En İyi 10 Sancaktepe İstanbul İngilizce Çeviri

4 İngilizce Çeviri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sancaktepe civarında 18 İngilizce Çevirmen ve Tercüman hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Engin Güner

Engin Güner

İngilizce Çevirmen · Sancaktepe, İstanbul
Iyi seviyede ingilizce bilmekteyim. Çeviri işlerinizi uygun fiyatlara yapabilirim. YDS sınavından 90 civarında bir kaç notum bulunmaktadır. Umarım sizlere yardımcı olabilirim.
Ömer Dağtekin

Ömer Dağtekin

İngilizce Çevirmen · Sancaktepe, İstanbul
Ağustos 2018 IELTS İngilizce sınavından 7/9 alan İngilizceyi gerek günlük gerek iş hayatında aktif kullanan biri olarak boş vakitlerimi yabancı makaleler okuyarak ve çevirilerini yaparak geçiyorum. Ayrıca ingilizce konuşma pratiği alnında özel ders verebilmekteyim.
Dila Santalu

Dila Santalu

İngilizce Çevirmen · Çekmeköy, İstanbul
Meb e bağlı bir okulda ingilizce öğretmeniyim. Özellikle tıbbi makale çevirisinde 5 yıllık deneyime sahibim. Bu konuda çeviri desteği isteyenler başvurabilir.
Alison Teresa Thomas

Alison Teresa Thomas

İngilizce Çevirmen · Sancaktepe, İstanbul
Freelance bilingual (Native EN and TR) simultaneous and consecutive interpreter, translator with over 8 years of experience. EDUCATION 2008 - Current BSc. in Computer Engineering, Boğaziçi University 2003 - 2007 Marmara University, Faculty of Medicine - Dropped Out SKILLS AND SPECIALIZATIONS Medicine and pharmaceutics (advertising texts, websites, promotional material, clinical trial documentation) IT Computing (hardware and software user assistance material, user guides and tec
Simge Türe

Simge Türe

İngilizce Çevirmen · Çekmeköy, İstanbul
Merhaba, Ben Simge, Özyeğin Üniversitesi Psikoloji (Öğrenim dili İngilizce) bölümü mezunuyum ve şu anda Nöro-bilişsel Psikoloji (Öğrenim dili İngilizce) master programı öğrencisiyim. İngilizceden Türkçeye ya da Türkçeden İngilizceye çeviri yapabilirim.
Gizem Kansız

Gizem Kansız

İngilizce Çevirmen · Kartal, İstanbul
Karabük üniversitesi İngiliz dili ve edebiyatı son sınıf öğrencisiyim. Advanced seviye İngilizce bilgim var. Freelance olarak çeviri yapıyorum.
Burak Gurtekin

Burak Gurtekin

İngilizce Çevirmen · Çekmeköy, İstanbul
Istanbul Teknik Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği bölümü mezunuyum, 5 yıl ingilizce çevirmenlik ve özel ders tecrubem var, teşekkürler
Özer Lale

Özer Lale

İngilizce Çevirmen · Kartal, İstanbul
Merhaba, ben Özer. Orta Doğu Teknik Üniversitesinde Psikoloji okuyorum. Son 2 senedir de arkadaşımla beraber freelancer çevirmen olarak çalışıyoruz. Daha önce "Freelancer" adlı platformda çeviriler yaptık. Çok uzun süredir İngilizce ile iç içeyim, kısa bir süre Londra da yaşadım. Kültürüne, yazım ve konuşma diline fazlasıyla hakimim. Çevirmem istenilen üslupta işimi hızlı ve titizce bitirip teslim ediyorum. Çalışmamı nasıl bulduğunuza bağlı olarak değerlendirmeyi unutmayın.
Alev Akturk

Alev Akturk

İngilizce Çevirmen · Çekmeköy, İstanbul
I am a mechanical engineer but I never used my diploma. The university just taught me how to think analytical. My main focus is environment, science, culture and media. Because of my works and interests I travel a lot and so far I lived in United States,Australia and Germany. Right now, I live in Turkey. I am also a committed cook .I love to learn about technology, science, new media,animals and ecology. .Nowadays I am doing the programming language C# course and also I have excellent off
Selen Akgün

Selen Akgün

İngilizce Çevirmen · Sancaktepe, İstanbul
15 yıllık İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilzce çeviri deneyimi olan kişiden hızlı ve düzgün çeviri hizmeti.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Onur Hastürk
İngilizce Çeviri   20/07/2020

Melike hanım, teklif ettiğim makaleyi mümkün olan en hızlı zamanda , uygun bir bütçe ve gayet keyifli bir çalışma olarak İngilizce’ den Türkçe çevirisiyle sunmuştur. Sonradan ilave etmem gereken kısa bir çeviri için de jestte bulunup ücretlendirmeye dahil etmeyen nazik bir hanımefendi.. teşekkürler .

         
Yusuf Ekinci
İngilizce Çeviri   10/07/2020

Hizmet oldukça kaliteli ve hızlı. Bunun yanında İbrahim Bey gayet kibar ve saygılı. Teşekkür ediyorum.

         
Ayça Aydınhan
İngilizce Çeviri   04/06/2020

Melike Hanım kadar işini önemseyerek yapan kişiye rastlamadım. Gönül rahatlığıyla birlikte çalışabileceğiniz birisi, sizin yerinize de teslim zamanınızı önemsiyor. Çevirileri de kusursuz❤️

         
Tuğba Kaya
İngilizce Çeviri   21/05/2020

Gerçekten iletişim harika çok memnunum çevirim elime geldiğinde tekrar yaparım yorumu ama iletişim ve ilgi gayet güzel daha iyisi olamazdı

         
Ceyda Kurteş
İngilizce Çeviri   09/05/2020

Mustafa Bey işini gerçekten özenle yapan birisi, makale özetimin çevirisini yaparken benim fikirlerimi de göz önünde bulundurdu. Kedisini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

         
İngilizce Çeviri   20/04/2020

Çok memnun kaldım. Demet hanım çok özverili ve ilgili şekilde makale çevirimi yaptı. Tekrar teşekkür ederim. zaman olarak da normalden daha kısa sürede teslim etti. Tekrar kendisi ile çalışmak isterim.

         
Metin Eser
İngilizce Çeviri   13/04/2020

Bu kadar hızlı bir çözüm ile karşılacağımı bilmiyordum. Teşekkür ederim. Bir gecede 30 sayfa tercüme işimi bitirdiğiniz.

         
Büşra Sezgin
İngilizce Çeviri   24/03/2020

Ödevi tam istediğim gibi, zamanında, eksiksiz olarak tamamladı. En önemlisi istediğim zamana yetiştirmiş olmasıydı. Emeği için teşekkür ederim hocamıza.

İngilizce Çeviri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz