En İyi 10 Şişli Fotoğrafçı - Armut

En İyi 10 İstanbul Şişli Fotoğrafçı

4 Fotoğrafçı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Şişli bölgesinde 197 Fotoğrafçı teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Garo Miloşyan

Garo Miloşyan

Fotoğrafçı · Şişli, İstanbul
24 yıllık tecrübemle Cosmopolitan, Şamdan, Forbes, Para, Bebeğim, Food & Travel, Mercedes Mengerler, Newsweek gibi dergilerle çalıştım. Ayrıca Koç Üniversitesi, Marriott, Ece Türkiye, Erse, Ortadoğu İnşaat, Grand Yazıcı Hotels and Resorts, Öztiryakiler gibi birçok firmayla çalıştım. Sizinle de aynı kaliteyi, özenli hizmeti, yaratıcı ve farklı bakış açısını paylaşmak istiyorum.
Hamiyet Shelfy

Hamiyet Shelfy

Fotoğrafçı · Şişli, İstanbul
2003 yılında kimya mühendisi olarak mezun olduktan sonra ağırlıklı olarak ilaç olmak üzere, bir çok sektörde çalıştım.Üniversiteyi bitirdikten sonra amatör olarak 13 yıl boyunca ilgilendiğim fotoğrafçılık dünyasına 2017 yılında bir stüdyonun yönlendirdiği organizasyonlarda çekimlere katılarak profesyonel olarak adım attım. Deklanşöre basmanın keyfini çıkardıkça bireysel işimi kurmaya karar verip bağlı bulunduğum stüdyodan ayrılıp 2017 Ekim ayında SHELFY Photography yi kurdum. Anadolu ve Avrupa
Bülent Ege

Bülent Ege

Fotoğrafçı · Şişli, İstanbul
İstanbul Üniversitesi Sinema mezunuyum 5 yil dizi reklam ve sinema sektorunde kurgu operatörlüğü ve kameramanlik yaptim. Suan freelance kurgu operatörlüğü kameramanlik ve fotoğrafçılık yapmaktayim. Video çekim kurgulama ya da fotoğraf çekimleri icin gerekli ekipmana sahibim. instagram EGE.BULENT
Cihan Çelebi

Cihan Çelebi

Fotoğrafçı · Şişli, İstanbul
Gazetecilik mezunuyum fotoğraf çekmeyi severek ve bilinçli yapiyorum bilgi almak için dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Çekimlerde canon 5D mark 3 kullaniyorum
Zorlu Photo Agency

Zorlu Photo Agency

Fotoğrafçı · Beyoğlu, İstanbul
2010 yılından bu güne hizmet veren ajansımız, görsel kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Profesyonel ve deneyimli kadrosu ile ihtiyaçlarınız doğrultusunda kusursuz hizmet vermeyi amaçlamaktadır.
Sedat D

Sedat D

Fotoğrafçı · Beşiktaş, İstanbul
Müşteri memnuniyeti benim için önemlidir. Hizmetlerim ; gün boyu fuar ve etkinlik fotoğraflama, kurumsal kimlik çalışması, kişisel ve kurumsal model fotoğrafı. Ticari ürün fotoğrafı. Nişan, kına etkinliğinde hikayevi ve özel fotoğraflama.
Fatih Şentürk Photography & Visual Arts

Fatih Şentürk Photography & Visual Arts

Fotoğrafçı · Fatih, İstanbul
İlk öpücük ile başlayan yolculuğunuz, Ömür boyu sürecek bir maceraya dönüşüyor.Heyecan dolu anlarınızı ölümsüzleştirmek icin sizlerleyiz.
Liva Fotoğraf

Liva Fotoğraf

Fotoğrafçı · Şişli, İstanbul
Liva Fotoğraf; düğün, nişan gibi etkinliklerde dış mekan fotoğrafçılığı hizmeti vermenin yanında prodüksiyonel fotoğrafçılık alanında da çalışmalar yapan kurumdur.
İz Fotoğraf

İz Fotoğraf

Fotoğrafçı · Beyoğlu, İstanbul
İz Fotoğraf olarak; Fotoğraf ve organizasyon başlıklarının altını doldurmak için yola çıktık. Hedefimiz, bireylere ve firmalara özel hizmetler sunmaktır. Peki neden? Çünkü, yıllardır bir çok organizasyonda görev alan bizler, birbirini taklit eden, hiçbir hayal gücü olmayan çalışmaların içinde olmak zorunda kaldık. Netice hep aynıydı; Keşke şu da olsaydı… O yüzden sizleri dinleyerek, anlayarak ve hatta çözümleyerek, yola beraber koyuluyoruz. Yaptığımız ve yapacağımız çalışmaların her
Raci Seymen

Raci Seymen

Fotoğrafçı · Şişli, İstanbul
2007’de fotoğraf çekmeye başladım ve 2012 yılında profesyonel fotoğrafçılığa atım attım. 2013 yılından bu yana İstanbul da reklam yazarlığı ve fotoğrafçılık yapıyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Alev Yılanlıoğlu
Fotoğrafçı   27/11/2017

Bartu Bey ile armut.com a verdiğim ilana cevap vermesi üzerine iletişime geçmiştim. Tereddütlerim yok değildi, çünkü ilk defa internetten bir fotoğrafçı bulmuştum. Oğlumun 6. doğumgünü partisini Gymboree Ulus ta kutlayacaktık ve fotoğraf konusunda bir aksilik olsun istemiyordum. Bartu Bey ve ekibi tüm tereddütlerimi boşa çıkararak bize öyle harika hizmet verip o kadar profesyonel çalıştılar ki anlatamam. Herkese gözüm kapalı tavsiye ediyorum ve kendilerine çok teşekkür ediyorum.

         
Fotoğrafçı   08/11/2017

Gerçekten çok eğlenceli çok samimi bir çekimdi.Fotolar elimize kısa sürede ulaştı ve çok beğendik.Çok teşekkür ederiz.

         
Özlem Keleş
Fotoğrafçı   16/10/2017

Herşey için çok teşekkür ederim zamanında geldiniz tüm gün çekim yaptınız tekrar çalışmak dileğiyle

         
Asena Baksi
Fotoğrafçı   15/10/2017

Emre Bey işini çok iyi yapıyor. Çok memnun kaldım. İlerleyen tarihlerde tekrardan birlikte çalışıcaz.

         
Asena Baksi
Fotoğrafçı   04/10/2017

Emre Bey in ilgisi ve işi için teşekkür ederim. İlerleyen zamanlarda inşallah tekrar görüşmek isterim

Benzer Meslekler
Fotoğrafçı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz