En İyi 10 Sancaktepe İstanbul İngilizce Çeviri

4 İngilizce Çeviri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sancaktepe civarında 15 İngilizce Çevirmen ve Tercüman hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Teymar S.

Teymar S.

İngilizce Çevirmen · Beykoz, İstanbul
Merhabalar ben Teymar Said.. İngilizce, Türkçe ve Arapça biliyorum. Okulumuzun tiyatro ekibinde yer almıştım. Ayrıca yeni başladığım halk dansları ekibiyle de dans ediyorum.. Sizlere yardımcı olmak için sabırsızlanıyorum..
Alison Teresa T.

Alison Teresa T.

İngilizce Çevirmen · Sancaktepe, İstanbul
Freelance bilingual (Native EN and TR) simultaneous and consecutive interpreter, translator with over 8 years of experience. EDUCATION 2008 - Current BSc. in Computer Engineering, Boğaziçi University 2003 - 2007 Marmara University, Faculty of Medicine - Dropped Out SKILLS AND SPECIALIZATIONS Medicine and pharmaceutics (advertising texts, websites, promotional material, clinical trial documentation) IT Computing (hardware and software user assistance material, user guides and tec
Engin G.

Engin G.

İngilizce Çevirmen · Sancaktepe, İstanbul
Iyi seviyede ingilizce bilmekteyim. Çeviri işlerinizi uygun fiyatlara yapabilirim. YDS sınavından 90 civarında bir kaç notum bulunmaktadır. Umarım sizlere yardımcı olabilirim.
Servet B.

Servet B.

İngilizce Çevirmen · Ataşehir, İstanbul
Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi son sınıf öğrencisiyim. Ek gelir amaçlı çeviri yapıyorum. Özellikle bilimsel makale çevirisi konusunda tecrübe sahibiyim.
Simge T.

Simge T.

İngilizce Çevirmen · Çekmeköy, İstanbul
Merhaba, Ben Simge, Özyeğin Üniversitesi Psikoloji (Öğrenim dili İngilizce) bölümü mezunuyum ve şu anda Nöro-bilişsel Psikoloji (Öğrenim dili İngilizce) master programı öğrencisiyim. İngilizceden Türkçeye ya da Türkçeden İngilizceye çeviri yapabilirim.
Dila S.

Dila S.

İngilizce Çevirmen · Çekmeköy, İstanbul
Meb e bağlı bir okulda ingilizce öğretmeniyim. Özellikle tıbbi makale çevirisinde 5 yıllık deneyime sahibim. Bu konuda çeviri desteği isteyenler başvurabilir.
Mert Tuğkan Y.

Mert Tuğkan Y.

İngilizce Çevirmen · Çekmeköy, İstanbul
Özel Doğuş Orta Okulunda 4 sene tamamen İngilizce eğitimi aldım. Üniversite yıllarımda metin ve dizi çevirisi işlerinde çalıştım. Seneler içinde çalıştığım şirketlerde yabancı müşteriler ve yurtdışı bayiileri ile yazışmaları yaptım, İngilizce sunumlar hazırladım. Ek olarak altyazı çevirisi işleri ile uğraştım.
Selen A.

Selen A.

İngilizce Çevirmen · Sancaktepe, İstanbul
15 yıllık İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilzce çeviri deneyimi olan kişiden hızlı ve düzgün çeviri hizmeti.
Ceren P.

Ceren P.

İngilizce Çevirmen · Beyoğlu, İstanbul
Merhabalar, Yüksek lisans eğitimimi Londra`da tamamladım. İngilizce-Türkçe veya Türkçe-İngilice HER seviyede çeviri yapabilirim. Her iki dilde de gramer yazı ve konuşma dilim çok başarılıdır. Essaylerde de oldukça doğal çeviriler yapabilmekteyim. Hatta Türkçe essayinizi yaratıcılığımı kullanarak daha profesyonel hale getirebilirim
Elif İ.

Elif İ.

İngilizce Çevirmen · Çekmeköy, İstanbul
Upper-intermediate seviyesinde, akıcı ingilizceye sahibim. Daha önce freelance çeviri işleriyle uğraştım
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Sotiri Karanikola
İngilizce Çeviri   31/12/2019

Betül hanım ve Olcay bey çok iyi birer tercüman. Hemen çeviriyi bitireyim gönderiyim paramı alıyım derdinde değiller, kaliteyi ön planda tutuyor, çeviride anlatılmak istenen konunun eksiksiz ve doğru çevrilmesi için azami gayret gösteriyorlar. Sürekli iletisim halinde kalmaları ve iletişime açık olmaları eğer çeviriniz bir makale ise çok önemli bir özelliktir. Tercümanlar makale türü çevirileri yaparken, sizinle iletişim halinde değilse bilin ki o çeviri hatalı ve eksik olacaktır, bu nedenle çok memnun kaldım. Ayrıca zamanlamarı çok iyi ve fiyatları da çok makul düzeydedir. Herkese tavsiye ederim.

         
İngilizce Çeviri   06/10/2019

Uğur bey yaptığı tıbbi makale çevirisinde kendi alanı dışında olmasına rağmen çok başarılıydı. Hem zamanında teslim etmesi hem.maddi kaygı gütmeden uygun fiyat ile çeviri yapmasıyla tercih sebebi

         
Cansu Bulut
İngilizce Çeviri   07/09/2019

Betül hanım ve eşi olcay bey, teknik detaylar iceren dökümanımı terminlerine uyarak ve titizlikle çevirdiler. Hem kendilerine hem de armut.com a tesekkur ederim ve tavsiye ederim.

         
Hüseyin Yüzüak
İngilizce Çeviri   29/08/2019

Betül Hanım ile çalışmaktan son derece memnun kaldım. İletişim ve zamanlama konusunda çok iyi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Ender Yalçın
İngilizce Çeviri   20/08/2019

Güzel ve temiz bir iş çıkartıldı. Betül Hanım ve Eşi sağolsunlar, istediğim tarihte işi teslim ettiler. Hatta birkaç ek iş konusunda da, seve seve karşılık beklemeden yardım edebileceğini ifade ettiler. Yaptıkları işi severek ve karşı tarafı yormadan yapıyorlar, teşekkürler emeğiniz için :)

         
Yasemin Durmuş
İngilizce Çeviri   15/08/2019

Çok memnun kaldım. Çok ilgili ve çok hızlı bir hizmet aldım. İhtiyaç duyduğumda bundan sonra kendilerinden yardım alıcam. Çok teşekkür ediyorum.

         
Oğuzhan Kasırga
İngilizce Çeviri   23/07/2019

Hızlı ve kaliteli bir işti. Profesyonel tercüme için teşekkürler. Gönül rahaylığıyla tavsiye ederim.

         
Neslihan Andaç
İngilizce Çeviri   28/05/2019

Çok memnun kaldım. Çok güzel ilgilendi. Herkese tavsiye ederim. Söylediği günde teslim etti. Güvenilir biri.☺️

İlçe İlçe İngilizce Çeviri
İngilizce Çeviri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz