En İyi 10 Maltepe İstanbul Yaşam Koçu

4 Yaşam Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Maltepe civarında 41 Yaşam Koçu hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Funda Çınar

Funda Çınar

Yaşam Koçu · Maltepe, İstanbul
İTÜ Endüstri Mühendisliği mezunuyum, 12 yıl orta&üst düzey yöneticiliği yaptım. 4 yıldır profesyonel koç ve mentörüm. Adler Koçuyum ve ICF Etik kurallarına %100 bağlıyım. Uluslararası kalitede alabileceğiniz en uygun hizmeti veriyorum. Uzmanlık alanlarım Yönetici&Kariyer Koçluğu, Öğrenci Koçluğu ve Yaşam Koçluğudur. Hayattan keyif almak, mutlu olmak, sağlıklı yaşam, hayatını düzene sokmak, ilişkilerini geliştirmek, hayallerini gerçekleştirmek, geleceğini planlamak, özgüven kazanmak, motiv
Canan  Çalışyüksel

Canan Çalışyüksel

Yaşam Koçu · Maltepe, İstanbul
Yeditepe Üniversitesinden Profesyonel Yaşam koçluğu ve Bioenerji Uzmanılığı eğitimi aldım. Bu yönde çalışmalarımı devam ettirmekteyim.
Lügen Sarıçiçek

Lügen Sarıçiçek

Yaşam Koçu · Kadıköy, İstanbul
Merhaba. 2 sene önce Erickson Koçluk Okulu nda Çözüm Odaklı Koçluk eğitimini tamamladım. Koçluk benim için çok değerli bir alan; bugünden geleceğe, odakta kalmayı destekleyici, güçlü sorular sorarak kendi farkındalığınıza doğru yapılan bir yol arkadaşlığı. Öncelikle koçluğu kendi hayatıma yansıtmaya başladım; farklı yerden bakabilmemi sağlıyor her seferinde, bunu fark ettim. Sonra, sohbetlerde arkadaşlarıma sorduğum sorularla, onların da yaşadıkları şeylere farklı yerden bakıp, kendileri ile il
Kita Koçluk

Kita Koçluk

Yaşam Koçu · Kadıköy, İstanbul
Merhaba 15 yıllık İnsan Kaynakları deneyimle, koçluk şapkamı harmanlayarak kendi içerisindeki potansiyellerini keşfetmesi yolunda rehberlik yapıyorum. Kariyerimde bir sürü başarı, başarısızlık, vazgeçiş, kayboluş hikayelerine şahit oldum. Tüm bu yollardan geçerken koçluk bana ışık oldu. Şimdi ben de bu yolculuktan geçenlere ışık oluyorum. Sahip olduğum sertikilar: ICF Onaylı Profesyonel Koçluk Kariyer Koçluğu Yönetici Koçluğu Transaksiyonel Analiz.
Buse Sucu

Buse Sucu

Yaşam Koçu · Kadıköy, İstanbul
KAPILARIN ARDINDA NE VAR? Hepimizin bildiği bir gerçek var: Yaşadığımız sorunların kökenlerini bilmezsek, onları çözemeyiz. Ancak çoğumuz, sorunlarımızın çözümünü bilinç seviyesinde aradığımız için, bilinçaltının derinliklerinde gömülü olan köklere ulaşamıyoruz. Daha anne karnındayken her deneyimi kaydetmeye başlayan bilinçaltı, hatırladığımız ya da hatırlamadığımız her şeyi kapalı kapıların ardında saklıyor. Bize düşense bu kapıları açmak. Çünkü, bilinç seviyesindeki rahatsızlıklarımıza ve
Oktay Atalay

Oktay Atalay

Yaşam Koçu · Maltepe, İstanbul
9 yıl Türkiye nin çeşitli illerinde teknik öğretmenlik +, 21 yıl, Türkiyenin en tanınmış uluslar arası hizmet veren yerli şirketlerinde pazarlama/satış yöneticisi olarak çalıştım. Binlerce kişinin iş ve meslek sahibi olmasına kaynak/aracı oldum. Uzun zamadır tıpkı insan kaynakları elemanı gibi etrafımda tanıdığım iş arayan kişilerle eleman arayan kişileri bir araya getiriyorum. Etrafımda iş arayan kişilere doğru bir işe yerleşmeleri için yapmaları gerekenler konusunda destek oluyor ve yönlend
Arzu Sahin

Arzu Sahin

Yaşam Koçu · Maltepe, İstanbul
1973 istanbul doğumluyum kişisel gelişime ilgimden dolayı yaptığım araştırmalar neticesinde Yaşam Koçluğunun kişileri motive ederek, performansını arttırarak daha geniş ve farklı açılardan bakmasını sağlaması ile kişilerde oluşturduğu farkındalıktan dolayı, Bankacılık kariyerimi sonlandırarak ICF onaylı Erickson ekolunden yaşam koçluğu eğitimimi tamamladım.Bu süreçte kendimde koçluk alarak planlarımı netleştirip uygulamaya başladım. Aldığım bu koçluk ve eğitim sürecinde hayata daha pozitif bak
Nurgul Akkayalı

Nurgul Akkayalı

Yaşam Koçu · Maltepe, İstanbul
Yaşam koçluğu çalışmasında öncelikle bulunduğunuz noktayı tespit eder, ulaşmak istediğiniz noktaları net bir şekilde belirlersiniz. Sizi heyecanlandıran, hayata bağlayan bir vizyonunuz olur. En önemlisi de koçluk aldığınız ilk günden itibaren hedeflerinize ulaşmak için kendinizi eylem içinde bulursunuz.İlişkilerimizde de yaşadığımız sorunlar tek taraflı olmadığı gibi çözümsüz de değildir.Önemli olan sorunları görebilmektir. Gelin beraber pozitif bir başlangıç yapalım.
Remziye Merve

Remziye Merve

Yaşam Koçu · Maltepe, İstanbul
Icf onaylı Koç, Profesyonel yaşam koçu, İlişki koçu, Nlp uygulayıcısı. İlahi şifa Nur terapist Bilinçaltı terapist Sosyal hizmetler mezunuyum. Eğitimlerimi İstanbul’da yeditepe üniversitesi eğitim merkezinden aldım. 1 senedir danışanlarıma yol arkadaşlığı yapıyorum Maltepe Küçükyalı da hizmet veriyorum. Seans ücreti:200 lira İlk seans ücretsiz. İçindeki seni güvenle,umutla,farkındalıkla yaşaman, Kendi gücünün farkına varman, Nlp ile geçmişi olumlayarak şu anda daha verimli,olumlu
Orsev Çelik

Orsev Çelik

Yaşam Koçu · Maltepe, İstanbul
Potansiyelinizi Birlikte Keşfedelim. Hayatınıza yön vermek istiyorsunuz ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz… Hayallerinizi hedeflere birlikte dönüştürelim. Belirlediğiniz hedeflere birlikte ilerleyelim. İşiniz sizi tatmin etmiyor mu? Meslek seçiminizi birlikte gözden geçirelim. İş hayatında tıkandığınızı mı düşünüyorsunuz? Kariyer planınızı birlikte belirleyelim. İşletmelerinizde iletişim ve takım ruhunu kazandırarak, stratejik planlamalar ile yol haritasını birlikte hazırlayalım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ada Seyit
Yaşam Koçu   29/07/2020

Çok semimi ve sizinle çok ilgilenen biri Tülay hanım, çok rahat bir şekilde kendimi anlattım ve ilk görüşmeden çok şey değiştiğini farkettim.

         
Abdurrahman Aslan
Yaşam Koçu   04/04/2020

Nurdan hanımla beraber 6 seans yaptık her seansta değişimi kendimi geliştirdiğimi kendimi tanımaya başladığımı gördüm gerçekten profesyonel birisi seans sonunda bile görüşmelerini kesmiyor gercekten işini çok severek yapan birisi iyiki tanımisim

         
Sinem Demircioğlu
Yaşam Koçu   19/03/2020

Uzun zamandır hat sanatıyla ilgili eğitim alıyorum.sanat eğitiminin sonuna yaklaştığım bu süreçte biraz yavaşladiğımı hissettiğim için yaşam koçu dan destek almak istedim.bu program üzerinden Nur Çetinel hanımefendiye ulaştım.kendisiyle yaptığım seansdan çok memnun kaldım.sanatimla ilgili bu tikandiğım süreçte yaklaşımıyla sorularıyla bazı durumların farkındaliğımı sağladı.biran önce eve gidip sayfalarca yazabilecğimi hissettirdi.yaklaşımı güleryüzü seansın keyifli geçmesini sağladı.bundan sonraki süreçte de kendisinden destek almayı düşünüyorum.

         
RECEP ALTUN
Yaşam Koçu   27/02/2020

Nurdan reşitogluna sonsuz teşekkürler... Armut.com aracılı ile tanışma fırsatı yakaladığım Nurdan hanım, yaşam koçluğu üzerine ilk görüşmemizde sunacagi hizmetlerden, hizmet kalitesinden bahsetmişti ve onu tercih ettiğim içi mutluyum çünkü çalışmalarımızda hizmet kalitesini profesyonelligini fazlası ile gösterdi. Sorunlarının çözümü noktasında yardım isteyen kişiler gönül rahatlığı ile tercih edebilirler. Iletişim becerisinin yüksek olması, danisanlarina destegi, samimi ve ilgili davranması ve çözümleri... yardım arayışındaki insanlar için büyük bir fırsat, ilerleyen günlerde Nurdan Hanımı daha iyi yerlerde daha iyi projelerde göreceğimden hiç kuşkum yok. Son olarak size önerim bu yolculukta sizi ileriye taşıyacak insanlar ile birlikte yürümeniz.

         
Yagmur Mavi
Yaşam Koçu   27/02/2020

Ben Ingilterede Leeds sehrinde yasiyorum ve Nurdan Hanimla Skype yolu 6 seans aldim birbirimizi gormeden.. Beni en buyuk cokus halimden sadece iki ay icerisinde hayal edemiycegim bi yere tasidi suan kendime guvenim ve kendimden baska kimseye ihtiyacim olmamami kendimle mutlu olmama yol acan sebep olan kiside Nurdan Hanim. Cok seviyorum onu turkcem icin ozur dilerim umarim anlasildim ve gercekten tavsiye ediyorum. Kendinize yapabilceginiz en buyuk iyilik bu.

         
Ahmet Hakan Yıldız
Yaşam Koçu   11/02/2020

Hayattaki amacımı ve hedefimi daha net bir şekilde belirlememe ve her geçen gün gelişme kaydetmeyi Nurdan hocaya borçluyum.

         
HATİCE ANIL
Yaşam Koçu   13/01/2020

TülayCeyhan Hanım işini çok iyi bilen Kibar bir bayan. Ben kendisinden çok memnun kaldım işini... takip ediyor ve sonuçlandırıyor. Kesinlikle kendisini arkadaş ve dostlarıma tavsiye ediyorum.

         
Yaşam Koçu   26/11/2019

Hayatımın tam olarak çok karmaşık döneminde karşılaştığım ve desteği ile zor zamanlarımı atlattığım verimli bir program oldu. Program akışı tamamen talebime göre oluştu. Nurdan Hanım ile seans dışında da sık sık görüştük ve ilerleyen zamanda da devam edeceğine inandığım samimi bir dostluk kurduk. Kendisine işinde başarılar diliyorum, çok güzel işler yapacağına inanıyorum.

Yaşam Koçu hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz