En İyi 10 Şişli Fotoğrafçı | Armut

En İyi 10 İstanbul Şişli Fotoğrafçı

4 Fotoğrafçı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Şişli bölgesinde 192 Fotoğrafçı teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Garo Miloşyan

Garo Miloşyan

Fotoğrafçı · Şişli, İstanbul
24 yıllık tecrübemle Cosmopolitan, Şamdan, Forbes, Para, Bebeğim, Food & Travel, Mercedes Mengerler, Newsweek gibi dergilerle çalıştım. Ayrıca Koç Üniversitesi, Marriott, Ece Türkiye, Erse, Ortadoğu İnşaat, Grand Yazıcı Hotels and Resorts, Öztiryakiler gibi birçok firmayla çalıştım. Sizinle de aynı kaliteyi, özenli hizmeti, yaratıcı ve farklı bakış açısını paylaşmak istiyorum.
Bülent Ege

Bülent Ege

Fotoğrafçı · Şişli, İstanbul
İstanbul Üniversitesi Sinema mezunuyum 5 yil dizi reklam ve sinema sektorunde kurgu operatörlüğü ve kameramanlik yaptim. Suan freelance kurgu operatörlüğü kameramanlik ve fotoğrafçılık yapmaktayim. Video çekim kurgulama ya da fotoğraf çekimleri icin gerekli ekipmana sahibim. instagram EGE.BULENT
Taha Camcı

Taha Camcı

Fotoğrafçı · Beşiktaş, İstanbul
2012 den beri gerçekleşen 200 den fazla konser,tiyatro,dans gösterileri,kongre ve daha birçok etkinlik çekiminin içinde bulunmanın verdiği tecrübeyle fotoğraf konusundaki yükünüzü hafifletmeye,anılarınızı ölümsüzleştirmeye geliyoruz.
Hamiyet Shelfy

Hamiyet Shelfy

Fotoğrafçı · Şişli, İstanbul
2003 yılında kimya mühendisi olarak mezun olduktan sonra ağırlıklı olarak ilaç olmak üzere, bir çok sektörde çalıştım.Üniversiteyi bitirdikten sonra amatör olarak 13 yıl boyunca ilgilendiğim fotoğrafçılık dünyasına 2017 yılında bir stüdyonun yönlendirdiği organizasyonlarda çekimlere katılarak profesyonel olarak adım attım. Deklanşöre basmanın keyfini çıkardıkça bireysel işimi kurmaya karar verip bağlı bulunduğum stüdyodan ayrılıp 2017 Ekim ayında SHELFY Photography yi kurdum. Anadolu ve Avrupa
Rabia Demir

Rabia Demir

Fotoğrafçı · Şişli, İstanbul
Kendi makinamla bireysel çekimler yapıyorum. Her alanda cekimler yapıyorum uzmanlık alanım düğün fotoğrafçılığı ve düğün anı çekimleri. O heyecanla gözünüzden kaçan herşey parmağımın ucunda:)
Göksel Bereket

Göksel Bereket

Fotoğrafçı · Şişli, İstanbul
Ege Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema mezunuyum. 4 yıl yaratıcı drama eğitmenliği ve organizasyon fotoğrafçılığı 2 yıl medya sektöründe kamera ve kurgu departmanlarında çalıştım. Otel fotoğrafçılığı ve düğün eğlence işlerinde hem fotoğraf hem video kamera üzerine tecrübelerim oldu. Halen İstanbul da freelance reklam reji asistanlığı yapıyorum.
Neslihan Güçlü

Neslihan Güçlü

Fotoğrafçı · Üsküdar, İstanbul
Ürün, doğum, nişan, düğün, yaşgünü, kişisel dış çekimleriniz için buradayım. İFSAK’tan fotoğrafçı sertifikam, Marmara Üniversitesi RTS’dan yüksek lisansım mevcut. 10 yılı aşkın fotoğrafçılıkla ilgileniyorum.
Mov. Film Prodüksiyon

Mov. Film Prodüksiyon

Fotoğrafçı · Şişli, İstanbul
Konsept fotoğraf çekimleri ve tüketime yönelik fotoğraf hizmetleri alanlarında uzman fotoğrafçılarımızın tecrübeleriyle sizlere sunulmaktadır.
Dogus Subasilar

Dogus Subasilar

Fotoğrafçı · Şişli, İstanbul
Lifestyle fotoğrafçılık, mekan fotoğrafçılığı, konser fotoğrafçılığı yaptım ve yapmaya devam etmekteyim. Retouch biliyorum. Behance adresimi inceleyebilirsiniz. https: www.behance.net dogussubas36d0
Zorlu Photo Agency

Zorlu Photo Agency

Fotoğrafçı · Beyoğlu, İstanbul
2010 yılından bu güne hizmet veren ajansımız, görsel kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Profesyonel ve deneyimli kadrosu ile ihtiyaçlarınız doğrultusunda kusursuz hizmet vermeyi amaçlamaktadır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Elçin Şahin
Fotoğrafçı   18/02/2018

Tüm fotoğrafları çok beğendik. Küçük organizasyonumuzda tam istediğimiz gibi bol bol fotoğraflarımız oldu. Çok teşekkürler.

         
Kamil Abitoğlu
Fotoğrafçı   10/02/2018

Beklediğimizden daha rahat ettik. Üzerimizde olan stresi atmamıza o kadar yardımcı oldu ve bizi rahat hissettirdi ki; kendimizi ifade etmekte hiç zorlanmadık. aklımıza gelen ve düşündüğümüz pozları yakalamak konusunda hiç sorun yaşamadık, ayrıca o gördüğümüz sıradan ve gelin ve damadı pek rahat ettirmeyen klişe pozlardan uzak kendimiz gibi olduk. Nazik, işi hususunda oldukça deneyimli ve bunu bizlere hissettirdi. Fotoğraflarımız umduğumuzdan daha güzel diyebilirim. teşekkür ederiz.

         
Nilay Ekelik
Fotoğrafçı   28/01/2018

İşini severek yapan, ben söylemeden, ne yapacağını bilen insana profesyonel derim, Ferhat Bey ile çalışmak, tam da böyleydi. Çok teşekkür ederim. Bir daha fotoğraf ihtiyacım olduğunda onu arayacağım.

         
Fotoğrafçı   12/01/2018

Herkese selam, Öncelikle Nihat Beye göstermiş olduğu ilgi ve alakadan ötürü teşekkür ediyorum. Pazar günü fotoğraf çekimimizi yaptık pazartesi akşam üstü fotoğraflarıma efekt yapılmış bir şekilde aldım. Muhabbeti işine bağlılığı ve özverisini gördükten sonra doğru kişiyle doğru bir iş yaptığımın bilincinde oldum. Kendisine tekrar teşekkür eder, başarılar dilerim..

         
Başar Dilek Asmaz
Fotoğrafçı   11/12/2017

Gerçekten damla hanımın yaptığı işten eşim ve ben çok memnun kaldık hatta başka bir özel günümüzde de Oglumuzun 1.yaş günü partisinde de fotoğraflarımızı çekti teşekkür ediyoruz arkadaşlarımıza tavsiye ettik emeginize saglık damla hanım

Fotoğrafçı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz