En İyi 10 Mezitli Mersin İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Mezitli civarında 104 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Bülent Ş.

Bülent Ş.

İngilizce Özel Ders · Mezitli, Mersin
İNGİLİZCE KONUŞAMIYORUM, ANLAMIYORUM, ÖĞRENEMİYORUM, YURT DIŞINA ÇIKAMIYORUM, PRATİK YAPAMIYORUM, OKULDA BAŞARILI OLAMIYORUM, IELTS, TOEFL, YDS, HAZIRLIK SINAVIMI GEÇEMİYORUM, İŞe GİREMİYORUM, İNGİLİZCE’ME GÜVEN(e)MİYORUM, KENDİMİ HEP EKSİK HİSSEDİYORUM. PEKİ, NE ZAMANA ve KAÇ YAŞINA KADAR ? **İNGİLTERE LONDRAda doğmuş, büyümüş, orada öğrenim görmüş, LONDRAya yaz okuluna, kursuna gitmiş gibi KALİTELİ, NİTELİKLİ, HATASIZ, GÜVENİLİR, ANADİL seviyesinde bir İNGİLİZCEyi GARANTİ EDİYORUM
Ceyda ÇOLAK

Ceyda ÇOLAK

İngilizce Özel Ders · Mezitli, Mersin
Cumhuriyet Üniversitesi ingiliz dili ve edebiyatından mezunum (formasyonum var) ve 5 yıldır öğretmenlik yapıyorum. Özel okullarda, kurs merkezlerinde, özel öğrencilerle ve akademik makale çevirisi alanında deneyimlerim var. Farklı yaş gruplarıyla ve genel ingilizce üzerine gerek grammar ağırlıklı, gerek speaking-listening-writing skills ları üzerine özel ders verilir. Her yaş grubuyla çalıştım (yetişkin öğrenciler de dahil).
Mert  Erhuy

Mert Erhuy

İngilizce Özel Ders · Mezitli, Mersin
Gaziantep Üniversitesi'nde Mühendislik öğrencisiyim,C1 (ana dile yakın) seviyesinde İngilizce konuşmaktayım ve üniversiteye başlangıcımdan itibaren ders vermekteyim.Birçok yurtdışı tecrübem sayesinde sadece okuma-yazma değil,aynı zamanda konuşma alanında da uzmanlaştım.Bugüne kadar ikokul seviyesinden üniversite seviyesine birçok ders verme deneyimim oldu.Anlaşabilirsek sizinle çalışmayı gönülden isterim. Ders verme metodum hakkında; Belirli kaynaklar üzerinden hem pratik yaparak hem konu anlat
Aysu Şahin

Aysu Şahin

İngilizce Özel Ders · Mezitli, Mersin
İngiliz Dili ve Edebiyatı son sınıf öğrencisiyim. Pedolojik formasyon eğitimimi tamamladım, bir anadolu lisesinde stajımı yaptım ve belgemi aldım. Daha önce ilkokul - lise arası çok sayıda öğrenciye özel ders verdim. Bu konuda deneyimim var.
Gizem Akdemir

Gizem Akdemir

İngilizce Özel Ders · Mezitli, Mersin
Deneyimli ingilizce öğretmeninden yetişkinler ve çocuklar için ileri seviye ingilizce okuma yazma ve konuşma eğitimi.
ERGİN SIZ

ERGİN SIZ

İngilizce Özel Ders · Mezitli, Mersin
İngilizce öğrenmek benimle daha eğlenceli. İngilizceyi ancak seven insanlar gerçekten kalıcı öğrenme sağlayabilir. Severek, eğlenerek İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilerimi bekliyorum.
Ceren Altunsuyu

Ceren Altunsuyu

İngilizce Özel Ders · Mezitli, Mersin
Osmaniye’de ingiliz dili ve edebiyatı okuyorum mersinde bulunduğum sürece ortaokuldan liseye kadar ingilizce dersi veriyorum
Alper Çolak

Alper Çolak

İngilizce Özel Ders · Mezitli, Mersin
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı 1. Sınıf öğrencisiyim. 20 yaşındayım. İlkokul- Ortaokul-Lise öğrencilerine istediği konuda ve sınava hazırlık öğrencilerine de ders verebilirim. Grammar ağırlıklı dersler. Mersin ve Muğla illerinde ders verebilirim
Melek  Koçer

Melek Koçer

İngilizce Özel Ders · Mezitli, Mersin
2018 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliğinden mezun oldum. Bir yıl boyunca Minidil Dil Kursunda yabancı öğretmenlerle çalışma imkanı bulduğum. Mezun olduğum okulun ve iş hayatımın bana kazandırdığı yepyeni bilgilerle mesleğimi icra etmek istiyorum. Gerekli alanlarda farklı tekniklerle buluşmak dileğiyle.
Yonca Yıldırım

Yonca Yıldırım

İngilizce Özel Ders · Mezitli, Mersin
Bolu Abant İzzet Baysal İngilizce Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun oldum.Yaklaşık 5 senedir özel ders vermekteyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Bilal T.
İngilizce Özel Ders   06/04/2021

Haktan'la yaklasik iki aydir calisiyoruz. Gerek guncel, gerek kendi onerdigi konular hakkinda konustugumuz konusma seanslari oldukca verimli geciyor. Ingilizce temeliniz olsun olmasin, Haktan'in size uygun bir deneyim sunacagindan emin olabilirsiniz.

         
Selen A.
İngilizce Özel Ders   22/03/2021

Hatice hocadan yaklaşık 3 aydır ders alıyorum. Kendisi sürekli ek videolar ve kaynaklarla gelişimime sürekli katkı sağlıyor. Sıcakkanlı yaklaşımı ile kendimi çok rahat hissediyorum derste. Kısa zamanda hızlı yol alabileceğinizi düşünüyorum.

         
Kübra A.
İngilizce Özel Ders   11/03/2021

He is very energetic🎉 and he gave me some tips about Task2 ielts, thanks to him; I am feeling more confident

         
Kuntay K.
İngilizce Özel Ders   08/03/2021

Gizem öğretmenimizi bulmuş olmak 4. sınıfa devam etmekte olan oğlumuz ve bizim için büyük bir şans oldu. Kendisi ders sırasında çok ilgili ve konusuna da oldukça hakim. Ayrıca, ingilizce telaffuzu da gerçekten çok iyi. Daha 3 ders almış olmamıza rağmen, oğlumuz büyük bir gelişme gösterdi; kendi isteğiyle cümleler kurmaya ve paragraf yazmaya başladı. Artık ingilizce ödevlerini kendisi yapıyor. Kendisine güveni geldi. Oğlumuza ingilizce yi sevdiren Gizem öğretmenimize çok teşekkür ediyoruz.

         
İrem Y.
İngilizce Özel Ders   02/02/2021

ömer hoca ile yıllardır anlayıp konusamadigim ingilizceyi konuşacağıma artik inanıyorum.. hedef odaklı ilerliyor ve sıkı takip ediyor

         
Aysun Ç.
İngilizce Özel Ders   28/01/2021

Ders anlatımı ve öğretme tekniği detaylı, Kişiyi direkt analiz edebiliyor ve eksik noktalarınızı tespit edebiliyor. Başarılı

         
Ulaş U.
İngilizce Özel Ders   26/01/2021

Kızım ilk dersten çok memnun kaldı. Güzel bir başlangıç yaptık, devamınında aynı şekilde olmasını arzuluyoruz. Öğretmenimize çok teşekkür ederiz.

         
Aleyna B.
İngilizce Özel Ders   07/01/2021

Deniz in sıcakkanlılığı sayesinde ingilizce konuşmaktan veya yanlış yapmaktan çekinmiyorum. Sabırlı ve düzenli bir öğretmen.

İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz