Hizmet Ver
Özel Ders

3 Adana Sarıçam Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sarıçam civarında 60 Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Sarıçam Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 60 Özel Ders Öğretmeni, Sarıçam içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, Sarıçam içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Sarıçam içinde yazılan 159 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 151 kişi Sarıçam Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Sarıçam Adana Özel Ders

Cumali Ç. photo

Cumali Ç.

24.01.2021

Özel Ders · Sarıçam, Adana

Aktif olarak resmi ve özel sektörde Sınıf Öğretmeni olarak online ve birebir eğitim veren,ritim oyun ,işaret dili,diksiyon sertifakasına sahip,WEB 2 eğitim araçlarına hakim,oyunlarla öğretim yapan,yaparak yaşayarak öğretim modelini benimseyen bir öğretmenle eğitime hazırsan SENİNLE DE YOLCULUĞA...

Tuba T. photo

Tuba T.

07.12.2020

Özel Ders · Sarıçam, Adana

Uludag Universitesi Tarih bolumu mezunuyum. Pedagojik formasyon egitimimi Inonu Universitesinde tamamladim. Alanimda deneyimli basarliyim. Stajer ogretmen.Dershane ozel ders halk egitim meb deneyimlere sahibim.

Hüseyin A. photo

Hüseyin A.

04.10.2021

Özel Ders · Sarıçam, Adana

Çukurova üniversitesi sosyal bilgiler öğretmenliği mezunuyum.universiteye giriş sınavında derece yaparak ham puan bazında ilk 7 bine girdim.

Arda M. photo

Arda M.

19.09.2020

Özel Ders · Sarıçam, Adana

Sayın Veliler Okuyun Lütfen Eğitime verilen arada çocukların ders ile bağlantısı iyice zayıfladı. Dilerseniz uygun fiyata birebir ders vermeyi düşünüyorum. Fiyat çok sorun değil abartı bir şey yok aklımda ilk hedefim öğrenci başarısı ve ülkem için iyi bir neslin yetişmesine yardımcı olmak

Tuba K. photo

Tuba K.

20.01.2022

Özel Ders · Sarıçam, Adana

Adana Çukurova Halk Egitim Merkezine bağli Kurani Kerim usta ögreticisiyim.Çocuk gelişimi sertifikam var.Imam hatip lisesi mezunuyum.Çocuklarda 7 yaş ve uzerine hizmet vermekteyim.Erkek çocuklarinda yaş sınırı 15 kızlarda sınırlama yoktur.Din egitimi,kuran egitimi ve ögretimi,tecvitli okuma egitimi...

Özgül O. photo

Özgül O.

24.01.2022

Özel Ders · Sarıçam, Adana

Merhaba üniversite 3.sinif kimya bölümü öğrencisiyim yakın çevreme özel ders verdim sizinde çocuklarınızin gelişmesi için her konuda hazırım

Cem K. photo

Cem K.

21.12.2021

Özel Ders · Sarıçam, Adana

Yeditepe üniversitesi iktisat burslu,Çukurova muhasebe yüksek lisans.Çukurova üniversitesi Maliyet muhasebesi doktora öğrencisiyim. Tek amacım maliyet ve muhasebe dersleriyle ilgili öğrencilere katkıda bulunmak. Ücreti memnun kalmazlarsa kendileride belirleyebilirler.

Nihan B. photo

Nihan B.

27.04.2021

Özel Ders · Sarıçam, Adana

Sosyal Bilgiler Öğretmeniyim, Türkiye Cumhuriyeti Tarihi alanında yüksek lisans yapıyor, 3 senelik tecrübem var, çocuklarımıza faydalı olacağımı biliyorum.

Hamit D. photo

Hamit D.

09.01.2022

Özel Ders · Sarıçam, Adana

Merhaba. Onparmak ve Bilgisayar dersi verebilirim. Özel kurumda 8 yıldır eğitim vermekteyim ve devam etmekteyim. Onparmak alanında Türkiye olimpiyatlarında 5. lik ve Dünya olimpiyatlarında 14. oldum. Adliye'de memur olmak isteyen arkadaşlarıma yardımcı olmak için buradayım.

Fatma B. photo

Fatma B.

28.12.2021

Özel Ders · Sarıçam, Adana

Online eğitim ya da bulunduğum bölgede yakın çevrede evlerine gidebileceğim 1.2.sınıf dersleri için ders anlatımı öğretimi ev ödevi yahut eğitici oyunlar ogretebilirim

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Sarıçam Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Sarıçam Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Adana Sarıçam Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Adana Sarıçam Özel Ders fiyatları, talep detayına göre undefined TL ile undefined TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl