En İyi 10 Şişli İstanbul İngilizce Çeviri

4 İngilizce Çeviri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Şişli civarında 103 İngilizce Çevirmen ve Tercüman hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Selman K.

Selman K.

İngilizce Çevirmen · Şişli, İstanbul
İki yıldır İngilizce den Türkçe ye tercümanlık yapıyorum. Tez, ödev, slayt ve kitap gibi akademik dökümanları tercüme edebiliyorum. İsteyenlere daha önce yaptığım işleri gösterebilirim.
Merve  E.

Merve E.

İngilizce Çevirmen · Üsküdar, İstanbul
Çeviri kitap okumak gibi keyfi bir iş değildir. Titizlik, özveri, dikkat ve deneyim gerektirir. İngilizce – Türkçe dil çiftinde sözlü ve yazılı olmak üzere Kadıköy 19. Noterliği ve Üsküdar 17. Noterliğinde yemin zaptım bulunarak; 2 farklı şirkette tam zamanlı bir yeminli tercüman olarak ve freelance Tercüman olarak çalışmış bulunmaktayım. Çok sayıda noter beyanlı mahkeme kararı, muvafakatname, şirket sözleşmesi (ortaklık, yatırım vb.), finansal tablo, bilanço gibi hukuki bağlayıcılığı bulunan m
Nuray K.

Nuray K.

İngilizce Çevirmen · Şişli, İstanbul
ODTÜ mühendislik mezunuyum. 30 sene özel bir şirkette Dış Ticaret bölümünde çalıştım. İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce çevirilerinizi kısa sürede yapabilirim.
Ceren P.

Ceren P.

İngilizce Çevirmen · Beyoğlu, İstanbul
Merhabalar, Yüksek lisans eğitimimi Londra`da tamamladım. İngilizce-Türkçe veya Türkçe-İngilice HER seviyede çeviri yapabilirim. Her iki dilde de gramer yazı ve konuşma dilim çok başarılıdır. Essaylerde de oldukça doğal çeviriler yapabilmekteyim. Hatta Türkçe essayinizi yaratıcılığımı kullanarak daha profesyonel hale getirebilirim
Aydın  B.

Aydın B.

İngilizce Çevirmen · Şişli, İstanbul
Hem Türk hem İngiliz vatandaşıyım. ABD'de okudum. Emekli gazeteciyim. Tercümelerime güvenebilirsiniz. Çabuk ve güvenilir tercüme için..
Yıldız Akademi D.

Yıldız Akademi D.

İngilizce Çevirmen · Üsküdar, İstanbul
Tecrübeli kadromuz ile her seviyede ve özellikle akademik düzeydeki İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce dil çiftlerinde çeviri yapmaktayız. Taleplerinize en kısa sürede dönüş yapmakta ve işi mümkün olan en kısa zamanda teslim etmeyi taahhüt ediyoruz.
Yunus K.

Yunus K.

İngilizce Çevirmen · Beşiktaş, İstanbul
Tercüme yapılmasını istediğiniz metinleri ister e-mail yoluyla ister de sitemizde bulunan online tercüme yükleme platformuna dosyanızı yükleyerek gönderebilirsiniz. Bu platforma yüklediğinizde gönderdiğiniz dökümanın ne kadar ücrete mal olacağını görme imkanını sağlamaktadır. Tercüme edilen metinde kullanılacak terminoloji sizin sektörünüze uygun olarak yapılacak ve sektörde uzman mütercim tercümanlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Konularında uzman tercümanlarımız tarafından yapılan eksik
Berfin  T.

Berfin T.

İngilizce Çevirmen · Beşiktaş, İstanbul
İleri seviye İngilizce ye sahibim, İTÜ hazırlık sınavını 98 ile geçtim, hızlı ve zengin bir dil kullanacak şekilde çeviri yapabiliyorum.
Teymar S.

Teymar S.

İngilizce Çevirmen · Beykoz, İstanbul
Merhabalar ben Teymar Said.. İngilizce, Türkçe ve Arapça biliyorum. Okulumuzun tiyatro ekibinde yer almıştım. Ayrıca yeni başladığım halk dansları ekibiyle de dans ediyorum.. Sizlere yardımcı olmak için sabırsızlanıyorum..
Nazlı E.

Nazlı E.

İngilizce Çevirmen · Beşiktaş, İstanbul
Bilgi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat bölümü son sınıf öğrencisiyim. İtalyan Lisesi'nden mezun oldum. Yurt dışında başvurduğum yüksek lisans programları için tecrübe edinmeye ve para biriktirmeye çalışıyorum. Daha önce Akdeniz Üniversitesi Yangın Araştırmaları alanında teknik çeviri, Bozlu Art Project'te stajyerlik ve ünlü ressam İsmet Doğan'ın yanında asistanlık yaptım. Advanced seviyesinde İngilizce, Upperintermediate seviyesinde İtalyanca bilgisine sahibim. Çalıştığım yerlerde yerli ve
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Demet Meral
İngilizce Çeviri   20/01/2020

Gerçekten kısa sürede tüm ödevi yetiştirdi ve takıldığım noktalarda hepsine yardımcı oldu çok teşekkür ederim mutlaka tekrar çalışacağım biri oldu emeğine sağlık

         
ASLI ALAY
İngilizce Çeviri   07/01/2020

İş ahlakı ve disiplini ile sunulan hizmetten ziyadesiyle memnun kaldım. gözüm kapalı iş teslim edebileceğim biriyle tanıştığım için çok memnunum.

         
Rüstem Çiftçi
İngilizce Çeviri   12/12/2019

Hızlı ve kaliteli hizmet sunan, işinde profosyonelliği, samimiyeti ve dürüstlüğü ilke edinmiş ,kendine özgüveni ve işine göstermiş olduğu saygısı beni ciddi anlamda etkiledi.Gerçek bir idealist diyebilirim. Bu konuda kendisine müteşekkirim.Çevirisinden oldukça memnun kaldım.Ellerinize sağlık Uğur Bey. Çeviri yaptırmak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim.

         
Recai Deneri
İngilizce Çeviri   30/10/2019

Çok özel bir letter çevirisini detaylara önem vererek hazırladı. Kısa zamanda harika bir iş çıkardı hep destek tam destek

         
Aysun Turkay
İngilizce Çeviri   19/10/2019

projemi çok kısa zamanda profesyonelce çevirdiği için teşekkür ederim ücret konusunda da yeterince yardımcı oldu kesinlikle tavsiye ederim

         
Selim Kilerci
İngilizce Çeviri   17/09/2019

Verdiğimiz teknik çeviri işini büyük bir titizlikle , söz verdiği süreden önce bitirdi.Çok memnun kaldık.Kendisine teşekkürler.

         
Cezmi Çoban
İngilizce Çeviri   09/09/2019

İletişimi, bilgisi ve dile olan hakimiyeti ile çevirim tam zamanında tamamlanarak teslim edildi. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum.

         
Cansu Bulut
İngilizce Çeviri   07/09/2019

Betül hanım ve eşi olcay bey, teknik detaylar iceren dökümanımı terminlerine uyarak ve titizlikle çevirdiler. Hem kendilerine hem de armut.com a tesekkur ederim ve tavsiye ederim.

İlçe İlçe İngilizce Çeviri
İngilizce Çeviri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz