Hizmet Ver

4 Sancaktepe Resim Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sancaktepe civarında 236 Resim Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Resim Özel Ders

En İyi 10 Sancaktepe Resim Özel Ders Öğretmeni

Elanur Yağız photo

Elanur Yağız

29.12.2020

Resim Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

Yaklaşık 2 yıl kadar resim dersi aldım ve güzel sanatlar fakültesine hazırlanıyorum. çocuklara hobi olarak resim dersi verebilirim

Hicran Aksöz photo

Hicran Aksöz

24.10.2019

Resim Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

Erciyes üniversitesi Guzel sanatlar fakültesi resim bölümünü birincilikle bitirdim. Şuan Yeditepe üniversitesinde yüksek lisans eğitimi alıyorum. Her yaş grubu ile sanat eğitimi gerçekleştiriyorum. hicran_aksz ınstagram hesabım, sabitlenmiş hikayelerden dersleri inceleyebilirsiniz.

Ahmet Sait Kayhan photo

Ahmet Sait Kayhan

03.10.2021

Resim Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

Marmara Üniversitesi Grafik Tasarım bölümünde 3. sınıfım. Geleneksel çizim tekniklerini çalıştırabilirim. Çizime yeni başlayanlardan ziyade biraz tecrübesi olan ve daha iyi olmak isteyen öğrenciler için daha yararlı olabileceğimi düşünüyorum. Öğrencilerimin imgesel çizim, anatomi, sulu boya, çizgi...

Arzu Yalçın photo

Arzu Yalçın

07.10.2019

Resim Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

Merhaba. Ben Arzu Yalçın. Marmara Üniversitesi Resim Öğretmenliği mezunuyum. 10 yıldır özel okul ve kurumlarda resim öğretmenliği yapmaktayım. Anaokul, İlk, orta ve lise seviyelerindeki tüm yaş grubu çocuklarla resim eğitimi konusunda deneyimliyim.

Seda Balatekin photo

Seda Balatekin

19.02.2020

Resim Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü son sınıf öğrencisiyim. Daha önce çizim dersi deneyimim olmuştur.

Asiye Turhan photo

Asiye Turhan

04.01.2020

Resim Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

8 yıllık görsel sanatlar öğretmeniyim. Güzel sanatlar fakültesi mezunuyum. 4 yıldır üniversitelere öğrenci hazırlıyorum. Onun dışında yağlıboya, karakalem, ve ahşap boyama kursları veriyorum. Alaninda kendine güvenen gelişimleri takip eden biriyim.

Seda Akdemir photo

Seda Akdemir

13.04.2015

Resim Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

ÖZEL DERS İÇİN GÖRÜŞME SAĞLAYABİLİRSİNİZ *Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında derslerim devam etmektedir. *Derslerim 60dakika, 90dakika veya 120dakika üzerinden ücretlendirilir. *Dilediğiniz saati seçerek başlayabilirsiniz. >>>Müfredatımdaki tüm detayları mesleki etikten dolayı yalnızca teklif...

Ümit Seyhan photo

Ümit Seyhan

14.11.2019

Resim Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

Özel dersler ile başladığım eğitmenlik kariyerime akademi art ve şişli sanat kursunda yağlıboya, karakalem, suluboya ve heykel (modelaj) dersleri vererek devam ettim. şimdi ise tekrar özel ders vererek veya 3-8 kişilik çalışma grupları oluşturarak devam ediyorum derslere. süreç hakkında merak...

Tuba Yılmaz photo

Tuba Yılmaz

11.11.2016

Resim Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

RESİM BÖLÜMÜ MEZUNUYUM. 2009 YILINDA YÜKSEK LİSANSIMI TAMAMLADIM. 2 KİŞİSEL SERGİ AÇTIM., KARMA SERGİLERE KATILDIM. 10 YILDIR RESİM ÖĞRETMENLİĞİ YAPIYORUM

Aslıhan Papakçı photo

Aslıhan Papakçı

19.12.2019

Resim Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

Marmara Üniversitesi - Resim Öğretmenliği mezunuyum. Şuan özel bir kurumda Resim Öğretmenliği yapıyorum. Güzel Sanatlara Hazırlık veya Hobi tüm yaş gruplarına birebir özel ders veriyorum.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Sancaktepe Resim Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Sancaktepe Resim Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sancaktepe Resim Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Resim Özel Ders için Sancaktepe içinde toplam 236 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 79 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Sancaktepe içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 555 kişi Sancaktepe Resim Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl