En İyi 10 Sarıyer İstanbul İç Mimar

5 İç Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sarıyer civarında 206 İç Mimar hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
MEart ARCHITECTURE

MEart ARCHITECTURE

İç Mimar · Sarıyer, İstanbul
İç Mimar Erdem ALTIN ve Mücahit KAYHAN tarafından, mimarlık sektöründeki bilgi ve tecrübelerini birleştirerek genç fikirlerin birlikteliği ile MEart MİMARLIK İstanbul’da kurulmuştur. Mimarlık olarak ,modern ve tarihi eser yapılardaprojelendirme ,tasarım ,uygulama ,danışmanlık ve kontrollük hizmetleri vermektedir.
Rabia  K.

Rabia K.

İç Mimar · Sarıyer, İstanbul
3 yıllık iş tecrübemde çeşitli okul, konut, ofis ve hastane projeleri yaptım. Aldığım projelerin ölçülerini alarak gerekli üç boyutlu çizimlerimi yapıp müşterime sunum yapmak temel prensibimdir. Başladığım projenin çizim aşamasından montaj aşamasına kadar başında durup takibini yaparak kullanıcıya teslim ederim. Bilfen Okulları, Liv Okulları ve Liv Hastanesi, Kuzguncukta 1 adet köşk, Caddebostanda dubleks konut projesi, Fenerbahçe de Haldız İnşaatın 29 dairelik toplu konut projesini tamamladı
İlker S.

İlker S.

İç Mimar · Sarıyer, İstanbul
Merhabalar ben İlker. Bahçeşehir Üniversitesi mimarlık bölümü mezunuyum. Tasarım alanında kendimi geliştirdim.
Ebru T.

Ebru T.

İç Mimar · Sarıyer, İstanbul
Yaşam alanlarınız da artık kendinizi bulmak istiyorsanız. Artık bir değişikliğe ihtiyacım var ama bunu tek başıma yapamam diyorsanız. Estetik açıdan gözünüze hitap eden alanlarda yaşamınızı sürmek istiyorsunuz ama bunu yapamıyorsanız, Ben artık yanınızdayım. Siz istiyorsunuz ben sizin yerinize hayal ediyorum ve hayallerinizi tasarımlarımla , var olan tasarımlarla bütünleştirip yaşam alanlarınızı yeniden birlikte tasarlıyoruz.
Helda A.

Helda A.

İç Mimar · Sarıyer, İstanbul
En üygün ve En hızlı şekilde yeni bir Ofis, iş yeri ve ya Eve sahip olabilirsiniz, Tek yapmanız gereken Biz ve ekibimize GÜVENMEK.
Gm Mimarlık-kaizen Turkey

Gm Mimarlık-kaizen Turkey

İç Mimar · Sarıyer, İstanbul
Birçok yurt içi ve ağırlıklı olarak yurt dışı projelerde yer almış bir mimarlık firmasıyız. 1978 yılında mobilya üretim ve tasarım olarak başladı. Ardından iç ve dış tasarım, inşaat alanında da gelişerek hizmet vermeye devam ediyor. Projelerimizi size sunarken AutoCad ve 3Ds max programlarını mimarlarımız özenle kullanmakta.
Safie Design

Safie Design

İç Mimar · Sarıyer, İstanbul
Safi e Design, müşterilerinin mekansal ihtiyaçlarına ve zevklerine yönelik, fonksiyonel ve dönüşebilen çözümler sunarak, Mimari, İç Mimari, Tasarım ve Uygulama alanlarında beklentilere cevap verir. Müşteri memnuniyeti odaklı, mimari disiplinden kopmayan özgün tasarımlarını, titiz bir uygulamayla birleştiren Safi e Design, özgünlüğünün gücünü dinamik ve paylaşımcı tavrından alır. Günümüzün tasarım ilkeleriyle bütünleşen yenilikçi mimari malzemeleri takip eder ve tüm detaylarıyla projelerinde
Vintage Mimarlık Mühendislik

Vintage Mimarlık Mühendislik

İç Mimar · Sarıyer, İstanbul
İç mimari projelerin tümünü bir “ yaşam alanı “ tasarlar, her mekana bu anlayış ile yaklaşırız . Tasarımın en başından sonuna kadar müşteri memnuniyeti sağlamak için gayret eder çalışırız . “Markamız Vintage eviniz Yeni olsun”
Yasemin K.

Yasemin K.

İç Mimar · Sarıyer, İstanbul
Amacımız : İhtiyaçlarınıza ekonomik , fonksiyonel , iyi tasarlanmış , konforlu ve uzun ömürlü mekanlar yaratmak. NEDEN Mİ BİZ ? Klasikliğin ölümsüzlüğünü geleceğe taşınması , modernliğin ise geleceğe yansıtmasını ilke edinmiş bir bakış açısına sahibiz. YARATICILIĞIMIZI YARATICILIĞINIZLA SÜSLÜYORUZ.
Tafoni Mimarlık Mühendislik Ve Tiç.

Tafoni Mimarlık Mühendislik Ve Tiç.

İç Mimar · Sarıyer, İstanbul
SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK HİZMETİ VERMEK İÇİN KURDUĞUMUZ ŞİRKETİMİZİ DAHA YENİLİKÇİ VE GÜZEL PROJELERDE BULUNMAK VE ŞEKİLLENDİREREK MESLEKİ OLARAK GÜZEL PROJELERE İMZA ATMAK İSTERİZ. FAALİYET ALANLARIMIZ * MİMARİ VE İÇ MİMARİ PROJE, UYGULAMA * ELEKTRİK VE MEKANİK PROJE, UYGULAMA
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Esra Aslan
İç Mimar   07/03/2020

Ali Bey son derece profesyonel çalışıyor. Hiçbir adımı, detayı atlamadığı gibi son derecede hızlı çalışıyor. Tasarımları modern ve kullanışlı. Müşteri ihtiyacını, isteklerini çok dikkatli analiz ederek nokta atışı çözümler sunuyor. Düzgün bir ekiple çalışıyor ve fiyatları da makul.

         
Murat Yay
İç Mimar   11/02/2020

Öncelikle Korhan Bey'le çalıştığımız için çok memnun olduğumuzu belirtmek isterim. 3+1 dairemizin komple tadilatı için Korhan Bey'le anlaştık, proje belirlendi, süre verildi ve işlere başlandı. İşler açısından, zaman açısından hiç bir sorun yaşamadan tüm işler tamamlandı. Bu süreçte Korhan Bey'in sürekli işin başında olması, bizi daha iyi olacağını düşündüğü şeylerde yönlendirmesi, fikir vermesi, çok iyi bir ekibinin olması, işçilik kalitesi sayesinde herşey tam istediğimiz gibi oldu. Korhan Bey'e ve ekibine herşey için çok teşekkür ederiz.

         
Doğan Dağ
İç Mimar   08/02/2020

İzmir de yaşadığım için Didim deki evimi Remzi Bey e teslim ettim. Yapılan her işin görüntülerini paylaşarak bilgilendirdi. Kaliteli, temiz işçiliği ile neredeyse yeni yapılmış bir evle karşılaştım. İlk günden son güne kadar verdiğiniz güven için teşekkür ederiz Remzi Bey.

         
Hakan Kızılırmak
İç Mimar   17/10/2019

çok güzel bir performans ile tavan boya, duvar kağıdı, elektirik işleri, dolap, cam servis kapısı ve pratik dekarasyon fikirleri ile muhteşemdi,

         
Vedat Biricik
İç Mimar   05/04/2019

Son derece profesyonel,dürüst ve iyi niyetli çalışanlardan oluşan bir firma. Görenlerin hayran kaldığı bir iş çıkardılar. Gözü kapalı evinizi teslim edebilirseniz.

         
Yasemin Fıçıcı
İç Mimar   26/02/2019

merhaba, Orhan bey ile armut.com sayesinde tanıştık, bir kaç telif aldık fakat içlerinde en ikna edici ve güven veren Orhan beyin teklifi , anlatımları oldu. Yapılan işten ve aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. konuştuğumuz süre ve istediğimiz işleri birebir yaptı. Bundan sonraki süreçte çalışmaya devam edeceğiz. Evimizi bir harabeden, yaşanabilir şık bir yuvaya çevirdiği için sonsuz teşekkür ederim. sevgilerimle Yasemin FIÇICI

         
SELAHATTİN ALİ USTA
İç Mimar   19/12/2018

İlk defa armut.com dan hizmet aldım ve Yapı Kayıt Başvurum için Vivenka Mimarlık ile sizin sayenizde tanıştım. Vivenka Mimarlık tan Uğur Bey sorunuma kendi sorunu gibi yaklaşıp, tecrübe ve bilgi birikimiyle yolumu aydınlattı. Sayesinde sorunsuz bi başvuru yaptık. Gerçekten aradığım hizmet için kapı kapı mimarlık bürosu gezip Vivenka Mimarlığı aramam gerekirdi ama Armut.com sayesinde Uğur Bey e kolaylca ulaşabildim. İyiki varsın armut.com, İyiki varsın Vivenka Mimarlık, iyiki varsın Uğur Bey.

         
Işık Sinoplu
İç Mimar   13/06/2018

Çalışmamızdan inanılmaz memnun oldum. İletişim süper, tamamen sizi anlamaya ve istediğinizi ortaya çıkarmaya odaklanıyorlar. Sürekli revizyonlar ve ekstra emeklerle işe başlarken hayal ettiğimden daha güzelini çıkardılar. 3D 360 derece modern sunumlarla karar vermenizi, hayal etmenizi kolaylaştırmaları da çok büyük bir artı.

İlçe İlçe İç Mimar
İç Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz