En İyi 10 Merkezefendi Denizli Freelance Yazılımcı

3 Freelance Yazılımcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Merkezefendi civarında 41 Freelance Yazılımcı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Berkay  Gökmen

Berkay Gökmen

Freelance Yazılımcı · Merkezefendi, Denizli
Devlet destekli projeler. C2 anadil düzeyi sertifikalı ingilizce. Python, C, C#, C++, MİcroC, PHP, HTML, Javascript ve ilgili konularda eğitimli. Yazılımla ilgili her konuda yardımcı olabilirim. SolidWorks çizimleri ve COMSOL Multiphsysics Photoshop ve Illustrator ile Web, Logo, Arayüz tasarımları.
İbrahim Çalışkan

İbrahim Çalışkan

Freelance Yazılımcı · Merkezefendi, Denizli
Bilişim Teknolojilleri Öğretmeniyim. MSCD: Web Application sertifikasına sahibim. C# ile ASP.NET MVC web uygulamaları geliştirmekteyim.
Hakan Yıldız

Hakan Yıldız

Freelance Yazılımcı · Merkezefendi, Denizli
Uzun suredir c# a yoğunlaşmış durumdayım. Şu sıralar .net bilgilerimi pekiştirmekle zamanımı harcıyorum. SQL sorgularına hakimim. Basic html css js bilgim var. Otomasyon çek senet. online alışveriş sitesi veritabanları ile ilgili programlar yazdım. Henuz bilgisayar muhendisliği öğrencisiyim fakat 1 günümü bile asla boş geçirmem.Staj tecrubem var. Uygun fiyata çalışırım. İşimi asla eksik yapmam her zaman hakkını veririm.
Burak Günalp

Burak Günalp

Freelance Yazılımcı · Merkezefendi, Denizli
Pamukkale Universitesi nde Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. PHP, Javascript, MySQL, C, C++, C#, Java ve Lua dillerini kullanıyorum.
Büşra Tekin

Büşra Tekin

Freelance Yazılımcı · Merkezefendi, Denizli
2014 yılında Bilge Adam Akademi de Yazılım ve Veritabanı Eğitimi aldım. Freelance olarak çalışmaktayım. Aynı zamanda Dokuz Eylül Üniversitesi nde Matematik bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.
Burak Anter

Burak Anter

Freelance Yazılımcı · Merkezefendi, Denizli
Bilgisayar öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim. Web tasarım ve grafik tasarım alanında birçok projede yer aldım.
Sinan  Yavuztürk

Sinan Yavuztürk

Freelance Yazılımcı · Merkezefendi, Denizli
Her türlü grafik tasarımı, web tasarım, intro, video düzenleme ve yazaılım hizmetleri verilmektedir.
Said Altıntop

Said Altıntop

Freelance Yazılımcı · Pamukkale, Denizli
Bilgisayar mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. 4 senedir programlama ile uğraşıyorum. 2 senedir ise profosyonel olarak kodluyorum.
Erkan Akın

Erkan Akın

Freelance Yazılımcı · Pamukkale, Denizli
Elektrik-Elektonik Mühendisiyim ve aynı zamanda Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Gösrel Programlama ve Elektronik Projeleri üzerinde çalışıyorum.
Tahir Can Danacı

Tahir Can Danacı

Freelance Yazılımcı · Merkezefendi, Denizli
Merhaba herkese, Ben Tahir Can Danacı. Aslen Denizliliyim ve Denizli de yaşıyorum. 2018 yılında PAÜ Bilgisayar Müh. bölümünden derece ile mezun oldum. Aktif olarak Ozanteks A.Ş. şirketinde çalışıyorum. Orada masaüstü, web ve mobil olmak üzere uygulamalar geliştiriyorum. Aynı zamanda hafta sonu kodlama üzerine özel ders verdiğim (yaklaşık 2 senedir devam ediyoruz) bir tane öğrencim bulunmaktadır. Merakı olan öğrenmek isteyen arkadaşlara yardımcı olmak isterim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Birçe Ö.
Freelance Yazılımcı   26/12/2020

Mert Bey'in iletişimi kuvvetli ve çok yardımsever birisi. İşini çok iyi yapıyor, çok memnun kaldım. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

         
Hasan D.
Freelance Yazılımcı   21/10/2020

Halil bey çok yardımcı oldu, teşekkür ediyorum kendisine. Hiç düşünmeden projelerinizi vs. yaptırabilirsiniz.

         
Cengiz T.
Freelance Yazılımcı   04/09/2020

Kemal bey, kendini işine adamış, sonuna kadar işini takip ederek yapmaya çalışan bir otomayson yazılımcısı. Benim işimi kısa sürede halletti. İletişimi oldukça kaliteli. Herkese tavsiye ederim çalışmak anlamında. Saygılar. Cengiz.

         
Oğuzhan K.
Freelance Yazılımcı   04/07/2020

Bilgi birikim olarak kesinlikle güvenilir biri. Yardımcı olabilmek için gerçekten gece gündüz elinden geleni yapan çok dürüst biri. Yardımlarından dolayı tekrar teşekkür ederim.

         
Emre A.
Freelance Yazılımcı   06/06/2020

kısa zamanda mükemmel bir iş çıkardı, Proje üzerinde ne zaman bir ihtiyacım olduğunda yardım etti. teşekkür ederim..

         
Sencer Ç.
Freelance Yazılımcı   26/01/2020

Tekin Bey çok titiz ve yaptığı işin hakkını vermeye çalışan bir insan. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor. Kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldım ve herkese tavsiye ederim.

         
Berkay Y.
Freelance Yazılımcı   09/12/2019

Utku Bey çok yetenekli ve işini ciddiye alan biri. Kesinlikle öneririm, projenin her aşamasında işin üzerinde çalıştığını ve ilgilendiğini gösterdi.

         
Mutlu Ç.
Freelance Yazılımcı   06/03/2019

neyin ne olduğunu ,nasıl olması gerektiğini detaylıca anlattı. Merak ettiğim her şeyi sabırla cevap verdi arkadaş.Kafamdaki kuşkuları yok etti teşekkür ederim.

Freelance Yazılımcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz