Hizmet Ver

4 Mamak Yazılım Geliştirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Mamak civarında 61 Yazılım Geliştirme Firması hizmet vermeye hazır.

Yazılım Geliştirme

En İyi 10 Mamak Yazılım Geliştirme Firması

Ömer Karaer photo

Ömer Karaer

15.12.2017

Yazılım Geliştirme · Mamak, Ankara

C# konusunda 2009 dan beri büyük ölçekte bir iş yeri tecrübem var.İleri seviye yazılım eğitimleri aldım.Sürekli kendimi geliştiriyorum. Web proglama teknolojileri kullanarak işler yapıyorum.Kullanıcı dostu programlar yapmaya çalışıyorum.Tasarım ve kodlama konusunda uğraşmayı severim.

Alpcan Arpalıyiğit photo

Alpcan Arpalıyiğit

06.11.2020

Yazılım Geliştirme · Mamak, Ankara

Bilgisayar Mühendisi olmakla birlikte ilgilendiğim programlama dilleri: C, C++, C#, Java, Python, Html; ve ilgilendiğim teknoloji ve teknikler: Entity Framework, ASP.NET, ADO.NET, .NET FRAMEWORK, OPEN-CV Library. Tüm bunlara ek olarak bilgisayar donanımı, parça değişimi alım satımı işleriyle de...

Esat Koç photo

Esat Koç

20.11.2021

Yazılım Geliştirme · Mamak, Ankara

İstenilen özelliklerde, kaliteli, seo optimizasyonu yapılmış, farklı dillere dönüştürülebilir, genişletilebilir modüler yapıda web sitesi yapımı hizmeti veriyorum.

Mavi Elmas Yazılım photo

Mavi Elmas Yazılım

10.10.2012

Yazılım Geliştirme · Mamak, Ankara

2008 yılından beri yazılım alanında profesyonel olarak çalışmaktayım. Yazılımda masaüstünden web e, gömülü sistemlerden ticari yazılıma kadar birçok proje geliştirdim.

Abdullah Işık photo

Abdullah Işık

03.10.2019

Yazılım Geliştirme · Mamak, Ankara

Merhaba, Ben Abdullah yaklaşık 4 yıldır yazılımla ilgileniyorum bu süre zarfı boyunca bir çok proje geliştirdim. geliştirdiğim projeler 2 kez Tubitak İç anadolu bölgesi yazılım 1. si oldu ve 1 kez türkiye 2. si oldu daha sonra Tubitak tarafından yazılım alanında ülkeyi temsil etmek üzerine avrupa...

Web Yazılım Evi photo

Web Yazılım Evi

20.01.2021

Yazılım Geliştirme · Mamak, Ankara

Dünya sürekli değişiyor… Sadece iklim, çevre değil, insanların yaşam şekilleri, anlayışları ve deneyimleri de bir değişim halinde. Bu değişimdeki en büyük pay şüphesiz teknoloji de. Web Yazılım Evi, faaliyetlerine başladığı 2006 yılından beri sürekli olarak insanların yaşamlarına katkı sunan...

Nazmi Mert photo

Nazmi Mert

10.01.2020

Yazılım Geliştirme · Mamak, Ankara

WORDPRESS KURULUM PAKETİ WordPress Türkçe Son Sürüm Kurulumu WordPress Tema Kurulum SEO Eklenti Kurulumu & Optimizasyon İstediğiniz Eklentilerin Kurulumu Mysql - Database Kurulumu REFERANSLARIM ankhiratrend.com (e- tecaret) oncehukuk.com

Ferhat Bağış photo

Ferhat Bağış

05.06.2018

Yazılım Geliştirme · Mamak, Ankara

2001 de meslek lisesinde başladığım bilgisayar uygulama geliştirme sürecine, 2005 de Selçuk Üni. de Önlisans, 2007 de KTÜ de Bilg. Müh. ve 2018 de de KGTU da Yüksek lisans eğitim sürecim devam etmektedir. Bu bilgi ve tecrübe ışığında beraberce teknolojiyi en iyi biçimde kullanarak, ihtiyaçlarımızı...

Mehmet Yaz photo

Mehmet Yaz

23.12.2017

Yazılım Geliştirme · Mamak, Ankara

Pratik Çözümler Geliştirmekte Ustayım. Bana sadece sorununuzdan bahsedin, çözümüm hoşunuza giderse ayrıntıları konuşabiliriz. Her türlü çözüm ortaklığına yatkınım.

Mahmut Özkılıç photo

Mahmut Özkılıç

04.08.2017

Yazılım Geliştirme · Mamak, Ankara

JQuery JavaScript Object Notation (JSON) JavaScript Language Integrated Query (LINQ) Entity Framework ASP.NET Web Api Web Service Oracle Java Android Uygulama Geliştirme Python Team Foundation Server (TFS) Telerik Controls Devexpress Controls ASP.NET Transact SQL (T-SQL) MS SQL...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Mamak Yazılım Geliştirme Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Mamak Yazılım Geliştirme ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Mamak Yazılım Geliştirme için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Yazılım Geliştirme için Mamak içinde toplam 61 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 48 yorum ve verilen 4.8 ortalama puan Mamak içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 282 kişi Mamak Yazılım Geliştirme için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Yazılım Geliştirme talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Yazılım Geliştirme için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Yazılım Geliştirme talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Yazılım Geliştirme taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Yazılım Geliştirme talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Yazılım Geliştirme için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Yazılım Geliştirme hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Yazılım Geliştirme fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Yazılım Geliştirme fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 20000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl