En İyi 10 Nilüfer Bursa Marka Tescil

4 Marka Tescil Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Nilüfer civarında 14 Marka Tescil hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Asist Patent Limited Şirketi

Asist Patent Limited Şirketi

Marka Tescil · Nilüfer, Bursa
Asist Patent, sınai mülkiyet alanında edindiği tecrübeler ve deneyimler çerçevesinde yetiştirdiği vekiller ve danışman kadrosu ile sınai mülkiyet bilincinin geliştirilmesi, rekabetçi ortamın inovatif düşüncelerle yapılandırılması konusunda marka tescili, patent ve faydalı model tescili konularında hizmet veren danışmanlık şirketidir. .
Gözde Patent Danışmanlık A.ş.

Gözde Patent Danışmanlık A.ş.

Marka Tescil · Nilüfer, Bursa
GÖZDE PATENT VE DANIŞMANLIK A.Ş sektörde 15 yıllık bir tecrübe sahibi bir firma olarak Patent tescili Marka tescili Tasarım tescili,vb. konularda tüm tescil belgeleri, firmaların KOSGEB DTM İŞKUR TÜBİTAK SANAYİ BAKANLIĞI vs. Devlet kurumlarından alacağı tüm teşvikler konusunda danışmanlık vermek, web tasarım hosting yazılım ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuş köklü bir firmadır. Hedefimiz sektöründe en güvenilir ve işini layıkıyla yapan bir Patent ofisi olarak firmalara hizmet vermek ve gel
Danış Patent

Danış Patent

Marka Tescil · Nilüfer, Bursa
Bilim ve teknolojinin hızla geliştiği bu çağlarda Sınai ve Fikri mülkiyet haklarının korunması aşamasında; Marka, Endüstriyel Tasarım,Patent ve Faydalı Model tescilleri gibi konularda müvekillerimize kaliteli ve güvenli hizmet vermekteyiz. Danış Patent danışanlarına yurtiçi ve yurtdışı patent, marka ve endüstriyel tasarım tescilleri konusunda müvekillerimizin beklentilerini her zaman bir adım önünde olmayı hedefleyen kurumumuz, alanında deneyimli ve uzaman kadrosu ile mevzuatın izin verdiği
Öncü Patent Ofisi

Öncü Patent Ofisi

Marka Tescil · Nilüfer, Bursa
Sektörde 10 yıllık tecrübeye sahip olan ve aynı zamanda hukuk bürosu olarak faaliyet gösteren bir şirketiz. Butik olarak çalışarak kurumsal firmalara bire bir danışmanlık yapıp müvekkillerimizin işletmesinde çalışan bir personel gibi görev yapmaktayız.
Enmarka Danışmanlık

Enmarka Danışmanlık

Marka Tescil · Nilüfer, Bursa
Enmarka olarak Türkiye de Sınai Haklar bilincini yaygınlaştırmak ve yenilikleri destekleyerek müşterilerinin global pazarda rekabet şansını arttırmak hedefiyle yola çıkmıştır. Bilgi ve birikimi ile müşterilerine hızlı, gizlilik esaslarına dayalı doğru hizmeti sunmayı amaçlamaktayız. Siz değerli müşterilerimizin işletmelerinin en değerli varlığı olan markalarını korumak ve ürünlerinin kalitesini belgelendirmek için tüm gücümüz ve varlığımızla çalışmaktayız. Enmarka olarak, özel sektörde ye
Merve K.

Merve K.

Marka Tescil · Nilüfer, Bursa
Kurumsal Kimliğiniz olan Markalarınızın tescil işlemlerinden, Kosgeb, Kalkınma ajansı, İşkur vb. kurum kuruluşların vermiş olduğu desteklerden firmalarınızın yararlanmasını sağlamak amacıyla danışmanlık hizmeti vermekteyiz.
Hedef Patent Belgelendirme

Hedef Patent Belgelendirme

Marka Tescil · Nilüfer, Bursa
Hedef Patent 2003 yılından beri yurt içi ve yurt dışı marka tescilleri ile ilgili uzman kadrosu ile faaliyet gösteren bir şirkettir. Marka , patent, tescilleri, ISO Belgelendirmeleri, Devlet Destekleri ile ilgili alanlarda faaliyet göstermektedir. Firmaların Ar-Ge departmanlarına patent araştırma ve patentlenebilirlik eğitimleri vermektedir. Bursa Ekohaber gazetesinin patent sayfasını hazırlamaktadır.
Bilen Patent

Bilen Patent

Marka Tescil · Osmangazi, Bursa
Bursa merkezli olan ve İstanbul ofisiyle de ülke geneline hizmet veren firmamız,köklü 3000’den fazla şirkete fikri mülkiyetin korunması alanında hizmet vermektedir. Türkiye’nin tanınan uzmanlarından olan mühendis patent vekilleri, marka vekilleri, teşvik uzmanları ve hukukçuları bünyesinde istihdam eden, kendi alanımızda Türkiye’nin en yetkin firmalarından birisi durumundaki Bilen Patent, sektörümüzdeki ulusal ve uluslararası en saygın kurumlara üyedir.
Aral Patent Bilişim Danışmanlık Gıda Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

Aral Patent Bilişim Danışmanlık Gıda Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

Marka Tescil · Osmangazi, Bursa
ARAL PATENT LTD.ŞTİ. OLARAK; MÜVEKKİLLERİMİZE SINAİ MÜLKİYET ALANINDA, MARKA TESCİL, PATENT TESCİLİ, EBDÜSTRİYEL TASARIM TESCİLİ, FAYDALI MODEL TESCİLİ, YURTDIŞI MARKA TESCİLİ, YURTDIŞI TASARIM İŞLEMLERİ, COĞRAFİ İŞARETLER KONULARINDA HİZMET VERMEKTEYİZ.
Saydam Patent

Saydam Patent

Marka Tescil · Osmangazi, Bursa
Online marka tescilleri konusunda 30 dk da müracaat yapma hızına sahip deneyimli uzman marka ve patent uzmanlarından oluşan firmamız, şimdiye dek 10.000 lerce marka tesciline imza atmıştır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Özlem Tekol
Marka Tescil   28/01/2020

Kesinlikle mükemmel güven veren karşı tarafı iyice dinleyen açıklama yapan bir firma ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim

         
Arda Bircan
Marka Tescil   19/01/2020

Serkan Bey süreç boyunca her konuda bilgi verdi. Konusuna hakim ve tecrübeli. Tekrar fırsat olursa çalışmak isteyeceğim bir firma.

         
Alparslan Tekiner
Marka Tescil   20/11/2019

Anlam patent ofisine marka tescilimiz sırasında işlemlerimizi kolaylaştırdıkları için ve nazik yaklaşımları için teşekkür ederim.

         
Süleyman Talat Ünel
Marka Tescil   23/07/2019

Marka tescili ile ilgili aklıma takılan tüm soruları gayet detaylı bir şekilde cevapladılar. Tescil etmek istediğim marka ile ilgili süreç içerisinde oluşabilecek tüm problemler ve gelişmeler hakkında bilgilendirdiler. En önemlisi ise kendi tecrübeleri ile beni yönlendirdiler. Marka ile ilgili uzun yıllar hizmet alacağım ve herkese tavsiye edeceğim bir firma.

         
Çiğdem Yılmaz
Marka Tescil   01/05/2019

Benim bitmek bilmeyen sorularıma sabırla cevap veren Serkan Bey e çok teşekkür ederim.Başvurum hemen gerçekleşti sorunsuz ve hızlı bir şekilde.Umarım markam da onaylanır.

         
Kaan Yomralıoğlu
Marka Tescil   31/03/2018

Çok memnun kaldık gerçekten çok disiplinli ve taahhüt ettiklerini düzgün yapan bir firma tekrar patent alacaksam bir yer aramama gerek yok tebrikler...

         
Mustafa Onur Kayma
Marka Tescil   27/09/2017

İletişime geçmemiz ve işlemlerin başlaması 24 saatten az bir sürede tamamlandı.. Konusunda güven + tecrübe sahibiler.. Teşekkürler

         
Orhan Kaya
Marka Tescil   27/09/2017

Yapılacak işlemi bizzat kendileri anlattılar işini severek ve gönülden yapıyorlar kendileri teşekkürler...

Marka Tescil hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz