En İyi 10 Şişli İstanbul Freelance Yazılımcı

3 Freelance Yazılımcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Şişli civarında 109 Freelance Yazılımcı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Sercan Doyuranlı

Sercan Doyuranlı

Freelance Yazılımcı · Şişli, İstanbul
C# dili veya Vb.net ile desktop yada Web Tabanlı küçük, büyük sistemler oluşturabilirim. Yaptığım masaüstü uygulamalar ve bazı ufak web işlerimi doyuranli.com üzerinden inceleyebilirsiniz
Şenol Akkaş

Şenol Akkaş

Freelance Yazılımcı · Şişli, İstanbul
Şuanda Türkiye nin en büyük şirketlerinin birisinde yazılım mühendisi olarak çalışıyorum. tam olarak istediğiniz yazılımı en kısa sürede hayata geçirmek için buradayım.
İlya Mustafa Nuhi

İlya Mustafa Nuhi

Freelance Yazılımcı · Şişli, İstanbul
İTÜ bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim.Henüz C programlama diline hakimim ayrıca C1 düzeyinde ingilizcem var. Kendimi yazılımda geliştirmeye devam ediyorum.
Akıl Sanatları

Akıl Sanatları

Freelance Yazılımcı · Kağıthane, İstanbul
Ekip olarak 10 yıla yakın bir tecrübeye sahibiz. Ağırlıklı olarak .NET üzerine projeler geliştirme yapmaktayız. İlgili Microsoft sertifikalarına sahip bir ekibimiz mevcut. Sizler için .NET ortamı üzerindeki bütün backend geliştirmelerini yapabiliriz. Sertifikalarım : Microsoft Technology Associate, MCP - Microsoft Certified Proffessional Kullandığımız Teknolojiler: C#.NET, ASP.NET MVC, ASP.NET Web Form, Python, jQuery, AngularJS, MsSQL, MySQL, Oracle, MongoDB, Elastic Search, Redis Cac
Salih Özdemir

Salih Özdemir

Freelance Yazılımcı · Şişli, İstanbul
Php ile ihtiyacınıza uygun uygulamalar, scriptler geliştirebilir, wordpress sitenizle ilgili düzenlemeler yapabilirim
Ataberk İncekara

Ataberk İncekara

Freelance Yazılımcı · Şişli, İstanbul
İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 4. sınıf öğrencisiyim. C, C++, jSon, HTML, CSS işleri yapabilirim.
Ercan Tomaç

Ercan Tomaç

Freelance Yazılımcı · Şişli, İstanbul
21 yaşındayım, İtalya da Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. İyi seviyede C++ ve QT bilgim var. Az miktarda JavaScript bilgim var. Yazılım geliştirme ve uygulama programlama konusunda genel olarak deneyimliyim. Çok büyük çaplı proje deneyimim yok, fakat küçük-orta çaplı projelerde deneyimim var. Gelir beklentim çok yüksek değil, ek gelir sağlamak amaçlı çalışıyorum. Kapasitem dahilinde ihtiyaçlarınıza ve projelerinize yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.
Ümit Özdemir

Ümit Özdemir

Freelance Yazılımcı · Şişli, İstanbul
4 yıldır aktif olarak bu sektördeyim. Her türlü kurumsal çözümleriniz için takımlar oluşturabilirim. Küçük ve orta ölçekli şirketleriniz için çözümler sağlayabilirim. Herhangi bir konuda takıldıysanız ve sorunu aşamıyorsanız saatlik destek verebilirim.
EMRE CAN VURAL

EMRE CAN VURAL

Freelance Yazılımcı · Şişli, İstanbul
Merhaba ben emre can vural 2 senedir sektörün içerisindeyim. Maltepe Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunuyum işimi severek yapıyorum.
Cem Kılıç

Cem Kılıç

Freelance Yazılımcı · Şişli, İstanbul
C, C++, C#, HTML/CSS/PHP, ASP.Net ile Web, Python, MSsql, Mysql gibi dil ve ortamlardaki projelerinizi/ödevlerinizi hayata geçirecek birini arıyorsanız memnuniyetle yardımcı olacağım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
İpek A.
Freelance Yazılımcı   12/04/2021

Kısa sürede yardımcı oldu ve probleme çözüm getirdi. Kesinlikle beraber çalışılması gereken biri Anıl Bey

         
Ali V.
Freelance Yazılımcı   17/01/2021

gerçekten memnun kaldım kendisinden. istediğim işi söz verdiği günde teslim etti. Her soruma çok açıklayıcı cevaplar verdi. tavsiye ederim. sözünün eri bi arkadaş

         
Ömer Ç.
Freelance Yazılımcı   11/01/2021

Güvenilir insanlarla temiz iş oldu elinize sağlık. Nasıl bir şey istediğimi dinleyip fikir alışverişinde bulunup sonuca gittik teşekkür ederim her şey için :)

         
Birçe Ö.
Freelance Yazılımcı   26/12/2020

Mert Bey'in iletişimi kuvvetli ve çok yardımsever birisi. İşini çok iyi yapıyor, çok memnun kaldım. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

         
Eyüp A.
Freelance Yazılımcı   20/12/2020

Çok iyi bir çalışma oldu. Kısa sürede gerçekleştirmek istediğimiz projeyi kurguladırlar. İletişim harika, rahatlıkla birlikte çalışabilir diyalog oluşturabilirsiniz. Herkese tavsiye ederim..

         
Zülküf P.
Freelance Yazılımcı   20/12/2020

Çok hızlı yapılması gereken bir projemiz vardı, Ömer Bey istediğimiz sürede tamamladı. Teşekkür ederiz

         
Kayra O.
Freelance Yazılımcı   01/12/2020

Batuhan Bey, isteğim üzerine hemen geri dönüş yaptı. Projeyi yapmaya aynı gün içinde başladı. İki gün içerisinde titizlikle yaptığı kodu teslim etti. İlgisinden ve hizmetinden çok memnun kaldım.

         
Furkan G.
Freelance Yazılımcı   30/10/2020

İşinde çok başarılı birisi verdiğimiz işi çok hızlı ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirip teslim etti. Aldığım hizmetten son derece memnun kaldım.

Freelance Yazılımcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz