Hizmet Ver

4 Sincan Diyetisyen Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sincan civarında 38 Diyetisyen hizmet vermeye hazır.

Diyetisyen

En İyi 10 Sincan Diyetisyen

Ayşe Nur Ulucan photo

Ayşe Nur Ulucan

14.07.2021

Diyetisyen · Sincan, Ankara

Merhaba ben Ankara Üniversitesinden 2019'da yüksek onur ile mezun oldum. Asla kilo veremiyorum/alamıyorum,spor yaparken ne yapacağımı tam bilmiyorum,hastalıklarıma göre işime,yaşıma ve fiziksel yapıma göre nasıl beslenmeliyim? Diyetisyen için vaktim yok diyorsanız Online/yüzyüze...

Sena Sarıkaya photo

Sena Sarıkaya

24.06.2021

Diyetisyen · Sincan, Ankara

Ankara'da hizmet vermektyim. Online diyet ve yüz yüze diyet için iletişime geçebilirsiniz

Diet Go photo

Diet Go

09.10.2018

Diyetisyen · Sincan, Ankara

DIET GO kliniği içerisinde Kurucu Diyetisyen Yaşam Koçu Gökçe ORAKCI ve Diyetisyen Melike HALİM olarak, beslenme danışmanlığı hizmeti vermekteyiz. Diyetisyen Gökçe Orakcı, Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden 2017 yılında onur öğrencisi olarak mezun olmuştur ve aktif olarak yaşam...

İnteraktifdiyet photo

İnteraktifdiyet

06.05.2017

Diyetisyen · Sincan, Ankara

İNTERAKTİF DİYET Bireyin sağlığını ön planda tutan, beslenme alanında bilimsel ve etik kurallar doğrultusunda en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen İnteraktifdiyet 2012 yılında Ankara’da kurulmuştur. İnteraktifdiyet her zaman beslenme sektöründe verilebilecek en kaliteli hizmeti vermeye ve her bir...

Diyetisyenle Denge photo

Diyetisyenle Denge

19.02.2021

Diyetisyen · Sincan, Ankara

Merhabalar ben Diyetisyen Büşra, hayatta her şeyde denge olması gerektiğini düşünüyorum ve beslenme bunun en başında geliyor bence. Hayattan keyif almanın da beslenmeden geçtiğine beslenme ne kadar yeterli ve dengeli ise kişilerin o denli mutlu olduğuna inanıyorum. Bilimin ışığında. Etik kurallara...

Özgürmüge Özturna photo

Özgürmüge Özturna

05.08.2021

Diyetisyen · Sincan, Ankara

24 Yıldır Ankara'da uzman diyetisyen olarak hizmet vermekteyim.3 yıl önce Müge Sağlıklı Yaşam Merkezi 'ni kurdum.Diyet ve güzellik hizmetlerini (buz lazer epilasyon , hydrofacial , dermapen ,bölgesel zayıflama, selülit tedavisi , radyofrekans ike cilt gençleştirme) kapsamaktadır.

Mürvet Hafsanur Tok photo

Mürvet Hafsanur Tok

26.03.2019

Diyetisyen · Sincan, Ankara

Beslenme ve diyetetik eğitimimi Başkent üniversitesinde tamamladım. Eğitim sürecimde ve devamında Ağırlık denetimi, metabolik hastalıklar, gebelik ve emziklilik döneminde beslenme, bebek ve çocuk beslenmesi gibi pek çok alanda çalıştım. Şu an Başkent Üniversitesi bünyesinde yüksek lisans...

Sabiha Nurcan Kurt photo

Sabiha Nurcan Kurt

25.08.2020

Diyetisyen · Sincan, Ankara

Merhaba, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Beslenme Ve Diyetetik bölümü mezunuyum. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi genel cerrahi, kardiyoloji bölümlerinde, Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi, Bafra Devlet Hastanesi, İstanbul Arnavurköyde özel bir tıp merkezinde staj yapmış bulunmaktayım....

Selin Zehra Kaplan photo

Selin Zehra Kaplan

20.11.2020

Diyetisyen · Sincan, Ankara

Online veya yüzyüze olarak danışan almaktayım. Kişiye özel diyet yazmaktayım ve diyet takibi yapıyorum. Aynı zamanda yaşam koçuyum. Amacım zayıflatıp bırakmaktansa bunu mutlu olduğunuz şekilde hayat tarzınıza dönüştürmek:)

Kader Çakır photo

Kader Çakır

13.03.2021

Diyetisyen · Sincan, Ankara

Ankara üniversitesi beslenme ve diyetetik bölümü mezunuyum.Mesleki ve meslek dışı alanlarda seminerler,kongreler ve eğitimlere katılarak kendimi geliştirdim.Diyet sürecinde multidisipliner bir yaklaşım ile danışanlarıma hizmet vermekteyim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Sincan Diyetisyen Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Sincan Diyetisyen ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sincan Diyetisyen için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Diyetisyen için Sincan içinde toplam 38 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 142 yorum ve verilen 4.8 ortalama puan Sincan içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 951 kişi Sincan Diyetisyen için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl