En İyi 10 Şişli Grafik Tasarım - Armut

En İyi 10 İstanbul Şişli Grafik Tasarım

4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Şişli bölgesinde 204 Grafik Tasarım Grafikeri teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ayşe Nur Uzaslan

Ayşe Nur Uzaslan

Grafik Tasarım · Beşiktaş, İstanbul
2 yıl önce Grafik Tasarım eğitimi aldım ve Adobe tarafından onaylı bir sertifika sahibiyim. 2 yıldır hem kurumsal hem de kişisel anlamda bir çok tasarım işi yaptım.
Safa Soysal

Safa Soysal

Grafik Tasarım · Beşiktaş, İstanbul
I’m a graphic designer illlustartor for over 8 years of experience. I’m proficient in Adobe Creative Suit (InDesign, Photoshop, Illustrator, Audition, Premiere, After Effcets, Flash) My expertise includes all aspects of designs such Business Cards, Catalog Layouts, Large Scale Graphics, Web Banners, Gifs,Packaging and Box Designs, Press Outdoors , Event Concept and Designs, Creating Corporate Identities, Stand Designs, Promotion Films. I worked for 2 Major Graphic Design Companies for 5
Okan Doğan

Okan Doğan

Grafik Tasarım · Şişli, İstanbul
2006 yılından beri Grafik Tasarım işi ile uğraşıyorum ve hızlı işler çıkarmayı seviyorum. Yaptığım işlerin beğenilmesi hoşuma gidiyor.
Müge Yenice

Müge Yenice

Grafik Tasarım · Beşiktaş, İstanbul
15 yıllık tecrübem doğrultusunda, hızlı, titiz ve müşteri memnuniyetini esas alarak, grafik tasarım işleriniz için benimle çalışabilirsiniz.
Nur Duman

Nur Duman

Grafik Tasarım · Kağıthane, İstanbul
-6 yıllık ajans tecrübeli, -Işık, boyut, renk, kadraj, baskı teknikleri gibi mesleki unsurlara hakim, -Kendi sanatsal ve yaratıcı üslubunu marka imajına uygun özel tasarımlara yansıtarak projeler geliştirebilen, -Görsel basılı malzemelerin tasarım ve uygulama süreçlerinin yürütülmesi sorumluluğu konusuna hakim, -Tasarım konusunda Photoshop, Illustrator, Indesign programlarını iyi derecede kullanabilen, -Web sitelerinde ve sosyal medyada kullanılacak olan görselleri tasarlayabilen, Freel
Sezgin A.

Sezgin A.

Grafik Tasarım · Kağıthane, İstanbul
Aans, matbaa ve tekstil sektörlerinda çalıştım.7 sene aşamasında kutu, karton, katalog, digital(onevision,rollup,branda,afiş),bloknot,kurumsal çalışmalar(zarf,antetli kağıt, cepli dosya, bloknot,) broşür, flayer,kartvizit, dekupe, resim düzenleme, rötüş, tekstil desen tasarımı ( eşarp , erkek,bayan ve cocuk ürürnleri) v.b birçok tasarım yapmaya devam ediyorum.
Şebnem Olgun

Şebnem Olgun

Grafik Tasarım · Kağıthane, İstanbul
2005 yılından bugüne kadar grafik tasarım işleri ile uğraşmaktayım. Lise de grafik, üniversitede resim öğretmenliği okuyarak resim bilgimide bu işin içine kattım. Böylelikle matbaa, resim ve grafik eğitimi almış oldum. Kurumsal kimlik çalışmaları, etiket tasarımı, baskı onayları, ambalaj tasarımı vs. birçok alanda tecrübem mevcuttur Bir çok iş yerinde grafik tasarımcı olarak yer aldım. Kendi çapımda ufak bir portfolyom var.
Nur Faden Karaçam

Nur Faden Karaçam

Grafik Tasarım · Ataşehir, İstanbul
Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar ve Eğitim Teknolojileri bölümünden mezunum. 6 yıldır Adobe Photoshop ve Illustrator tasarımları yapıyorum. Tasarım üzerine eğitimlere giderek sertifikalar aldım. Koton da tasarımcılık yaptım. İstediğiniz takdirde size istediğiniz tasarımları yapabilirim. Illustrasyon çizimleri istediğiniz takdirde yapabilirim. Logo, web tasarım,afiş , düğün, nişan ve nikah gibi etkinlikleriniz için konsept tasarımlar dahildir.
Mert Kuyumcu

Mert Kuyumcu

Grafik Tasarım · Beşiktaş, İstanbul
Logo Tasarım Afiş Bilboard Tasarımı Katalog Ürün ambalaj tasarımı Kitap Kapağı Kitap dizgi Pankart Tasarımı Folyo bakı Onw baskı Işıklı Folyo baskı Roll Up tasarım & Baskı Vinil Cephe Giydirmeleri Araç Reklam Kaplamaları Web Sitesi Uygulama konularında hizmet vermekteyiz. Hızlı ve istenilen tarihte teslimat yapmaktayız. İşlerinizin ister tasarımını ister baskı aşamasını isterseniz hem tasarım hem baskısı ile birlikte sizlere çözüm sunmak için burdayız.
Buket Diriğ

Buket Diriğ

Grafik Tasarım · Şişli, İstanbul
Beykent Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarımı mezunuyum. Geçmişimde üç yıllık ajans deneyimin olmasının yanı sıra birçok freelance işlede ilgileniyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Yahya GENÇ
Grafik Tasarım   25/08/2017

İlgili ve bilgili tasarımcı. Tam olarak istediğimi aldım diyebilirim. Ekstra istediğin değişiklikleri zamanında ve hızlı bir şekilde yaptı . Sezer beyin eline sağlık.

         
İsmail Sabancı
Grafik Tasarım   03/08/2017

Hiç nazlanmadan,yokuşa sürmeden ne istediysek yaptı.Yok o renk uygun olmaz,vay efendim font değişmez vb gibi klasik tasarımcı yokuşları bu adamda yok.Eline sağlık,bereketli olsun

         
SEYHAN TASAR
Grafik Tasarım   15/07/2017

GERÇEKTEN ÇOK HIZLI VE ÇOK KALİTELİ HİZMET ELLERİNİZE SAĞLIK TEKRARDAN ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM TEKRAR ÇALIŞMAK UMUDUYLA

         
Tunahan Kavilli
Grafik Tasarım   13/07/2017

Yaptığı çalışma bizi ziyadesi ile memnun etti, işine değer veren, beyefendi ve yaptığı işin hakkını vermeye çalışan bir kişi. Tasarım konusunda şirketimizin ihtiyacı olduğunda yine kapısını çalacağız.

         
Grafik Tasarım   16/06/2017

Son derece sabırlı ılımlı hoşgörülü anında işimi çözdü kendisi ile yolum kesiştiği için kendimi şanslı hissediyorum ....Emeğine yüreğine ve iş ahlakına çok teşekkür ediyorum ....

Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz