En İyi 10 Sürmene Trabzon Veri Kurtarma

4 Veri Kurtarma Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Murat D.

Murat D.

Harddisk Veri Kurtarma · Sürmene, Trabzon
BİLİŞİM SUÇLARI UZMANIYIM. HARDDİSK,FLASH BELLEK,HAFIZA KARTI VE DİĞER VERİ DEPOLAMA CİHAZLARINDA VERİ KURTARMA İŞLEMİ YAPILIR. CEP TELEFONLARINDAN VERİ KURTARMA İŞLEMİ YAPILIR
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hür Tuna
Veri Kurtarma   26/01/2020

Aykut bey çok titiz ve özenli çalıştı.Her işlem için bilgi verdi ve iletişimde kaldı. çok eski bir model hard disk i çok düşük ihtimal olmasına rağmen bütün verileri kurtardı . emeğinize sağlık . tereddüt etmeden kendisine başvurabilirsiniz .

         
Burak Göv
Veri Kurtarma   15/12/2019

Bünyamin Beye çok teşekkür ediyorum. İşini detaylı takip eden biri her aşamada takip etti ve evden bağlantıyla kolayca kaybolan verilerimi geri getirdi.

         
Gamze Sonmez
Veri Kurtarma   24/10/2019

Emre beyle telefonda gorustuk gercekten isin ehli oldugu belli oluyor kendisi ile telefonda gorustuk sorunumun neler olabilecegini ve hangi asamada ne fiyat cikabilecegini soyledi gayet uygun fiyata datalarimi cok kisa surede bana teslim etti kendisine cok tesekkur ediyorum ve siddetle verdigi hizmeti tavsiye ediyorum

         
Gokhan Gurisik
Veri Kurtarma   17/09/2019

" digitalverikurtarma.com " cok tesekkurler hizli guvenilir fiyat acisindanda cok uygun bir sekilde verilerime kavuştum herkese tavsiye ederim

         
Tuba Ocak Katırcı
Veri Kurtarma   28/08/2019

Shek Bilişim iletişim kurduğumuz ilk andan itibaren her adımda güvenli bir biçimde ve titizlikle işlerini yapıyorlar. Bir öğretmen olarak onca yılın emeğini ve çocuklarımın hatıralarını bana geri getirdiler. Özellikle İlkay Bey her an sorularınıza içtenlikle cevap verip her aşamayı ayrıntılı biçimde sizinle paylaşıyor. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

         
Burak Cihan
Veri Kurtarma   30/06/2019

Samimiyetle söylüyorum ki Ankara da alternatifi yok. Güvenin, ve profesyonel bir insana bırakın işi. Ben çok memnun kaldım, sizin de kalacağınıza eminim.

         
Ömer Kodaman
Veri Kurtarma   07/06/2019

Arkadaşımız sağolsun, benim ikametime kadar geldi, sorunla ilgilendi, çözümle alakalı kendisinin yapabileceği bir alan dışında olduğunu tespit etti. Beni de bu yönde yetkili birimlere yönlendirdi. Herhangi bir ücret de talep etmedi.

         
Erman ŞANLI
Veri Kurtarma   31/03/2019

Problem %100 başarı ile sonuçlanmadı ancak harddiskin fiziksel hasarı da buna sebep oldu diye düşünüyorum. Klasör yapısı ile getirilmesede kaybolan verilerin büyük kısmı uzantılarına göre kurtarıldı. Murat beye ilgisinde ötürü teşekkür ediyorum.

Veri Kurtarma hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz