En İyi 10 Şişli Grafik Tasarım - Armut

En İyi 10 İstanbul Şişli Grafik Tasarım

4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Şişli bölgesinde 230 Grafik Tasarım Grafikeri teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Selina Bengü

Selina Bengü

Grafik Tasarım · Şişli, İstanbul
Logo+Kurumsal Kimlik, Afiş, Billboard, CLP, Megalight, Katalog, Dergi, Ambalaj, Etiket, Promosyon, Fotoğraf Çekimi, VB işleriniz yapılır.
Dot Adworks

Dot Adworks

Grafik Tasarım · Beşiktaş, İstanbul
Dot Adworks olarak, tüm bu çalışma felsefemiz ve iş ahlakımızla, doğru kreatif stratejiden doğru cin fikirleri çıkarıyoruz. Reklamın yastık altından bile çıktığı günümüz pazarlama iletişimi dünyasında, markanızı rakiplerden farklılaştırmayı ve akılda kalıcı olmasını “akıllara gelmeyecek” yöntemlerle sağlıyoruz. Gerçek yaratıcılığın özel bir yetenek değil; sıkı ve disiplinli çalışmanın nadide bir meyvesi olduğunu bilen genç ve dinamik ekibimizle, serotonin kaynağı işlere imza atıyoruz. Sek
Less Ajans

Less Ajans

Grafik Tasarım · Beyoğlu, İstanbul
Less Ajans; hızlı, kalıcı ve yaratıcı çözümler üreten dinamik ekibiyle ürünlerinizin fotoğraf çekiminden, kampanyalarınızın hazırlanmasına ve kitlenizle iletişiminizin planlanıp yönetilmesine kadar desteğe ihtiyaç duyduğunuz birçok alanda sizlere hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Anlık basit bir tasarım sorununuz için de, geniş kapsamlı, karmaşık bir planlamanız için de aynı özeni göstereceğimizden emin olabilirsiniz. Less Ajans olarak amacımız; teslim ettiğimiz işlerin sonuçlarının so
Yunus Okutan

Yunus Okutan

Grafik Tasarım · Şişli, İstanbul
Küçük yaşlarımdan beridir hayalim olan Fotoğrafçılık Mesleği ile başladım. Çok fazla şirket değiştirdim. Çünkü bu işte bazen farklı tecrübeler edinmeniz gerekebiliyor. Fotoğrafçılık mesleğini hem hobi olarak hemde meslek olarak devam ettirmekteyim. Onun yanı sıra Grafikerliğe de adım attım Freelance olarak çalışmakta oldugum eski müşterilerim hala var fakat yeni insanlar yeni işlerle hem kendimi geliştirmek hemde yapabildiklerimi göstermek istiyorum.
Serap Paşalı

Serap Paşalı

Grafik Tasarım · Şişli, İstanbul
Yetkilinin Dikkatine, Son 7 yıl içerisinde, Anadolu Efes çatısı altındaki çoğu markaya grafik tasarım hazırlayıp projeler yürüttüm. Birkaç ay önce başlayan ve devam eden World Brew Selection ın newsletter tasarımlarını teslim ettim, Peroni nin ilk lansmanından bu yana çoğu event projesine grafik tasarımlar hazırladım. Beck s in uzun bir dönem devam eden Insomnia partilerinin tüm grafik tasarım işlerini hazırladım. Tıpkı Miller, Duvel, Amsterdam Navigator ve Kozel gibi… Birçok global markaya
Ali Osman Çirci

Ali Osman Çirci

Grafik Tasarım · Şişli, İstanbul
Uzun süredir ayrı ayrı bir çok firmaya grafik tasarım desteği vermekteyim. Grafik Tasarım Web Tasarım 3Ds Max Video Efekt
Çağrı Erdem

Çağrı Erdem

Grafik Tasarım · Şişli, İstanbul
Beykent Üni. Grafik Tasarım mezunuyum. 7 yıllık tecrübeye sahibim bununla birlikte önemli organizasyonlar için ve firmalar için tasarımlarım bulunmaktadır. Çalışma prensibim olan hızlıca detaylı araştırma ve analizler sonrasında yaratıcı çözümler üreterek tasarım yapmaktayım. Kurumsal kimlik ve Web Tasarım hizmeleri sunmaktayım.
Can Şimşek

Can Şimşek

Grafik Tasarım · Şişli, İstanbul
Firmanızın tüm grafik tasarım, web sitesi, 3D modelleme, banner gibi yani tüm kurumsal ihtiyaçlarınıza odaklanırız. Tasarımlarınızın üretimini planlar, kreatif trendleri gözeterek hazırlar ve sorunsuz şekilde teslim ederiz. Böylece size diğer işleriniz için zaman kalır.
Recep Efe Yetkin

Recep Efe Yetkin

Grafik Tasarım · Şişli, İstanbul
11 yıldır profosyonel olarak organizator ve menajerlik yapıyorum. Açılış davet kokteyl lansman defile konser vb. Organizasyonlar iniz için lütfen ulaşınız. Hostes model.manken ihtiyaçlarınız için yanınızdayiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederim.
Gizem Oncu

Gizem Oncu

Grafik Tasarım · Şişli, İstanbul
Marka kimliği ve kurumsal kimlik dökümanlarınızı, basılı ve veya web ortamındaki tanıtım materyallerinizi, uygulama ya da web arayüzlerinizi uygun fiyatlarla, yenilikçi ve özgün içeriklerle hazırlayabilirim. Aynı zamanda endüstriyel tasarımcı olup kullanıcı deneyimi tasarımcısı olarak çalıştığım için sunacağım hizmet, ürünün hedef kullanıcıya maksimum seviyede hitap etmesini hedeflemektedir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Grafik Tasarım   26/12/2017

Kübra Hanım işinde çok başarılı, profesyonel ve karşı tarafı sabırla sonuna kadar dinleyen biri. Grafik tasarım işlerini birilerine yaptırmak çok zordur, ancak Kübra Hanımın samimiyeti içtenliği işini titizlikle yapması tüm bu süreçleri keyifli hale getiriyor. Tanıdığıma çok memnunum. Sonraki işlerde de birlikte çalışmak isterim. Başarılar diliyorum.

         
Kaan Akbaş
Grafik Tasarım   22/12/2017

YELİZ HANIM ÇOK İLGİLİ ALAKALI BİRİ KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM YAPTIĞI İŞ GERÇEKTEN KALİTELİ KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM

         
Grafik Tasarım   04/12/2017

Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık, yapılan tasarım cok hosumuza gitti ve ortaya çıkan kataloğ çok güzel oldu.Buradan tekrar tesekkür ederim ve en kısa zaman da baska proje için yeniden çalışıcaz.Müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli bir hizmet aldık.

         
burak senyuz
Grafik Tasarım   19/11/2017

İstediğiniz tasarımları çok hızlı ve düzgün şekilde tamamlayan,özveri ve sabır ile çalışan,işine çok saygılı ve güvenilir bir firmadır.Biz çok iyi sonuçlar aldık,kendilerine teşekkürler.

         
Grafik Tasarım   24/10/2017

Faysal bey çok kısa sürede tam da istediğimiz gibi tasarımı tamamladı. İşinin takibinde, ilgili, özenli ve başarılı. Sonraki projelerimizde de çalışmaya devam etme kararı aldık.

Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz