Hizmet Ver

4 Sancaktepe İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sancaktepe civarında 342 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

İngilizce Özel Ders

En İyi 10 Sancaktepe İngilizce Özel Ders Öğretmeni

Mey Üstüner photo

Mey Üstüner

04.11.2019

İngilizce Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

Herkese Merhaba, Ben Mey. Boğaziçi üniversitesinden mezun olur olmaz Amerikaya taşındım. 18 yıl Amerikada yaşadıktan sonra işim gereği Istanbul a geri döndüm. Öğretmenliğe 2003 yılında, New York ve New Jersey de yaşayan göçmen ailelerin yetişkin bireylerine İngilizce öğreterek başladım....

Hüseyin Sarı photo

Hüseyin Sarı

11.02.2019

İngilizce Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

Lisans: Gazi Üniversitesi - İngilizce Öğretmenliği 🎓Yüksek Lisans: Çanakkale 18 Mart Üniversitesi - İngilizce Öğretmenliği 🎓 Lisans-yüksek lisansımı İngiliz Dili ve Eğitimi alanında yaptım ve şu anda da doktora eğitimimi de yine aynı alanda Bahçeşehir Üniversitesinde devam etmekteyim. Şu anda...

Ayşe Büyükkarakaş photo

Ayşe Büyükkarakaş

24.12.2019

İngilizce Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

Amerika ve Londra da yaşamış, Harvard Üniversitesi tarafından usta öğretici sertifikasına layık görülmüş, Amerikan Kültür Dil Okulları nda ve Kolejlerde çalışmış, Kurumsal Şirket, CEO ve çalışanlarına ders vermiş bir eğitimciyim.

Ozlem Gunay photo

Ozlem Gunay

21.02.2021

İngilizce Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

2000 yilinda Marmara Universitesi Ingilizce Ogretmenligi Bolumunu Bitirdim. Preston Universitesinde (ABD) isletme mastiri yaptim. Bircok taninmis ozel okulda Ingilizce Ogretmeni ve Yabanci Diller Bolum Baskani olarak gorev yaptim. Anaokulundan Liseye, yetiskin konusma pratigine kadar bircok farkli...

Laura B. photo

Laura B.

18.11.2020

İngilizce Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

Anaokulu, ilkokul ve ortaokul öğrencileri için İngilizce özel ders verilir. Şu anda okulda çalıştığım için saat 15 dan sonra müsaitim. İlgilenen olursa buradan iletişime geçebiliriz. Sertifikalar: *Teaching English to Speakers of Other Languages (TESOL) Issuing authority Arizona State...

Hemad Ghorbani photo

Hemad Ghorbani

01.05.2021

İngilizce Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

Şimdi Türkiye'de yaşayan yabancı bir İngilizce öğretmeniyim. Her seviyede 10 yıldan fazla öğretmenlik deneyimim var. İki yıldır Türkiye'de İngilizce öğretiyorum ve İngilizce kurumlarında ve özel okulda çalıştım. 4 yıllık IELTS hazırlık deneyimim var. Birçok adayı IELTS'e hazırladım.

Kadriye Gürpınar photo

Kadriye Gürpınar

14.08.2016

İngilizce Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

Boğaziçi ünv.ingilizce öğretmenliği bölümünü bitirdim. 2011 den beri öğretmenlik yapıyorum. Dil eğitiminin ve özellikle İngilizcenin farklı ve özel bir itina gerektirdiğini biliyor ve öğrencilerime İngilizce yi sevdirerek öğretmeyi hedefliyorum.

Nur Nur photo

Nur Nur

15.05.2021

İngilizce Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

YKS 2020’de YDT’de 79/80 yaparak ilk senemde Bogazici’ne girdim. C1 ingilizce sertifikam var ve lisede dil sınıfındaydım, bu yüzden yabanci dil sinavlarinin mantığına ve sisteme hakimim. Özellikle İngilizce öğrenmek isteyen lise öğrencileri ve ÖSYM’nin ingilizce sınavları için ders veriyorum....

Ahmet Uysal photo

Ahmet Uysal

02.09.2020

İngilizce Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

Uluslararası kıbrıs üniversitesi eğitim fakültesi ingilizce öğretmenliği mezunuyum meslekte 13. Yılım, Amerika da 6 ay kadar kaldım ve çalıştım, öğrenme garantili, hızlı konuşma teknikleri uyguluyorum, kendi kaynaklarımı kullanıyorum dili araç için değil amaç için eğlenerek öğretmek ilk...

Dursun Yücel photo

Dursun Yücel

14.10.2020

İngilizce Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

Taşdelen de bir devlet ortaokulunda kadrolu ingilizce öğretmeni olarak çalışmaktayım 17 yıllık ingilizce öğretmeniyim 8. Sınıf lgs hazırlık konusunda tecrübeliyim. 5/6/7. sınıflara konusunda da tecrübeliyimdir. Görüşmek üzere.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Sancaktepe İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Sancaktepe İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sancaktepe İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İngilizce Özel Ders için Sancaktepe içinde toplam 342 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 664 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Sancaktepe içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 5,894 kişi Sancaktepe İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl