Hizmet Ver

4 Osmangazi İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Osmangazi civarında 112 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

İngilizce Özel Ders

En İyi 10 Osmangazi İngilizce Özel Ders Öğretmeni

Ünal Şener photo

Ünal Şener

27.08.2015

İngilizce Özel Ders · Osmangazi, Bursa

Yıllardır özel ders verip yds ben ielts gibi sınavlara öğrenci hazırlayıp konuşma dersi ile öğrencilere iş ve sosyal hayatlarına yönelik konuşma pratikleri kazandırıyorum. Öğrencilerin öğrenme hızlarına uygun konu atlamadan onlara destek oluyorum

Cansu Özden Tural photo

Cansu Özden Tural

07.10.2021

İngilizce Özel Ders · Osmangazi, Bursa

Merhaba, Adım Cansu 21 yaşındayım. Istanbul üniversitesi Almanca mütercim tercümanlık bölümünde 3. Sınıf öğrencisiyim. 15 yıl almanyada hikamet ettim, orada Almanca, Ingilizce, Fransızca dillerini anadilim seviyesinde öğrendim. Şuan bursada hikamet ediyorum. Bir çok iş deneyimiö var. Sosyalim ve...

Ahmet Afacan photo

Ahmet Afacan

16.09.2020

İngilizce Özel Ders · Osmangazi, Bursa

Merhabalar öncelikle Uludağ Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bursa'da çeşitli dil okullarında eğitimler verdim. Genel İngilizce, üniversite hazırlık, IELTS hazırlık, çocuklar için İngilizce ve iş İngilizce alanlarında, gerek grup dersleri gerek birebir özel eğitimler verdim....

Yeşim Yanık photo

Yeşim Yanık

15.05.2021

İngilizce Özel Ders · Osmangazi, Bursa

7 yıldır devlette İngilizce öğretmenliği yapıyorum. Bunun yanında üniversiteden beri okulöncesi,ilk okul, sınava hazırlık, dört beceri temelli olmak üzere çeşitli yaş gruplarında özel ders veriyorum.

Belkıs Öğretmen photo

Belkıs Öğretmen

09.09.2021

İngilizce Özel Ders · Osmangazi, Bursa

2008 den beri çeşitli seviyelerde İngilizce özel ders vermekteyim . Şu an tercih ettiğim öğrenci grubu ilkokul ve ortaokul öğrenci grubudur. Yetişkinler ile çalışmıyorum bilginize.

Gizem Cankılıç photo

Gizem Cankılıç

06.10.2021

İngilizce Özel Ders · Osmangazi, Bursa

Türkçe anadilim, ingilizce üzerine uzun süre eğitim alıp C2 seviyesinde eğitimimi tamamladım. Home office ve bulunduğum şehir üzerinde tercümanlık yapabileceğim, esnek çalışma saatleri olan yarı zamanlı ya da tam zamanlı çalışma sağlayabilecek işler ile ilgiliyim. Eğitimim; Uludağ üniversitesi fen...

Gaye Ozisik photo

Gaye Ozisik

06.10.2021

İngilizce Özel Ders · Osmangazi, Bursa

Okul öncesinden, ilkokul, ortaokul, lise ve yetişkin her yaş grubuna ingilizce özel ders tecrübesine sahibim.. Öğrencinin İngilizce seviyesine ve ihtiyaca göre (okula destek, sınava hazırlık) ders saati ve sıklığını belirlemekteyim.

Sena Taylan photo

Sena Taylan

26.11.2020

İngilizce Özel Ders · Osmangazi, Bursa

Merhaba, 6 senedir aktif olarak İngilizce ve Almanca öğretmenliği yapmaktayım. Her yaş grubuna ait bireysel ve grup dersleri tecrübelerim vardır.

Gülşah Özbek photo

Gülşah Özbek

23.04.2020

İngilizce Özel Ders · Osmangazi, Bursa

Hi guys. Ben Gülşah. 17 yaşında, lise öğrencisiyim. İngilizce maceram başlayalı uzun zaman oldu ve bu sürecin ne kadar zorlayıcı olduğunu ben de sizin kadar biliyorum. Ama eğlencesi zor kısımlarının çok üstünde :) Okulda öğrenmeye çalıştığımız klasik İngilizce bize asla başarı getirebilecek...

Ceyda Tekin photo

Ceyda Tekin

10.09.2020

İngilizce Özel Ders · Osmangazi, Bursa

Adım Ceyda Tekin.21 yaşındayım.Uludag üniversitesi Kimya bölümü 4. Sınıf öğrencisiyim.1 yıl ingilizce hazırlık okudum.Okul hayatıma katkı sağlamak amacıyla online İngilizce ders veriyorum.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Osmangazi İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Osmangazi İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Osmangazi İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İngilizce Özel Ders için Osmangazi içinde toplam 112 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 169 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Osmangazi içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 678 kişi Osmangazi İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl