En İyi 10 Sancaktepe İstanbul İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sancaktepe civarında 71 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Kasım K.

Kasım K.

İngilizce Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul
Hacettepe Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunuyum. Dil-Kültür bağıntısının farkında olan biri olarak dili daha iyi öğrenme adına lisans döneminde 6 ay Amerika da yaşadım. Mezun olduktan sonra İngilizce öğretmeye başladım ve 4 yıldır öğretiyorum. Özellikle YKS-DİL, YÖKDİL ve YDS dersleri veriyorum. Mezuniyetim sonrasında Ankara Üniversitesi nde yüksek lisansa başladım. Kültür Çalışmaları, Psikanaliz, Felsefe, Mitoloji ve Edebiyata ilgim oldukça fazla.
Alp Erkal

Alp Erkal

İngilizce Özel Ders · Çekmeköy, İstanbul
Merhabalar, adım Alp Özyeğin Üniversitesi business administration bölümünde okuyorum yabancı öğrenciyim, hayatımın yarısını yurt dışında yaşayarak geçirdim Amerikan Koleji mezunuyum İtalya da 6 yıl Mısır’da 4 sene geçirdim ve orada eğitim gördüm. (SCHUTZ AMERICAN SCHOOL - EGYPT) IELTS, TOEFL, PTE gibi sınavlarda tecrübem ve deneyimim olmuştur. En güçlü yönlerimden biri speaking(konuşmadır) Dersleri online verip aynı zaman da, cafe, veya ev gibi ortamlara girip ders vermekten de çekinmem. İn
Rümeysa Y.

Rümeysa Y.

İngilizce Özel Ders · Çekmeköy, İstanbul
İlkokuldan beri hedefi İngilizce olan yaklaşık 10 yıldır İngilizce öğreten birinden İngilizce öğrenmeye ne dersiniz?
Nilay Ertemur-bhatti

Nilay Ertemur-bhatti

İngilizce Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul
I have 20 years of Canada work experience that started with my masters in Edmonton at the University of Alberta and I have worked as a teaching and research assistant at the same university for 4 years. I also did social work and real estate careers. I meanwhile have taught Intro to Social Sciences (English for Specific Purposes) at the Yeditepe University for one year. I also have teaching experience to new comers in Edmonton. We have meanwhile travelled the world (Canada, France, India, Chin
İlyas M.

İlyas M.

İngilizce Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul
Marmara üniversitesi 2004 yılında ingilizce öğretmenliğinden mezun oldum. Yaklaşık 10 yıl özel okullarda çalıştım. Daha sonra da özel derslerle devam ettim. Şu an özel bir kursta çalışmaktayım. Her kademede ilköğretim, lise, üniversite ve yetişkin olmak üzere ders verebilirim. En son yaklaşık bir yıl önce YDS sınavından 90 puan aldım. Ayrıca YDS sınavına yönelik olarak da ders verebilirim. İstanbul Sancaktepe Ortadağ da oturuyorum. Gerek kendi evimde gerekse istenilen yerde ders verebilirim.
Cemal C.

Cemal C.

İngilizce Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul
15 yıl farklı özel okullarda İngilizce öğretmenlik, İngilizce bölüm başkanlığı ve idarecilik yaptıktan sonra 3 yıldır özel ders vermeye başladım. Ana Okul öğrencisinden 12 sınıfa kadar özel dersler vermekteyim. Ayrıca Özel kurslarda da özel grup dersleri veriyorum. Ders ve öğrenci koçluğu da yapmaktayım. Akıllı tahtayı çok iyi bir şekilde kullanabiliyorum. Teknolojiye hakimim. Sigara ve vb. zararlı alışkanlıklarım yoktur.Yeni iş sahaları ve ortamda çalışmak ve tecrübelerimi paylaşarak faydalı o
Naz E.

Naz E.

İngilizce Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul
Ankara Gazi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümü mezunuyum ve yedi yıllık öğretmenim. Bu süre içerisinde Üstün Dökmen Akademisi Küçük Şeyler,Doğa Koleji ve Amerikan Kültür gibi kurumlarda çalıştım. Her yaştan bireylere ders verdim. Yds de dahil sınav çalışmaları yaptım.
Sultan S.

Sultan S.

İngilizce Özel Ders · Çekmeköy, İstanbul
Herkese merhaba. 🤚🏻 Ben Sultan. Kocaeli Üniversitesi, İngiliz Dili ve Edebiyatı, 2018 mezunuyum. Şuan özel bir kurumda İngilizce öğretmenliği yapıyorum. Daha önce de özel ders deneyimlerim oldu. İlkokul ve lise öğrencilerine özel ders verdim. Bunun dışında, okurken de yabancı dil kursunda ilkokul öğrencilerine İngilizce dersi verdim. Çekmeköy civarında, özel derse ihtiyacı olan herkes iletişime geçebilir. Kademe farketmiyor. Şimdiden teşekkür ederim.
Aybars Yılmaz Ö.

Aybars Yılmaz Ö.

İngilizce Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul
Yabancı dili işlevsel bir şekilde konuşmak, anlamak ve yorumlamak üzerine öğrenciye bilgim dahilinde tavsiyeler vermeyi, temel grammer bilgilerini öğretmeyi ve konuşarak, yazışarak dili benimsemeyi amaçlamaktayım.
Büşra G.

Büşra G.

İngilizce Özel Ders · Maltepe, İstanbul
Merhaba benim adım Büşra. Amerika’da Santa Monica College’da Moda Tasarımı ve Merchandising Okudum. Amerika’da okurken bölümümdeki bazı Amerikalı öğrencilere özel ders verdim. Amerika öncesi ve sonrasında da her seviyeden öğrencim oldu ve onlara ya derslerinde ya profesyonel yaşamlarında ya da günlük hayatlarında dil becerilerini geliştirmelerinde katkıda bulundum. Ayrıca İngilizce konuşma ve dinleme becerisi seviyelerinin, çalıştığımız zaman dilimi süresince maksimum seviyeye çıkmasını sağladı
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Halil İbrahim
İngilizce Özel Ders   28/11/2019

Hocam gerçekten tecrübeli ve işini severek yapıyor. İngilizceye karşı bir önyargım vardı, şimdiye kadar hep sıkıntı yaşadım. Fakat şimdi öğrenebileceğimi gördüm.

         
Zülfiye Gürcan
İngilizce Özel Ders   28/11/2019

Çocuklarla iletişimi çok güzel . İngilizceyi çocuklara sevdiren branşında başarılı bir öğretmen tavsiye derim

         
Deniz Sezgün
İngilizce Özel Ders   18/11/2019

Makine mühendisiyim, İhsan beyden aldığım ilk ders baya doğru bir karar verdiğimi hissettirdi. Konuyu anlatış şekli ve yaklaşımı gayet güzel. Eşimle birlikte bundan sonraki süreçte de kendisiyle devam etme kararı aldık. Eğitimimizin sonrasında da tekrar yorumlarımızı belirteceğim.

         
Hüseyin Yavuz
İngilizce Özel Ders   31/10/2019

Mustafa beye verdiği hizmetler den dolayı çok teşekkür ediyorum.tum çevreme kendisini tavsiye edeceğim yabancı dil kursu konusunda.tekrar tekrar teşekkür ederim

         
Hakan Demiral
İngilizce Özel Ders   14/10/2019

anaokula gıden oğlum ıcın bulent hocamdan ders almaya başladık. kesınlıkle ne kadar doğru bır karar verdığımızı ilk dersın sonunda dahı anladım. şunuda soylemeden gecmek ıstemıyorum. eğer bulent hocamın anlattığı ıngılızce ıse , bızım yıllarca ıngılızce dıye oğrenmeye calıstığımız dil hangısı acaba? kesınlıkle ve ısrarla tavsıye edıyorum hocamı. ayrıca sıteyede cok tesekkur edıyorum bizi bulent hocam ıle tanıstırdığı ıcın.saygılarımla.

         
BİLSEN AKDEMİR
İngilizce Özel Ders   04/10/2019

Henüz derslerimize yeni başladık ve sıfır seviyesinde ama şansımız var ki hocamız gayet işinde özverili ve başarılı ne yalan söyleyeyim çok sıkıcı olacağını düşünmüştüm ama yanılmışım Thank you teacher :)

         
Kübra Bahçekapılı
İngilizce Özel Ders   02/10/2019

Daha once birkac kez ozel ders almis ve istediğim basariyi yakalayamamis biri olarak Tufan Hoca’nin kendime olan inancimi tekrar yerine getirdigini soyleyebilirim.Daha onceki klasik yontemlerle degil, gayet akilda kalici sekilde geciriyoruz dersleri ve buda bence ing ogrenmenin en onemli faktoru.Zaman, sabir ve dogru calisma ile istedigim noktaya gelecegime inaniyorum Tufan Hocam sayesinde. Daha ilk dersten bunu anliyorsunuz zaten, Tesekkurler hocam 🙏🏻

         
Ahmet Tacan
İngilizce Özel Ders   18/09/2019

2018 LGS Sınavı için Ercan Hocam ile birlikte çalıştık, İngilizce bölüm testinden tam puan aldık. Bir yıl boyunca göstermiş olduğu emek ve performans için kendisine çok çok çok teşekkür ederiz.

İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz