Hizmet Ver
Rusça Özel Ders

4 İstanbul Pendik Rusça Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Pendik civarında 214 Rusça Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Pendik Rusça Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Rusça Özel Ders için Pendik içinde toplam 214 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 54 yorum ve verilen 5 ortalama puan Pendik içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 457 kişi Pendik Rusça Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Pendik İstanbul Rusça Özel Ders

Elif Soya photo

Elif Soya

03.08.2018

Rusça Özel Ders · Pendik, İstanbul

Küreselleşen hayatımızda iş hayatında yer alan ve farklı sektörlerde çalışanlar kendilerini geliştirmek zorundadır. Dil bilmek ve kendi iş becerilerine yenilerini eklemek sadece çalışanlar için değil aynı zamanda işverenler için de gereklidir. Rusça özel ders tekliflerine bakıldığında, bu dillin...

Irina Eken (ınstagram: @irinaeken25) photo

Irina Eken (ınstagram: @irinaeken25)

19.08.2020

Rusça Özel Ders · Pendik, İstanbul

Merhabalar. Ben rusça öğretmeniyim. Iki yıl boyunca Skupe te ve whatsapp ta rusça özel ders veriyorum. 4 sene Istanbulda oturuyorum. Kendim rusum, Moskovalıyım.

Cennet Biymuratovna photo

Cennet Biymuratovna

04.05.2017

Rusça Özel Ders · Pendik, İstanbul

Ana dilim rusça 22 yaşındayım üniversite öğrencisi şirket çalışanı hostes rusça öğrenmek isteyene seve seve öğretirim. Rusça Özel ders hafta içi bir gün 1 saat ders ücreti 20 dolar türk lirasıya 70 tldir

Hilal Demir photo

Hilal Demir

04.12.2020

Rusça Özel Ders · Pendik, İstanbul

İstanbul Üniversitesi'nde yüksek lisans yapyorum. Akademik çalışmalarım için son 2 yıldır aktif olarak Rusça eğitimi alıyorum.

Sibel Tataroğlu photo

Sibel Tataroğlu

28.12.2019

Rusça Özel Ders · Pendik, İstanbul

Rusça Özel Ders Vermekteyiz. Rusça - Türkçe Türkçe - Rusça Yabancılara Türkçe Özel Ders. İlk Okul ve Orta Okul Çocuklara Özel Ders vermekteyiz. (İlk okul ve orta okul için dersleri dilerseniz evinizde verebiliriz. ) Tüm dersler birebir yapılmaktadır. Not: Matematik, Türkçe,...

Cem Yurtsever photo

Cem Yurtsever

20.12.2017

Rusça Özel Ders · Pendik, İstanbul

Kiev Politeknik Üniversitesi mezunundan bire bir rusça dersi. Evlerde veya iş yerlerinde kişilere ve gruplara özel ders verilir.

Olena Motina Üstdağ photo

Olena Motina Üstdağ

10.01.2018

Rusça Özel Ders · Pendik, İstanbul

5 yıl özel ders tecrübem var. Her seviye İngilizce ve Rusça ders verebilirim. Yabancıyım. Donbass Teknik Üniversitesi( Ukrayna ) Rusça-İngilizce tercümanlık bölümünden mezunum. Anadilim rusçadır. Öğretmek eğitim ve yetenek gerektirir. Dil öğretmenden öğrenilir.

Emre Çakır photo

Emre Çakır

03.09.2020

Rusça Özel Ders · Pendik, İstanbul

Merhaba, ben Emre Çakır. Gemi Inşaa Mühendisi olarak özel bir firmada proje mühendisi konumunda çalışıyorum. Eğitimimi Ukrayna'nın Odessa şehrinde toplamda 6 yıl olacak şekilde Rusça olarak tamamladım. Aktif olarak güncel işimde de Rusça yı kullanıyorum. Ayrıca eşim ana dili direkt Rusça olan bir...

Katherina Dorofieva photo

Katherina Dorofieva

13.01.2019

Rusça Özel Ders · Pendik, İstanbul

Anadili Rusça olan Rus bayan öğretmenden bire bir özel Rusça dersleri. Başlangıç seviyesinden ileri derece veya akademik Rusça özel dersler.

Svetlana Russart photo

Svetlana Russart

29.05.2020

Rusça Özel Ders · Pendik, İstanbul

Ülkemizde son dönemlerde , popülerlik kazanan Rus dili birebir ve grup hizmetleri veren kurslarımızla ,Lomonosof Moskova Devlet Üniversitesinin (MGU - Rusiya Nr.1) "Communicative Approach" programları ve metodları doğrultusunda , temel zanları kavrayarak : günlük hayata dair cümleler kurulumu ile...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Pendik Rusça Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Pendik Rusça Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Rusça Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Rusça Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Rusça Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Rusça Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Rusça Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Rusça Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Rusça Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Pendik Rusça Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Pendik Rusça Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 70 TL ile 180 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl