En İyi 10 Melikgazi Kayseri Kimya Özel Ders

4 Kimya Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Melikgazi civarında 11 Kimya Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Zehra P.

Zehra P.

Kimya Özel Ders · Talas, Kayseri
10 yıllık ögretmenlik tecrübesiyle ygs ve lys kimya branşında uzman ve eğitim koçluğuyla fark yaratabiliriz.
Mesut Y.

Mesut Y.

Kimya Özel Ders · Talas, Kayseri
15 yıllık dersane tecrübesi olan bir öğretmenim. Şu anda Kayseri de özel kolejde kimya öğretmeni olarak çalışmaktayım.9,10,11.sınıf ve YGS-LYS özel dersi verilir.
Dilek  Ç.

Dilek Ç.

Kimya Özel Ders · Melikgazi, Kayseri
12 Yıldır Kimya öğretmenliği yapıyorum. Tyt ayt hazırlanan Öğrencilere sınava yönelik. 10.snf 11.snf için okula yardımcı ders veriyorum
Selcuk H.

Selcuk H.

Kimya Özel Ders · Melikgazi, Kayseri
Merhaba. 2010 yilinda Dokuz Eylul Universitesinden mezun oldum. 9 yilddir cesitli egitim ogretim kurumlarinda kimya ogretmeni olarak calistim.
Efe T.

Efe T.

Kimya Özel Ders · Melikgazi, Kayseri
Kimya TYT AYT LGS 9 10 11 12nci siniflara eksiklerin giderilmesi ve soru çözümü icin tecrubeli kolej ogretmeninden ozel ders
Fatma  B.

Fatma B.

Kimya Özel Ders · Melikgazi, Kayseri
2008 Erciyes üniversitesinden mezun oldum.Meb ,Atlas Eğitim kurumları ve İyi dersler okullarında kimya öğretmeni olarak çalıştım.
Hikmet D.

Hikmet D.

Kimya Özel Ders · Kocasinan, Kayseri
Gazi universitesi kimya öğretmenliği bölümünü birinci olarak bitirdim Üniversite sınavına hazirligin yanısıra 9,10,11. sınıflara yönelik kimya dersi vermekteyim.
Bahadır Alp Ç.

Bahadır Alp Ç.

Kimya Özel Ders · Kocasinan, Kayseri
Lys kimya 30 Net (full) ve YGS kimya 13 net(full) olan Ankara Üni. Elektrik Elektronik Hazırlık öğrencisiyim. Sınav sistemine yakından aşinayım ve kimya konusunda iyiyim.
Serkan D.

Serkan D.

Kimya Özel Ders · Talas, Kayseri
19 yıllık mesleki tecrübe, her seviyede öğrenciye kişisel birikiminizi dikkate alan öğretim yaklaşımı. Lise- Açık lise-universite hazırlık
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Kadriye İnci Aygün
Kimya Özel Ders   12/03/2020

Fırat hocadan memnun kaldık demek yeterli değil tabikide pozitif enerjisi, güleryüzlülüğü, akademik başarıdan önce bir eğitimcide aradığımız gerçek iyi yüreklilik, çocuklara öğrencilerine ve dünyaya bakış açısı sevgi ve merhamet dolu aynı zamanda çok mütevazi şu zamanda çok ender bulunan kendisiyle çalıştığımız ve kabul ederse ihtiyacımız oldukça çalışmaya devam etmek isteyeceğimiz. güven veren, alanında tamamen uzman(fen lisesinde öğretmenlik ve müdür yardımcılığı yapmış bi eğitimci olması kalitesi ve farklılığının kanıtıdır aynı zamanda) çözüme odaklı kısa sürede hazırladığı çalışma planıyla kontrolü eline alan, sonrasında hazırladığı testlerin görsellerini mesajla göndermek suretiyle mecbur olmadığı halde iletişime devam eden,ilk özel dersimizde bile kızımda beklediğimizden çok daha fazla fark oluşturan çok değerli bir öğretmendir Fırat hocamız kendisini gerçekten çok sevdik, insani ve eğitim vasıfları on üzerinden on puanı hakkıyla hakediyor..başarılarının katlanarak artmasını diliyoruz..

         
Selen Olguner
Kimya Özel Ders   04/02/2020

çok eksiğim olduğu halde 2 saat içinde gerçekten aydınlandım ve memnun kaldım. Beni sınava çok iyi bir şekilde hazırlıycağına inanıyorum .

         
Serap Balcı
Kimya Özel Ders   27/11/2019

Sayenizde okul sınavlarında ve üniversite sınavlarında tam yaptim. Emeginize sağlık çok teşekkürler kıymetli hocam.

         
Hande Aksoy
Kimya Özel Ders   06/10/2019

Buğra hocadan ingilizce eğitim gören kızım için kimya dersi almaya başladık. Müfredata ve dile çok hakim, bu sene kendisiyle devam ediyoruz. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

         
Sercan Yılmaz
Kimya Özel Ders   09/09/2019

Çok ilgili bir öğretmen. Telefonla sürekli takip ediyor. Bizim aynı zamanda öğrenci koçluğumuzu da yaptı. Çok memnun kaldık.

         
Tuba Oz
Kimya Özel Ders   22/08/2019

Burcu hn çok hanımefendi , çok olumlu ve dersini çok iyi anlatan bir öğretmen derslerden çok memnun kaldık ...Bir kez daha buradan teşekkürler ...

         
Süeda Nar
Kimya Özel Ders   28/07/2019

Ogün bey öģrencinin dilinden anlıyor ve eksikleri çabucak kapattılar. Çok memnun kaldık, tavsiye ederim

         
Tuncay Özdemir
Kimya Özel Ders   03/06/2019

Daha önce anlamakta zorlandığım eksik konularımda en temelden baslayip pekistirici örnekler ile konuyu anlamami sağladı. Teşekkür ediyorum :)

Kimya Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz