanı olarak çalıştım. Yeditepe Üniversitesi onaylı Profesyonel Yaşam koçluğu eğitimi aldım. Bu yönde çalışmalarımı devam ettirmekteyim.
Oktay A.

Oktay A.

Yaşam Koçu · Maltepe, İstanbul
9 yıl Türkiye nin çeşitli illerinde teknik öğretmenlik +, 21 yıl, Türkiyenin en tanınmış uluslar arası hizmet veren yerli şirketlerinde pazarlama/satış yöneticisi olarak çalıştım. Binlerce kişinin iş ve meslek sahibi olmasına kaynak/aracı oldum. Uzun zamadır tıpkı insan kaynakları elemanı gibi etrafımda tanıdığım iş arayan kişilerle eleman arayan kişileri bir araya getiriyorum. Etrafımda iş arayan kişilere doğru bir işe yerleşmeleri için yapmaları gerekenler konusunda destek oluyor ve yönlend
Fatih S.

Fatih S.

Yaşam Koçu · Maltepe, İstanbul
Robert Kolej ve Boğaziçi Üniversitesi mezunuyum. 23 yıl yabancı firmalarda orta kademe yöneticilik yaptım. Sertifikalı öğrenci koçuyum ve aile koçluğu sertifikasyon aşamasındayım. Özellikle sınava hazırlanan öğrencilere olmak üzere; - Çalışma disiplini - Öğrenilmiş çaresizlik ("Ben yapamam" inancı) - Sınav korkusu - Gelecek kaygısı - Hedef belirleme vs konularda potansiyellerini keşfedip kendilerini geliştirmelerine yardımcı oluyorum. İş ya da özel yaşamında daha iyiyi hedefley
Soner Bora

Soner Bora

Yaşam Koçu · Kadıköy, İstanbul
Merhaba; 6 seneden beri devam eden kişisel gelişim eğitmenliğimin yanı sıra uluslararası onaylı (ICF ve AC) koçluk hizmeti veriyorum. Danışanlarımın hayatlarında tıkandığı konularda kendilerini yeniden keşfetmelerine yardımcı olarak belirledikleri hedeflerine ulaşmaları konusunda çalışmalar yapmaktayım. Sevgiler
Leyla S.

Leyla S.

Yaşam Koçu · Kadıköy, İstanbul
I am an Erickson Certified Professional Coach and Social Entrepreneur with more than 6 years of experience in HR (Career Advising, Recruitment, Training, and Coaching) in startups, public and private sectors. Startup, kamu ve özel sektörlerde İK da (Kariyer Danışmanlığı, İşe Alma, Eğitim ve Koçluk) 6 yıldan fazla deneyime sahip bir Erickson Sertifikalı Profesyonel Koç ve Sosyal Girişimciyim.
Askin Kaplan

Askin Kaplan

Yaşam Koçu · Maltepe, İstanbul
Gerek profesyonel iş hayatı gerekse motivasyon ihtiyacınız olduğunda destek alabileceğiniz bir hekim olarak yaşam ve sağlık koçluğu yapmaktayım.
İrem Z.

İrem Z.

Yaşam Koçu · Kadıköy, İstanbul
ICF akredite, Sola Unitas Academy mezunu Profesyonel Koçum. Hayatınızda değiştirmek, güçlendirmek, geliştirmek istediğiniz ve nasıl yapacağınızı bilemediğiniz her konuda koçluk alabilirsiniz. Profesyonel Koç; potansiyelinizi açığa çıkartma yolunda atacağınız adımlara eşlik eden kişidir.
Mayıs Nur  H.

Mayıs Nur H.

Yaşam Koçu · Maltepe, İstanbul
Merhabalar 🚀 Benim adım Mayıs ve doğuştan DEHB’li bir beyne sahibim 🌟 Psikolojik danışmanlık ve yaşam koçluğu dışında sorusu olan, danışmak ve sadece paylaşmak istedikleri olan ya da kafası karışmış DEHB’li ve DEHB’li yakınları olan kişilere rehberlik yapmaya, hayatlarını ve bakış açılarını değiştirmeye çalışıyorum ✨ Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu genel geçer bilgilerle öğretilmiş, önyargısı bol ve olması gerekenden çok daha basite indirgenen nörolojik bir rahatsızlıktır ve bü
Nur  Ç.

Nur Ç.

Yaşam Koçu · Ümraniye, İstanbul
Profesyonel bir yaşam koçu olarak şunu belirtmeliyim ki çözüm sizsiniz. Hayatınıza yön vermek, tıkanıklıkları gidermek sizin elinizde. Bazen bu gücü fark etmeniz için ufak bir yardım gerekebilir. Sizdeki gücü birlikte açığa çıkaralım.
Laika  B.

Laika B.

Yaşam Koçu · Kadıköy, İstanbul
Hayatınızın sahibi sizsiniz. Her insan tam ve bütündür, ancak bazen yolumuzu bulmak için birilerine yol sormamız gerekir. Koçluk ilişkisi bir yolculuktur; kendinizi., gerçekten istediğiniz ve istemediğiniz şeyleri., sadece aklınızdaki siz veya opsiyonları değil, olası tüm opsiyon ve tam potansiyelinizi keşfettiğiniz bir yolculuk. İzin verin bu yolculukta size eşlik edeyim, gerçek sizi beraber keşfedelim. Yaşam Koçu olarak seanslarımız sırasında sizinle birlikte yürüyeceğim. Sorduğum sorularl
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Elif S.
Yaşam Koçu   29/04/2019

Nurdan Hanım’la arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. İyi ki tanışmışım hayatımda en önemli kararlardan birini verdiğimi şuan anlıyorum yorum yazmak bile yetersiz kalıyorbenim için.. İlişki koçluğu üzerine çok başarılı..Eşimle ilişkim öyle farklı bir boyutta ki neden bu kadar geç kaldığımı sorguladım. Hayat beklemeye değmez. Cesaretinizi toplayın ve kendinize izin verin Nurdan Hanım’la görüşmeniz en kaliteli doğru adres olucaktır. Ona çok teşekkürlerimi kucak dolu sevgimi iletiyorum ..

         
Fikri Aydoğdu
Yaşam Koçu   22/01/2019

Bir arkadaşımdan duyduğum Özgür Bey i Armut.com da görünce teklif istedim; hızlı yanıt verdi, kendisiyle koçluk hakkında detaylı bir görüşme yaptık. Koçluk hakkında detaylı, samimi bilgiler verdi. Ertesi sabah ilk seansımızı yaptık. İlk görüşmeden son derece tatmin olmuş ayrıldım. Özgür Bey in anlattıklarımı dinlerkenki dikkati ve sorularıyla beni daha önce fark etmediğim bir bakış açısına ulaştırması beni çok etkiledi. Görüşmelerimiz devam edecek. Hem Özgür Bey e hem Armut.com a teşekkürler.

         
Semih Sercan Akıncı
Yaşam Koçu   22/01/2019

tanisip memnun kalmamaniz imkansiz ilk gorusmeden memnun ayrildim bi sonraki gorusme de ise daha da memnun ayrilicam o hissi verdi bana yeni basladik bu uzun yolda bana destek cikip yanimda duracaginin hissini de hissettirdi simdiden butun hersey icin tesekkurler pinar hanim .

         
Barış Köse
Yaşam Koçu   04/01/2019

Naifliği ve bilgeliği ile güven telkin eden, işinde samimi bir insan. Sağlam adımlarla hedefe ilerleten pratik ve profesyonel bir yaşam koçu. Yardımlarından ötürü çok teşekkür ediyorum İzzet Hocam.

         
Yaşam Koçu   23/12/2018

Nurdan hanım kesinlikle işinde bir numara.Ihtiyaci olan herkez hiç düşünmeden kendisinden destek alabilir.icten sıcak samimi davranislariyla kendinizi bulacaginiz tek adres.iyiki kendisini tanımışım.

         
Aycan Doganlar
Yaşam Koçu   05/12/2018

Nurdan Hanım dan teklif istemeden bir gece önce; depresif, zaman yönetimi konusunda zayıf ve şu ana odaklanamayan bir insandım. Nurdan Hanım bana anlattığı birçok teknikle bu durumları nasıl aşacağım üzerine bilgilenmemi sağladı. Mezuniyet konusunda aklıma yerleşmiş olan saçma endişeler tamamen kayboldu ve olumlu yönde kendime inanmaya başladım. Hobi olarak yapmak istediğim şeylere yöneldim. Seanslar bitse bile kendi kendinizi yönetebilecek bilgi ve yöntemleri anlatıyor. İyi ki tanışmışız :)

         
Barış Hızeskin
Yaşam Koçu   12/09/2018

Sorunu doğru tespit edip gerekli yardımı yapan, işinin hakkını veren özverili bir insan. Teşekkür ediyorum ve kariyerinde başarılar diliyorum.

         
Resülay Doğan
Yaşam Koçu   30/08/2018

Nurdan Reşidoğlu mucizevi bir insan. Kendisini armut.comda bulduğumda beklentimi karşılayacağını düşünmemiştim. Ama kesinlikle yanlış bir düşünceymiş. Kendisiyle tanıştığım için, benim hayatıma sihirli bir değnekle dokunduğu için çok mutluyum. Daha önce psikiyatri, psikolog deneyimlerim olmuştu ancak hiç birinin faydasını görmemişken, bu kadar kısa zamanda hayata karşı farklı bakış açıları kazandırıp,yaşam kalitemi artırdığı için kendisine minnettarım. İyiki varsınız Nurdan Hanım🙏🏻😊🤗💕

Yaşam Koçu hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz