En İyi 10 Sarıyer İstanbul İç Mimar

5 İç Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sarıyer civarında 151 İç Mimar hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Göktuğ Çakır

Göktuğ Çakır

İç Mimar · Sarıyer, İstanbul
Merhabalar iç mimarlık ve proje çalışmalarını sadece sizleri mutlu etmek adına değil bizlerde mutlu olmak için incelikle yürütüyorum. :)
Oğuz Yıldırım

Oğuz Yıldırım

İç Mimar · Sarıyer, İstanbul
Ei çağa uygun sürdürülebilir kullanışlı ve estetik zevki üst düzeyde tasarımlar için ulaşabilirsiniz. Yapacağımız bütün işler işinin ehli ustalar ve yüksek kalitede ürünler kullanılarak gerçekleştirilecektir.
Atelier and Antique

Atelier and Antique

İç Mimar · Beykoz, İstanbul
Merhaba. Ben Pınar. Lisans eğitimimi Türkiyede tamamladıktan sonra İtalyanın Milano şehrinde çok keyifli iki okulda iki master eğitimimi onurla tamamladım. Milanoda yine iki tasarım stüdyosunda çalıştıktan sonra İstanbul ve Milano arasında mimar olan eşimle beraber konut, restaurant ve otel projelerinin yanı sıra tekne iç tasarımı üzerine de çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
Didem Nur Hazıroğlu

Didem Nur Hazıroğlu

İç Mimar · Sarıyer, İstanbul
Merhabalar; İç mimarlık sadece koltuğun nereye geleceğine karar vermek değil hayalinizin üstünde bir tasarım çıkarmaktır. Bunun için her şeyi yapabilirim.
Tuğsan Apaydın

Tuğsan Apaydın

İç Mimar · Sarıyer, İstanbul
Konut, ofis ve mağaza tadilat işleri uzman ekiple çalışılarak en kısa sürede ve müşteri memnuniyeti odaklı yapılır. Uygulama öncesi müşteriyi sunum ve onay amaçlı gerekli çizimler 2 ve 3 boyutlu olarak yapılır.
Müzeyyen Kuruosman

Müzeyyen Kuruosman

İç Mimar · Sarıyer, İstanbul
Merhabalar, Yaklaşık 4 yıldır profesyonel olarak çeşitli içmimari,tasarım ve uygulama projelerinde içmimar olarak çalışmaktayım. Ev,otel,spor binaları,özel ve kamusal alanlarda projelendirmeden,detay ve imalat aşamalarına kadar tüm detaylara hakimim. Yaptığım işlerden bazılarının görsellerini fotoğraflar kısmında görebilirsiniz. Teşekkürler, Müzeyyen İçmimar ve çevre tasarımcısı
Tuğrul Çavuşoğlu

Tuğrul Çavuşoğlu

İç Mimar · Sarıyer, İstanbul
Müşterilerin mekansal ihtiyaçlarına ve zevklerine yönelik her türlü mimari çözümlerin tasarlanması ve uygulaması aşamasında tecrübeli bir ekip olarak hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı özgün tasarımlarımız ve titiz uygulamamızla sizler için çalışıyoruz. Sanatı, yaşam alanına entegre ederek sunmayı amaçlıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her projede yaratıcılığımızı ve hayal gücümüzü, sahip olduğumuz profesyonel tecrübelerle birleştirerek size hayalinizdeki mekanı sunmak için çalışıyoruz.
Hasan Kürtür

Hasan Kürtür

İç Mimar · Sarıyer, İstanbul
17 senedir yapı sektöründe iç mimar olarak çalışmaktayım.gelen talepler doğrultusunda teknik ve taşeron ekibimle uygulamada yapmaktayım.
Alev  Cınbarcı

Alev Cınbarcı

İç Mimar · Sarıyer, İstanbul
İç Mimari, aksesuar (abajur, pano), döşemelik ve perdelik özel tasarım kumaş ve dekorasyona uygun, tamamlayıcı birimler. Kişiye özel tasarımlar için teklif alabilirsiniz. Gördüğünüz örnekler geçmiş dönem; otel, restaurant, ev iç ve dış mekan tasarımlarında uygulanmış örneklerden kesitlerdir. Her proje kendi ruhunda şekillenir. Mekanların ruhlarını açığa çıkarmak, mekanları biricik ve özel hale getirmek tasarımla mümkündür. Ortaya çıkan iş eser niteliğindedir. Ve ben Alev CINBARCI bu buluşmalar
Batuhan Yıldırım

Batuhan Yıldırım

İç Mimar · Sarıyer, İstanbul
2018 Mimar Mezunuyum , Autocad , 3dsmax , Sketchup,Archicad,Revit,Photoshop programlarına kısmen hakim olup , Ekstra olarak Rusça ileri seviye bilmekteyim
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Emir B.
İç Mimar   27/09/2020

Verilen hizmetten çok memnun kaldık. Bize bildirilen süreden daha kısa zamanda işi kaliteli malzeme ve kaliteli bir işçilikle tamamladılar.

         
Dicle K.
İç Mimar   03/07/2020

Beyza, ne istediğimizin yanında neye ihtiyacımız olduğunu sorgulayarak ve bizi tanıyarak fonksiyonel çözümler üretti. İletişimi çok olumlu ve yapıcı, sürece ilişkin bilgilendirmeleri çok net. Çok samimi ve yardımcı bir hali var, tanıştığıma çok memnun oldum. Çok teşekkür ederiz :)

         
Adnan K.
İç Mimar   16/05/2020

Hayalimizdeki evin tadilatında çizimleri ile büyük destek olan Nur Hanıma, tadilat süresi boyunca her türlü nazıma ve kaprisime rağmen sakinliğini koruyarak her işe koşturan Halil İbrahim Beye, Yakın ilgisi ve alakası için Oktay Beye çok teşekkür ediyoruz. Tadilat esnasında gerek ustalardan kaynaklı, gerekse bizden kaynaklı her türlü soruna içtenlikle çözüm üreten GÜNDÜZ YAPI'ya sonsuz teşekkürler. Sonuçta ne mi oldu? Ev çoook güzel oldu... :)

         
Nora K.
İç Mimar   08/05/2020

Arda Bey ile yeni aldığımız evin A'dan Z'ye tadilatı için çalıştık. Mutfak, banyo yenileme, pencere-kapı değiştirme, boya-badana, tüm altyapı yenilenmesi, özel dolap yapımı... gibi aklınıza gelebilecek tüm işleri Arda Bey yürüttü ve her şey ile yakından ilgilendi. Çelik kapı gibi dışarıdan ayrıca çalıştığımız ustalar ile koordinasyonu da aksatmadan sağladı. İçimize sinmeyen değişiklikler/düzeltmeler konusunda çok yapıcı yaklaştı ve yardımcı oldu. Salgın gibi zorlu bir dönemde çalışmaları aksatmadan yürüttü ve zamanında evimizi teslim aldık. Ev tadilatı gibi zorlu bir süreci bizi hiç yormadan ve strese sokmadan yürüttü. Kendisine bir kez daha teşekkür ederiz. Hiç tereddüt etmeden tavsiye ederim. Zevkine de güvenebilirsiniz :)

         
Engin F.
İç Mimar   13/04/2020

İlgi ve alakalarından dolayı cok tsk ederim cok mükemmel bır yaşam ortamı kurduğu ıcın teşekkür ederim basılarınızın devamını dılerım

         
Doğan D.
İç Mimar   08/02/2020

İzmir de yaşadığım için Didim deki evimi Remzi Bey e teslim ettim. Yapılan her işin görüntülerini paylaşarak bilgilendirdi. Kaliteli, temiz işçiliği ile neredeyse yeni yapılmış bir evle karşılaştım. İlk günden son güne kadar verdiğiniz güven için teşekkür ederiz Remzi Bey.

         
İtina T.
İç Mimar   07/10/2019

Beklentimizin çok üstünde bir çocuk odası tasarımı oldu. Tam olarak ne istediğimizi bilmiyorduk ve her konuda bizi bilgilendirip en ince detaylara kadar profesyonel çözümler ürettiler. Nida İçMimarlık ekibine çok teşekkür ediyoruz. Herkese tavsiye ederiz.

         
Nur Ş.
İç Mimar   10/08/2019

İşine son derece sadık ve titiz çalışan Ümit Bey’e ve ekibine teşekkür ederiz. İlgi alakada bir numaralar aşırı memnunuz iyi ki tanıştık. Böyle bir hizmet verdiğiniz teşekkürler armut sitesi😊 Yeni işlerde de görüşmek üzere

İç Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz