Hizmet Ver
Matematik Özel Ders

4 Antalya Muratpaşa Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Muratpaşa civarında 186 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Muratpaşa Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Matematik Özel Ders için Muratpaşa içinde toplam 186 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 265 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Muratpaşa içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 460 kişi Muratpaşa Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Muratpaşa Antalya Matematik Özel Ders

Asuman Yalçın photo

Asuman Yalçın

12.07.2019

Matematik Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

10 yılı aşkın ders ve koçluk tecrübesi, yılların birikimi materyal ile ders notlarını fulleme ve sınavlara hazırlamada etkin başarı.

Ahmet Bozkaya photo

Ahmet Bozkaya

09.05.2016

Matematik Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

Matematik ile başım dertte ne yaptıysam olmadı diyorsanız demekki yapmadığınız bir şey var oda benimle tanışmamış olmak. Gelin matematik sorununu birlikte aşalım. Yılların birikimi ve tecrübesi ile senide zirveye taşıyalım . Yarın senin için geç olabilir Hemen 5,3,6,4,2,7,0,4,8,8 i tuşla kendine...

Doğan Akyürek photo

Doğan Akyürek

08.08.2021

Matematik Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

Ortaokul ve lise seviyesinde matematik, geometri özel dersi vermekteyim. Bu alanda tecrübe sahibiyim. İsteklerinize yanıt verilir.

Özkan Demir photo

Özkan Demir

28.03.2019

Matematik Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

Akdeniz Üni.Sınıf öğretmenliği bölümünü 1.likle bitirdim. Mezun olduğum bölüme ek olarak, Yaratıcı drama eğitmenliği,disleksi eğitmenliği, çocuk resimlerinin psiki-patolojik olarak incelenmesi, işarer dili, liderlik vb. birçol alanda kedimi geliştirdim.Çocuğunuz için faydalı olacağımdan şüpheniz...

Can Eğitim photo

Can Eğitim

05.09.2020

Matematik Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

2008-2011 lider dershaneleri 2011-2015 Ankara koleji 2015-. Can Eğitim Ofisi 9 yıldır kendi ofisimde özel ders vermekteyim Her ailenin bütçesine ve her öğrencinin seviyesine uygun şekilde ders anlatım soru çözüm ve ödev takip yapılmaktadır Detaylar için arayınız Ömer hoca

Erdem Talay photo

Erdem Talay

27.10.2021

Matematik Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

İlkokuldan üniversiteye kadar matematik ve geometri derslerinde yardımcı olmaktayım.Ek olarak mental aritmetik ve singapur matematik eğitim belgerine sahibim ve küçük yaştaki öğrencilerin matematik temelinin sağlam oluşmasında önemli bir katkı sağlayabilirim

Feride Dağ photo

Feride Dağ

23.07.2018

Matematik Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

19 yildir ozel ders veriyorum .Yillarin bilgi birikimi ve deneyimiyle ogrenme garantili ders anlatimi. Matematik cok kolay onemli olan dogru hocayla calismak .

İslam Kösmene photo

İslam Kösmene

30.04.2017

Matematik Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

Merhaba ben İslam Hoca. * Yıllık Ilkogretim Matematik öğretmeniyim. *Ortaokul matematik eğitim müfredatına, müfredatı baştan sona yeniden yazacak kadar hakimim. *Çeşitli eğitim kurumlarında (Etüt merkezi ve kolej vs) çalıştım. *Özel okulların emek sömürüsü yapmasından dolayı çalışmama kararı...

Seher Ağyüz photo

Seher Ağyüz

22.09.2017

Matematik Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

•20 yıldır matematik özel dersi veriyorum. •Her seviyeden öğrenciye kişiye özel tekniklerle    yardımcı oluyorum. • Özellikle özel derece sınıfi ve fen lisesi düzeyinde olan ogrenciler icin zor soruların çözümünde yardımcı oluyorum. ▪Bunun yanında matematik temeli zayıf olan ogrenciler için de...

Fuat Yıldız photo

Fuat Yıldız

28.04.2018

Matematik Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

Matematik sadece matematik değildir. Matematikte başarılı olmak bir çok noktada başarı getirir YENİ NESİL MATEMATİK yöntemleri ve felsefesiyle şimdi tanışın.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Muratpaşa Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Muratpaşa Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Matematik Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Matematik Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Matematik Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Matematik Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Matematik Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Matematik Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Matematik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Antalya Muratpaşa Matematik Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Antalya Muratpaşa Matematik Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl