En İyi 10 Sancaktepe İstanbul İngilizce Çeviri

4 İngilizce Çeviri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sancaktepe civarında 14 İngilizce Çevirmen ve Tercüman hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Beyza E.

Beyza E.

İngilizce Çevirmen · Ataşehir, İstanbul
ODTÜ Bilişsel Bilimler'de yüksek lisans öğrencisiyim. Hacettepe Üniversitesi Ingiliz Dilbilim mezunuyum (2019). Yaptığım çalışmalardan birinin makalesi (ingilizce) dergide yayınlandı, bir diğerini ise konferansta sundum. Work and Travel Programı ile 3 ay Amerika'da çalıştım. Tek seferlik çeviri işlerinde çalıştım.
Nesrin K.

Nesrin K.

İngilizce Çevirmen · Kartal, İstanbul
Merhabalar, ODTÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler mezunuyum. İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilice çevirilerinizde veya makale yazımlarında memnuniyetle sizlere yardımcı olur, istediğiniz zaman içerisinde ve istediğiniz kalitede teslim ederim. Bir ODTÜ’lü sizi asla hayal kırıklığına uğratmaz :)
Alison Teresa T.

Alison Teresa T.

İngilizce Çevirmen · Sancaktepe, İstanbul
Freelance bilingual (Native EN and TR) simultaneous and consecutive interpreter, translator with over 8 years of experience. EDUCATION 2008 - Current BSc. in Computer Engineering, Boğaziçi University 2003 - 2007 Marmara University, Faculty of Medicine - Dropped Out SKILLS AND SPECIALIZATIONS Medicine and pharmaceutics (advertising texts, websites, promotional material, clinical trial documentation) IT Computing (hardware and software user assistance material, user guides and tec
Engin G.

Engin G.

İngilizce Çevirmen · Sancaktepe, İstanbul
Iyi seviyede ingilizce bilmekteyim. Çeviri işlerinizi uygun fiyatlara yapabilirim. YDS sınavından 90 civarında bir kaç notum bulunmaktadır. Umarım sizlere yardımcı olabilirim.
DİLAN B.

DİLAN B.

İngilizce Çevirmen · Sancaktepe, İstanbul
Merhaba, İstanbul Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. 5.5 senelik tecrübeye sahibim. Bu seneler içerisinde çeşitli sektörlere çeviriler yaptım. Bunun dışında Türkçe ve İngilizce dil kurallarına oldukça hakimim. Çok sayıda (eski İngilizce de olmak üzere) çeviri yaptım ve çeşitli konularda akademik makaleler yazdım. Yazılı metinlerde de nasıl bir üslup ile çeviri isteniyorsa, bu yönde çalışırım.
Merve Sena A.

Merve Sena A.

İngilizce Çevirmen · Kadıköy, İstanbul
Karantina dolayısıyla çevirileriniz için bol bol vaktim var :) İstanbul Üni. Psikoloji öğrencisiyim. İngilizce yi akıcı şekilde okur, yazar, konuşurum. Metinlerinizin, makalelerinizin, raporlarınızın, videolarınızın (altyazı) çevirilerini yapabilirim.
Simge T.

Simge T.

İngilizce Çevirmen · Çekmeköy, İstanbul
Merhaba, Ben Simge, Özyeğin Üniversitesi Psikoloji (Öğrenim dili İngilizce) bölümü mezunuyum ve şu anda Nöro-bilişsel Psikoloji (Öğrenim dili İngilizce) master programı öğrencisiyim. İngilizceden Türkçeye ya da Türkçeden İngilizceye çeviri yapabilirim.
Dila S.

Dila S.

İngilizce Çevirmen · Çekmeköy, İstanbul
Meb e bağlı bir okulda ingilizce öğretmeniyim. Özellikle tıbbi makale çevirisinde 5 yıllık deneyime sahibim. Bu konuda çeviri desteği isteyenler başvurabilir.
Uğur H.

Uğur H.

İngilizce Çevirmen · Pendik, İstanbul
ABD de Yüksek Lisans yaptım. Çok iyi seviyede İngilizce biliyorum. İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce akademik seviyede çeviri yapmaktayım. Çeviri tamamlandıktan sonra da bütüncül olarak metin tarafımdan okunarak, düzeltilmekte ve proofread yapılmaktadır. Ayrıca İngilizceye profesyonel olarak kitap, makale ve tez çevirileri de yapmaktayım. Yurt dışında "academic writing" dersi aldım. İngilizce tez, makale, proje, ödev hazırlanmasında yardımcı olmaktayım. Çalışmalarınız sadece tercüme edilme
Selen A.

Selen A.

İngilizce Çevirmen · Sancaktepe, İstanbul
15 yıllık İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilzce çeviri deneyimi olan kişiden hızlı ve düzgün çeviri hizmeti.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Büşra Sezgin
İngilizce Çeviri   24/03/2020

Ödevi tam istediğim gibi, zamanında, eksiksiz olarak tamamladı. En önemlisi istediğim zamana yetiştirmiş olmasıydı. Emeği için teşekkür ederim hocamıza.

         
Yasemen Kaya
İngilizce Çeviri   17/02/2020

Uğur beyle çalışmaktan çok memnun kaldım. Kendisi kibar, yardımsever ve her an iletişime açık . İş etiği çok yüksek. Çeviri yaptığı konularda meraklı ve öğrenmeye çok açık bu da sizin dilinizden daha iyi anlamasını sağlıyor ve iyi bir işbirliği kuruyorsunuz. Kendisiyle tekrar tekrar çalışmaktan çok zevk duyacağım. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

         
Demet Meral
İngilizce Çeviri   20/01/2020

Gerçekten kısa sürede tüm ödevi yetiştirdi ve takıldığım noktalarda hepsine yardımcı oldu çok teşekkür ederim mutlaka tekrar çalışacağım biri oldu emeğine sağlık

         
Mustafa Hazman
İngilizce Çeviri   21/12/2019

Hem işini çok iyi yapıyor hem iletişimi çok iyi. Dört dörtlük insan, tavsiye ederim. not: çeviri yaptığı işler akademik ve çevirmesi zor işlerdi

         
Yaşar Burak Pişkin
İngilizce Çeviri   16/12/2019

İbrahim bey yaptığı iş gibi kendide 10 numara bir insan iş ahlakı olsun yaptığı iş olsun mükemmel bir özverisi var. İş kalitesi mükemmel kimseyi yarı yolda bırakacak biri değil herkese tavsiye ederim. İbrahim beye danışmadan kesinlikle başka birine yönelmeyin pişman olursunuz. Kendisine ilgisinden dolayı ve mükemmel çevirisinden dolayı teşekkür ederim herkese tavsiye ederim...

         
Aysu İpek
İngilizce Çeviri   11/12/2019

Kenan beye ilgisi için çok teşekkür ederim. Acil bir durumum vardı söz verdiği sürede çevirimi tamamlayıp bana hemen yolladı kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Gamze Güldiken
İngilizce Çeviri   12/11/2019

14 dakikalık sadece konuşma olan bir youtube videosunu birkaç saatte çevirip hatasız bana teslim etti.çok teşekkür ederim

         
Hakan Terbiyeli
İngilizce Çeviri   03/10/2019

Tam aradığımız gibi Eric Stenly bey’den geldi. Ama o kadar profesyonel, titiz ve mükemmeliyetçilik bir çalışma idi ki, biz de şaşırdık Güvenle, dialogla, uygun bir ücretle çevirilerimin yapılması mümkün oldu. Gercekten herkese tavsiye ederim.

İlçe İlçe İngilizce Çeviri
İngilizce Çeviri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz