En İyi 10 Şişli Fotoğrafçı | Armut

En İyi 10 Şişli İstanbul Fotoğrafçı

4 Fotoğrafçı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Şişli bölgesinde 227 Fotoğrafçı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Garo  M.

Garo M.

Fotoğrafçı · Şişli, İstanbul
24 yıllık tecrübemle Cosmopolitan, Şamdan, Forbes, Para, Bebeğim, Food & Travel, Mercedes Mengerler, Newsweek gibi dergilerle çalıştım. Ayrıca Koç Üniversitesi, Marriott, Ece Türkiye, Erse, Ortadoğu İnşaat, Grand Yazıcı Hotels and Resorts, Öztiryakiler gibi birçok firmayla çalıştım. Sizinle de aynı kaliteyi, özenli hizmeti, yaratıcı ve farklı bakış açısını paylaşmak istiyorum.
Merve A.

Merve A.

Fotoğrafçı · Şişli, İstanbul
Dış mekan, iç mekan, detay, portre, sanatsal çekimler yapılır. Portfolyom için; https://issuu.com/mef0/docs/merve_portfolyo
Batuhan D.

Batuhan D.

Fotoğrafçı · Beyoğlu, İstanbul
Raw and Jpeg Nikon D610 Photographer Kişisel çekimleriniz ve ayrıntılı bilgi için DM📩 Beyoğlu/İstanbul
Tuğba E.

Tuğba E.

Fotoğrafçı · Kağıthane, İstanbul
Tuğba Erol, 1992 İstanbul doğumluyum. Haziran 2016 da Türk Dili ve Edebiyatı bölümünü bitirdim. Halen İstanbul üniversitesinde Tarih, Marmara üniversitesinde Adalet okumaktayım. Fotoğraf çekmeye hobi olarak başladım, kendimi geliştirmek için çeşitli kurslara gittim, Burak Bulut fotoğraf atölyesinde, Temel ve İleri düzeyde fotoğraf eğitimi, Doğum fotoğrafçılığı ve Yenidoğan eğitimi ve temel Photoshop eğitimi aldım. Photoplay’de ise düğün fotoğrafçılığı kursuna katıldım. Eğitimleri zevkle al
Burak Haki O.

Burak Haki O.

Fotoğrafçı · Beşiktaş, İstanbul
2009 Yılından bugüne; Düğün, Nişan, Event, Etkinlik, Lansman, Toplantı, Tören, Ürün, Model, Manken Fotoğraf ve video hizmetleri vermekteyim.
Çağla .

Çağla .

Fotoğrafçı · Şişli, İstanbul
Etkinlik ,ürün,doğum günü,çocuk ve evcil hayvan fotoğraflarınızı size özel isteklerinize yönelik şekilde çekebilirim.
Tarık Ö.

Tarık Ö.

Fotoğrafçı · Şişli, İstanbul
2006 yılında serbest olarak başladığım fotoğrafçılık mesleğime 2009 yılında görev aldığım TOKİ Haber dergisinde haber üretimini de ekleyerek devam ettim. TOKİ projelerini, etkinliklerini, faaliyetlerini, programlarını fotoğrafladım, TOKİ proje ve faaliyetleriyle ilgili hem basına servis edilmek üzere hem de TOKİ’nin aylık yayını TOKİ Haber dergisinde yayınlanmak üzere haber yazdım, dosya haber hazırladım. Resmi programlardan mitinglere, defilelerden açılış kokteyllerine, konserlerden inşaat pro
İrem Ş.

İrem Ş.

Fotoğrafçı · Şişli, İstanbul
Bilgi Üniversitesi - TVRP, Universidad Europea de Madrid- Sinema eğitimlerimi alırken okuldan fotoğraf dersleri aldım. Daha sonra Kanada`da profesyonel fotografcilik egitimine yazildim. Su an Kanada`da profesyonel olarak bu işi yapiyorum. Yaz boyu Turkiye`de olacagim. Yapacagim islere photoshop fiyat dahilinde olacaktir.
Mehmet B.

Mehmet B.

Fotoğrafçı · Şişli, İstanbul
Marmara üniversitesi resim okudum, Mimar sinan fotoğraf mezunuyum. Serbest olarak farklı görsel ve yazılı basın da grafiker ve fotoğrafcı olarak çalıştım. Sanayi Mimari Moda Tekstil ve Fotoğraf ile alakalı olarak her konuda irili ufaklı Bir çok alanda iş yaparak bu günlere kadar geldim.Fotoğraf alanında Beraber çalışmaya hazırım.Hayrola iş ola.
Umut A.

Umut A.

Fotoğrafçı · Şişli, İstanbul
Uzun zamandır en yakın dostum olan fotoğraf makinenin bana açtığı bi yol sayesinde, son 3 senedir yaşam fotoğrafçılığı yapıyorum aynı zamanda Düğün, doğum & bebek ,kisisel diş çekim ,ve kişisel kimlik gibi işler yapıyorum her çekimde kişilerin kendi enerjilerini fotoğrafa yansıtmayı seviyorum buda beni mutlu ediyo haliyle karşı tarafi da daha çok şey yazmak isterim ama yaşamadan anlasilmiyo hiç birşey.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Umut
Fotoğrafçı   10/11/2018

Kesinlikle tavsiye ediyorum, son derece eğlenceli ve samimi bir çekim oldu, 10 üzerinden 10 veriyorum inanılmaz memnun kaldım.

         
Elçin Kongur
Fotoğrafçı   31/10/2018

Çok memnun kaldım. Çok tatlı birisi. Bu gibi günlerde insan, iyi bir iletişime ihtiyaç duyuyor. Bu konuda çok başarılı buldum. İşinde ayrıca başarılı. Herkese tavsiye ederim.

         
M Ersagun Şimşek
Fotoğrafçı   10/10/2018

Memnun kaldık. Sabırla kedilerimin resmini çekti. Yanında ekstra aparatlarla geldi. Profesyonelce bir çekim oldu. İşini aceleye getiren biri değil. Sabırla ve titizlikle işini yapıyor. Hemen bitirip gitme derdinde biri değil. En iyisini yapmaya çalışıyor. Ekipmanları gayet yeterli. IŞIK vs çok aparat var. Herkese tavsiye ederim.

         
Kokten Ceviker
Fotoğrafçı   08/10/2018

Gayet başarılı. İsteklerimizi gerçekleştirmek için elinden geleni yaptı. Çalışmak isteyenler hiç düşünmesin.

         
Levent Özkayalı
Fotoğrafçı   06/10/2018

Çok saygılı ve samimi. Hiçbir ricamızı kırmadı. Fotoğraflar muhteşem oldu.. tavsiye ederim tekrar teşekkürler

         
Özgül Türk
Fotoğrafçı   17/09/2018

Garo Bey kızımın 1. Yaş günü fotoğraflarını çekti. 3 saatlik organizasyon boyunca her anı ,hatta her saniyeyi değerlendirdi. Bir dakika bile oturmadı. Muhteşem kareler yakaladı . Çok ama çok memnun kaldık . İyi ki bu özel günümüzü profesyonel bir fotoğrafçıya emanet etmişiz. Teşekkür ederiz emekleriniz için .

Fotoğrafçı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz