En İyi 10 Pendik İstanbul Yaşam Koçu

4 Yaşam Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Pendik civarında 23 Yaşam Koçu hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Nuray Ş.

Nuray Ş.

Yaşam Koçu · Pendik, İstanbul
Artık harekete Geçme, başarma vakti. Korkularımızdan arınma gücünüzü keşfetme zamanı. İşinizde başarılı olmak, sigarayı bırakmak, hayvan ve böcek korkularından kurtulmak, sizi kısıtlayıp yerinize çivileyen her ne ise çözüme kavuşturup özgür olmak ister misiniz? Çok kolay ve hiçbir engel yok karar verdiğinizde.
Elif  A.

Elif A.

Yaşam Koçu · Pendik, İstanbul
2014 yılından beri Erickson koçu olarak hizmet vermekteyim. Aynı zamanda profesyonel aile koçu ve NLP uzmanıyım. Bütün eğitimlerimi uluslararası geçerli koçluk ve NLP sertifikası aldığım Erickson Coaching School'da tamamladım. Eğitimlerim yaklaşık 3 yıl süren bir süreçti. Bugüne dek yüzlerce danışanımın hayatına olumlu katkılarda bulunan seanslar yaptım. İnsana fayda sağlamak benim hayat amacımdır.
Yasin G.

Yasin G.

Yaşam Koçu · Pendik, İstanbul
Aile,iş,eğitim, ilişki, ve psikolojik konuda danışıp başarı elde etmenizde yardımcı olmayı görev edindik. amacımız sizin sıkıntıya döştüğünüz konuda size yardımcı olmak. herkese herkonuda başarı ve mutluluk dilerim. unutmayın sade olmak hayatta herzaman başarıya gütürür.
Murat G.

Murat G.

Yaşam Koçu · Pendik, İstanbul
İnsana en çok yakışan şey gülmektir, o yüzden her ne haliniz varsa gülün. Sohbet etmeyi ve insan dinlemeyi seven biriyim, kelime süslemeyi pek sevmem, ben nasıl sizi tanıyıp, içiniz ile irtibata girmeyi istiyorsam, size de o fırsatı veriyorum. Çok uzak değiliz şu an içinde kopan fırtınaları dindirecek zaman bu telefonun rakamlarında. Ara paylaş heybende ne var ise, paylaşınca oluyor.
Serra  K.

Serra K.

Yaşam Koçu · Pendik, İstanbul
Yaşam koçluğu isminden de anlaşılacağı gibi hayatın her alanında sizi mevcut durumunuzdan olmak istediğiniz noktaya ulaştıran, gizlilik politikası ile çalışan yol arkadaşıdır. Bu hedefe ulaşırken çeşitli teknik ve yöntemleri danışmana uygular.Nlp bunlardan birisidir.Bu yöntemle danışanda geçmişten gelen bilinçaltındaki öfke, suçluluk,affedememe gibi olumsuz kodlamaları kaldırıp daha konforlu verimli bir yaşam vaadeder.
Eylem Ç.

Eylem Ç.

Yaşam Koçu · Pendik, İstanbul
Hedefleriniz varsa ve daha iyi bir şeyler yapmak ve kesinlikle en iyi halinize ulaşmak istiyorsanız, yaşam koçluğunun sağladığı avantajları isteyeceksiniz.
Kedi Kişisel  G.

Kedi Kişisel G.

Yaşam Koçu · Pendik, İstanbul
KİŞİSEL GELİŞİM MERKEZİMİZDE; HAYATLARA DOKUNAN VE HAYATLARI DEĞİŞTİREN EĞİTİMLER VERİYORUZ. * KUANTUM EĞİTİMİ VE YAŞAM KOÇLUĞU * OSHO YAŞAM KOÇLUĞU * BİLİNÇALTI TEMİZLİĞİ VE YANLIŞ KODLAMALARIN , BLOKELERİN ORTADAN KALDIRILMASI * İLİŞKİ YÖNETİMİ VE DUYGUSAL HAYATA DAİR PROBLEMLERİN ÇÖZÜMÜ EĞİTİMLERİMİZLE KISA SÜREDE HAYATINIZDA BÜYÜK ÇAPLI DEĞİŞİKLİKLER SAĞLAYABİLİRSİNİZ. EĞİTİMLERİMİZİ; YÜZ YÜZE VE SKYPE ÜZERİNDE ALABİLİRSİNİZ. UNUTMAYIN ÇÖZÜMSÜZ DERT YOKTUR. KEDİ KİŞİ
Yusuf D.

Yusuf D.

Yaşam Koçu · Maltepe, İstanbul
Merhaba Hayatlarını daha mutlu ve doyumlu yaşamak isteyenler. - Hayatlarında çözümleyemedikleri bir konu olanlar. - Kariyerini değiştirmek veya geliştirmek ve yeni kararlar almak isteyenler. - Sınavlara hazırlananlar. - Emekli olup, bunalıma girenler. - Boşanmış olup, bunalımda olanlar. - Hayatlarındaki stres ile baş edemeyenler. - Meslek seçiminde kararsızlık yaşayanlar. - Hayatlarını planlamakta güçlük çekenler. - Kilo problemi olanlar -Hayallerini ve hedeflerini gerçekleştiremeyenl
Meryem Y.

Meryem Y.

Yaşam Koçu · Tuzla, İstanbul
Kendimizi tanıdığımızda, kabul ettiğimizde ve gerçekleştirdiğimizde hem dünyanın bize verdiklerinin, hem de etrafımıza sunabileceklerimizin daha çok farkına varırız. Günlük hayatta yaşanan sorunlar, iyileştirmek istediğimiz yönlerimiz, zorlandığımız alanlar konusunda yaşam koçluğu ve kariyer gelişim koçluğu yapıyorum. Ofisim Gebze Kocaeli de ancak farklı mekanlarda da koçluk yapabiliyorum. Koçluk yapmaya profesyonel yöneticiyken aldığım koçluğun bana kattıklarını deneyimledikten sonra k
Funda Ç.

Funda Ç.

Yaşam Koçu · Maltepe, İstanbul
İTÜ Endüstri Mühendisliği mezunu, 12 yıl orta&üst düzey yöneticilik yapmış 3 yıllık profesyonel koç ve mentörüm. Uluslararası geçerliliği olan Adler koçluk sertifikasına sahibim. ICF Etik kurallarına uygun uluslararası kalitede, en uygun hizmeti veriyorum. Uzmanlık alanlarım Yönetici&Kariyer Koçluğu, Öğrenci Koçluğu ve Yaşam Koçluğudur. Hayattan keyif almak, mutlu olmak, sağlıklı yaşam, kilo vermek, hayatını düzene sokmak, ilişkilerini geliştirmek, hayallerini gerçekleştirmek, geleceğini
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Yagmur Mavi
Yaşam Koçu   01/03/2020

Merhaba ben Ingiltere Londra sehrinden yaziyorum. Nurdan hanimin cok destegini gordum yuz yuze gorusmeden nasil olur dedim ama hayret icinde kaldim bu kadar hizli bir degisim bu kadar kisa zamanda sadece skype araciliyla. Cok tesekkur ediyorum Nurdan hanima butun destek ve yardimlari icin

         
Murat Demir
Yaşam Koçu   08/02/2020

Zümrüt Hanım Güzel iletişim kurabilen, güler yüzlü ve tecrübeli. Sıkıntılı süreci şu an iyi yönetiyor. Detaylı ve bilimsel yaklaşımı başarı getirecek görünüyor. Geri bildirim hassasiyeti için ayrıca teşekkür ederiz. Gönül rahatlığı ile tavsiye ederim

         
HATİCE ANIL
Yaşam Koçu   13/01/2020

TülayCeyhan Hanım işini çok iyi bilen Kibar bir bayan. Ben kendisinden çok memnun kaldım işini... takip ediyor ve sonuçlandırıyor. Kesinlikle kendisini arkadaş ve dostlarıma tavsiye ediyorum.

         
Mehmet İşbilir
Yaşam Koçu   26/08/2019

İlk görüşmemizden itibaren çok ilgilendi. Şu an ki durumum hakkında güzel bir analiz yaptı ve gelecek planlarım hakkında profesyonelce bir yaklaşımda bulundu. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Nur Çetin
Yaşam Koçu   16/07/2019

Güleryüzlü,işine hakim,dinlemeyi ve yerinde tespitler yapıyor.genel anlamda memnun kaldım.tesekkür ederim.sadece ilk görüşmede ücret talep etmesi tuhaf geldi.Armut uygulaması olduğu icin diye beyan etti.Belki de öyledir....

         
Yaşam Koçu   29/06/2019

Imran Hanım ile karşılaştığım an samimiyetini hissetim bu yüzden rahatça kendisiyle konuşabildim . Tanımadığın birine hemen bir şeyleri anlatmak kolay değil ama Imran Hanım hem o rahatlığı hem de profesyonelliği bana hissettirdi. Yaptığı değerlendirmeler ile bir farkındalık yarattı . Duygularımı mantığım ile kullanmamı gösterdi . Kendisiyle bundan sonra sık sık görüşeceğim.

         
Fatma Kaya
Yaşam Koçu   20/03/2019

İnternette araştırarak kendisini seçtim. Çok da doğru bir karar vermişim. Online olabilir dediğinde önce tuhaf geldi ancak online in rahatlığı da ayrıca süpermiş. Erkenden ve kolayca yapabildik. Seanstan çıkarken büyük bir rahatlama içindeydim.

         
Dilek Yıldız
Yaşam Koçu   25/02/2019

İçinde bulunduğum durumu dışarıdan biz gözle bakarak görmemi sağladı, Hayatımda beni fazlaca meşgul eden, asıl yapmak istediklerime odaklanmamı engelleyen, önemsiz gibi görünen işleri ortaya çıkardı. Kendim için bir yol haritası çizmeme yardımcı oldu. Teşekkürler Tayfun Saltaş, bundan sonra da yaşam koçluğuna ihtiyaç duyduğumda ilk başvuracağım isim.

Yaşam Koçu hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz