En İyi 10 Muratpaşa Antalya 3D Baskı

4 3D Baskı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

BAŞLA
Kaan  Atlıhan

Kaan Atlıhan

3D Baskı · Muratpaşa, Antalya
3D renkli baskı sistemimiz ile bütün hayallerinizi gerçeğe dönüştürülmesi artık hayal değil. Mimari, obje, hatta insan figürleri yapabiliriz. Detaylı bilgi için beklemeyin iletişime geçin.
Emre T

Emre T

3D Baskı · Muratpaşa, Antalya
İç mimarlık son sınıf öğrencisiyim. Hazır model baskılar tercihimdir. Fakat tasarım ve baskı için hazırlık da yapabilirim. Özellikle mimari projeler ve endüstriyel tasarımlarda tecrübeliyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ogün Özkan
3D Baskı   10/10/2020

Ürünlerin basımından gönderilmesine kadar ürünler elime ulaşana kadar her adımda ilgilendi ve bilgi verdi. Ürünler hatasız çok güzel şekilde basılmıştı ayrıca çok özenli şekilde kargolanmıştı hiç bir hasar görmeden elime ulaştı.

         
Mehmet ÇAKMAZ
3D Baskı   07/10/2020

Barış çok ilgili bir şekilde 3d basım sürecini tamamladı. Modelde ufak bir değişiklik yaptı hatta yapıştıracağım yer için çift taraflı bantı bile göndermiş. :) Kargo paketlemesi de iyiydi ürünler zarar görmeden geldi. Her şey için teşekkürler

         
Yusuf Kartal
3D Baskı   29/09/2020

Hızlı cevap, hızlı gönderi, tam beklenen ürün. Mükemmel sonuç oldu. Ne diyeyim bu kadarını beklemiyordum.

         
Ümit Cengiz
3D Baskı   21/08/2020

Çok ilgili ve cana yakın bir arkadaş, iletişim süper, zamanından önce hazırladı ve teslim etti istediğim parçaları, kendisine çok çok teşekkür ederim

         
Selahaddin Hocaoğlu
3D Baskı   13/08/2020

İlgileniyor , kusurlu gördüğüm parça yerine yenisini üretti , müşteri memnuniyeti gözeten birisi , teşekkür ediyorum kendisine .

         
Hunkar Bey
3D Baskı   09/08/2020

İşinin hakkını veren ilgili bir arkadaş. Talep ettiğim ürünü en kısa sürede en iyi şekilde sağladı. Sürekli geri bildirimde bulunarak işin durumu hakkında bilgi paylaştı. F/P açısından gayet iyi bir hizmet sağladı. Tavsiye ederim.

         
Mukremin Dos
3D Baskı   25/07/2020

Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Hem ürün kalitesi beklentilerimi karşıladı hem de Ömer Bey karşılaştığımız sorunlarda son derece yardımcı oldu

         
Muhlis Soysal
3D Baskı   11/07/2020

İşinde çok başarılı, çok yardımcı oldu. Baskı kalitesi çok güzel. Ürünün arkasında duruyor tavsiye ederim.

3D Baskı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz