En İyi 10 Muratpaşa Antalya Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Muratpaşa civarında 473 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Yılmaz E.

Yılmaz E.

Matematik Özel Ders · Muratpaşa, Antalya
2008 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Matematik öğretmenliği bölümünden mezun olan bir eğitimciyim. 2006 yılından beri özel ders vermekteyim. Öğrencilerimi LGS DGS TYT AYT(Üniversite Sınavlarına Hazırlık) KPSS sınavlarına hazırlıyorum. Derslerimiz öncesinde öğrenci odaklı çalışma planı yapıp öğrencinin ihtiyaçlarını belirliyorum. Öğrencilerime özel ders programları, takip çizelgeleri oluşturup bunların takibini yapıyorum. Yine Öğrencilerime özel test ve rehberlik dökümanları sağlıyorum.
İslam K.

İslam K.

Matematik Özel Ders · Muratpaşa, Antalya
8 yıllık tecrübem ile ilkokul ortaokul ve lise öğrencilerine garantili matematik özel dersi veriyorum. Anlaşmayı ders saati üzerinden değil öğretme garantisi üzerinden yapıyorum. Bir yolda belirsizce yürümektense hedefe ulaşmayı garanti ediyorum.
Gamze T.

Gamze T.

Matematik Özel Ders · Muratpaşa, Antalya
Akdeniz üniversitesi matematik bölümünde okumaktayım ve özel ders konusunda 3.5 yıldır ilkokul ve lise düzeyinde eğitim vermekteyim öğrencilerin dilinden anlayabildiğimi ve nasıl öğrendiklerini iyi bildiğimi düşünüyorum ve son derece verimli derseler geçiriyoruz.
Ahmet Bozkaya

Ahmet Bozkaya

Matematik Özel Ders · Muratpaşa, Antalya
Matematik ile başım dertte ne yaptıysam olmadı diyorsanız demekki yapmadığınız bir şey var oda benimle tanışmamış olmak. Gelin matematik sorununu birlikte aşalım. Yılların birikimi ve tecrübesi ile senide zirveye taşıyalım . Yarın senin için geç olabilir Hemen 5,3,6,4,2,7,0,4,8,8 i tuşla kendine uygun zamanı ayırt.
Ecem Ç.

Ecem Ç.

Matematik Özel Ders · Muratpaşa, Antalya
Matematik bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. Matematiği sevdirerek öğretmeyi amaçlıyorum. 2 yıldır düzenli olarak ders veriyorum. Konu anlatımı ardından soru çözümleriyle pekiştirerek ilerliyorum.
Fethi A.

Fethi A.

Matematik Özel Ders · Muratpaşa, Antalya
HEM MATEMATİK VE HEM DE FİZİK ÖĞRETMENLİĞİNİ AYRI ÜNİVERSİTELERDE OKUDUM. Özel derste test uygulaması ve görsel anlatımda uygulanmaktadır. Gerekirse öğrenciye anlatılan derste kaydedilmekte ve sonra dinleme şansı olmaktadır. Derste ögrenciye pratik teknikler kullanarak, kendi basit yöntemlerimle ezber yaptırmadan dersten zevk aldırmayı, korkulu bir ders olmadıgını göstermek temel amacımdır. 4.5. 6.7.ve 8.sınıflara yönelik başarı arttırma ve MATEMATİK VE FEN VE TEKNOLOJİ dersi veri
Ebru K.

Ebru K.

Matematik Özel Ders · Muratpaşa, Antalya
Ege universitesi mezunuyum. a href https://armut.com/hizmetveren/ebru-kalkan-antalya-muratpasa-matematik-ozel-ders_415421 Ebru Kalkan Antalya Muratpaşa Matematik Özel Ders - Armut.com /a
Matematikantalya A.

Matematikantalya A.

Matematik Özel Ders · Muratpaşa, Antalya
Her seviyeye uygun matematik (bütün konular ) ve geometri dersi veriyorum. Dersleri kendi dersanemde belirlediğim saatlere göre vermekteyim. 2009 yılında Ankara Üniversitesi matematik bölümünü bitirdim ve Akdeniz Üniversitesi'nde yüksek lisans yaptım. 2009 yılından beri öğretmenlik yapmaktayım
Mahmut G.

Mahmut G.

Matematik Özel Ders · Muratpaşa, Antalya
2002 yılında matematik öğretmenliği bölümünden mezun oldum. 8. Sınıf ve 12. Sınıf öğrencilerim ile Türkiye dereceleri elde ettim. Çeşitli dersane ve kolejlerde görev yaptım. Bunlardan bazıları final dershaneleri, Tudem dershaneleri, Bahçeşehir koleji, adalya koleji.
Oğuz K.

Oğuz K.

Matematik Özel Ders · Muratpaşa, Antalya
Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü öğrencisiyim.Herşeyden önce ben her öğrenciye farklı bir tarzla farklı bir öğrenim metoduyla yaklaşmayı tercih eden bir öğretmenim. Bu benim kendi fikrimce en kuvvetli özelliğim.Çünkü bu kişiden kişiye değişen farklı yaklaşım tarzım karşımdaki öğrencinin algı kapılarını sonuna kadar açıyor.Her yiğidin farklı bir yoğurt yeme şekli vardır. Eğer yoğurdu yiyemiceği şekilde yemeye zorlayıp klişelerin içinde boğarsanız öğrenci başarısız olur.Aynı zamand
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Selvi Utlu
Matematik Özel Ders   07/07/2020

Kenan hocam çok deneyimli ve sıkıcı anlatımı kesinlikle yok. 0 matematikten sadece 3 derste matematik yapabilir hale getiren sevgili hocama çok tesekkurlerimi iletiyor ve herkese tavsiye ediyorum.

         
Hamide Yıldırım
Matematik Özel Ders   27/06/2020

Matematiğe karşı ön yargısı olan biri olarak içik rahat bir şekilde Matematiği Tamer Hocam'a emanet😊

         
Mavi Evde Bakım İzmir
Matematik Özel Ders   21/06/2020

Ailenizin içine güvenle alabileceğinşz, uyumlu duyarlı, saygılı, empati gücü yüksek bir eğitimci. Kısa süre de evimizden bir birey gibi sevdik kendisini. Oğlum için verimli olduğuna inanıyorum. Öğretmenini sevdi, güzel bir lgs hazırlık süreci oldu. Son bir ay için bizi kırmadı ve programını ayarladı. Emeği için çok teşekkür ediyoruz. Velilere iletişime geçmelerini tavsiye ederiz.

         
Ufuk Orhan
Matematik Özel Ders   10/05/2020

Salih hoca gerçekten çok mükemmel bir öğretmen öğrenciyle ilgi ve alakası çok yüksek görebileceğiniz nadir öğretmenlerden birisidir

         
İpek Derici
Matematik Özel Ders   08/02/2020

Zeynep hanim sabirli ve ogrencinin duzeyine inen bir ogretmen. Sakin, konusuna hakim ve öğrencinin matematikte takıldığı yeri iyice ogretene kadar ilerlemiyor. tavsiye ederim.

         
Matematik Özel Ders   29/01/2020

Yusuf tanıdığımız kadarıyla çok düzgün iyi aile terbiyesi almış kendini çok iyi yetiştirmiş doktor adayı kızıma matematik dersi aldırdım eksik gördüğü işlemlere göre hareket ediyor ve geliştirmeye çalışıyor seviyesini yüksek tutmak adına elinden gelenin fazlasını yaptı ve kızımın matematik dersini sevmesini sağladı kızım önceden çözemediğinde bırakır yardım almak isterdi şimdi çabalıyor ben fark gördüm eminin sizinde tercihiniz olursa farkı görürsünüz yine eksik gördüğümüz konularda yusuf ta tercih ederse iletişime geçeceğiz

         
İpek Tunçalp
Matematik Özel Ders   14/01/2020

Tolga Hoca konularda oldukça profesyonel anlatımı ve kişiye özel hazırladığı sorular ile derslerin sonuna kadar verimli geçmesini sağlıyor. Gerçekten iyi ve kolay öğreniyorum. Çok teşekkür ederim.

         
İbrahim İMDAT
Matematik Özel Ders   30/12/2019

merhaba kızım öğretmen konusunda çok seçiciydi.Uyum sağlamak konusunda tereddütlerim vardı fakat Reşit hoca kızımla iyi bir iletişim kurdu.Çalışmalara yeni başladılar Kızımın Matematik konusundaki olumsuz düşünceleri azaldı.Şimdilik iyi.Ara sınavlarda başarı durumunu sizlerle ileriki haftalarda paylaşacağım.

Popüler Matematik Özel Ders Bölgeleri
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz