En İyi 10 Şişli Grafik Tasarım | Armut

En İyi 10 Şişli İstanbul Grafik Tasarım

4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Şişli bölgesinde 331 Grafik Tasarımcı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Yasemin K.

Yasemin K.

Grafik Tasarım · Şişli, İstanbul
Yaklaşık 7 senedir çeşitli firmalarda ve freelance olarak tasarım yapmaktayım. Okan Üniversitesinden mezunum. Gerekli durumda portfolyo paylaşabilirim.
Ali Can G.

Ali Can G.

Grafik Tasarım · Şişli, İstanbul
Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım bölümü mezunuyum profesyonel olarak en iyi şekilde hizmet vere bilirim. Yapmış olduğum çalışmalarda sistemde mevcuttur. lütfen yapmış olduğumuz işe saygı gösteriniz. Basitmiş gibi algılanmasın emeğimizin. Hayel gücümüzün, aldığımız eğitimin, edindiğimiz tecrübeleein yansımalarını sizlere sunuyorum. Kaliteli iş yaptığım kadar kaliteli müşterilere hizmet vermekten mutluluk duyarım.
Emine D.

Emine D.

Grafik Tasarım · Şişli, İstanbul
Açık hava reklamcılığından,ofset baskiya , flexo ambalaj etiket,rota gravür (tifduruk) baski tekniklerine kadar. her turlu tasarimalariniz baski tekniğine uygun ve modern tasarim anlayisyla hizmet vermekteyim
Hikmet B.

Hikmet B.

Grafik Tasarım · Şişli, İstanbul
*Logo katalog *Kurumsal kimlik *Kart vizit işlemleri *3d max tasarımlar *WEB sayfalarının PS template tasarımları yapılır. Yapım esnasında; *PS, AI ve InD programları etkin kullanılır.
Raar Art / G.

Raar Art / G.

Grafik Tasarım · Şişli, İstanbul
Raar | Grafik Tasarım departmanı bir süreliğine Artmut.com’da hizmet verecektir. Raar Sanat Departmanı; sergiler, etkinlikler, eğitici aktiviteler, yeni eserler ve mekana özgü yerleştirmeler gibi çeşitli programlara yer verir. Raar, sizi işletmenizin içinde benzersiz bir ortam yaratarak yeni bir model oluşturmaktadır.Insanları birlikte yaratmaya, üretmeye çağıran kültürel ve çok çeşitli sanat kurumudur.
Büşra B.

Büşra B.

Grafik Tasarım · Şişli, İstanbul
Sosyal medya hesaplarınız, broşür-tanıtım formu promosyon ürün gibi temel baskı işleriniz, mobil uygulamanız ve web siteniz için görseller tasarlayabilirim. Sizin için standard şablonlar oluşturarak bu şablonları sürekli kullanılabilir hale getirebilirim. Parkkolay mobil uygulamasının mobil uygulama ekran sayfaları, sosyal medya hesap görselleri ve web sitesi tarafımdan tasarlanmıştır, referans olarak inceleyebilirsiniz.
Bade Gaye  T.

Bade Gaye T.

Grafik Tasarım · Şişli, İstanbul
Logo, kartvizit, broşür, dergi, kitap kapağı, kurumsal kimlik çalışmalarınızı hızlı ve yaratıcı bir şekilde hazırlayabilirim.
Hande  A.

Hande A.

Grafik Tasarım · Beşiktaş, İstanbul
Marmara GSF grafik mezunuyum. 15 senedir reklam ajanslarında (grafik tasarım) sanat yönetmenliği yapıyorum. Logo, marka yaratımı, kurum kimliği, ilan ve ambalaj tasarımı gibi alanlarda çalışıyorum.
Emis T.

Emis T.

Grafik Tasarım · Şişli, İstanbul
Lise 4. sınıf öğrencisiyim photoshop ve adobe illustratör programlarını ileri derecede , indesign programını orta derecece biliyorum , görellikte yetenekli olduğumu düşünüyorum :)
Çağla K.

Çağla K.

Grafik Tasarım · Şişli, İstanbul
-EĞİTİM- İstanbul Aydın Üniversitesi - Reklamcılık ve Halkla İlişkiler Beyoğlu Refia Övüç Kız Teknik Öğretim Olgunlaşma Enstitüsü - Grafik Tasarım ve Fotoğraf TEKSİAD İş Adamları Derneği - Sosyal Medya Uzmanlığı -İÇERİK- Freehand, Photoshop, İllustrator, Social Media Marketing, Google Adwords, Google Analytics, SEO
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Nilgun Yildiz
Grafik Tasarım   28/12/2018

Grafik tasarım konusunda uzman, yaratici ve oldukça pratik birisi. Verdiğim işleri kisa zamanda sonuçlandırdı. Hızlı dönüş ve yapilan isin neticesi konusunda tatmin edici bir netice aldim. Kendisine işinizi tereddut etmeden teslim edebilirsiniz. Tekrardan eline saglik.

         
Efekan i Ağar
Grafik Tasarım   03/12/2018

Teklifi kabul ettikten sonra daha 24 saat geçmeden istediğim tasarımlar elimdeydi. İstediğim tüm düzeltmeleri ve tasarımları yapmaya çalışıp yardımcı oldu. İleride mutlaka bir kez daha çalışmak isterim.

         
ALİ BEKTAİ
Grafik Tasarım   29/09/2018

Enes bey ile armut. Com üzerinden iletişimmkurduk ve kendisi Çok başarılı azimli bir tasarımcı arkadaşımız aldığım hizmet ve kaliteden çok memnunum

         
Nilhan Gür
Grafik Tasarım   04/09/2018

Hem hızlı çalışma hem de sonuçta çıkan iş ile ilgili son derece memnun kaldık. Ali bey en baştan itibaren tüm taleplere çok hızlı geri dönüş yaparak tam istediğimiz gibi, hatta normalde planlamadığımız halde baskıyı da tamamlayarak işi teslim etti. Bundan sonraki tüm tasarım işlerimizde kendisinden yardım isteyeceğiz. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

         
Celalettin Oruç
Grafik Tasarım   13/06/2018

Elif Ekin hanıma işi yaptırdık fevkalade memnun kaldık çok hızlı ve çok kaliteli iş yaptı memnuniyetimizi ve teşekkürlerimizi bu vesile ile Armuta da iletiyoruz. Saygılarımla

         
Çağhan Güneylioğlu
Grafik Tasarım   22/04/2018

Kendisiyle çalışmaya başladık. Güzel işler çıkartmış, başlangıçta da beni gayet memnun etti. İyi bir tasarımcı.

         
Kerem Küçük
Grafik Tasarım   11/04/2018

Çok başarılı işini hakkıyla yapan bir arkadaşımız , çok detaylı bi iş gerçekleştirdik ve hiç zorlanmadı sabırlı ve işinin peşinde eline koluna sağlık

         
Grafik Tasarım   02/03/2018

Çok bilgili Çok başarılı bir dizayn İngilizce bilgisi de mükemmel Çok hızlı bitirdi Daha nice isler yapmak dileklerimle

Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz