En İyi 10 Muratpaşa Antalya 3D Baskı

4 3D Baskı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Muratpaşa civarında 12 3D Baskı Firması hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
3dfigureshop

3dfigureshop

3D Baskı · Muratpaşa, Antalya
Hayalini kurup da ulaşamadığınız her türlü 3d tasarımlar, oyun dizi karakterleri, kabartma resim, obje ve bulunması zor olan parça işler istediğiniz her şey ister size ait tasarımların baskısını alırım isterseniz bizim size vereceğimiz tasarımlardan beğendiklerinizi basabilirim. Beyaz, sarı, kırmızı, mor, mavi, gri, siyah, kahve ve ten. Renklerinden istediğiniz renklerde baskı alabilirsiniz daha farklı renklerde isterseniz de talep edebilirsiniz. Maksimum baskı boyutlarımız. 30 cm - 30 cm - 4
Kaan  Atlıhan

Kaan Atlıhan

3D Baskı · Muratpaşa, Antalya
3D renkli baskı sistemimiz ile bütün hayallerinizi gerçeğe dönüştürülmesi artık hayal değil. Mimari, obje, hatta insan figürleri yapabiliriz. Detaylı bilgi için beklemeyin iletişime geçin.
Emre T

Emre T

3D Baskı · Muratpaşa, Antalya
İç mimarlık son sınıf öğrencisiyim. Hazır model baskılar tercihimdir. Fakat tasarım ve baskı için hazırlık da yapabilirim. Özellikle mimari projeler ve endüstriyel tasarımlarda tecrübeliyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Fisun A.
3D Baskı   06/04/2021

son derece profesyonel; yardımsever ve ekonomik çözümler üretebilen bir iş yeri... çok memnun kaldığımız için de tavsiye ettim yakınlarıma... kolay kolay referans vermem😊

         
Boran C.
3D Baskı   27/03/2021

Gercekten servisten cok memnunum, musterinin memnun kalmasi icin Mustafa Bey hata olmamasi icin ekstra parca cikarmis, gayet profesyonel ve bir dahiki seferede servisinden faydalaniyor olcam.

         
Atakan P.
3D Baskı   27/02/2021

Gereken ilgiyi ve alakayı gösterdi . Bana ürünleri erkenden yetiştirmek için gereken çabayı gösterdiği için kendisine teşekkür ediyorum.

         
Samet A.
3D Baskı   25/01/2021

Baskısını yaptırdığım ürün bir çok parçadan oluşmasına rağmen, eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde baskısını tamamlayıp, mümkün olan en kısa sürede bana ulaştırdığınız için teşekkür ederim. Teklif aşamasından teslim aşamasına kadar hiçbir sorun yaşamadım. 3D baskı işi arayışında olan kişilere kesinlikle tavsiye ederim.

         
Ömer O.
3D Baskı   21/01/2021

Makul fiyat verdi, temiz ve özenli iş çıkarıldı, işini zamanında teslim etti, kesinlikle tavsiye ederim.

         
Asım U.
3D Baskı   24/12/2020

dakikasında yeni gelenler çok hızlı dönüş yaptılar çok hızlı bir şekilde ürünü teslim ettiler hiz teslimat her şey on numaraydi

         
Dogan I.
3D Baskı   13/11/2020

Oldukça ilgili, işini severek yapan birisi. memnun kaldım, işi zamanında teslim etti. teşşekkür ederim.

         
Enes S.
3D Baskı   19/10/2020

10 farklı kişi ve kurumdan fiyat aldım en uygunuydu. Küçük ve kaybolması muhtemel bir kaç parçadan ikişer tane basılmış kaybolur belki diye :). Kalite konusunda gayet memnunum. Aynı zamanda hızlıydı da. Basıma başladıktan 60 saat sonra elimdeydi. Tereddüt etmeden alışveriş yapabilirsiniz.

3D Baskı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz