En İyi 10 Şişli Grafik Tasarım | Armut

En İyi 10 Şişli İstanbul Grafik Tasarım

4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Şişli bölgesinde 293 Grafik Tasarımcı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Raar Art / G.

Raar Art / G.

Grafik Tasarım · Şişli, İstanbul
Raar | Grafik Tasarım departmanı bir süreliğine Artmut.com’da hizmet verecektir. Raar Sanat Departmanı; sergiler, etkinlikler, eğitici aktiviteler, yeni eserler ve mekana özgü yerleştirmeler gibi çeşitli programlara yer verir. Raar, sizi işletmenizin içinde benzersiz bir ortam yaratarak yeni bir model oluşturmaktadır.Insanları birlikte yaratmaya, üretmeye çağıran kültürel ve çok çeşitli sanat kurumudur.
Sezgin E.

Sezgin E.

Grafik Tasarım · Beşiktaş, İstanbul
Merhabalar Uzun süredir sektörün içindeyim. İşlerinize, kreatif çözümler sunmaktan mutluluk duyarım. Saygılar, Sezgin Ergün.
Oğulcan  Y.

Oğulcan Y.

Grafik Tasarım · Beşiktaş, İstanbul
4 yıllık ajans deneyimim içinde 2,5 yıl Art Director, 1 yıl da Ajans Koordinatörlüğü deneyimim bulunmaktadır. Yapabildiğim işler; - Logo Tasarım - Kurumsal Kimlik Tasarımı - Etkinlik Afiş/Poster tasarımları - Sosyal Meyda Post/Story tasarımları
Büşra B.

Büşra B.

Grafik Tasarım · Şişli, İstanbul
Sosyal medya hesaplarınız, broşür-tanıtım formu promosyon ürün gibi temel baskı işleriniz, mobil uygulamanız ve web siteniz için görseller tasarlayabilirim. Sizin için standard şablonlar oluşturarak bu şablonları sürekli kullanılabilir hale getirebilirim. Parkkolay mobil uygulamasının mobil uygulama ekran sayfaları, sosyal medya hesap görselleri ve web sitesi tarafımdan tasarlanmıştır, referans olarak inceleyebilirsiniz.
Ulb D.

Ulb D.

Grafik Tasarım · Şişli, İstanbul
Projelerinizde Gelişmiş sanal tur ile hem bilgisayar hem site hemde VR gözlükleriyle müşterilerinize Gerçek bir deneyim yaşatarak farkınızı ortaya koymak için iletişime geçmeniz yeterlidir. İletişim:
Kaan Ü.

Kaan Ü.

Grafik Tasarım · Beşiktaş, İstanbul
Merhaba. Ben Kaan Ünlü, Boğaziçi Üniversitesinde Yönetim Bilişim Sistemleri okuyorum. Henüz İngilizce hazırlık sınıfındayım. Yabancı bir internet sitesinde tişört tasarımı yapıyorum, site üzerinde online olarak 300 den fazla ürünüm satıldı. Ayrıca Boğaziçi Bilişim Kulübü Compec te yarım dönem Tasarım Ekibi lideri, sonrasında 1 sene PR direktörü olarak görev aldım. Afiş, broşür, tişört, sosyal medya görselleri, logo gibi tasarım fikirlerinizi ve projelerinizi makul fiyata ve aktif bir iletişiml
Saadet K.

Saadet K.

Grafik Tasarım · Beşiktaş, İstanbul
Modern, Profesyonel, Minimalist, Basit ve Hızlı, Özel bir şey mi arıyorsunuz?. Doğru yerdesiniz. Oluşturmak istediğiniz yeni bir marka mı var? Ya da belki sadece çalışmalarınızın yeniden tasarımına ihtiyacınız var. Logo, Kurumsal Kimlik, İlan, Afiş, Flama, Bayrak, Flayer, Katalog, Dergi, Gazete, Broşür, Fiyat Listesi, Menü, Davetiye, Etiket, Bloknot & Defter, Takvim, Ambalaj, Stand, İnsert, Promosyon Ürünler vb. birçok isteğinizi hazırlamak için buradayız. . Nasıl mı çalışıyoruz
Selcan G.

Selcan G.

Grafik Tasarım · Bakırköy, İstanbul
15 yıldır grafik tasarım alanında bir çok sektörde yer aldım. reklamdan tekstile kadar işin tüm detaylarına hakim olacak seviyede bilgi birikim sahibiyim.Çok değerli firmalara uzun süredir grafik tasarım ihtiyaçlarında , tasarım ofisimden hizmet vermeye devam ediyorum. Referanslarımın ufak bir kısmı profilimdedir, incelemenize sunarım. Saygılarımla.
Özay B.

Özay B.

Grafik Tasarım · Şişli, İstanbul
Merhaba; Ben Özay BOSTANCI.Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik tasarım mezunuyum. Free olarak logo,afiş,bilboard,kurumsal kimlik tasarımları yapıyorum. Bunun haricinde Profesyone olarak Düğün ,kına ve Özel organizasyonlarınızda Fotoğrafçı olarak çalışıyorum. Benim için en önemli şey karşılıklı güven. Siz hizmet almak için burdasınız bende hizmet vermek için,ondan dolayı doğru yerdesiniz. Fiyatlar konusunda piyasanın altında çalışmaktayım. Detaylı bilgi için lütfen irtibat
Tayfun D.

Tayfun D.

Grafik Tasarım · Beyoğlu, İstanbul
Kurumsal Kimlik Çalışması, Web Tasarımı, Kartvizit Tasarımı, Logo Tasarımı, Afiş-Poster Tasarımı, Ambalaj Tasarımı, Mockup Giydirme, Fotoğraf Düzenleme, Broşür&Katalog Tasarımı, Dergi Tasarımı, Kitap Kapağı Tasarımı, Banner Tasarımı, Sosyal Medya Görsel Tasarımı, Ürün ve İçerik Girişi ve Grafik Tasarıma dair daha bir çok hizmet sunmaktayım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Murat AYRANCI
Grafik Tasarım   13/10/2018

Çağatay bey tasarım konusunda gayet yaratıcı. İstediğim işe tam isabet çalışmalar yaptı. Teşekkür ediyorum, çekinmeden tercih edebilirsiniz.

         
Grafik Tasarım   02/10/2018

Fuarda kullanmak üzere örümcek stand ve banner tasarımı ile ilgili çalıştık kendisiyle. Zamanımız kısıtlıydı ve Doğu Bey bizimle hemen ilgilendi. Karşılıklı fikir alışverişi ile içimize sinen, güzel bir tasarım ortaya çıktı. Kendisine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

         
Oğuzhan Pişkin
Grafik Tasarım   17/09/2018

Kendisi ile logo ve infografik çalışmamız oldu, yapılcak işi, detayları ile anlattıktan çok kısa bir süre sonra 24 saat içerisinde üç adet logo örneği ile tarafıma dönüş yaptı. 7 aşamadan oluşan Infografik kısmındada iyi bir işçilik çıkardı ve özellikle grafiklerin birbiriyle olan renk uyumu harika!! Değişiklik ve eleştiriye açık oluşundan çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Nilhan Gür
Grafik Tasarım   04/09/2018

Hem hızlı çalışma hem de sonuçta çıkan iş ile ilgili son derece memnun kaldık. Ali bey en baştan itibaren tüm taleplere çok hızlı geri dönüş yaparak tam istediğimiz gibi, hatta normalde planlamadığımız halde baskıyı da tamamlayarak işi teslim etti. Bundan sonraki tüm tasarım işlerimizde kendisinden yardım isteyeceğiz. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

         
Ahmet Aktaş
Grafik Tasarım   27/08/2018

istediğim hizmet ile ilgili kuruluşlar çok hızlı bana ulaştılar ve iyi bir hizmet aldım kendierinden

         
Yeşim Türkmenoğlu
Grafik Tasarım   12/07/2018

Çok memnun kaldım. Devamlı çalışmayı düşünüyorum. Hizmet kalitesi, iletişim ve anlayış açısından Özge Hanıma çok teşekkür ediyorum.

Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz