En İyi 10 Şişli Grafik Tasarım - Armut

En İyi 10 İstanbul Şişli Grafik Tasarım

4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Şişli bölgesinde 216 Grafik Tasarım Grafikeri teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Alperen Kılıç

Alperen Kılıç

Grafik Tasarım · Şişli, İstanbul
Merhabalar, İstanbula Radyo Televizyon ve Sinema bölümünü okumak için geldim. 4 yıldır grafikerlik yapıyorum. Öğrencilik sırasında harçlığım çıksın diye çalışıyorum.
Müge Yenice

Müge Yenice

Grafik Tasarım · Beşiktaş, İstanbul
15 yıllık tecrübem doğrultusunda, hızlı, titiz ve müşteri memnuniyetini esas alarak, grafik tasarım işleriniz için benimle çalışabilirsiniz.
Dot Adworks

Dot Adworks

Grafik Tasarım · Beşiktaş, İstanbul
Dot Adworks olarak, tüm bu çalışma felsefemiz ve iş ahlakımızla, doğru kreatif stratejiden doğru cin fikirleri çıkarıyoruz. Reklamın yastık altından bile çıktığı günümüz pazarlama iletişimi dünyasında, markanızı rakiplerden farklılaştırmayı ve akılda kalıcı olmasını “akıllara gelmeyecek” yöntemlerle sağlıyoruz. Gerçek yaratıcılığın özel bir yetenek değil; sıkı ve disiplinli çalışmanın nadide bir meyvesi olduğunu bilen genç ve dinamik ekibimizle, serotonin kaynağı işlere imza atıyoruz. Sek
Zerrin Sogul

Zerrin Sogul

Grafik Tasarım · Şişli, İstanbul
Tüm meteryallerin basılı işleri ve dijitalde ullanılan tüm tasarımlar. Kurumsal kimlik oluşumu ve reklam çalışmaları yapabilirim. İçeriği üretilen herşeyin tasarımı yapılabilir.
Freelance

Freelance

Grafik Tasarım · Şişli, İstanbul
Merhaba, istanbul Aydın Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunuyum. Görsel İletişim tasarımı okudum. Şu anda Işık Üniversitesinde yine Görsel İletişim Tasarım alanında yüksek lisans yapıyorum. Sabah gazetesi haftasonu eklerinde çalıştım. Haberlerim yayınlandı. Hürriyet Gazetesine gittiğim Amsterdam seyahatı hakkında yazı verdim. Yine Aydın Üniversitesinde okuduğum Mimari Restorasyon bölümüne dayalı AykutHall mimarlık şirketinde çalıştım. Profesyonel Grafik Tasarımcıyım. Çalışmalarıma freel
Ahmet E.

Ahmet E.

Grafik Tasarım · Şişli, İstanbul
Haliç Üniversitesini burslu tamamlayıp Lusofona Üniversitesinde 1 yıl yurt dışı eğitimi aldım. Çalışmalarıma İstanbul da devam ediyorum. Şuan freelance olarak destek verdiğim firmalarım gibi sizlere de hizmet vermekten mutluluk duyarım.
Yasin Gündoğdu

Yasin Gündoğdu

Grafik Tasarım · Şişli, İstanbul
Son zamanlarda organizasyon firmalarının tasarım bölümlerinde çalışmış olsamda matbaa ve baskı konusunda tecrübelerim mevcut ve kurumsal kimlik çalışmalarım mevcuttur.
Savaş Yıldırım

Savaş Yıldırım

Grafik Tasarım · Şişli, İstanbul
Uzun yıllar grafik tasarım sektöründe basılı materyallerin tasarımları ve baskıya hazırlanmasında deneyimim var. Kurumsal tanıtım materyallerinizin basitinden karmaşığına tümünde çözüm ortağınız olabilirim.
Altay Yazıcı

Altay Yazıcı

Grafik Tasarım · Şişli, İstanbul
Merhaba ben Altay, ilgili alanda farklı kurumlarda tecrübelerim oldu. Kurumsal tasarımı, antetli kağıt, logo, kartvizit, broşür, afiş, ilan vb. bütün matbu ve dövmeden, tabloya bütün tasarım işleriniz iletişime geçebilirsiniz.
Tolga Omay

Tolga Omay

Grafik Tasarım · Şişli, İstanbul
2006 Yılından beri grafik tasarım sektöründe kurumsal firmalara hizmet vermekteyim. Alanımda deneyim ve tecrübe olarak profesyonel bir mevkideyim. Kurumsal kimlik,afiş,broşür,logo,katalog,ilan,flyer,sosyal medya tasarımı,görsel düzenleme,dekupe,retouch gibi bir çok konu üzerinde sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda ve en önemlisi istenilen sürede yardımcı olmak isterim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Grafik Tasarım   24/10/2017

Faysal bey çok kısa sürede tam da istediğimiz gibi tasarımı tamamladı. İşinin takibinde, ilgili, özenli ve başarılı. Sonraki projelerimizde de çalışmaya devam etme kararı aldık.

         
Melih TUNÇ
Grafik Tasarım   02/10/2017

Nefise Hanım çok başarılı bir iş çıkardı ,hem karakter hem de iş olarak on numara birisi kesinlikle tavsiye ederim.Teşekküler

         
Barbaros Tuna
Grafik Tasarım   27/09/2017

Safa Bey ile firmamızın poster tasarımı için anlaşmıştık. Yaklaşık iki hafta boyunca tüm taleplerimize özgün çözümler getirdi ve bu süreç sonunda oldukça profesyonel çalışmalar sundu. Özellikle kurumsal firmalara kendilerini tavsiye ediyorum.

         
erhan bora
Grafik Tasarım   26/09/2017

Kısa sürede güzel işler çıkara bilen bir iş partneri. Çok memnun kaldım tavsiye ederim herkese.

         
Grafik Tasarım   06/09/2017

hiçbir sorun yaşamadık, aynen planlandığı gibi yürütüldü ve teslim edildi, hatta fazlasını yaptılar. Profesyonel bir takım, teşekkür ediyoruz kendilerine.

Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz