Hizmet Ver
Rusça Çevirmen

4 Rusça Çeviri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

590 Rusça Tercüman ve Çevirmen hizmet vermeye hazır.

Rusça Çevirmen için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 590 Rusça Tercüman ve Çevirmen en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 5 puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Yazılan 258 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 1,211 kişi Rusça Çevirmen için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Rusça Tercüman ve Çevirmen

Melek O. photo

Melek O.

18.10.2021

Rusça Çevirmen · Alanya, Antalya

Rusça benim ana dilimdir. Her türlü metin, uygulama, kitap reklamı vb. çevirebilirim.

Nurlana A. photo

Nurlana A.

07.11.2022

Rusça Çevirmen · Maltepe, İstanbul

: Ankara Universitesi Rusca-Turkce Tercumanlik (TOMER Rusca Belgesi) YABANCI DİL VE DÜZEYİ Rusca Okuma Anadil/Profosyonel Yetkinlik Yazma Anadil/Profosyonel Yetkinlik Konuşma Anadil/Profosyonel Yetkinlik Turkce Okuma Anadil/Profosyonel Yetkinlik Yazma Anadil/Profosyonel Yetkinlik Konuşma...

Dinçer D. photo

Dinçer D.

20.09.2019

Rusça Çevirmen · Yunusemre, Manisa

İnşaat sektörü ve gayrimenkul değerleme konularında Rusça ve Türkçe danışmanlık yapıyorum. Mimar olarak Rusyada 10 ve Türkiyede 13 yıl olmak üzere 23 yıldır çalışmaktayım. Uluslararası geçerliliği bulunan Spk Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı sertifikam bulunmaktadır. Yeminli Rusça tercümanlık ve...

Yasemin B. photo

Yasemin B.

25.07.2020

Rusça Çevirmen · Karabağlar, İzmir

Aslen Moldovalıyım.üniversite okuyorum.Rusca ve Romence tercüme,çeviri dil öğretimi yapıyorum.

Cholpon M. photo

Cholpon M.

13.02.2022

Rusça Çevirmen · Alanya, Antalya

Merhaba. Ben Çolpon. Rusça ve Türkçe dillerine ana dili seviyesinde hakimim. 2011 yılında Kırgızistan Türkiye Manas Üniversitesinden Türkçe C1 sertifikasını aldım. Rusça benim ana dilimdir. 1 yılı aşkın sürede kitap, makale, web-sayfa gibi alanlarda farklı konulu Rusça-Türkçe-Rusça çeviri...

Umut U. photo

Umut U.

19.03.2023

Rusça Çevirmen · Karşıyaka, İzmir

Merhabalar. Freelance çevirmenim. Daha önce iki yıl boyunca aralıksız Polonyada yaşadım ve bunun dışında kısa sürelerle Rusyada da yaşadım. İngilizce, Rusça, Almanca, Lehçe, Macarca ve Gürcüce dillerinde her türlü çeviriniz için seve seve yardımcı olabilirim. Yakın zaman önce ''Vanya Dayı''...

Şelale T. photo

Şelale T.

31.10.2020

Rusça Çevirmen · Kepez, Antalya

Rusça Türkçe çevirmenlik yapmaktayım, aktif olarak bir tarım şirketinde tercümanlık yapıyorum 10 yıldır hizmet vermekteyim ancak yeminli tercüman değilim, Online calşmaktayim bilgilerinize.

İlham A. photo

İlham A.

30.01.2023

Rusça Çevirmen · Yıldırım, Bursa

Rusça-Türkçe,Türkçe-Rusça yazılı veya sözlü tercüme,çeviri işleriniz yapılır.Ana dil seviyesinde Rusça bilgisine sahibim. Русско-Турецкий,Турецко-Русский всякие переводы могу сделать без проблем.

Hatice A. photo

Hatice A.

14.10.2020

Rusça Çevirmen · Karabağlar, İzmir

Azerbaycanda doğdum ve rus okulunda okudum. Rusça ve Türkiye türkçesine çok iyi düzeyde hakimim. Daha önce freelance olarak iş kontratı ve belge ve makale çevirisi yaptım.

Rukhsora İ. photo

Rukhsora İ.

14.03.2022

Rusça Çevirmen · Konak, İzmir

Marmara Üniversitesi Bankacılık(türkçe), yüksek lisans Maliye bölümü(rusça) mezunuyum.20 yıldır turizm sektöründe Rusya ve BDT ülkelerinden gelen misafirlerle çalıştım. Sözlü ve yazılı tercümanlık deneyim vardır.

Elza A. photo

Elza A.

01.03.2022

Rusça Çevirmen · Muratpaşa, Antalya

Rusça ve Turkçe ana dilim. Yeminli noter tercümanıyım. Tum yazili ve sözlü (ardil ve simultane) cevirileri yapa bilirim.

Saikal K. photo

Saikal K.

10.08.2022

Rusça Çevirmen · Çankaya, Ankara

Bir insan-bir dil demektir.Kendi tecrübemden bilirim ki:İnanmak-başarının yarısı,gerisini bana bırak ve gör.Rusça ve yabancılara Türkçe her konuda yardımcı olurum.

Farhad A. photo

Farhad A.

11.12.2021

Rusça Çevirmen · Üsküdar, İstanbul

Merhabalar. Istanhulda yaşıyorum, ama seyahet engelim yoktur. Eğitimimi rusça aldığıma göre, istenilen tercüma yapa bilirim

Serhat Y. photo

Serhat Y.

18.07.2023

Rusça Çevirmen · Pendik, İstanbul

Focus Tercüme Bürosu olarak teknolojinin getirdiği imkânlardan yararlanarak müşterilerimize hızlı ve profesyonel çeviri hizmetlerini sunuyoruz. Farklı alanlarda uzmanlaşmış ve deneyimli tercümanlardan oluşan kadromuzla her alanda ve her dilde ihtiyaç duyduğunuz çevirilere çözümler üretiyoruz.

İrem D. photo

İrem D.

30.09.2022

Rusça Çevirmen · Kepez, Antalya

Akdeniz Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı son sınıf öğrencisiyim. Rusça ve Türkçe ana dilim yani Rusça native speaker'ım. Adliyede bilirkişi yeminli tercümanım.

Elmira Ç. photo

Elmira Ç.

15.07.2023

Rusça Çevirmen · Üsküdar, İstanbul

1999'dan beri Türkiye de yaşıyorum evliyim 2 çocuk sahibiyim Rusya'da Kazan Devlet Üniversitesinde ressamlık bölümünü bitirdim. Kodeks dergisi için çevirmenlik yaptım. Ana dilim Rusça ve aynı zamanda Tatarca biliyorum. Rusça'dan Türkçe'ye ve Türkçe'den Rusça'ya çeviri hizmeti sunabilirim....

Murat T. photo

Murat T.

08.03.2023

Rusça Çevirmen · Bahçelievler, İstanbul

Merhaba. İsmim Murat. Rusça çeviride 10 yıllık deneyime sahip bir öğretmenim. Rusça ana dilimdir. Metne bakabilir miyim?

Doğukan K. photo

Doğukan K.

15.10.2022

Rusça Çevirmen · Nilüfer, Bursa

Doğukan Karabulut 22 yaşındayım ilk öğretimden lise sona kadar Kazakistan'da okudum Rusça ve Türkçe ana dilimdir. Bursa'da yaşamaktayım. Tekstil, inşaat ve makine sektöründe çevirmenlik tecrübem var.

Günay S. photo

Günay S.

18.04.2023

Rusça Çevirmen · Kadıköy, İstanbul

Türkiye'nin ve Rusya'nın tüm şehirlerinde fuar, iş görüşmeleri, seyahatler için profesyonel Rusça-Türkçe tercüman, hostes hizmetleri

Gülbahar M. photo

Gülbahar M.

10.10.2023

Rusça Çevirmen · Bahçelievler, İstanbul

Merhaba İstanbul'da yaşıyorum .Rusça-Türkçe ,Kazakça-Türkçe çevirmenlik yapıyorum.Anlık olarak iş görüşmesi,Makele yazı,iş toplantısı ve benzeri alanlarda uzmanım.

Maria R. photo

Maria R.

12.09.2019

Rusça Çevirmen · Ataşehir, İstanbul

Ticari, sanayi, medical ve estetik alanlar başta olmak üzere birçok alanda teknik ardıl tercümanlık yapmaktayım. 2016 yılından bu yana hizmet vermekteyım. Yaptığım işlerle ilgili daha detaylı bilgi için instagram sayfamı inceleyebilirsiniz. instagram:...

Simay B. photo

Simay B.

15.08.2022

Rusça Çevirmen · Çiftlikköy, Yalova

Selçuk Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı son sınıf öğrencisiyim. T-R ve R-T çeviriler yapabilirim.

Flyura C. photo

Flyura C.

12.03.2019

Rusça Çevirmen · İnegöl, Bursa

Rusça - Türkçe, Türkçe - Rusça, Kırgızca - Türkçe, Türkçe - Kırgızca dillerinden tercüme yapılır.

Halil B. photo

Halil B.

18.01.2019

Rusça Çevirmen · Kadıköy, İstanbul

15 yıllık Rusça teknik terminoloji kullanımı, sözleşme yazımı, bilingual & trilingual metin yazımı tecrübemizle gerek Rusça dan Türkçe ye, gerekse Türkçe den Rusça ya çeviri ve danışmanlık taleplerinize cevap veriyoruz.

Dinara Y. photo

Dinara Y.

20.01.2022

Rusça Çevirmen · Çankaya, Ankara

Anadilim Rusça , Rus dili ve edebiyat bölümünden mezun olup 15 yıl ders vermekteyim.

Selman K. photo

Selman K.

31.05.2019

Rusça Çevirmen · Şişli, İstanbul

Rusça'dan Türkçe'ye tüm tercümelerinizi akademik seviyede yapabilirim. Ödev, tez, kitap yada slaytları hızlı bir şekilde tercüme edebilirim.

Feride M. photo

Feride M.

10.07.2021

Rusça Çevirmen · Yıldırım, Bursa

Rusyada okudum çifte vatandaşım Rusçayı ana dili gibi biliyorum. Rusça-Türkçe tercümanlık yapıyorum aynı zamanda özel ders veriyorum online.

Turkan T. photo

Turkan T.

15.06.2022

Rusça Çevirmen · Avcılar, İstanbul

Okulumu Rusça bitirdim ,üniversite Rusça bitirdim. Türkiye'de üniversite okuduğum için Rusça dilim ana dili Türkçem mükemmel .

Ali A. photo

Ali A.

20.09.2022

Rusça Çevirmen · Çankaya, Ankara

Merhaba ben Ali. Kendim ana dilim gibi Rusça diline sahibim. Rusyada eğitimi tamamladım ve Üniversiteyi de Rusyada bitirdim. Türkiye de yabancı sirkette Rus firmaların sorumlusuyum. Günlük tercüman hizmetleri verebilirim, gerekirse özel dersler de olur.

Birgül E. photo

Birgül E.

16.12.2019

Rusça Çevirmen · Etimesgut, Ankara

Merhabalar, Rusça-Türkçe Türkçe-Rusça İngilizce-Rusça İngilizce-Türkçe çeviri hizmetleri vermekteyim Her alanda ve her konuda çeviri yapmaktayım

Ruanna B. photo

Ruanna B.

22.03.2023

Rusça Çevirmen · Eyüp, İstanbul

Rusçadan > Türkçe'ye Türkçeden > Rusçaya Kazakça dan > Türkçe'ye, Rusçaya çeviri yapılır

Aiday Y. photo

Aiday Y.

08.02.2021

Rusça Çevirmen · Serik, Antalya

Selam.Türkçe-Rusça,Rusça-Türkçe çeviri işlerinizi en iyi şekilde yapacağıma güvenebilirsiniz.Yaptığım her çeviriyi en kısa zamanda ve en doğru şekilde yapıyorum. Eminim ki birlikte çalıştığımız için memnun kalacaksınız.

Mehin S. photo

Mehin S.

26.11.2023

Rusça Çevirmen · Pamukkale, Denizli

Rusça yazılı ve sözlü profesyonel tercümanım, ayrıca özel ders veriyorum. Işimi severek yapıyorum ve yeni bir dil öğrenmek çok faydalı ve eğlenceli bir deneyimdir diye düşünüyorum

Recep Sergen E. photo

Recep Sergen E.

19.12.2022

Rusça Çevirmen · Yüreğir, Adana

Merhabalar. Ben Sergen. Adana 9. Noterliğince yetkilendirilmiş Rusça-İngilizce-Romence yeminli tercümanım. Moldova'da İngiliz ve Rus Dilleri ve edebiyatları mezunuyum. 2 senedir aktif olarak part time tercümanlık yapıyorum. Tam zamanlı olarak bir mobilya fabrikasında Avrupa ve Eski Sovyet...

Gizem Anastasiya Ç. photo

Gizem Anastasiya Ç.

10.04.2022

Rusça Çevirmen · Gebze, Kocaeli

Merhabalar; Rusça ana dilimdir, bununla beraber Türkçe’yi üst seviyede bildiğime dair Tömer sertifikam mevcuttur. Ayrıca Tarih ve Siyaset Bilimi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) bölümlerden mezunum, bu alanlarda da uzmanlığa sahibim. Sizlere Rusça online özel ders verebilir, çocuğunuza ya da...

İslam İ. photo

İslam İ.

14.01.2022

Rusça Çevirmen · Sarıyer, İstanbul

University of Sakarya / Department of International Relations Russian Language Translation and Tutor Service.

Maftuna M. photo

Maftuna M.

15.05.2023

Rusça Çevirmen · Konyaaltı, Antalya

Merhaba, ben Maftuna. Akdeniz Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı 3.sınıf öğrencisiyim. Doğma büyüme Kırgızistanlıyım. İlkokul ve Ortaokul eğitimimi Kırgızistanda Rus okulunda tamamladım. Rusça ana dilim gibi konuşabiliyorum aynı zamanda Türkçeyi de. Özbekçe ve Kırgızca da ana dilim.

Ibrahim A. photo

Ibrahim A.

05.07.2022

Rusça Çevirmen · Küçükçekmece, İstanbul

Eger Rusca konusmak icin cevirmen ariyorsaniz size yardimci olabilirim. Если вам нужен переводчик на Турецкий язык могу вам помочь.

Sertaç D. photo

Sertaç D.

04.12.2021

Rusça Çevirmen · Ataşehir, İstanbul

İngilizce ve Rusça dillerinde çeviriler yapabilirim. Çapraz çeviri yapabilirim. Rusça mütercim - tercümanlık mezunuyum.

Mahmud A. photo

Mahmud A.

28.08.2021

Rusça Çevirmen · Keçiören, Ankara

-İyi günler ben Rusça = Türkçe ve İngilizce tercüme yapa biliyorum -Rusça özel ders hizmetide verilmektedir

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Rusça Çevirmen Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Rusça Çevirmen ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Rusça Çevirmen talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Rusça Çevirmen için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Rusça Çevirmen talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Rusça Çevirmen taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Rusça Çevirmen talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Rusça Çevirmen için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Rusça Çevirmen hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Rusça Çevirmen fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Rusça Çevirmen fiyatları, talep detayına göre 50 TL ile 1500 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl