Hizmet Ver

4 Şişli Sınıf Öğretmeni Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Şişli civarında 191 Sınıf Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Sınıf Öğretmeni

En İyi 10 Şişli Sınıf Öğretmeni

Nehir Tok photo

Nehir Tok

25.09.2021

Sınıf Öğretmeni · Şişli, İstanbul

Eğlenerek öğrenelim mi?? Her gün yeni bir deneyimle öğrenmeye açık ,mutlu, yaratıcı , sorgulayan öğrencilerimle olmak beni mutlu ediyor.Beraber daha büyük adımlar atarak başarıya ulaşılım 🤩🤗

Rabia İşci photo

Rabia İşci

09.11.2021

Sınıf Öğretmeni · Şişli, İstanbul

Merhabalar, Ben Özel eğitim öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim. Kendimi geliştirmeyi seven bir öğretmen adayıyım. Sıcakkanlı, iletişimi iyi olan biriyim. Çocuklarla çokça çalışma yaptığım için ihtiyaçlarını kısa sürede gözlemlemekteyim. Daha önce özel derslerimi ilkokul düzeyinde normal veya...

Rabia Coşgun photo

Rabia Coşgun

05.09.2021

Sınıf Öğretmeni · Şişli, İstanbul

Deneyimli sınıf öğretmeniyim. Her sınıftan ilkokul öğrencisine matematik, türkçe, fen bilgisi dersi verilir. Öğrencinin düzeyine göre dersler planlanır. Kalıcı anlatım yapılır.

Elif Aygün photo

Elif Aygün

23.09.2021

Sınıf Öğretmeni · Şişli, İstanbul

2018 yılında özel eğitim öğretmenliği bölümünden mezun oldum. İlkokul , okul öncesi grupta öğrencilerle çalıştım. Normal gelişim gösteren çocuklar, özel öğrenme güçlüğü, işitme yetersizliği, otizm, zihinsel yetersizlik gibi farklı alanlarda 4 yıldır aktif çalışmaktayım.

Esra Kaya photo

Esra Kaya

26.10.2021

Sınıf Öğretmeni · Şişli, İstanbul

Merhabalar; Lisans eğitimimi Pamukkale Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği bölümü üzerine tamamladım. 5 yıllık tecrübeye sahibim. Tecrübe ettiğim kurumlar; özel anaokulları, ilkokul, özel eğitim okulları ve rehabilitasyon merkezleridir. Kurumlarda çalıştığım süreçte de ilkokul öğrencilerine özel...

Elif Kaya photo

Elif Kaya

09.11.2021

Sınıf Öğretmeni · Şişli, İstanbul

İstanbul Aydın Üniversite 4.sınıf sınıf öğretmenliği bölümü öğrencisiyim. Stajdan ve okuldan boş kalan zamanlarımda öğrencilere ders vermek istiyorum.

Pınar Öğretmen photo

Pınar Öğretmen

10.01.2019

Sınıf Öğretmeni · Şişli, İstanbul

Gazi Üniversitesi sınıf öğretmenliği mezunuyum özellikle ilkokuma yazma konusunda tecrübeliyim özel eğitim öğretmenliği tecrübem de vardır. Üsküdar ve civarında ödevlere takviye, okuma-yazma öğretimi ,okuduğunu anlama ve yorumlama becerisi , Hayat bilgisi , Türkçe derslerinde destek olabilirim.

Yeşim Erdoğan photo

Yeşim Erdoğan

15.08.2021

Sınıf Öğretmeni · Şişli, İstanbul

Merhaba adım yeşim erdoğan.2003 marmara üniversitesi mezunuyum.13 yıl en başarılı özel okullarda çalıştım. 5 yıldır sadece özel ders veriyorum.Ayrıca ilgili öğrencilerimle matematik olimpiyatlarına ve bursluluk sınavlarına hazırlanıyoruz.Geçen yıl çalıştığımız öğrencim kanguru matematik...

Ahmet Özay photo

Ahmet Özay

26.10.2020

Sınıf Öğretmeni · Şişli, İstanbul

Öğrencilerin derslerinde başarı ve kendilerini geliştirmelerini istiyorsanız size yardımcı olabilirim.

Funda Yıldırım photo

Funda Yıldırım

18.05.2021

Sınıf Öğretmeni · Şişli, İstanbul

İlkokul 1-4 . Sınıflara tüm dersleri özel ders olarak verebilirim . Sınıf öğretmeniyim . Anadolu ve Avrupa yakası olabilir .

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Şişli Sınıf Öğretmeni Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Şişli Sınıf Öğretmeni ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Şişli Sınıf Öğretmeni için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Sınıf Öğretmeni için Şişli içinde toplam 191 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 188 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Şişli içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 250 kişi Şişli Sınıf Öğretmeni için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Sınıf Öğretmeni talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Sınıf Öğretmeni için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Sınıf Öğretmeni talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Sınıf Öğretmeni taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Sınıf Öğretmeni talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Sınıf Öğretmeni için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Sınıf Öğretmeni hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Sınıf Öğretmeni fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Sınıf Öğretmeni fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 190 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl