En İyi 10 Ortahisar Trabzon Veri Kurtarma

4 Veri Kurtarma Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Vip İ.

Vip İ.

Harddisk Veri Kurtarma · Ortahisar, Trabzon
Hard Disk, Hafıza kartı ve flash bellekten silinen verileri kurtaralım. Çalışır durumdaki Hard disk, SSD Hard disk, flash bellek, hafıza kartınızdaki veriler uygun fiyata kurtarılır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Umut Barış Karabulut
Veri Kurtarma   04/10/2019

Kesinlikle Profesyonel bir hizmet aldık, çok kısa sürede bi çok yerde çözülemeyen sorunumuz çözüldü. Şahıs olarak da çok güzeler yüzlü sevecen biri. Muhakkak tavsiye ediyorum

         
Tuba Ocak Katırcı
Veri Kurtarma   28/08/2019

Shek Bilişim iletişim kurduğumuz ilk andan itibaren her adımda güvenli bir biçimde ve titizlikle işlerini yapıyorlar. Bir öğretmen olarak onca yılın emeğini ve çocuklarımın hatıralarını bana geri getirdiler. Özellikle İlkay Bey her an sorularınıza içtenlikle cevap verip her aşamayı ayrıntılı biçimde sizinle paylaşıyor. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

         
Ufuk Unal
Veri Kurtarma   27/07/2019

Teşekkürler Ahmet bey. Bir insan bu kadar profesyonel hizmet verir. Başka bir firma daha önce benim verilerimin kurtarılması için bir hafta süre vermişti. Ahmet bey sağolsun verilerimi iki günde kurtardı ve bilgileri iki tane ekstra hard diske aktardı. Eğer veri kurtarma işiniz olursa Ahmet beyin firmasını tavsiye ederim.

         
Merve Yılmaz
Veri Kurtarma   16/07/2019

Teklif verdikten sonra telefon da bütün süreci ve yapılabilecekleri Ersoy bey ayrıntılı bir şekilde anlattı baştan konuştuğumuz şekilde bir sürpriz yaşamadan kısa sürede verilerimizi kurtardı. Teşekkür ediyoruz memnun kaldık

         
Selim YILMAZ
Veri Kurtarma   16/07/2019

Laptopum çalışırken yere düşmüştü. Diskteki verileri kurtarmak için yüksek rakamlar ya da güven vermeyen kurumlar ile karşılaştım. Ankara da shek bilişim firmasından İlkay Bey ile iletişim kurduk. Fiyat diğer firmalardan daha uygun profesyonel ve insancıl bir şirket olarak çok memnun kaldım. Verilerime kavuştum. Umarım başınıza gelmez gelirse tereddüt etmeden shek bilişim ile çalışabilirsiniz. Firmaya ve İlkay Beye çok teşekkür ederim.

         
Serkan Önal
Veri Kurtarma   19/06/2019

digitalverikurtarma.com’dan Murat beyin ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum. Bütün aşamaları teker teker anlatarak bilgilendirdi ve her aşamada haberdar etti. Çok memnun kaldım.

         
Necati Kışla
Veri Kurtarma   15/06/2019

Arkadaşlar laf olsun diye yazmıyorum gözünüz kapalı güvenerek verebilirsiniz. Fiyat konusunda arkadaş üzmüyor piyasaya göre baya hesaplı. Arkadaşın ismi Murat, sorunuz ile alakalı ve sürekli bilgi alış verişi yapıyor. Dediğim gibi sıfır sıkıntı bol güven. 👍 digitalverikurtarma.com

         
Okul Öncesi Çocuk Gelişimi
Veri Kurtarma   31/05/2019

Yasin bey belirtilen işlemleri oldukça kısa sürede, bize herşeyi tane tane açıklayarak tamamladı. Bunun yanı sıra diğer birçok konuda kendisine danışabildik. Çok memnun kaldık, elinize sağlık.

Veri Kurtarma hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz