En İyi 10 Şişli İstanbul Fotoğrafçı

4 Fotoğrafçı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Şişli civarında 243 Fotoğrafçı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Garo  Miloşyan

Garo Miloşyan

Fotoğrafçı · Şişli, İstanbul
24 yıllık tecrübemle Cosmopolitan, Şamdan, Forbes, Para, Bebeğim, Food & Travel, Mercedes Mengerler, Newsweek gibi dergilerle çalıştım. Ayrıca Koç Üniversitesi, Marriott, Ece Türkiye, Erse, Ortadoğu İnşaat, Grand Yazıcı Hotels and Resorts, Öztiryakiler gibi birçok firmayla çalıştım. Sizinle de aynı kaliteyi, özenli hizmeti, yaratıcı ve farklı bakış açısını paylaşmak istiyorum.
Mustafa Çankaya

Mustafa Çankaya

Fotoğrafçı · Şişli, İstanbul
Mimari, portre ve sahne fotoğraf çekiminde uzmanlaşmış bir fotoğrafçıdır. Kariyerine sahne fotoğrafçısı olarak 2011 yılında Garajistanbul’da başladı ve 200'ün üzerinde sahne performansı çekti. Fotoğrafları online ve basılı dergi ve gazetelerde yer aldı. Zorlu PSM, Hillside Alarko, RedBull gibi kurumsal firmalarla çalıştı. Birçok ülke medyasında da yayınlanan 100faces100countries projesini gerçekleştirmiştir.
Göktuğ Yönet

Göktuğ Yönet

Fotoğrafçı · Şişli, İstanbul
5 yıldır profesyonel olarak fotoğraf çekimi ve düzenlemesi yapmaktayım. Ürün (takı, kırtasiye, ambalajlı ürün vb.), yeme-içme, mekan, etkinlik fotoğraflarının çekim ve edit (re-touch) 'lerini yapmaktayım. İhtiyacınıza göre çözüm odaklı çalışmalar yürütebiliriz.
Buket Celikyürek

Buket Celikyürek

Fotoğrafçı · Üsküdar, İstanbul
Merhaba, profesyonel fotoğraf makinem var bu işlerde yeni sayılırım. Çektiğim bir kaç fotoğrafi dilerseniz göndererek sizlerin yorumuna ve zevkine bırakıyorum. Umarım güzel fotoğraflarınızın mimarı olabilirim, sevgiler.
Erdem Kaşıkçı

Erdem Kaşıkçı

Fotoğrafçı · Şişli, İstanbul
Seyahat, Yaşam, Doğum günü, Kokteyl ve Açılış programları vb farklı organizasyonlar, Spor etkinliği çekimleri yapılır.
Mücahit Muğlu

Mücahit Muğlu

Fotoğrafçı · Şişli, İstanbul
Malatya düğün fotoğrafçısı olarak en önemli gününüzü en iyi şekilde, emek vererek ölümsüzleştireceğimizden emin olabilirsiniz. Bizim bilgimiz sizin güler yüzlü pozlarınızla harika işler çıkaracağımıza eminim. BİZ MALATYA’DA DÜĞÜN FOTOĞRAFI ÇEKİLEBİLECEK HEMEN HEMEN HER NOKTAYA DAHA ÖNCEDEN GİDEREK; HANGİ ZAMAN ARALIKLARINDA NE TÜR FOTOĞRAFLAR ÇEKEBİLİRİZ ARAŞTIRMASINI YAPTIK. FOTOĞRAF ÇEKİMİNİ YAPARKEN ZAMAN VEYA POZ KISITLAMASINI ÖNEMSEMİYORUZ. GEREKİRSE BİR AĞACIN TEPESİNE YA DA BİR EVİN Ç
Yiğit  Pazarcık

Yiğit Pazarcık

Fotoğrafçı · Şişli, İstanbul
Brsa çapında yaklaşık 5 yıldır yapmakta olduğum menü ve katalok çekimlerinden birkaçını sizlerle paylaştım konserden ürün çekimine tekstilden düğün çekimine kadar bir çok alanda tecrübe sahibiyim fotoğraf çekerken sınırlama koymuyorum 50 foto veya 100 foto değil o gün kaç tane çektiysem hepsini siz müşterilerime gönderiyorum aralarından kendi seçtiğim kaç ürün anlaşılmış ise o kadarına photoshop uygulayıp öyle teslim ediyorum
Tufan Çete

Tufan Çete

Fotoğrafçı · Şişli, İstanbul
Türkiye'nin lider e-ticaret sitesinde moda fotoğrafçılığı yapıyorum. Beykent Radyo Tv. ve Sinema mezunuyum. Dışarıdan birkaç şirketle free-lance olarak çalışıyorum. Moda, dış çekim, düğün, mimari, tekstil, endüstriyel, portre fotoğrafçılığı konusunda deneyimliyim.
Umut Altun

Umut Altun

Fotoğrafçı · Şişli, İstanbul
Uzun zamandır en yakın dostum olan fotoğraf makinenin bana açtığı bi yol sayesinde, son 3 senedir yaşam fotoğrafçılığı yapıyorum aynı zamanda Düğün, doğum & bebek ,kisisel diş çekim ,ve kişisel kimlik gibi işler yapıyorum her çekimde kişilerin kendi enerjilerini fotoğrafa yansıtmayı seviyorum buda beni mutlu ediyo haliyle karşı tarafi da daha çok şey yazmak isterim ama yaşamadan anlasilmiyo hiç birşey.
Ebru Özer

Ebru Özer

Fotoğrafçı · Üsküdar, İstanbul
Medya tanıtım fotoğraf kısa flm islerinizi ürün çekimleriniz profeyonel ekibimizle gerçekleştiriyoruz
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Gürhun Ç.
Fotoğrafçı   09/03/2021

Serdar bey çok profesyonel, tecrübeli, yaratıcı ve hayal gücü yüksek bir fotoğrafçı ve drone pilotu, 5 yıldız servisinden memnun kalacağınızdan eminim ve kendisini herkese tavsiye ederim

         
Zeynep K.
Fotoğrafçı   05/10/2020

konuştuğumuz sayıdan daha fazla fotoğraf hazırlayıp zamanından önce teslim etmiştir. hizmetten memnun kaldım. tekrar çalışmayı düşünürüm.

         
Behiç B.
Fotoğrafçı   08/09/2020

Mustafa Bey çok ilgilendi, kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldım teşekkür ediyorum kendisine. Herkese tavsiye ederim.

         
Osman A.
Fotoğrafçı   14/06/2020

Son derece memnun kaldım. Harika iş çıkardı. Üstelik eli çabuk. Yetenekli ve gelecek vaad eden ender insanlardan. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Volkan E.
Fotoğrafçı   27/01/2020

Berke kardeşim anlaştığımız saatten önce mekana geldi. İstediğimiz saatte kadarda kaldı sağ olsun. Gayet güler yüzlü , işini iyi yapan bir arkadaşımız. Herkese tavsiye ederim. Teşekkürler Berkecim.

         
Ibrahim A.
Fotoğrafçı   22/11/2019

Ikizlerimizin dogum gunu cekimleri icin sozlestik, istedigimiz saatten once mekanda hazir bizi bekliyordu Cekimler tam istedigimiz gibiydi, istedigimiz pozlari cektik, misafirlerimizden biri gibiydi, ayrica video icin tekrar tesekkur ederiz.

         
Burcu A.
Fotoğrafçı   01/10/2019

Çok beyefendi, güvenilir ve işini iyi yapan bir fotoğrafcı. Üst düzey katılımın olduğu toplantıda kendisinden cok memnun kaldık.

         
Mihrican C.
Fotoğrafçı   16/09/2019

çok tatlı çok neşeli ve harika iş çıkaran yağmur hanım (isim karışıklığı yaşattığımız için özür dileriz pelin,pınar,yasemin )

Fotoğrafçı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz