En İyi 10 Merkezefendi Denizli Psikolojik Danışman

4 Psikolojik Danışman Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Merkezefendi civarında 18 Psikolojik Danışman hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Sanem  D.

Sanem D.

Psikolojik Danışman · Merkezefendi, Denizli
Uluslararası akreditasyonu olan Livcon Learning Center dan aldığım Yaşam Koçluğu ve NLP sertifikalarım ile 2 yıldır profesyonel olarak bu alanlarda çalışmaktayım. Bireysel seansların yanı sıra oluşturulduğunuz gruplara NLP ve Yaşam Koçluğu eğitimleri vermekteyim.
Cennet Şeyma T.

Cennet Şeyma T.

Psikolojik Danışman · Merkezefendi, Denizli
Daha ilkokuldayken bu mesleği aklıma koyup yıllarca büyük bir aşkla bağlandım.Mesleğime aşık biriyim ve büyük bir sevgi ve zevkle yapıyorum.Her şeyden önemlisi de danışanlarımı odak noktama alıyorum.Tamamen onların iyiliği ve yüksek oranda fayda verebilmek benim için çok önemli.Her zaman aşıladığım duyguda bensiz bir hayatta yalnız başlarına kaldıklarında tüm sorunlarıyla mücadele edebilmeyi öğrenmeleri.Benim işim benim hobim.Psikoterapi herkesin hakkı ve herkesinde bu imkandan faydalanabilmesi
Cemile Ç.

Cemile Ç.

Psikolojik Danışman · Merkezefendi, Denizli
Merhaba , Denizli’de olmak bir ayrıcalıkmış iyi ki varsınız . Koçluk benim vazgeçmezim . Deneyimlenen bir süreçtir . Koçunuzun kim olduğu değil koçluk hizmeti alma isteğinizde gizli tüm cevaplar .
Rafet Ş.

Rafet Ş.

Psikolojik Danışman · Merkezefendi, Denizli
1995 yılında Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümünü bitirdim. 20 yıldır psikolojik danışman ve eğitim koçu olarak çalışmaktayım. Livkon-Anka Koçluk öğrenci koçluğu eğitimi aldım. Anadolu Üniversitesi Drama eğitimi. Klinik ve adli psikoloji derneği çocuk testleri uygulayıcı eğitimi. Kişisel gelişim ve beden dili eğitmenliği. Eft matrix reimpriting eğitimi.
Selda B.

Selda B.

Psikolojik Danışman · Pamukkale, Denizli
Çalıştığım Alanlar-Çocuklarda Parmak Emme Davranışı-Tırnak Yeme Sorunu- Alt Islatma Sorunu-Kaka Tutma Problemi-Öfke Kontrol Bozukluğu-Konuşma Ve Dil Problemleri-Kardeş Kıskançlığı-Gece Korkuları-Agresyon Ve Saldırganlık Sorunu-Özgüven ve Sosyal Beceri Sorunu-Dikkat Eksikliği Ve Hiperaktivite Bozukluğu-İştahsızlık Ve Yeme Sorunları-Boşanma,Çatışma Ve Ayrılık Durumunda Çocuğun Psikolojisi-Saç,Kaş,Kirpik Koparma Sorunu-Koruyucu Aile Ve Evlat Edinme Sorunları-Sevilen Birinin Hastalığı Ya Da Ölümünd
Merve Gökçen E.

Merve Gökçen E.

Psikolojik Danışman · Merkezefendi, Denizli
Akdeniz Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik mezunuyum. Bilişsel davranışçı danışmanlık ve cinsel danışmanlık eğitimlerim devam etmektedir. *Psikolojik danışmanlık , *Mesleki rehberlik, *Kariyer danışmanlığı, *Aile danışmanlığı *Evlilik terapisi *Yaşam koçluğu *Öğrenci koçluğu üzerine çalışmaktayım.
İlay Y.

İlay Y.

Psikolojik Danışman · Pamukkale, Denizli
Lisans eğitimimin ardından, Üsküdar Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji alanında yüksek lisans eğitimimi tamamladım. Denizli’ de ‘Bireysel Danışmanlık’, ‘Ergen Danışmanlığı’ , ‘Aile, Evlilik ve Çift Danışmanlığı’, ‘Profesyonel Yaşam Koçluğu’, ‘NLP’ ve ‘Cinsel Danışmanlık’ alanlarında hizmet vermekteyim.
Coach M.

Coach M.

Psikolojik Danışman · Pamukkale, Denizli
Merhabalar, Uzun yıllar özel sektörde yöneticilik yaptıktan sonra mentör olmaya karar verip kariyerimde değişiklik yaptım. Şu an ICF Onaylı Koçluk Lisansımla devam eden süreçte, Danışanların kariyer, iş hayatı ve kendi gelişim planları alanlarında Koçluk Hizmeti Veriyorum.
Bahar C.

Bahar C.

Psikolojik Danışman · Pamukkale, Denizli
Yaşam koçu nedir ne yapar sorusuyla sıkça karşılaşıyoruz. Kelime anlamı olarak coaching (koçluk) birini bir yerden bir yere götürme anlamına gelir. Koçluk istenen performansa ulaşmak için koç ve danışan arasında kurulan planlı bir gelişim ilişkisidir. Yaşam koçumuz danışanını çok iyi analiz ederek danışanının zihin yapısını ve nasıl düşündüğünü anlamaya çalışır. Biz danışanlarımızla birlikte kendisini yeniden şekillendirmesi için bir yol haritası çiziyoruz. Bu süreçte ENERJİ GÜÇ VE MOTİVASYON
Ömer Batuhan B.

Ömer Batuhan B.

Psikolojik Danışman · Pamukkale, Denizli
Akdeniz Üniversitesi - Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Sınav kaygısını aşma Planlı çalışma Motivasyon ve daha fazlası için sizlere yardım için buradayım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Enes P.
Psikolojik Danışman   09/05/2020

Feyza hanımın gayet cana yakın sıcakkanlı bir kişiliğinin yanında mesleki tavrı ve davranışları da gayet profesyonel bir danışman. Sorduğunuz kötü hissettiğiniz sorun yaşadığınız ya da kendinize yaşattığınız tüm problemleri etkili ve kalıcı bir sekilde inceleyip problemi kökünden çözmek için elinden geleni yapıyor. Ben onun tercih edilmesi gereken bir danışman olduğuna inanıyor ve iyi ki diyorum.

         
Köksal AĞIRBAŞ
Psikolojik Danışman   19/04/2020

ben raziyim allah razi olsun seansa baslamadan bike iyilesme basladi neden mi profesyonel yanu turkcesi ile usta yaptigi isten para kazanarak yasamsal gereksinimlerini karsilayan anlaminda hocamiz ilmini satmiyor biz ucretimizi allahtan aliyoruz diyenin ummeti olarak ilmiyle emek ediyor ve emeginin hakkindan da vazgecebilmenin gerektigi an bir cani yasatan butun cihani yas atmis gibidir ayetini yasiyor ve onlar malkarinu ve canlarini allaha bor verirler ayetini yasayanlardan biri hocamiz ve bakara suresinin basinda onkar namazini husu ile kilar allahin verdigi maddi manevi riziktan ihtiyaci olana karsikiksiz verirler ayetini de yasadik birlikte hocamla antepliler gelecege yatirim yapar dunya ahretin tarlasina allah rizasini ekiyirdu allah razi olsun aldi hocam hasat mevsimi gelmeden yetapi sonunda koksal bey nasilsin diye soran okursa canavar gibiyim allah tuba hocadan razi oksun o bir cennet agaci allah bin bin razi olsun

         
Mert T.
Psikolojik Danışman   14/04/2020

Dilek hocam şimdiye kadar görüştüğüm en sıcak kanlı en samimi ve en içten yaklaşan bir uzman... Ben gerçekten çıkmazları oynadığım bir evrede karşıma çıktı... Araya mesafeler koymadan tıpkı bir dost gibi yaklaştığı için çok teşekkür ederim 🙏

         
Betül Uncu
Psikolojik Danışman   04/04/2020

Alanında uzman, kesinlikle hoş görülü ve sağduyulu, karşısındakine güven veren işini çok iyi yapan bir danışman. Danışanlara karşı çok tutarlı, kibar ve çözüm odaklı. Terapi anlayışı ve uygulayışı çok profesyonel. Seanslarıma uzun süre boyunca devam edeceğimden eminim.

         
Eren Uslu
Psikolojik Danışman   19/03/2020

Çok verimli bir seans oldu ilgili ve arkadaşça sohbet eder gibi kafamdaki sorulara cevap bulmamı sağladığınız için teşekkür ederim tekrardan. Herkese tavsiye ederim

         
Emine GÜVEN
Psikolojik Danışman   03/03/2020

Ilk seansimizi gerçekleştirdik gayet ilgiliydi sonraki seanslarımızın daha da verimli geçeceğine inanıyorum :)

         
Osman Gözübüyük
Psikolojik Danışman   19/02/2020

Simge Hanım gerek profesyonelliği gerekse güleryüzüyle destek aldığım konuda özgüvenimin yerine gelmesine cesaretlenmeme çok yardımcı oldu. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.

         
Ayse Arel
Psikolojik Danışman   05/02/2020

Sena hanim ile Ilk gorusmemizi gerceklestirdik..Çocuğumuzda yasamis oldugumuz sirunlar ile ilgili bilgileri bizi tatmin etti..nasipse haftaya oyun terapisine başlıyoruz..güzel bir süreç gecirecegimizi dusunuyorum..

Psikolojik Danışman hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz