En İyi 10 Merkezefendi Denizli Psikolojik Danışman

4 Psikolojik Danışman Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Merkezefendi civarında 18 Psikolojik Danışman hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Sanem  D.

Sanem D.

Psikolojik Danışman · Merkezefendi, Denizli
Uluslararası akreditasyonu olan Livcon Learning Center dan aldığım Yaşam Koçluğu ve NLP sertifikalarım ile 2 yıldır profesyonel olarak bu alanlarda çalışmaktayım. Bireysel seansların yanı sıra oluşturulduğunuz gruplara NLP ve Yaşam Koçluğu eğitimleri vermekteyim.
Akademik R.

Akademik R.

Psikolojik Danışman · Pamukkale, Denizli
Ege Bölgesi icerisinde kişisel gelişim, sınav kaygısı, aile içi iletisim, teknoloji bağımlılığı, ilişki Koçluğu üzerine hizmet vermekteyiz. İllerde bulunan uzman arkadaşlarımız ile dilerseniz yüz yüze görüşme sağlayabilirsiniz. Farkımız, sizi anlayan, birlikte hareket eden, güler yüzlü ve kaliteli hizmettir. Ayrıca bireysel ve kurumsal danışmanlık hizmetlerimiz ile krizi fırsata çevirmenize yardımcı oluyoruz. Tanışmak için aramanız yeterlidir.
Merve Gökçen E.

Merve Gökçen E.

Psikolojik Danışman · Merkezefendi, Denizli
Akdeniz Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik mezunuyum. Bilişsel davranışçı danışmanlık ve cinsel danışmanlık eğitimlerim devam etmektedir. *Psikolojik danışmanlık , *Mesleki rehberlik, *Kariyer danışmanlığı, *Aile danışmanlığı *Evlilik terapisi *Yaşam koçluğu *Öğrenci koçluğu üzerine çalışmaktayım.
Büşra  G.

Büşra G.

Psikolojik Danışman · Pamukkale, Denizli
Öncelikle söylemek istediğim Psikolojik Danışmanlık bir uzmanlık işidir. Ve hizmeti almak isteyen bütün danışanlara yapmayı vazife bildiğim ilk uyarı kendinizi gerçek anlamda profesyonel kişilere emanet etmenizdir. Benim en büyük amacım bu hizmetin en kaliteli bir şekilde verilmesidir. Peki bu kalite nasıl artar biz gerçek anlamda profesyonel kişiyi nasıl anlarız? Başlangıç rotamız yardım alacağınız kişinin bu mesleği yapabilecek 4 yıllık Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik lisans eğitimini ta
Oğuz Kadir T.

Oğuz Kadir T.

Psikolojik Danışman · Pamukkale, Denizli
Oğuz Kadir Türkmen Eğitim ve Danışmanlık Akademi 2018 yılında Denizli de kuruldu. Bireylere psikolojik danışmanlık ve koçluk hizmetleri veriyoruz. Danışanlarımızın ihtiyaçlarına yönelik psikoloji, nlp ve koçluk alt yapısı olan eğitim, seminer ve atölye çalışmaları hazırlarız. Danışanlarımızın istekleri doğrultusunda doğru çözümü üretebilecek eğitim modülleri oluşturup birebir eğitim veriyoruz. Kurumlara gelişim ve değişim süreçlerinde ihtiyaçlarına yönelik danışmanlık ve koçluk hizmetleri ver
Cennet Şeyma T.

Cennet Şeyma T.

Psikolojik Danışman · Merkezefendi, Denizli
Daha ilkokuldayken bu mesleği aklıma koyup yıllarca büyük bir aşkla bağlandım.Mesleğime aşık biriyim ve büyük bir sevgi ve zevkle yapıyorum.Her şeyden önemlisi de danışanlarımı 1. plana alıyorum.Tamamen onların iyiliği ve yüksek oranda fayda verebilmek benim için çok önemli.Her zaman aşıladığım duyguda bensiz bir hayatta yalnız başlarına kaldıklarında tüm sorunlarıyla mücadele edebilmeyi öğrenmeleri.Benim işim benim hobim..Psikoterapi herkesin hakkı ve herkesinde bu imkandan faydalanabilmesini
Cemile Ç.

Cemile Ç.

Psikolojik Danışman · Merkezefendi, Denizli
Merhaba , Denizli’de olmak bir ayrıcalıkmış iyi ki varsınız . Koçluk benim vazgeçmezim . Deneyimlenen bir süreçtir . Koçunuzun kim olduğu değil koçluk hizmeti alma isteğinizde gizli tüm cevaplar .
Nur M.

Nur M.

Psikolojik Danışman · Merkezefendi, Denizli
2017 rehberlik psikolojik danışmanlık bölümü mezunuyum. Lisans öğrenimim devam ederken özel eğitim merkezlerinde, psikolojik danışma merkezlerinde gönüllü çalıştım. Lisansta adliyelerde, okullarda, rehabilitasyon merkezlerinde, ramlarda staj yaptım. Mezuniyetimden sonra aile danışmanlığı, çocuk testleri ve kısa süreli çözüm odaklı terapi eğitimi alarak kendimi alanda geliştirmeye devam ediyorum.
Rafet Ş.

Rafet Ş.

Psikolojik Danışman · Merkezefendi, Denizli
1995 yılında Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümünü bitirdim. 20 yıldır psikolojik danışman ve eğitim koçu olarak çalışmaktayım. Livkon-Anka Koçluk öğrenci koçluğu eğitimi aldım. Anadolu Üniversitesi Drama eğitimi. Klinik ve adli psikoloji derneği çocuk testleri uygulayıcı eğitimi. Kişisel gelişim ve beden dili eğitmenliği. Eft matrix reimpriting eğitimi.
Ömer Batuhan B.

Ömer Batuhan B.

Psikolojik Danışman · Pamukkale, Denizli
Akdeniz Üniversitesi - Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Sınav kaygısını aşma Planlı çalışma Motivasyon ve daha fazlası için sizlere yardım için buradayım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ümit Ekinci
Psikolojik Danışman   04/11/2019
gallery thumbnail

Ömer Beyden aldığım terapiler sonucu gerçekten hayatımın kalitesini artırdım ve eşimle aram çok çok iyi oldu. Bugün acil bir seans istedim ve teklifimi geri çevirmedi.

         
Ömer Çolak
Psikolojik Danışman   13/10/2019

Çok güzel bir seans geçirdik. Memnuniyetimi belirtmek isterim Ayrıca benim için kendi zamanınızdan feragat ettiniz onun içinde ayrıca teşekkür ederim. Diğer seansımızda görüşmek üzere 👋

         
Ayça O.
Psikolojik Danışman   21/08/2019

Kendisi çok kibar, güler yüzlü ve kesinlikle çok deneyimli. Olmak istediğiniz yere gidebilmeniz için harika bir rehber. Mevcut porblemlerin belirlenmesinde ve bu problemlere yönelik gerçekçi çözümler oluşturmanızda size destek oluyor. Kurumsal firmalardaki deneyimi sayesinde iş yaşamındaki problemlerinizde sizi gerçekten anlıyor. Kariyerinizde ve kişisel gelişiminizde size çok yardımcı olacağından emin olabilirsiniz.

         
Ayla Süloğlu
Psikolojik Danışman   08/08/2019

Tolga Bey ile panik atak ve öfke nöbetlerim ve ardından gelen pişmanlıklarım ile ilgili çalıştık. Daha önce 2 farklı psikolog ile görüşmüştüm. Fakat sadece konuştum konuştum ve konuştum. Bildiğim şeyler bana geri anlatıldı. Ama bu defa herşey farklıydı. Beni gerçekten anlayan biri vardı karşımda. Terapilerde uyguladığı teknikler ile travmalarım resmen silindi artık acısını yaşamadan sadece olayları hatırlıyorum ve farklı gözle bakıyorum hem geçmişe hem geleceğe. Ne kadar teşekkür etsem az.

         
Ümit ŞEKER
Psikolojik Danışman   29/06/2019

Karşısında kim olursa olsun dinleyen anlamaya çalışan size sizden bişeyler göstererek daha iyi hissetmenizi sağlıyor. Ben çok memnun kaldım.

         
Kerem MERGEN
Psikolojik Danışman   15/06/2019

Doğal samimi bir ortamda yıllar öncesinde tanışıyor musuz gibi çok rahat iletişim kurabiliyoruz Deniz Hanımla. Dinlerken hiç not almıyor ve söylenen isimleri zaman gecse de unutmuyor. biz cok memnunuz kendisinden. Herkese tavsiye ederim

         
Melek Koçak
Psikolojik Danışman   08/04/2019

Nurdan Hanımı iyi ki tanımışım. Bana kendimi hatırlattı. Hayata karşı bakış açım değişti. Daha mutlu bir insanım artık. Çok şükür. Çok cana yakın, arkadaş gibi. İyi ki karşıma çıkmış, iyi ki tanımışım. Başarılarının devamını diliyorum. Herşey için teşekkür ederim.

         
Dilay Polat
Psikolojik Danışman   27/03/2019

Gerçekten o kadar iyi kalpli yardımcı olmaya çalışan biri ki gerçekten o an bi rahatlama geliyor bi psikologtan çok bir abla gibi kesinlikle tavsiye ederim :)

Psikolojik Danışman hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz