Hizmet Ver
Online İlkokul Matematik Özel Ders

4 Online İlkokul Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1,238 Online İlkokul Matematik Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Online İlkokul Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online İlkokul Matematik Özel Ders için toplam 1,238 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 1,266 yorum ve verilen 5 ortalama puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 678 kişi Online İlkokul Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Online İlkokul Matematik Öğretmeni

İsmail Turan photo

İsmail Turan

16.03.2022

Online İlkokul Matematik Özel Ders · Bolu, Bolu

5 yıllık özel ders tecrübemle öğrenci düzeylerine yeterince hakim olduğumu düşünüyorum. Önemli olan matematik anlatmak değil matematiği eğlenceli ve sevdirerek anlatarak kalıcı olmasını sağlamak :)

Selin Yumaklı photo

Selin Yumaklı

16.03.2022

Online İlkokul Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul

SEVGİLİ VELİ VE ÖĞRENCİLER MERHABA MATEMATİK KORKULACAK BİR DERS DEĞİLDİR. ÇÖZÜLECEK BİR PROBLEMDİR :) Genç bir öğretmen olarak matematikte ezbercilikten uzak mantıksal ve eğlenceli ders işlemek tercihimdir. Öğrencinin sonuca odaklanmasından ziyade neyi neden yaptığını anlamasını sağlamak en büyük...

Ebru Bozkurt photo

Ebru Bozkurt

16.03.2022

Online İlkokul Matematik Özel Ders · Maltepe, İstanbul

İstanbul Üniversitesi'den mezunum. Mezun olduktan sonra İngiltere'ye dil eğitimi almak için gittim. Yüksek lisansımı İTÜ/Kimya-Metalurji fakültesinde devam ettirmekteyim. Brighton'da Oxford International Language School'da 4 ay egitim aldım. Daha sonra IB eğitimi veren özel bir kolejde IB Biology...

Kalamış Eğitim Danışmanlığı photo

Kalamış Eğitim Danışmanlığı

20.03.2022

Online İlkokul Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Kalamış Eğitim Danışmanlığı online ve yüz yüze olarak İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası’ndaki 6 danışmanlık merkezi ile eğitimde tüm okul programlarına yönelik dersler sunmakta. En az 10 yıllık öğretmenlik tecrübesi olan arkadaşlarımızla çalışmaktayız. 84 öğretmenimiz ve 1668 öğrencimizle...

Emin Önder photo

Emin Önder

11.04.2022

Online İlkokul Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir

Ege Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü mezunuyum. Yaklaşık bir yıldır özel bir kurumda sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktayım.

Elif Rabia Öztürk photo

Elif Rabia Öztürk

16.03.2022

Online İlkokul Matematik Özel Ders · Tuzla, İstanbul

Gönlünü mesleğine adamış bir Çocuk Gelişimci olarak hem bölüm hakkında hem de kartopu misali birbirinden farklı ve özel çocuklarımız hakkında desteğe ihtiyaç duyduğunuz her an yardımcı olmak isterim :) Anadolu Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi bölümünü derece ile bitirip, Lisans eğitimimi Üsküdar...

Samet Turan photo

Samet Turan

10.04.2022

Online İlkokul Matematik Özel Ders · Avcılar, İstanbul

Gazi üniversitesi mezunu, matematiği seven, matematiğe ilgili, yapılandırmacı yaklaşımla matematiği öğretmeyi amaçlıyorum. Umarım herkes bir gün matematiği yener :) Not: Dersler online yapılmaktadır.

Büşra Yılmaz photo

Büşra Yılmaz

16.04.2022

Online İlkokul Matematik Özel Ders · Keçiören, Ankara

Merhaba 6 yıldır sınıf öğretmeniyim. 2016 Gaziosmanpaşa Üniversitesi'nden mezun oldum. Online olarak veya kendi evimde ilkokul düzeyi öğrencilerime yardımcı olmaktan mutluluk duyarım. Her çocuk özeldir.

Mutahar Özbaba photo

Mutahar Özbaba

18.01.2021

Online İlkokul Matematik Özel Ders · Ödemiş, İzmir

YILLIK İLKOKUL LİSE DERSHANE DENEYİMİ GRAFİK TABLET SEVİYEYE UYGUN ÖZEL ANLATIM UYGUN FİYAT YILLARCA DEVAM ETMEK İSTEYECEĞİNİZ MEMNUNİYET ZOOM VEYA TEAMS ÜZERİNDEN ÇALIŞIYORUM.

Ayse Yıldız photo

Ayse Yıldız

05.10.2020

Online İlkokul Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

İLKOKUL-ORTAOGRETIM ve LISE ÖĞRENCİLERİNE; HER SEVİYEDEN İNGİLİZCE, MATEMATİK, DİĞER BRANS, ÖDEV VE PROJELERE YARDIMCI OLABİLECEK DENEYİMLİ ÖĞRETMEN. SURREY UNIVDERSITESI-ST MARY`S COLLEGE, LONDRA, EGITIM FAKULTESI MATEMATIK OGRETMENLIGI MEZUNUYUM VE 2007 DEN ITIBAREN OGRETMENLIK...

Utku Ulusoy photo

Utku Ulusoy

17.11.2020

Online İlkokul Matematik Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

Akdeniz Üniversitesi Matematik bölümü öğrencisiyim ilkokul ve ortaokul öğrencileri için her seviyeye göre özel ders veriyorum. Pandemi dolayısıyla derslerimi maskeli işlemekteyim. Detaylı bilgi için mesaj atabilirsiniz.

Gökhan Gündoğdu photo

Gökhan Gündoğdu

01.09.2020

Online İlkokul Matematik Özel Ders · Çubuk, Ankara

Ben bir inşaat mühendisiyim ilkokul yıllarımdan bu yana matematiğe ilgiliyim ve düzgün bir eğitim verebileceğime inanıyorum

Serap Kökcü photo

Serap Kökcü

12.01.2021

Online İlkokul Matematik Özel Ders · Konyaaltı, Antalya

Ege üniversitesi mezunu 9 yıl tecrübeli ilkokul ve ortaokul öğrencilerine tecrübem ve müfredat hakimiyetim ile özel ders hizmeti vermekteyim.

Bahar Zencir photo

Bahar Zencir

05.07.2020

Online İlkokul Matematik Özel Ders · Karabağlar, İzmir

Gündemimizdeki süreçten dolayı bu yıl, ilkokul çağındaki minik öğrenciler eğitim programlarının dışına çıkmak hatta uzaklaşmak zorunda kaldılar. Bu nedenle öğrenmeleri gereken bilgileri ya öğrenemediler ya da sağlam bir zemine oturtamadılar. Eğer matematik için siz de böyle düşünüyor ve...

Nazlı Aydın photo

Nazlı Aydın

27.09.2020

Online İlkokul Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir

Ege üniversitesi matematik bölümü öğrencisiyim. İlkokul, ortaokul ve lise seviyesindeki öğrencilere özel ders veriyorum.

Şeyma Güzel photo

Şeyma Güzel

29.08.2020

Online İlkokul Matematik Özel Ders · Kepez, Antalya

Akdeniz Üniversitesi ilkokul öğretmenliği bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Deneyimlerimde hep bir verim aldık. İlkokul öğrencisine her dersten takviye verilir.

Ece Eymen photo

Ece Eymen

16.09.2020

Online İlkokul Matematik Özel Ders · Arpaçay, Kars

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği öğrencisiyim.Matematik ve ingilizce konusunda ortaokul-ilkokul öğrencilerine yardım edebilmek için buradayım.Daha fazla ayrıntılı bilgi için bana ulaşabilirsiniz.

Şehnaz Tamer photo

Şehnaz Tamer

28.09.2020

Online İlkokul Matematik Özel Ders · İnegöl, Bursa

Balıkesir üniversitesi mezunuyum Ilkokul ve ortaokul öğrencilerine matematik dersi vermekteyim Birçok özel ders öğrencim oldu sevdirerek ögretmeye herzaman özen gösteririm ve bu konuda başarılı olduğumu düşünuyorum

Koray Balcan photo

Koray Balcan

17.03.2022

Online İlkokul Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

İki sene yıldız teknik üniversitesinde makine mühendisliği okuduktan sonra bölüm değiştirdim ve şu anda marmara üniversitesinde hukuk öğretimi görüyorum. 4 senedir 7 Yaşından 18 Yaşına kadar birçok öğrenci ile çalıştım, yeni eğitim sisteminde yer alan mantık sorularıyla öğrenci ile sohbet ederekek...

Songül Özgür photo

Songül Özgür

23.02.2021

Online İlkokul Matematik Özel Ders · Çelikhan, Adıyaman

Hacettepe Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü 4. sınıf öğrencisiyim. Daha önce lise öğrencisine mateamatik dersi verdim. Bu konuda tecrübeliyim. İlkokul, Ortaokul ve Lise 1. ve 2. sınıf öğrencilerine özel ders verebilirim.

Sevgican Akbıyık photo

Sevgican Akbıyık

17.03.2022

Online İlkokul Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir

Ege Üniversitesi Matematik bölümü son sınıf öğrencisiyim. Özel ders tecrübem var. Derslerimden önce mutlaka not hazırlar ve hazırladığım notlarımla ilerlerim. Öğrencimin eksiğini gidermek için özenli davranırım.

Duygu Boynuince photo

Duygu Boynuince

17.03.2022

Online İlkokul Matematik Özel Ders · Konak, İzmir

Devlet okulunda Matematik öğretmeniyim. Özel ders için ilkokul ve ortaokul öğrencileriyle çalışabilirim.

Tuba Arpa photo

Tuba Arpa

24.04.2022

Online İlkokul Matematik Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

Benim adım Tuba Arpa üniversite öğlencisiyim ve çocuklarla olan iletişimim gayet iyi bu yüzden olara bir şeyler öğretmek çok isterim:)

Elif Mertoğlu photo

Elif Mertoğlu

17.03.2022

Online İlkokul Matematik Özel Ders · Bayraklı, İzmir

Matematik dersi ile karşılaşmadığımız sınav neredeyse yok artık. Bu yüzden eğitim hayatımızda çok önemli bir yeri olan matematikten her biri konunun deneyiminden yaralanarak özel ders alarak işinizi şansa bırakmamanızı sağlayabilirsiniz.

Fatma Menteş photo

Fatma Menteş

09.01.2021

Online İlkokul Matematik Özel Ders · Yenişehir, Mersin

Sağlık mezunuyum. İleri düzeyde matematik bilgisine sahibim. Daha önce ilkokul ve ortaöğretim öğrencilerine matematik dersi vermiştim. Aynı zamanda öğrencilerimin ev ödevlerine ve eksik olduğu konulara yardımcı olmuştum.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Online İlkokul Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Online İlkokul Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online İlkokul Matematik Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online İlkokul Matematik Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online İlkokul Matematik Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online İlkokul Matematik Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online İlkokul Matematik Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online İlkokul Matematik Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online İlkokul Matematik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Online İlkokul Matematik Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Online İlkokul Matematik Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 60 TL ile 130 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl