Hizmet Ver
İngilizce Özel Ders

4 Konya Selçuklu İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Selçuklu civarında 66 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Selçuklu İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 66 İngilizce Özel Ders Öğretmeni, Selçuklu içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.8 puan, Selçuklu içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Selçuklu içinde yazılan 144 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 537 kişi Selçuklu İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Selçuklu Konya İngilizce Özel Ders Öğretmeni

Ertuğrul Y. photo

Ertuğrul Y.

27.02.2020

İngilizce Özel Ders · Selçuklu, Konya

EĞER İNGİLİZCEYİ ANADİL GİBİ ÖĞRENMEK İSTERSENİZ (ACQUISITION METHOD) TAM YERİNDESİNİZ. ERTUĞRUL HOCA İNGİLİZCEYİ WINNIPEG-(MANITOBA-CANADA) UNIVERSITY CONTINUING PROGRAM" INDA ÖĞRENDİ VE BİR SÜRE CHARLESTON SC-USA" DE BULUNDU,BUSINESS ADMINISTRATION OKUDU, INTERNATIONAL TRADE MBA YAPTI VE ŞU...

Şenol K. photo

Şenol K.

13.05.2022

İngilizce Özel Ders · Selçuklu, Konya

16 yıldır İngilizce eğitimi ve çeviri hizmeti veriyorum. YÖKDİL YDT YDS ve temel ingilizce alanında ciddi ilerleme kaydetmek isteyen arkadaşlara elimden gelen desteği verebilirim.1 yıl a yakın ABD de yaşadım.Gelisim takibi ve sürekli WhatsApp desteği sağlıyorum.Basarilar dilerim.instagram hesabım....

Buse T. photo

Buse T.

08.06.2022

İngilizce Özel Ders · Selçuklu, Konya

İngiliz Dili ve Edebiyatı son sınıf öğrencisiyim, bir dil kursunda staj yaptım. Çocuklarla iyi anlaşırım, disiplinli ve programlıyım. İlk ders yarım saat sürer ve ücretsizdir.

Shamsiddin U. photo

Shamsiddin U.

23.07.2020

İngilizce Özel Ders · Selçuklu, Konya

Selçuk Üniversitesinde öğrenciyim, liseyi İngilizce bitirdim, İngilizce öğretmek için özel ders programı hazırladım A1'den C1'e, öğrenmek isteyenlere yardımcı olmak istiyorum. YDS ve YÖKDİL sınavları için A1'den C1' 6 aya kadar bir sürede hazırlayabilirim. Dil öğretme konusunda tecrübem var.

Emine Ş. photo

Emine Ş.

11.03.2022

İngilizce Özel Ders · Selçuklu, Konya

Gazı Üniversitesi Ingiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Aynı üniversiteden formasyon belgem de var. Oyun, müzik ve drama yoluyla dersi sevdirerek öğretme hedefindeyim.

Asiye Büşra D. photo

Asiye Büşra D.

18.10.2022

İngilizce Özel Ders · Selçuklu, Konya

Sınıf öğretmenliği mezunu olmakla birlikte özel kurumlarda matematik öğretmenliği tecrübem var. 4 yıldır başta matematik olmak üzere fen, sosyal bilgiler, İngilizce gibi alanlarda özel ders veriyorum. Özellikle ortaokul düzeyinde matematik ve ilkokul düzeyindeki tüm dersler için iletişim...

Sevde Ö. photo

Sevde Ö.

18.03.2019

İngilizce Özel Ders · Selçuklu, Konya

Selçuk üniversitesi ingilizce mütercim tercümanlık 1.sınıf öğrencisiyim dil alanında yetkinim uygun fiyatlı tekliflere açığım.

Fatih Y. photo

Fatih Y.

26.09.2020

İngilizce Özel Ders · Selçuklu, Konya

Merhaba, Çok uzun yıllar ingilizceyi mesleki yaşantım boyunca kullanmak zorunda kaldığım için Ankara'da birçok kursa gittim. Bu işi çok kolay ve pratik şekilde öğrenecek yöntemlerle sizlere hızlı bir şekilde öğretmeyi vaadediyorum. Korona döneminde değerlendirmek ve klasik yöntemlerden uzak...

Elif Ş. photo

Elif Ş.

05.04.2022

İngilizce Özel Ders · Selçuklu, Konya

Psikoloji 3. sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda 2 yıl, yıllarca örenemediğimiz Türkiye sisteminden çok farklı bir metod ile çalışan bir kurstan eğitim aldım. Sıfırdan başlayıp B2 seviyesine geldim. İngilizce öğrenirken neler yapılmalı, neler sadece vakit kaybı, ne yaparsak daha iyi öğreniriz bunlara...

Enes A. photo

Enes A.

29.06.2020

İngilizce Özel Ders · Selçuklu, Konya

İngilizceye hakim,askeri lise çıkışlı, amerikalılarla birkaç sene ingilizce konuşma deneyimi olan ingilizce Mütercim Tercümanlık bölümü öğrencisinden,A,A,B seviyelerinde uygun fiyata ingilizce özel ders verilir. Uygun fiyata İngilizce eğitimi düşününler ya da numaralarından ulaşabilir. ...

Atila Ş. photo

Atila Ş.

27.11.2021

İngilizce Özel Ders · Selçuklu, Konya

Uzun yılların birikimiyle öğrencime en iyi hizmeti sunmak için aşık olduğum dili seçtim

Ersin K. photo

Ersin K.

06.12.2021

İngilizce Özel Ders · Selçuklu, Konya

Her seviye ingilizce özel ders,online,kendi evimde yada öğrencinin evinde verilir.Yabancı öğrencilere Türkçe dersi de verilir.

Ayşegül A. photo

Ayşegül A.

20.10.2021

İngilizce Özel Ders · Selçuklu, Konya

Merhaba, ben Ayşegül İngiliz Dili ve Edebiyatı üçüncü sınıf öğrencisiyim.Bölümümün bana en büyük getirisi ingilizceyi çok yoğun bir şekilde öğreniyor oluşum.Kendimde ingilizce öğretecek yeterliliği görüyorum.

Mehmet Ali A. photo

Mehmet Ali A.

10.10.2022

İngilizce Özel Ders · Selçuklu, Konya

1-5. Sınıf öğrencilerine tüm derslerden konu eksikliği giderme, sınavlara hazırlık, ödev destek, sınav kaygısı, eğitim koçluğu vb. eğitim hizmeti sunulur. Ayrıca 6-7 ve 8. Sınıf öğrencilerine İngilizce ve Arapça dersleri verilir. Özel öğrenme güçlüğü olan öğrencilere destek sağlanır. 30...

Seraj S. photo

Seraj S.

27.05.2022

İngilizce Özel Ders · Selçuklu, Konya

Özel profesyonel İnglizçe öğretimi   Merhabalar, Ben Salih. yaşında Filistinli bir doktorum. Uluslararası diploma ve sertifikalara sahibim. Amerikada uzun bir süre yaşadım ve ikinci anadilim İngilizce. TOFEL ve ILETS ve OET sınavları bitirdim ve onun sertifikaları var bende. Türkiye’de Konya...

Beyza Ö. photo

Beyza Ö.

02.10.2021

İngilizce Özel Ders · Selçuklu, Konya

Selçuk Üniversitesinde Veterinerlik okuyorum. 2 yıl Amerika da ikamet ettim. İyi derece de İngilizce ve matematik bilgim var. İlköğretim, ortaöğretim ve lise düzeyinde İngilizce ve matematik alanlarında ihtiyacı olanlara yardımcı olabilirim.

Feyza A. photo

Feyza A.

03.11.2022

İngilizce Özel Ders · Selçuklu, Konya

Merhaba, ben İngilizce mütercim-tercümanlık okuyorum. İleri seviye İngilizce dil bilgim ile sizlere yardımcı olabilirim.

Emre Y. photo

Emre Y.

24.10.2022

İngilizce Özel Ders · Selçuklu, Konya

Selamlar, Hem eğitim hem de iş hayatım boyunca İngilizce benim için en önemli odak noktası oldu ve son aylarda özel ders vererek öğretim tecrübesi de edindim. Sabırlı, öğretmeyi ve anlatmayı seven ve insanların verdiği para ve zamanın karşılığında kendilerini geliştirmelerini zorunluluk olarak...

Mehmet Akif Ç. photo

Mehmet Akif Ç.

11.10.2022

İngilizce Özel Ders · Selçuklu, Konya

İngilizce ogretmenligini yeni bitirdim ingilizce alanında ilkokul derslerinin tümünde yardımcı olabilirim

Gökhan G. photo

Gökhan G.

07.09.2019

İngilizce Özel Ders · Selçuklu, Konya

İlk öğrendiğim yabancı dil olan İngilizce artık günlük hayatın bir parçası. Benim gibi yabancı dillere meraklı kardeşlerimize yardımcı olmak amacıyla buradayım. Dersleri ile ilgili yardım isteyen öğrenciler her zaman önceliklidir benim için.

Hilal K. photo

Hilal K.

09.12.2021

İngilizce Özel Ders · Selçuklu, Konya

İngiliz dili ve edebiyatı öğrencisi, son sınıfım. Yökdil 2018 puanım 90. Deneyimlerim mevcuttur.☺️

Hasan U. photo

Hasan U.

25.06.2022

İngilizce Özel Ders · Selçuklu, Konya

Necmettin Erbakan Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü mezunuyum. Birebir özel ders tecrübem var.

Ayşe Ç. photo

Ayşe Ç.

04.10.2022

İngilizce Özel Ders · Selçuklu, Konya

Merhabalarr. İngilizce öğretmenliği 3. sınıf öğrencisiyim ve daha önce ilkokul-lise öğrencilerine ders verdim. Mesleği gerçekten çok seviyorum ve öğrencilere bi şeyler katıp onlara ingilizceyi sevdirdiğime inanıyorum.

G Yaman S. photo

G Yaman S.

04.02.2022

İngilizce Özel Ders · Selçuklu, Konya

Eğlenceli, disiplinli bir ders çalışma deneyimi.ilk ders ücretsiz olacak hem tanımak hem de tanışmak için ☺️

Şeyma Y. photo

Şeyma Y.

14.11.2021

İngilizce Özel Ders · Selçuklu, Konya

Temelim yok ya da derslerimde geri kaldım veya İngilizce öğrenmek istiyorum diyorsanız, doğru tercih yapmak üzeresiniz. Şu ana kadar memnun olmadan ayrılan hiçbir öğrencim olmadı.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Selçuklu İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Selçuklu İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İngilizce Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İngilizce Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İngilizce Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İngilizce Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İngilizce Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İngilizce Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İngilizce Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Konya Selçuklu İngilizce Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Konya Selçuklu İngilizce Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 500 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl