En İyi 10 Şişli Fotoğrafçı | Armut

En İyi 10 İstanbul Şişli Fotoğrafçı

4 Fotoğrafçı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Şişli bölgesinde 204 Fotoğrafçı teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Garo Miloşyan

Garo Miloşyan

Fotoğrafçı · Şişli, İstanbul
24 yıllık tecrübemle Cosmopolitan, Şamdan, Forbes, Para, Bebeğim, Food & Travel, Mercedes Mengerler, Newsweek gibi dergilerle çalıştım. Ayrıca Koç Üniversitesi, Marriott, Ece Türkiye, Erse, Ortadoğu İnşaat, Grand Yazıcı Hotels and Resorts, Öztiryakiler gibi birçok firmayla çalıştım. Sizinle de aynı kaliteyi, özenli hizmeti, yaratıcı ve farklı bakış açısını paylaşmak istiyorum.
Bülent Ege

Bülent Ege

Fotoğrafçı · Şişli, İstanbul
İstanbul Üniversitesi Sinema mezunuyum 5 yil dizi reklam ve sinema sektorunde kurgu operatörlüğü ve kameramanlik yaptim. Suan freelance kurgu operatörlüğü kameramanlik ve fotoğrafçılık yapmaktayim. Video çekim kurgulama ya da fotoğraf çekimleri icin gerekli ekipmana sahibim. instagram EGE.BULENT
Postseyyah Reklam

Postseyyah Reklam

Fotoğrafçı · Şişli, İstanbul
Çeşitli sektörlerde ve sosyal hizmet alanlarında yer alan ulusal ve uluslararası birçok firma için reklam ve prodüksiyon hizmeti vermektedir. Markalar için ticari ve sanatsal fikirler ışığında iletişim stratejileri üretilerek bu stratejilere yaratıcı uygulamalar hazırlar. Markaların kampanya planlaması, online ve offline iletişim, sosyal medya iletişimi programlar; fotoğraf çekimi, video prodüksiyon, markalaşma, grafik tasarımı gibi ihtiyaçlara etkili ve hızlı bir şekilde çözüm ortağı 275 15 93
Taha Camcı

Taha Camcı

Fotoğrafçı · Beşiktaş, İstanbul
2012 den beri gerçekleşen 200 den fazla konser,tiyatro,dans gösterileri,kongre ve daha birçok etkinlik çekiminin içinde bulunmanın verdiği tecrübeyle fotoğraf konusundaki yükünüzü hafifletmeye,anılarınızı ölümsüzleştirmeye geliyoruz.
Raci Seymen

Raci Seymen

Fotoğrafçı · Şişli, İstanbul
2007’de fotoğraf çekmeye başladım ve 2012 yılında profesyonel fotoğrafçılığa atım attım. 2013 yılından bu yana İstanbul da reklam yazarlığı ve fotoğrafçılık yapıyorum.
Cem Gültepe

Cem Gültepe

Fotoğrafçı · Şişli, İstanbul
1981 İstanbul doğumlu. 2005 yılından beri fotoğrafçılıkla uğraşıyor ve aynı zamanda reklam ajanslarında grafik tasarımcı olarak çalışmaya devam ediyor.
Ümit Taylan

Ümit Taylan

Fotoğrafçı · Şişli, İstanbul
Profesyonel fotoğrafçı Ümit Taylan, Reklam, Moda, Yemek, Antika ve Özel Koleksiyon fotoğrafçısı olarak hizmet vermektedir.
Erdal Işıkak

Erdal Işıkak

Fotoğrafçı · Şişli, İstanbul
Son 3,5 yıldır yoğun şekilde fotoğrafçılık ile uğraşmaktayım. Her yeni gün yeni bir şeyler öğrenip tekniğimi geliştirmekteyim. İhtiyaç duyulan çekimlere uyum sağlayabilme ve yeterlilik gösterebildiğime inanıyorum.
Deniz Kaptan

Deniz Kaptan

Fotoğrafçı · Şişli, İstanbul
DENİZ KAPTAN 1979 G.Mağusa Kıbrıs doğumlu. Fotoğrafa lise yıllarında başlayan ilgisiyle eğitimini, önce İFSAK’ta ardından da Yıldız Teknik Üniversitesi ‘Sanat ve Tasarım Fakültesi Fotoğraf ve Video’ bölümünde tamamladı. Nisan 2009’da, oyuncu Orçun Kaptan’la evlenen Deniz Kaptan, yaşamını İstanbul’da sürdürüyor. Sanatçı, halen yurtiçi ve yurtdışında doğum ve düğün fotoğrafçılığı dallarında fotoğraf çekiyor. GÖKHAN SÜSLER 1978 – İstanbul doğumlu. Yıldız Teknik Üniversitesi ‘Sanat ve Tasar
Ayse Ezgi Icmeli

Ayse Ezgi Icmeli

Fotoğrafçı · Şişli, İstanbul
Her şeyden önce bir sanat olduğunu kabul ettiğim fotoğrafçılığı, bir yeniden yaratım şekli olarak görüyorum. Bunun için teknik bilgilerin yanı sıra, vizyonsal kazanımların, sanatsal bakış açısına dayalı tecrübenin farkını ve bütünsel manada iyi sonuçlar çıkarma ilkesini yaptığım işlerde ortaya koyuyorum. Dolayısı ile portfolyom bana ışık olur., en geniş portfolyom
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Kardelen Çiğ
Fotoğrafçı   19/05/2018

Mehmet hocama gerçekten çok teşekkür ederim .Çok emek verdi ve fotoğraflar gerçekten umduğumdan daha güzel oldu.Çok güvenilir 👏👏👏

         
Özlem Kaleli
Fotoğrafçı   07/05/2018

Kesinlikle öneriyorum. Kızımın 6yaş doğum günü partisi sayesinde tanıştık. Fotoğraflar çok güzel, kendisi de güler yüzlü, anlayışlı. Bundan sonra her yıl bekleriz garo bey ❤️

         
Özge Yalçınkaya
Fotoğrafçı   02/05/2018

Metin Bey bizim nişan davetimizi için birlikte çalışmaya karar verdik. müthiş derecede pozitif ve sizinde enerjinizi yukarı çekecek kadar severek yapıyor işini emek veriyor ve karşılığını fazlasıyla alıyorsunuz. Gayet Profesyonel..ayrıca yürekten samimiyeti sizi şımartıyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Mine Dedekoca
Fotoğrafçı   25/04/2018

Metin Bey ile yarım gün süren etkinliğimiz için birlikte çalıştık. Kendisi işini çok iyi ve herşeyden önemlisi de keyifle yapan bir fotoğrafçı. Dolayısıyla da yakaladığı kareler çok doğaldı. Ayrıca etkinlik akışını da çok iyi takip ettiği için hiçbir önemli detayı kaçırmadı. Kendisiyle tekrar çalışmayı kesinlikle düşünüyorum ve çok teşekkür ediyorum.

         
Hacer Ege
Fotoğrafçı   22/04/2018

Şirket etkinliğimizin fotoğraflarını çekti. Kendisinden oldukça memnun kaldık. Tekrar teşekkürler.

         
Kardelen De Jonge
Fotoğrafçı   16/03/2018

Garo Bey çok nazik ve işi çok özenli bir şekilde yaptı. Çektiği fotoğraflardan çok memnun kaldık. Onu kesinlikle tavsiye ederiz.

Fotoğrafçı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz