En İyi 10 Şişli Grafik Tasarım | Armut

En İyi 10 Şişli İstanbul Grafik Tasarım

4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Şişli bölgesinde 272 Grafik Tasarım Grafikeri hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Raar Art / G.

Raar Art / G.

Grafik Tasarım · Şişli, İstanbul
Raar | Grafik Tasarım departmanı bir süreliğine Artmut.com’da hizmet verecektir. Raar Sanat Departmanı; sergiler, etkinlikler, eğitici aktiviteler, yeni eserler ve mekana özgü yerleştirmeler gibi çeşitli programlara yer verir. Raar, sizi işletmenizin içinde benzersiz bir ortam yaratarak yeni bir model oluşturmaktadır.Insanları birlikte yaratmaya, üretmeye çağıran kültürel ve çok çeşitli sanat kurumudur.
Hikmet B.

Hikmet B.

Grafik Tasarım · Şişli, İstanbul
*Logo katalog *Kurumsal kimlik *Kart vizit işlemleri *3d max tasarımlar *WEB sayfalarının PS template tasarımları yapılır. Yapım esnasında; *PS, AI ve InD programları etkin kullanılır.
Zeynep Y.

Zeynep Y.

Grafik Tasarım · Şişli, İstanbul
.evet ben Zeynep Yılmaz 1990’dan bu yana şu oturduğum masada oturmuş ülkemizden şehrimizden ve farklı ülkelerden gelen müşterilerime hizmet veriyorum. Esas dalım olan tasarım ve baskı dışında da fotograf çekiyorum. Doğum ve yenidoğan fotoğrafları çekiyorum. Sıcak cam boncuk yapıyorum.Yazıyorum çiziyorum. en önemlisi iki delikanlı büyütüyorum;) müsterilerime bi çok konuda destek oluyorum. Sektörüm dışında kalan konularda fikir alışverişi ve bilgi alışverişi yapıyor
Ali U.

Ali U.

Grafik Tasarım · Üsküdar, İstanbul
Firmanızın, İşltmenizin, Kurumsal kimlik, Dergi, Katlog, Gazete, Broşür, Afiş, Bilbard, Duvar Reklam vs. proje bazlı yaparım.
Çağrı K.

Çağrı K.

Grafik Tasarım · Şişli, İstanbul
On yılı aşkın süredir çeşitli ajanslarda Grafik Tasarımcı olarak çalıştım. Birkaç yıldırda çeşitli ajanslara proje bazlı olarak işler yapmaktayım. Aynı zamanda kendi müşterilerime freelance hizmet vermekteyim. Tasarım işinin müşterinin beklenti ve ihtiyaçlarını anlamakla başladığını düşünüyorum. Ve müşterileri anlamanın en iyi yönlerimden birisi olduğumu düşünüyorum. Tanıtım işlerinizin beğeninize uygun ve profesyonelce yapılmasını istiyorsanız, gönül rahatlığıyla benimle çalışabilirsiniz. G
Emine D.

Emine D.

Grafik Tasarım · Şişli, İstanbul
Açık hava reklamcılığından,ofset baskiya , flexo ambalaj etiket,rota gravür (tifduruk) baski tekniklerine kadar. her turlu tasarimalariniz baski tekniğine uygun ve modern tasarim anlayisyla hizmet vermekteyim
Ahmet A.

Ahmet A.

Grafik Tasarım · Şişli, İstanbul
CREA TURKO bir firma değildir. Freelance çalışan bir tasarım ekibidir, dolayısıyla fiyatlarımız da son derece uygundur. CREA TURKO, siz yerinizden kalkmadan her türlü kurumsal tanıtım ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri profesyonel olarak sunmaktadır. CREA TURKO, alanında uzmanlaşmış grafik tasarımı ile farklılığı esas alan ifadesi kuvvetli görsel tasarımlar gerçekleştirir. - Logo tasarımı - Kurumsal Kimlik Oluşturma - Gazete, Dergi ve Reklam Tasarımı - Broşür, Katalog, Kurumsal Dergi Ta
Volkan Ü.

Volkan Ü.

Grafik Tasarım · Şişli, İstanbul
Yaklaşık 8 yıldır sürdürdüğüm mesleğimde çalıştığım firmalarda pozisyonumun ve görevimin gerektirdiği tüm sorumlulukları zamanında ve en iyi şekilde tamamlayarak müşterilerimden oldukça iyi geri bildirimler almaktayım. yapılan görsel çalışmaların amacına uygun ve müşterinin tam da istediği şekilde olmasına dikkat ederek onlarca çalışma yapmış durumdayım.
Can Ş.

Can Ş.

Grafik Tasarım · Şişli, İstanbul
Firmanızın tüm grafik tasarım, web sitesi, 3D modelleme, banner gibi yani tüm kurumsal ihtiyaçlarınıza odaklanırız. Tasarımlarınızın üretimini planlar, kreatif trendleri gözeterek hazırlar ve sorunsuz şekilde teslim ederiz. Böylece size diğer işleriniz için zaman kalır.
Kampani A.ş.

Kampani A.ş.

Grafik Tasarım · Beşiktaş, İstanbul
Bahçeşehir Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümünden 2014 senesinde mezun olduktan sonra, yine Bahçeşehir Üniversitesinde, Endüstri Ürünleri Tasarımı ve İnovasyon Yönetimi alanında yüksek lisans yaptım. Hemen mezun olduktan sonra, bir endüstriyel tasarımcı olarak, 2 farklı reklam ajansında; birinde iki sene, birinde neredeyse 1 sene çalıştıktan sonra, Türkiye de tanınmış işlere imza atan, tanınmış bir endüstiryel tasarım firmasında kendimi ambalaj tasarımı ve ürün tasarımı alanları
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Furkan Tutar
Grafik Tasarım   03/08/2018

Çok memnunum. Verilen işi yapmaktan ziyade, söylenen fikri uygulama noktasında ve geliştirme noktasında çok çok iyi. Reyhan hanımla çalışmak ayrıcalık. :)

         
Numan Ayhan
Grafik Tasarım   19/06/2018

Büşra hanım çok ilgili işini severek yapıyor detayları ve kullandığı renkler çok güzel Başarısını herkese tavsiye ederim !!

         
Celalettin Oruç
Grafik Tasarım   13/06/2018

Elif Ekin hanıma işi yaptırdık fevkalade memnun kaldık çok hızlı ve çok kaliteli iş yaptı memnuniyetimizi ve teşekkürlerimizi bu vesile ile Armuta da iletiyoruz. Saygılarımla

         
Burak Özdemir
Grafik Tasarım   30/05/2018

Onur abi ile bir hikaye kitabı işinde birlikte calışma fırsatı buldum. Benim işimi kendi işi gibi ilgilendi ve üstüne düştü. İçime sinen güzel bir iş yaptık ve büyük ihtimal bundan sonrada bütün işlerimde onur abiyle birlikte yapacağım. Abicim tekrardan her şey için teşekkür ederim eline koluna emeğine sağlık...Başka işlerde görüşmek üzere:)

         
Şükran Taşan
Grafik Tasarım   22/05/2018

armut.coma tesekkur ederim beni "PRATIK ISLER OFISI VE TASARIMCI EKIBIYLE " tanistirdigi icin. siddetle herkese tavsiye ederim..bir gün icinde tam istediğim gibi logomu hazirladilar bugünde kartvizitlerimi teslim aldim. tekrardan çok teşekkür ederim.

         
İlker Özpınar
Grafik Tasarım   19/05/2018

Enes Bey ile ürün fotoğraflarımızın dekupesi için anlaştık. Süre kısıtlıydı. Çalıştığımız diğer arkadaşlara göre hem iletişimi daha iyi ve hızlıydı. Söz verdiği sürede işi bitirdi. İstediğimiz düzeltmeleri zamanında ve hızla yaptı. Bizi hiçbir konuda bizleri üzmedi.

Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz