Hizmet Ver
İngilizce Özel Ders

4 Muğla Milas İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Milas civarında 66 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Milas İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 66 İngilizce Özel Ders Öğretmeni, Milas içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.8 puan, Milas içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Milas içinde yazılan 84 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 302 kişi Milas İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Milas Muğla İngilizce Özel Ders Öğretmeni

Alperen B. photo

Alperen B.

26.01.2021

İngilizce Özel Ders · Milas, Muğla

8. Sınıf ortaokul son sınıf öğrencisiyim orta derece İngilizce ye sahibim kendimi denemek için kayıt oldum iyi bir ders verebileceğime inanıyorum

Çağrı D. photo

Çağrı D.

12.09.2018

İngilizce Özel Ders · Milas, Muğla

9 yıllık İngilizce öğretmeniyim. AB projeleri ve etwinning projeleri yürütmekteyim. Her seviyede İngilizce ders verilir.

Selman B. photo

Selman B.

11.07.2022

İngilizce Özel Ders · Milas, Muğla

- Sıfırdan başlayarak, her seviyede İngilizce eğitimi veriyorum. - 5 sene Amerika'da eğitim tecrübem var. Dolayısıyla İngilizce konuşma konusunda ihtiyacınız olan eğitimleri verebilirim. - Dersleri online(Skype/Zoom vb.) olarak da almak mümkün. - İngilizce düzeyleri aynı olan en fazla 3 kişilik...

Halil Ç. photo

Halil Ç.

09.09.2020

İngilizce Özel Ders · Milas, Muğla

Sıtkı Koçman Üniversitesinde ingilizce Uluslararası Ticaret ve Finans okuyorum. Özel olarak isteğe göre A1-A2-B1-B2 dersleri veriyorum.

Bülent S. photo

Bülent S.

22.08.2021

İngilizce Özel Ders · Milas, Muğla

Turizm sektöründe çalışıyorum ve iyi bir ingilizce seviyesine sahibim yurtdışı tecrübelerimde oldu ingilizcesini benimle birlikte geliştirmek isteyen olursa yardımcı olmayı çok isterim 😊

Mustafa G. photo

Mustafa G.

10.09.2020

İngilizce Özel Ders · Milas, Muğla

Yaklasik 15 yildir yabanci firmalar ile calisiyorum. Gerek resmi gerekse gunluk konusma ve yazisma konularinda egitimler vererek ogrencilerin kendilerine guvenmelerine destek oluyoruz. Hafta da bir gun sadece pratik konusma dersleri yaparak bu konu da gelisimlerini hizlandiriyoruz. Ayrica ilkokul,...

Didem Kızıltoprak I. photo

Didem Kızıltoprak I.

06.12.2015

İngilizce Özel Ders · Milas, Muğla

İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümünden 2008 yılında mezun oldum. İstanbul da özel bir okulda İngilizce öğretmenliği yapıyorum ve 12 yıldır İngilizce özel ders veriyorum.

Merve K. photo

Merve K.

10.11.2018

İngilizce Özel Ders · Milas, Muğla

Uludağ Üniversitesi ingilizce öğretmenliği bölümünden mezunum. Hafta içi çalışıyorum fakat uygun saatler ayarlıyabildigimiz takdirde hafta içide ders verebilirim. Daha önce American Culture, Dilko, bir kaç etüt merkezinde ve bireysel olarak özel ders verdim. İlkokul-ortaokul-lise-üniversite...

Sendhie E. photo

Sendhie E.

21.05.2021

İngilizce Özel Ders · Milas, Muğla

"To have another language is to possess a second soul" CHARLEMAGNE I am an experienced English Teacher from the USA, originally from the Caraibes. I have been living in Turkey for 6 years and teach in a private school.I have extensive experience and knowledge in ESL with expertise in Teaching Young...

Burcu Ş. photo

Burcu Ş.

03.11.2022

İngilizce Özel Ders · Milas, Muğla

Öğrenci öğretmen ilişkisi gibi değil; daha çok arkadaş gibi sıcak ortamda dil öğrenme. Öğrencinin istediği biçimde ders işleme. Hakim olmadığı konulara daha çok derinleşme. Yaşı küçük öğrencilere daha çok oyun şeklinde öğretme.Öğrenciye karşı sorumluluk ve başarısı öğretmen için çok önemlidir.

Doğan T. photo

Doğan T.

18.02.2020

İngilizce Özel Ders · Milas, Muğla

İngilizce dilini sizin öğrenme amacınıza, stilinize ve hızınıza göre birlikte belirleyelim ve kısa zamanda yol katedelim. Dilin kalıcı olması için de stratejiler geliştirelim. Ayrıca her konuda İngilizce - Türkçe dilleri arasında yeminli tercüme hizmeti verilmektedir.

Aslı K. photo

Aslı K.

17.07.2021

İngilizce Özel Ders · Milas, Muğla

Anadolu üniversitesi ingilizce öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Stajımı İspanya da yaptım. 2 yıllık öğretmenlik tecrübem var.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Milas İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Milas İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İngilizce Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İngilizce Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İngilizce Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İngilizce Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İngilizce Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İngilizce Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İngilizce Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Muğla Milas İngilizce Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Muğla Milas İngilizce Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 600 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl