En İyi 10 Ortahisar Veri Kurtarma | Armut

En İyi 10 Ortahisar Trabzon Veri Kurtarma

4 Veri Kurtarma Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Vip İ.

Vip İ.

Harddisk Veri Kurtarma · Ortahisar, Trabzon
Hard Disk, Hafıza kartı ve flash bellekten silinen verileri kurtaralım. Çalışır durumdaki Hard disk, SSD Hard disk, flash bellek, hafıza kartınızdaki veriler uygun fiyata kurtarılır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Merve Yılmaz
Veri Kurtarma   16/07/2019

Teklif verdikten sonra telefon da bütün süreci ve yapılabilecekleri Ersoy bey ayrıntılı bir şekilde anlattı baştan konuştuğumuz şekilde bir sürpriz yaşamadan kısa sürede verilerimizi kurtardı. Teşekkür ediyoruz memnun kaldık

         
Muhammed Acum
Veri Kurtarma   26/06/2019

Hayatimi kurtaran lab. Firma bilgilerimi birkac farkli lab. kurtarilamaz diye iade etmisti, burayi onerdiler bes gun sonra bilgilerim elimdeydi hala inanamiyorum. Sevincimden cicek gonderdim.

         
Bakı Colak
Veri Kurtarma   10/06/2019

digitalverikurtarma.com dan aldıgım hızmetten cok memnun kaldım. veriler cok hızlı bır sekılde kurtarıldı ve süre zarfında iletisim hızlı ve basarılı ıdı. kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Ömer Kodaman
Veri Kurtarma   07/06/2019

Arkadaşımız sağolsun, benim ikametime kadar geldi, sorunla ilgilendi, çözümle alakalı kendisinin yapabileceği bir alan dışında olduğunu tespit etti. Beni de bu yönde yetkili birimlere yönlendirdi. Herhangi bir ücret de talep etmedi.

         
Alperen Gümüşcü
Veri Kurtarma   05/05/2019

Mehmet Bey Gerçekten işini profesyonel bir şekilde yapan biri.Verilerimizi başarılı bir şekilde kurtardı.Sürekli bizimle veri kurtarımının her aşamısında iletişim halindeydi.Kendisinin ilgi ve alakasına çok teşekkür ediyorum.Çevremdeki herkese tavsiye edebilirim.

         
Suphi Karataş
Veri Kurtarma   07/03/2019

İlginiz ve alakanız için çok teşekkür ederim. Kaybolan verilerimi bana kurtardığınız için çok mutluyum:D

         
Lütfi Salcı
Veri Kurtarma   26/02/2019

Murat bey,işini bilen,çözüm odaklı,son derece saygılı bir kişiliğe sahip. Kendisine ilk andan son ana kadar sabrı ve desteği için çok teşekkür ediyorum. Hele ki bilgisayarına uzaktan bağlanmamı sağlayıp,kurtarılacak dosyaları tek tek seçmemi yaklaşık 1 saat sabırla beklemesini,tekrar tekrar gözden geçirmesini,verdiği güven ve sağlamlığı görmezden gelmek mümkün değil. İş ahlakı olan,sonuna kadar güvenebileceğiniz bir beyefendi. Üstelik bana sunulan diğer tekliflerin yarı fiyatına işimi çözdü. Size tavsiyem; eğer Murat bey size bir teklif sunduysa,düşünmeden kabul edin. Gerisini düşünmeyin.. Allah herkese ama en çok da Murat beye iş rastlığı versin..

         
Serkan Elmaci
Veri Kurtarma   25/02/2019

Yanlışlıkla silmiş olduğum resimleri çok uygun fiyata geri getirdiler ve çok hızlı dönüş yaptılar yardımlarınız için çok teşekkürler

Veri Kurtarma hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz