En İyi 10 Sarıyer İstanbul İç Mimar

5 İç Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sarıyer civarında 167 İç Mimar hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Batuhan Yıldırım

Batuhan Yıldırım

İç Mimar · Sarıyer, İstanbul
2018 Mimar Mezunuyum , Autocad , 3dsmax , Sketchup,Archicad,Revit,Photoshop programlarına kısmen hakim olup , Ekstra olarak Rusça ileri seviye bilmekteyim
Tuğrul Çavuşoğlu

Tuğrul Çavuşoğlu

İç Mimar · Sarıyer, İstanbul
Müşterilerin mekansal ihtiyaçlarına ve zevklerine yönelik her türlü mimari çözümlerin tasarlanması ve uygulaması aşamasında tecrübeli bir ekip olarak hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı özgün tasarımlarımız ve titiz uygulamamızla sizler için çalışıyoruz. Sanatı, yaşam alanına entegre ederek sunmayı amaçlıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her projede yaratıcılığımızı ve hayal gücümüzü, sahip olduğumuz profesyonel tecrübelerle birleştirerek size hayalinizdeki mekanı sunmak için çalışıyoruz.
Didem Nur Hazıroğlu

Didem Nur Hazıroğlu

İç Mimar · Sarıyer, İstanbul
Merhabalar; İç mimarlık sadece koltuğun nereye geleceğine karar vermek değil hayalinizin üstünde bir tasarım çıkarmaktır. Bunun için her şeyi yapabilirim.
Oğuz Yıldırım

Oğuz Yıldırım

İç Mimar · Sarıyer, İstanbul
Ei çağa uygun sürdürülebilir kullanışlı ve estetik zevki üst düzeyde tasarımlar için ulaşabilirsiniz. Yapacağımız bütün işler işinin ehli ustalar ve yüksek kalitede ürünler kullanılarak gerçekleştirilecektir.
Selin Günhan

Selin Günhan

İç Mimar · Sarıyer, İstanbul
Bilkent İç Mimarlık mezunuyum ve ithal mobilya sektöründeki 5 senelik tecrübem ile evlerinize kaliteli dokunuşlar sağlayabilirim.
Canberk Toz

Canberk Toz

İç Mimar · Sarıyer, İstanbul
Merhaba, İç Mimarlık üzerine günümüz dünyasında sürekli güncellenen trend tasarımlar eşliğinde, evinize ya da iş yerinize doğru konsept ve mimari üsluba uygun, modern ve yalın projeler hazırlayabilirim.
Büşra Eyvazlı Dayılar

Büşra Eyvazlı Dayılar

İç Mimar · Sarıyer, İstanbul
2015 yılı Yıldız Teknik Üniversitesi mezunuyum. Ekim 2015 itibari ile bir mimarlık ofisinde proje mimarı olarak görev yaptım. Otel, ofis, eğitim, konut, fabrika, rekreasyon alanı ve ticari işlevli yapıların, tasarım ve uygulama projeleri aşamalarında çalıştım. Yer aldığım projelerin iç mekan tasarımı-dekorasyon, cephe tasarımı, uygulama detay çözümleri, rölöve ve restorasyon aşamalarını ve disiplinler arası koordinasyonunu gerçekleştirdim.
Td Architects

Td Architects

İç Mimar · Sarıyer, İstanbul
Misyon Ve Vizyon Td Architects 2011 temmuz ayında Td Yapı Tasarım’ın devamı niteliğinde, İçmimar Tuğrul DURSUNKAYA tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne , müşteri memnuniyetini ön planda tutarak; mimarlık, içmimarlık, cephe aydınlatma, çevre düzenleme, tasarım ve uygulama alanlarında hizmet vermektedir. Td Architects günümüzün tasarım ilkeleriyle bütünleşen yenilikçi mimari malzemeleri takip eder ve tüm detaylarıyla projelerinde kullanarak, daima çalışan ve genç kalan, ç
İys Mimarlık

İys Mimarlık

İç Mimar · Sarıyer, İstanbul
Işık üniveritesi iç mimarlık bölümünden mezun olduktan sonr ayaklaşık 6 yıldır anahtar teslim işler yaparak iys mimarlık farkını ortaya koymaya çalışıyoruz
Sezen  Sözeri

Sezen Sözeri

İç Mimar · Sarıyer, İstanbul
Projelerimi kendi adıma yürüttüğüm bireysel şirketim üzerinden yapıyorum. Kişinin zevkine göre iç mimari,dekorasyon ve mimari hizmet vermekteyim. Aynı zamanda profesyonel kişiye özel kurumsal kimlik tasarımı, web sitesi tasarımı da yapmaktayım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Şeyma D.
İç Mimar   06/02/2021

Riva iç mimarlıktan sorularımın cevabını çok net aldım ve gerçekten çok ilgiliydiler. Teşekkür ederim Önder Bey.

         
Leyla M.
İç Mimar   29/01/2021

Merhabalar balkonlarla beraber 125 diye biliyorum ölçüyü.Evde banyo tuvalet mutfak dolabı koridor mutfak fayans ve alçı Kartonpiyer işimiz var.Anahtarteslim ne kadar olur fiyat araştırıyoruz

         
Neşe Ö.
İç Mimar   13/10/2020

Çok özenli şekilde çalışmalarını sizlere sunuyor, kendi alanındaki tecrübesi sayesinde istediğinizden daha fazlasını sizlere sağlıyor.

         
Sinem Ö.
İç Mimar   28/09/2020

Islerini ozenle yapan bir ekip. Son derce guvenilir bir ekip.Dakikler.Hizlilar .Evimiz su anda yapim asamasinda bitince tekrar yorum yazarim .Cok memnunuz, kesinlikle tavsiye ederiz.Baska yer aramayin

         
Murat Y.
İç Mimar   11/02/2020

Öncelikle Korhan Bey'le çalıştığımız için çok memnun olduğumuzu belirtmek isterim. 3+1 dairemizin komple tadilatı için Korhan Bey'le anlaştık, proje belirlendi, süre verildi ve işlere başlandı. İşler açısından, zaman açısından hiç bir sorun yaşamadan tüm işler tamamlandı. Bu süreçte Korhan Bey'in sürekli işin başında olması, bizi daha iyi olacağını düşündüğü şeylerde yönlendirmesi, fikir vermesi, çok iyi bir ekibinin olması, işçilik kalitesi sayesinde herşey tam istediğimiz gibi oldu. Korhan Bey'e ve ekibine herşey için çok teşekkür ederiz.

         
Muhammed G.
İç Mimar   22/10/2019

Salonumu baştan yarattılar ve şuan her şey harika görünüyor. Çok ilgili ve sıcak bir ekip. Gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz. İşlerinde çok başarılılar. Her şey için teşekkür ederim.

         
Vedat B.
İç Mimar   05/04/2019

Son derece profesyonel,dürüst ve iyi niyetli çalışanlardan oluşan bir firma. Görenlerin hayran kaldığı bir iş çıkardılar. Gözü kapalı evinizi teslim edebilirseniz.

         
Adnan E.
İç Mimar   21/03/2019

Muhteşem bir ekip. İşin en başından, en sonuna kadar sorunsuz çalıştık. Evimiz hayalini kurduğumuzdan çok daha güzel oldu. Verilen sözler ve projelendirilen işler, zamanında ve eksiksiz tamamlandı. Teşekkürler Makroyapı ve tüm çalışanları.

İç Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz