Hizmet Ver

3 Sarıyer İç Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sarıyer civarında 389 İç Mimar hizmet vermeye hazır.

İç Mimar

En İyi 10 Sarıyer İç Mimar

Via Dekorasyon photo

Via Dekorasyon

03.06.2021

İç Mimar · Sarıyer, İstanbul

Firmamız 2005 yılından beri iç mimari, dekorasyon, tadilat ve imalat alanlarında hizmet vermektedir.

Ebrar Suyabatmaz photo

Ebrar Suyabatmaz

21.12.2021

İç Mimar · Sarıyer, İstanbul

Sektörde edindiğimiz tecrübeler ve meslek sevgimiz ile İç mimari proje,tasarım ve uygulama,2boyut çizim ve 3boyut görselleştirme,mobilya tasarım hizmetleri vermekteyiz.

Müzeyyen Kuruosman photo

Müzeyyen Kuruosman

11.10.2014

İç Mimar · Sarıyer, İstanbul

Merhabalar, Yaklaşık 4 yıldır profesyonel olarak çeşitli içmimari,tasarım ve uygulama projelerinde içmimar olarak çalışmaktayım. Ev,otel,spor binaları,özel ve kamusal alanlarda projelendirmeden,detay ve imalat aşamalarına kadar tüm detaylara hakimim. Yaptığım işlerden bazılarının görsellerini...

Sebahattin Yıldırım photo

Sebahattin Yıldırım

16.10.2014

İç Mimar · Sarıyer, İstanbul

37 yaşındayım 14 yıldır bu mesleği yapıyorum referanslarım: ekşi oğlunda tadilatlarımı yaptım kendime ve işime güveniyorum. yaptığım işlerinde sorun çıkıcağını düşünmü a href= http://armut.com/HizmetVeren/sebahattin-y-istanbul-sariyer-ic-mimar-ve-dekorasyon_64518 Sebahattin Y. İstanbul Sarıyer İç...

Efe Çelik photo

Efe Çelik

13.10.2019

İç Mimar · Sarıyer, İstanbul

Mesleğe adım attığından itibaren günümüzde sürekli değişen teknikleri gözlemleyerek onları hayata geçirmektedir. 1990 yılında Kayseri’de doğmuş olup, 2008 – 2013 yılları arasında öğrenimini Lefke Avrupa Üniversitesi – İç Mimarlık bölümünde tamamlamıştır. Üniversite hayatında çeşitli workshop ve...

3D Dizayn photo

3D Dizayn

26.02.2021

İç Mimar · Sarıyer, İstanbul

2005 yılından beri sektörde içmimari tasarım ve uygulama yapmaktayız www.3ddizaynmimarlik.com Sitemizdeki referans çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz.

Alev Özçelik Okatan photo

Alev Özçelik Okatan

07.11.2016

İç Mimar · Sarıyer, İstanbul

Mimari ve iç mimari projelerinizde tasarım , uygulama ve danışmanlık konularında ve dönüştürmek istediğiniz tüm mekanlarınız için birlikte çalışabiliriz.

Esomera Mimarlik photo

Esomera Mimarlik

27.12.2019

İç Mimar · Sarıyer, İstanbul

Esomera mimarlik ve tasarım ofisi olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için burada bulunmaktayız. Firmamız bünyesinde iç dekorasyon,3d max proje,mimarı proje ,mağaza tasarım ve tadilatı ,vitrin tasarımları, Raf sistemleri, tebela dış cephe, manken imalatı,kamera ve alarm...

H2b Mimarlık photo

H2b Mimarlık

01.11.2017

İç Mimar · Sarıyer, İstanbul

Mimari ve İç Mimari Danışmanlık Hizmetleri / Konsept Tasarımı/Proje Yönetimi / Anahtar Teslim Proje Uygulamaları / Uygulama Denetimi / Tadilat Hizmetleri Ev, Ofis, Kafe-Bistro , Restoran Proje Çizimi ve Uygulamaları konusunda tecrübeli bir firmadır.

Eka Mimarlık Mühendislik photo

Eka Mimarlık Mühendislik

18.12.2020

İç Mimar · Sarıyer, İstanbul

Eka Mimarlık Mühendislik olarak 2011 yılından beri anahtar teslim inşaat işleri yapmaktayız. Kafe, restaurant, daire tadilati, otel, işyeri ve konut tadilat ve dekorasyon işlerinde mimari tasarımdan uygulamaya kadar tüm konularda müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda çözümler sunuyor ve...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Sarıyer İç Mimar Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Sarıyer İç Mimar ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sarıyer İç Mimar için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İç Mimar için binlerce hizmet veren sana en kaliteli hizmeti sunmak için bekliyor.

Teklif seçmeden önce inceleyebileceğin gerçek müşteri yorumları ve ortalama puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Her yıl binlerce kişi İç Mimar için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden hallettiğin İç Mimar işlerini Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sarıyer Ev Tadilat

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İç Mimar talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İç Mimar için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İç Mimar talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İç Mimar taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İç Mimar talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İç Mimar için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İç Mimar hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İç Mimar fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İç Mimar fiyatları, talep detayına göre 450 TL ile 200000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl