En İyi 10 Şişli Fotoğrafçı | Armut

En İyi 10 Şişli İstanbul Fotoğrafçı

4 Fotoğrafçı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Şişli bölgesinde 204 Fotoğrafçı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Garo  M.

Garo M.

Fotoğrafçı · Şişli, İstanbul
24 yıllık tecrübemle Cosmopolitan, Şamdan, Forbes, Para, Bebeğim, Food & Travel, Mercedes Mengerler, Newsweek gibi dergilerle çalıştım. Ayrıca Koç Üniversitesi, Marriott, Ece Türkiye, Erse, Ortadoğu İnşaat, Grand Yazıcı Hotels and Resorts, Öztiryakiler gibi birçok firmayla çalıştım. Sizinle de aynı kaliteyi, özenli hizmeti, yaratıcı ve farklı bakış açısını paylaşmak istiyorum.
Hamiyet S.

Hamiyet S.

Fotoğrafçı · Şişli, İstanbul
2003 yılında kimya mühendisi olarak mezun olduktan sonra ağırlıklı olarak ilaç olmak üzere, bir çok sektörde çalıştım.Üniversiteyi bitirdikten sonra amatör olarak 13 yıl boyunca ilgilendiğim fotoğrafçılık dünyasına 2017 yılında bir stüdyonun yönlendirdiği organizasyonlarda çekimlere katılarak profesyonel olarak adım attım. Deklanşöre basmanın keyfini çıkardıkça bireysel işimi kurmaya karar verip bağlı bulunduğum stüdyodan ayrılıp 2017 Ekim ayında SHELFY Photography yi kurdum. Anadolu ve Avrupa
Zeynep S.

Zeynep S.

Fotoğrafçı · Bayrampaşa, İstanbul
Fotoğraf ve Video alanında Ön Lisans, eğitimi aldım. Radyo, Sinema Televizyon lisans eğitimim var. İstanbul da uzun yıllar fotoğrafçılık mesleğimi icra ettim. Bir çok kurumsal şirketler ve şahıslar ile çalışmalarım oldu. Kendime, sanatıma ve ekipmanıma güveniyorum. Şu anda Çanakkale de ikamet ediyorum. İstanbul a sık sık gelip gidiyorum. Çanakkale, İstanbul yurt içi veya yurt dışında kurum, kuruluş ve şahıslara hizmet vermeye hazırım.
Ratio Frame Studio

Ratio Frame Studio

Fotoğrafçı · Kağıthane, İstanbul
Ratio Frame studio ekibi olarak 25 yıllık tecrübemizi sizlerle paylaşmak için buradayız.Kreatif, uygun bütçeli hızlı çözümler sunuyoruz. Görüşmek Üzere.
Dogus S.

Dogus S.

Fotoğrafçı · Şişli, İstanbul
Lifestyle fotoğrafçılık, mekan fotoğrafçılığı, konser fotoğrafçılığı yaptım ve yapmaya devam etmekteyim. Retouch biliyorum. Behance adresimi inceleyebilirsiniz. https: www.behance.net dogussubas36d0
Deniz  Ç.

Deniz Ç.

Fotoğrafçı · Şişli, İstanbul
Öğrenciyim, 4 yıldır aktif olarak fotoğraf çekiyorum. Birçok alanda küçük tecrübelerim oldu. Konser Bebek Doğumgünü Çocuk vs. instagram Flicker : DenizCanCglr
Bülent K.

Bülent K.

Fotoğrafçı · Şişli, İstanbul
İstanbul Üniversitesi Sinema mezunuyum 5 yil dizi reklam ve sinema sektorunde kurgu operatörlüğü ve kameramanlik yaptim. Suan freelance kurgu operatörlüğü kameramanlik ve fotoğrafçılık yapmaktayim. Video çekim kurgulama ya da fotoğraf çekimleri icin gerekli ekipmana sahibim. instagram EGE.BULENT
Nihat Ç.

Nihat Ç.

Fotoğrafçı · Şişli, İstanbul
E ve Ben fotoğrafçılık olarak. En özel gününüzde yanınızda olacağız. Hem uygun hemde ekonomik seçeneklerle sizi yormadan ve tasarımdan ödün vermeden en iyi fotoğraflara bizimle ulaşacaksınız.
Akarefilm

Akarefilm

Fotoğrafçı · Şişli, İstanbul
Dijital content ve fotoğraf üzerine hizmet veriyorum. Daha önce dijital ajanslarda ve kurumsal firmalarda dijital content ve e-ticaret alanlarında çalıştım. Dolayısıyla sadece bir fotoğrafçı gözüyle değil, aynı zamanda müşteri tarafını iyi bilen-onun gözüyle bakabilen bir tecrübe edinmiş oldum. Dijital kökenli olduğum için sadece fotoğraf değil, gif, cinemagraph, stop motion gibi trendlere uygun birçok görsel içerik üretiyorum.
Arzu A.

Arzu A.

Fotoğrafçı · Şişli, İstanbul
Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fotoğraf Bölümü nde yüksek lisans öğrencisiyim. Galata Fotoğrafhanesi nin Belgesel Akademisi nden, 2 yıllık Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Bölümü nden, hepsinden önce de İTÜ Mimarlık tan mezun oldum. Profesyonel indoor ve outdoor, kurumsal ve bireysel çekimler yapıyorum. Belgesel ve fotojurnalizm işlerinde görev alıyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ebru Kayahan
Fotoğrafçı   03/07/2018

Metin bey mezuniyet alanına tam kararlaştırdığımız saatte gelmişti. Pozitif enerjisi ve neşeli kişiliğiyle heyecanımı bastırmak için elinden gelen her şeyi yaptı. Çekim haricinde de her türlü ihtiyacımla bizzat ilgilendi kendisi. Fotoğraf çekimlerinde hiçbir şeyin içimde kalmaması ve en güzel pozun yakalanması için yoğun bir çaba sarfetti. Tören alanında benimle olduğu kadar aile fertlerimle de ilgilenip bizleri kendisinden çok memnun bir şekilde uğurladı.

         
Nuri Sayraç
Fotoğrafçı   03/07/2018

Çok nazik bir beyefendi, fotoğraf çekiminde de oldukça başarılı. Her konuda elinden geldiğince yardımcı oluyor, teknik olarak doğru yönlendirmelerde bulunuyor. Kesinlikle tavsiye ederim

         
Yücel Arabacıoğlu
Fotoğrafçı   19/06/2018

MÜKEMMEL!!! Yaptığı işin kalitesi, titizliği ve beyefendiliğiyle çok iyi bir fotoğrafçı. Randevu saatinden önce erkenden gelmesiyle de artı puan aldı. Böyle düzgün iş yapan gözü tok ve gönlü zengin insanlar lazım bize. Kendisini tebrik ediyorum.

         
Duygu Nalbantlar
Fotoğrafçı   09/06/2018

Kendisi çok ilgili ve başarılı bir kişi. Eksta isteklerime de cevap verdi. 200 ün üzerinde fotoğrafı ve yanında videoları benim için uygun hale ve formata getirdi. Çok çok çok teşekkür ederim.

         
Bilgen Özdemir
Fotoğrafçı   30/05/2018

1 yaş Bebek fotoğrafı çekmek bana göre yapılabilecek en zor çekim... Ne söylediklerinizi tam olarak anlar ne de duru vardır minik yaramazların. Fakat Zeynep hanım işini öyle severek ve sabırla yapıyor ki , günün sonunda yüzlerce güzel poz bunun en güzel ispatı. Biricik kızımın en özel günlerinden birini ölümsüzleştirme de ki katkısı ve emeği için kendisine çok teşekkür ediyorum.

         
Kardelen Çiğ
Fotoğrafçı   19/05/2018

Mehmet hocama gerçekten çok teşekkür ederim .Çok emek verdi ve fotoğraflar gerçekten umduğumdan daha güzel oldu.Çok güvenilir 👏👏👏

Fotoğrafçı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz