En İyi 10 Tuzla Grafik Tasarım | Armut

En İyi 10 İstanbul Tuzla Grafik Tasarım

4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Tuzla bölgesinde 37 Grafik Tasarım Grafikeri teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Özlem Coşkun

Özlem Coşkun

Grafik Tasarım · Tuzla, İstanbul
Ulusal yayınlarda 10 yılı aşkın deneyim. Editöryel ve görsel olarak kaliteli ve şık tasarımlar. Katalog, broşür vs gibi çalışmalar için yaratıcı çözümler.
Müjde Çakır

Müjde Çakır

Grafik Tasarım · Tuzla, İstanbul
Meslek Lisesi, Tasarım ve Teknoloji bölümünü bitirdikten sonra Mersin Üniversitesi, Tasarım Öğretmenliği ve Marmara Üniversitesi, Matbaa Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Yaklaşık 9 senedir , Grafik tasarım ve Uygulama, Ambalaj Tasarımı, Fotoğraf çekimi, Dijital ve Görsel Pazarlama alanlarında görev aldım. Adobe Photoshop, Indesign, Illustrator , Corel Draw, Packaging Design, Autocad programlarını kullanmaktayım. Orta Seviye İngilizce ve Temel Seviyede Fransızca bilmekteyim.
Emre Güzel

Emre Güzel

Grafik Tasarım · Tuzla, İstanbul
Teknik Meslek Lisesini Bilişim Teknolojileri Bölümü ile bitirdim.Şuan Üniversite 1. Bilgisayar Programcılığı öğrencisiyim.Kısa zamanda kaliteli iş teslimi yapar sizin için farklı düşünüp yaratıcı tasarımlar ile %100 memnuniyet garantisi ile buradayım.
Samet Krgz

Samet Krgz

Grafik Tasarım · Tuzla, İstanbul
Bu sektörde 4 yıldır çalışmaktayım. Katalog, broşür, afiş, bilboard, el ilanı, kartvizit, logo, kurumsal kimlik çalışmaları vs. yapmaktayım.
Özge Cerit

Özge Cerit

Grafik Tasarım · Tuzla, İstanbul
Grafik tasarımı, logo tasarımı, afiş, broşür, davetiye, kartvizit, doğum günü organizasyonları, özel gün organizasyonları v.b. ihtiyaçlarınızı her zaman profesyonel bir şekilde en kısa sürede sizlere sunmaktan sevinç duyarım.
Gamze Çabuk

Gamze Çabuk

Grafik Tasarım · Tuzla, İstanbul
Uygun fiyata özgün tasarımlar yapılır. Proje süreçlerinde planlı ve titiz bir çalışma yürütmeye özen gösteririm. Sorunlara hızlı ve pratik çözümler getirerek projelerimi tamamlamaktayım.
Funda Girgin

Funda Girgin

Grafik Tasarım · Tuzla, İstanbul
Freelance tasarımcı.Her türlü grafik tasarım,illustrasyon yapılır,özenle ve sevgiyle.(.photoshop ve illustratör)
Merci Grafik

Merci Grafik

Grafik Tasarım · Tuzla, İstanbul
Bırakın fikirlerinize ışık tutalım. Müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak optimum sürede makul fiyatlarla hayalinizdeki çalışmayı tamamlayarak beğeninize sunuyorum. Memnuniyetiniz benim için en önemli unsur olmasının yanında, beklentilerinizi ve hedef kitlenizi de göz önünde bulundurarak, kullanıcı odaklı, işlevsel, modern ve akılda kalıcı çalışmalar hazırlamaktayım.
Saidzhon Khazhimamatov

Saidzhon Khazhimamatov

Grafik Tasarım · Tuzla, İstanbul
3D modelleme, inşaat modelleme, motion graphic, fuar standlar, showroomlar, kaliteli render, logo tasarımları yapılır.
Gonca Özsöz

Gonca Özsöz

Grafik Tasarım · Tuzla, İstanbul
Fotoğraf Çekimi, (Düğün, Bebek, Doğum ) Ofset Tasarım İndoor&Outdoor Tasarım Gazete, Dergi, Katalog, Menü Kartvizit, Kurumsal Kimlik
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mine Özdoğan
Grafik Tasarım   13/02/2018

140 sayfalık bir planlayıcı tasarımını 5 gün içinde teslim aldık. İstediğimiz format, istediğimiz tasarım, anlaştığımız süreden de önce dosya teslimi... Herşey harikaydı :) Samimi, yardımcı tavrıyla ve çıkarttığı işle sizi de iyi ki onunla çalışmışım dedirtecektir. Cultive Design’a çok teşekkür ediyorum, gelecek işlerimde de birlikte çalışmayı düşünüyorum.

         
Sema Akil
Grafik Tasarım   05/02/2018

Yarım günden kısa bir sürede istediğim çizimi istediğim formatlarda teslim ettiler. Teşekkür ederim.

         
Grafik Tasarım   14/12/2017

Yeni kuracak oldugumuz şirket için logo tasarımını armut.com sitesi üzerinden Selcan Gündüz hanıma yaptırdım.Kendisi işinde gercekten basarılı ve ilgili bir arkadaş.Çok begendiğimiz güzel bir iş cıkardı.Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Sabri .
Grafik Tasarım   20/11/2017

Anlaştıgımız zamanda kaliteli hizmet verdigi için memnun oldugumu belirtmek isterim. Herkese tavsiye ederim.

         
burak senyuz
Grafik Tasarım   19/11/2017

İstediğiniz tasarımları çok hızlı ve düzgün şekilde tamamlayan,özveri ve sabır ile çalışan,işine çok saygılı ve güvenilir bir firmadır.Biz çok iyi sonuçlar aldık,kendilerine teşekkürler.

Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz