Hizmet Ver

4 Menteşe İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Menteşe civarında 44 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

En İyi 10 Menteşe İngilizce Özel Ders Öğretmeni

Buse Adakoglu photo

Buse Adakoglu

18.11.2018

İngilizce Özel Ders · Menteşe, Muğla

Buse Adakoğlu Ingiliz Dili ve Edebiyati 4. Sinif ogrencisiyim 21 yaşındayım. C2+ (advanced) seviye ingilizcem var Ortaokul ve lise ogrencilerine özel ders verebilirim.

Beşir Hakan Vaner photo

Beşir Hakan Vaner

13.09.2017

İngilizce Özel Ders · Menteşe, Muğla

1998 yılında İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü nü pedagojik formasyon derslerini de tamamlayarak bitirdim. 2010 yılında Okan Üniversitesi nde başladığım Çeviribilim Yüksek Lisans derslerimi tamamladıktan sonra 2013 yılında proje...

İrem Budak photo

İrem Budak

12.06.2019

İngilizce Özel Ders · Menteşe, Muğla

Merhabalar Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği öğrencisiyim 21 yaşındayım alanım hakkında geniş bilgiye sahibim yaklaşık 1 yıllık özel ders tecrübem var

Uğur Toğan photo

Uğur Toğan

01.11.2019

İngilizce Özel Ders · Menteşe, Muğla

Muğla sıktı koçman üniversitesinde inşaat mühendisliği okuyorum.2 yaz yurtdışında yaşadım dil okulu için. İngilizce özel ders verebilirim.

Rıza Bozkaya photo

Rıza Bozkaya

12.02.2018

İngilizce Özel Ders · Menteşe, Muğla

Her seviyeye uygun İngilizce gramer ve speaking dersi verilir. 6 yıllık oğretmenlik ve 19 yıldır Ingilizce konuşma tecrübesine sahibim.

Bahar Altınsoy photo

Bahar Altınsoy

05.02.2019

İngilizce Özel Ders · Menteşe, Muğla

İsmim Bahar, Muğla da doğup büyüdüm şu anda da MSKÜ de eğitimime Almanca olarak devam ediyorum. Aynı zamanda İtalyanca kursuna gidiyorum ama henüz kendimi İtalyanca da ders verecek kadar geliştiremedim. Bunun haricinde seyahat etmeyi çok...

Yağmur Güler photo

Yağmur Güler

26.11.2019

İngilizce Özel Ders · Menteşe, Muğla

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinde International Trade and Finance öğrencisiyim, ilkokul, ortaokul öğrencilerine İngilizce ders veriyorum. Ayrıca bunlara ek olarak diğer derslerinde de yardımcı olabilirim ( Türkçe, Matematik)

Ömer Ali Türkoğlu photo

Ömer Ali Türkoğlu

18.07.2019

İngilizce Özel Ders · Menteşe, Muğla

Bilgisayar mühendisliği mezunuyum. Yurtdışında 12 farklı ülkede bulundum. YDS’den 85 notum bulunmakta. İngilizce öğrenmek isteyenlere tecrübemle yardımcı olmak istiyorum

Gülsüm DİNAMİT photo

Gülsüm DİNAMİT

24.02.2019

İngilizce Özel Ders · Menteşe, Muğla

Araştırmak, gelişmek ve gelişmeye öncülük etmek, paylaşmak ve çok çalışmak çalışma ilkelerimin başında yer alır. Öğrendikçe öğrenilecek daha çok şey olduğuna inanıyorum. Ahenk, denge ve iç bütünlük barındıran başarıyı savunuyorum.

Ahmet Yüce photo

Ahmet Yüce

06.08.2019

İngilizce Özel Ders · Menteşe, Muğla

2017 Ocak ayından beri devlette ilkokul, ortaokul ve lise de ayrıca özel kurumlarda bu gününe kadar İngilizce öğretmenliği yaptım ve yapmaktayım.Ayrıca üniversite yıllarımdan beri birçok kişiye İngilizce özel ders vermekteyim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Menteşe İngilizce Özel Ders Hizmeti Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Menteşe İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Menteşe İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İngilizce Özel Ders için Menteşe içinde toplam 44 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 73 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Menteşe içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 326 kişi Menteşe İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl