Hizmet Ver

4 Nilüfer İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Nilüfer civarında 118 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

İngilizce Özel Ders

En İyi 10 Nilüfer İngilizce Özel Ders Öğretmeni

Ahmet Afacan photo

Ahmet Afacan

16.09.2020

İngilizce Özel Ders · Nilüfer, Bursa

Merhabalar öncelikle Uludağ Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bursa'da çeşitli dil okullarında eğitimler verdim. Genel İngilizce, üniversite hazırlık, IELTS hazırlık, çocuklar için İngilizce ve iş İngilizce alanlarında, gerek grup dersleri gerek birebir özel eğitimler verdim....

Asiye A. photo

Asiye A.

11.08.2020

İngilizce Özel Ders · Nilüfer, Bursa

Herkese merhaba. Londra ve Sevilla’da (İspanya) uzun yıllar yaşamış, mesleğini severek yapan, enerjisi yüksek, dil bilimi ve öğrenimi konusunda titiz 33 yaşında, 9 yıllık bir öğretmenim. Universidad de Sevilla ‘dan İngilizce filoloji ve University of Suffolk ‘dan öğretim bilimleri mezunuyum. 2...

Gizem Cankılıç photo

Gizem Cankılıç

06.10.2021

İngilizce Özel Ders · Nilüfer, Bursa

Türkçe anadilim, ingilizce üzerine uzun süre eğitim alıp C2 seviyesinde eğitimimi tamamladım. Home office ve bulunduğum şehir üzerinde tercümanlık yapabileceğim, esnek çalışma saatleri olan yarı zamanlı ya da tam zamanlı çalışma sağlayabilecek işler ile ilgiliyim. Eğitimim; Uludağ üniversitesi fen...

Gaye Ozisik photo

Gaye Ozisik

06.10.2021

İngilizce Özel Ders · Nilüfer, Bursa

Okul öncesinden, ilkokul, ortaokul, lise ve yetişkin her yaş grubuna ingilizce özel ders tecrübesine sahibim.. Öğrencinin İngilizce seviyesine ve ihtiyaca göre (okula destek, sınava hazırlık) ders saati ve sıklığını belirlemekteyim.

Ecem Altındağ photo

Ecem Altındağ

26.08.2018

İngilizce Özel Ders · Nilüfer, Bursa

Çanakkale Onsekiz Mart İngilizce öğretmenli bölümü mezunuyum.3 yıl Özlüce Doğa Kolejinde eğitim verdim.Şuan Tan Balat’ta İngilizce öğretmeniyim.Genel İngilizce,proficiency sınavları,yökdil,yds,tepe sınavları için ders vermekteyim.

Ceylin Akyıldız photo

Ceylin Akyıldız

06.07.2021

İngilizce Özel Ders · Nilüfer, Bursa

Merhaba, ana dili ingilizce olan bireylerle büyüdüm ve eğitimini aldım her türlü metni makaleyi sunum ve raporları kısa sürede çeviririm.

Ünal Şener photo

Ünal Şener

27.08.2015

İngilizce Özel Ders · Nilüfer, Bursa

Yıllardır özel ders verip yds ben ielts gibi sınavlara öğrenci hazırlayıp konuşma dersi ile öğrencilere iş ve sosyal hayatlarına yönelik konuşma pratikleri kazandırıyorum. Öğrencilerin öğrenme hızlarına uygun konu atlamadan onlara destek oluyorum

Omar Mahfouz photo

Omar Mahfouz

27.10.2019

İngilizce Özel Ders · Nilüfer, Bursa

I have been a private ESL tutor for over 5 years now. I m a non-native English speaker. I specialize in mainly 1-2-1 Immersion English courses. Each course tends to differ though depending on age and motivational aims. I use the CEFR framework and resources to design and plan individual courses. I...

Bahar Büyükdemirci photo

Bahar Büyükdemirci

18.10.2020

İngilizce Özel Ders · Nilüfer, Bursa

Ğtim Eskişehir anadolu üniversitesi İngilizce öğretmenliği mezunuyum. 10 yıldır ilk ve ortaokul seviyesine özel ders vermekteyim. Ayrıca özel bir kurumda ingilizce öğretmeni olarak çalışmaktayım. Öğrencilerle çok güçlü bir iletişim kurarak onlara ders vermenin yanında rehberlikte yapmaktayım...

Elif Gedikli photo

Elif Gedikli

26.08.2018

İngilizce Özel Ders · Nilüfer, Bursa

İngilizce öğretmeniyim. Gemlik’te özel İngilizce dersi veriyorum , yaklaşık 2 yıldır özel ders tecrübem var. Kendimi geliştirmek isteyen yetişkinler ve okul derslerine yardımcı olarak öğrenciler için İngilizce dersi veriyorum .

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Nilüfer İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Nilüfer İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Nilüfer İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İngilizce Özel Ders için Nilüfer içinde toplam 118 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 190 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Nilüfer içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 762 kişi Nilüfer İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl