En İyi 10 Tuzla Grafik Tasarım | Armut

En İyi 10 Tuzla İstanbul Grafik Tasarım

4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Tuzla bölgesinde 55 Grafik Tasarımcı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Habib S.

Habib S.

Grafik Tasarım · Tuzla, İstanbul
Tecrübe ile hizmet kaliteni garantile. 1998 yılında severek başladığım mesleğime, ilk günkü heyacanla, istediğiniz hizmeti "güvenle" sizlere teslim edebilmenin peşindeyim.
Merve S.

Merve S.

Grafik Tasarım · Tuzla, İstanbul
MERHABA, 5 SENELİK PROFESYONEL DENEYİMİMLE HER TÜRLÜ KİTAP TASARIMI, AMBALAJ TASARIMI, TİPOGRAFİ, İLLÜSTRASYON, GRAVÜR, T-SHİRT TASARIMLARI, AFİŞ, BİLBOARD, BRANDA, PANO, DİZGİ, STAND TASARIMI, KURUMSAL TASARIM, FLAMA TASARIMI YAPABİLİRİM.
Berk G.

Berk G.

Grafik Tasarım · Tuzla, İstanbul
1990 yılının Ağustos ayında İzmir de doğdum. 2001 yılında yani ortaokul sıralarında iken bilgisayarın hayata girmesiyle başladı serüvenim. Bilgisayara olan ilgim gitgide artıyordu. Bu yüzden ortaokulu bilgisayar destekli okudum ve sektörün içine yavaş bir giriş yaptım. Lisede de "Bilgisayar Programcılığı" bölümü okuyarak geleceğimi şekillendirecek mesleğe adım adım yaklaştım. O zamanlar seçtiğim bölüm ve bu bölümün içinde bulunduğu sektör diğer insanlara her ne kadar uzak gibi gelse de ben b
Özlem C.

Özlem C.

Grafik Tasarım · Tuzla, İstanbul
Ulusal yayınlarda 10 yılı aşkın deneyim. Editöryel ve görsel olarak kaliteli ve şık tasarımlar. Katalog, broşür vs gibi çalışmalar için yaratıcı çözümler.
Vedat Turab T.

Vedat Turab T.

Grafik Tasarım · Tuzla, İstanbul
Merhaba, Ben Vedat Turab Turgan 4 yıldır freelancer olarak çalışmaktayım. Size; illüstrasyon, logo tasarım, kartvizit tasarımı, animasyon alanlarında hizmet verebilirim. Deneyimlerim; Medicure İlaç San Ve Tic. Ltd. Şti. Şirketine Stajyer Sanatçı
Efe K.

Efe K.

Grafik Tasarım · Tuzla, İstanbul
8 yıldır grafik tasarım işindeyim. Adobe Photoshop, Illustrator, Indesign, Acrobat ve MS Office programlarına hakimim. Ürün katalog tasarımları, ürünlerin fotoğraf çekimleri dahil olmak üzere baştan sona tamamını oluşturduğum projelerim oldu. Logo, kartvizit, antet vs. kurumsal kimlik çalışmaları yaptım. Albüm, kitap kapakları, afişler tasarladım. Basım evlerinden baskıya gidecek kitapların düzenlemesini yaptım. Severek yaptığım bir iş o yüzden vakit harcamaya üşenmiyorum da. Eğer yardıma ih
Eti T.

Eti T.

Grafik Tasarım · Tuzla, İstanbul
2002 senesinden bu yana "Reklamın İyisi Kötüsü Olur" mottosuyla, en iyi reklam nasıl yapılır diye kara kara düşünürken, sektörde çeşitli firmalarda profesyonel grafik tasarımcı olarak görev aldım. O gün bugün uzmanlık alanıma; kurumsal kimlik tasarımı, katalog, leaflet, iç ve dış mekan reklam mecra tasarımları, web arayüz tasarımları girmiştir.
Gamze Ç.

Gamze Ç.

Grafik Tasarım · Tuzla, İstanbul
Uygun fiyata özgün tasarımlar yapılır. Proje süreçlerinde planlı ve titiz bir çalışma yürütmeye özen gösteririm. Sorunlara hızlı ve pratik çözümler getirerek projelerimi tamamlamaktayım.
Burak D.

Burak D.

Grafik Tasarım · Tuzla, İstanbul
Belirtmiş olduğum programlar ile görsel tasarım konusunda hizmet vermekteyim. Teşekkürler. - Autodesk Autocad - Sketchup Pro - Lumion Render - lumion Animation - Adobe Photoshop - Adobe Indesign - Adobe Illustrator
Burak Y.

Burak Y.

Grafik Tasarım · Tuzla, İstanbul
Bir Tık Uzağınızdayım En Uygun Fiyatlar İçin Benimle İletişime Geçebilirsiniz. Ama Gündüz Çalıltığım İçin Akşam 19 dan Sonra Herkez İle İlgileneceğim Tasarımın En İyi Adresi Benim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Oğuzhan Pişkin
Grafik Tasarım   17/09/2018

Kendisi ile logo ve infografik çalışmamız oldu, yapılcak işi, detayları ile anlattıktan çok kısa bir süre sonra 24 saat içerisinde üç adet logo örneği ile tarafıma dönüş yaptı. 7 aşamadan oluşan Infografik kısmındada iyi bir işçilik çıkardı ve özellikle grafiklerin birbiriyle olan renk uyumu harika!! Değişiklik ve eleştiriye açık oluşundan çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Cumali Miço
Grafik Tasarım   10/09/2018

Kesinlikle muhteşem, beklediğimden çok ama çok daha iyi bir çalışma ile karşılaştım, Özgür bey profesyonelliğinin yanı sıra bir o kadar da samimi ve yardımsever. İş geçiştirme gibi baştan savma bir durum asla olmadı, aksine daha iyi nasıl yapabiliriz diye düşüncelerini de belirterek fazlasıyla yardımcı oldu.

         
Selçuk Aydoğdu
Grafik Tasarım   17/08/2018

Kaan bey İşinin ehli ve işi en iyi yapmaya çalışan hızlı bir insan gözü kapalı güvenebilirsiniz hem sürekli daha iyisini isteyerek kendi düzeltmelerini kendisi yapıyor hem de sizin isteklerinize en hızlı şekilde cevap veriyor. Yani aslında bu sektörde az bulunabilecek birisi onun için lütfen tercih edin.

         
Selin Özen
Grafik Tasarım   10/08/2018

Grafik Servis tıbbi poster tasarımında bana destek oldu. İsteklerimi göz önünde tutarak hızlıca güzel bir poster tasarladılar. İstediğim her saatte rahatlıkla irtibat kurabildim ve her isteğimi vakitli yerine getirdiler, Yardımınız ve sunduğunuz hizmet için teşekkür ederim.

         
Yeşim Türkmenoğlu
Grafik Tasarım   12/07/2018

Çok memnun kaldım. Devamlı çalışmayı düşünüyorum. Hizmet kalitesi, iletişim ve anlayış açısından Özge Hanıma çok teşekkür ediyorum.

         
Uygar Berat Özkanca
Grafik Tasarım   06/07/2018

Zamanında teslim, uygun fiyat, kaliteli hizmet. Hangi şehirde olursaniz olun Ben cok memnun kaldım

Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz