En İyi 10 Tuzla Grafik Tasarım - Armut

En İyi 10 İstanbul Tuzla Grafik Tasarım

4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Tuzla bölgesinde 35 Grafik Tasarım Grafikeri teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Oktay Özdemir

Oktay Özdemir

Grafik Tasarım · Tuzla, İstanbul
Grafik tasarım ve Medya alanında yapabildiğimiz hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz. Referanslarımız kısmından bu hizmetleri teslim ettiğimiz müşterilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Memnun kalınmayan hiçbir hizmet için PARA ÖDEMEK zorunda değilsiniz.
Saidzhon Khazhimamatov

Saidzhon Khazhimamatov

Grafik Tasarım · Tuzla, İstanbul
3D modelleme, inşaat modelleme, motion graphic, fuar standlar, showroomlar, kaliteli render, logo tasarımları yapılır.
Merve Sağ

Merve Sağ

Grafik Tasarım · Tuzla, İstanbul
MERHABA, 5 SENELİK PROFESYONEL DENEYİMİMLE HER TÜRLÜ KİTAP TASARIMI, AMBALAJ TASARIMI, TİPOGRAFİ, İLLÜSTRASYON, GRAVÜR, T-SHİRT TASARIMLARI, AFİŞ, BİLBOARD, BRANDA, PANO, DİZGİ, STAND TASARIMI, KURUMSAL TASARIM, FLAMA TASARIMI YAPABİLİRİM.
Efe Kurnaz

Efe Kurnaz

Grafik Tasarım · Tuzla, İstanbul
8 yıldır grafik tasarım işindeyim. Adobe Photoshop, Illustrator, Indesign, Acrobat ve MS Office programlarına hakimim. Ürün katalog tasarımları, ürünlerin fotoğraf çekimleri dahil olmak üzere baştan sona tamamını oluşturduğum projelerim oldu. Logo, kartvizit, antet vs. kurumsal kimlik çalışmaları yaptım. Albüm, kitap kapakları, afişler tasarladım. Basım evlerinden baskıya gidecek kitapların düzenlemesini yaptım. Severek yaptığım bir iş o yüzden vakit harcamaya üşenmiyorum da. Eğer yardıma ih
Gonca Özsöz

Gonca Özsöz

Grafik Tasarım · Tuzla, İstanbul
Fotoğraf Çekimi, (Düğün, Bebek, Doğum ) Ofset Tasarım İndoor&Outdoor Tasarım Gazete, Dergi, Katalog, Menü Kartvizit, Kurumsal Kimlik
Nehan Küçükaytaç

Nehan Küçükaytaç

Grafik Tasarım · Tuzla, İstanbul
Merhaba, 2013 Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım mezunuyum. Gerek okul sürecinde olsun, gerekse okul sonrası grafik tasarımla ilgili bir çok şirket ile proje bazlı veya kadrolu çalışmalarım oldu. Türkiye nin önde gelen şirketlerinden birisinde de 3 yıldır devam etmekteyim. İş disiplini benim için önemlidir. Şu zamana kadar teslim tarihlerinde bir sıkıntı yaşamadım. Güzel, keyifli projelerde çalışmak dileğiyle.
Samet Krgz

Samet Krgz

Grafik Tasarım · Tuzla, İstanbul
Bu sektörde 4 yıldır çalışmaktayım. Katalog, broşür, afiş, bilboard, el ilanı, kartvizit, logo, kurumsal kimlik çalışmaları vs. yapmaktayım.
Emre Güzel

Emre Güzel

Grafik Tasarım · Tuzla, İstanbul
Teknik Meslek Lisesini Bilişim Teknolojileri Bölümü ile bitirdim.Şuan Üniversite 1. Bilgisayar Programcılığı öğrencisiyim.Kısa zamanda kaliteli iş teslimi yapar sizin için farklı düşünüp yaratıcı tasarımlar ile %100 memnuniyet garantisi ile buradayım.
Özge Cerit

Özge Cerit

Grafik Tasarım · Tuzla, İstanbul
Grafik tasarımı, logo tasarımı, afiş, broşür, davetiye, kartvizit, doğum günü organizasyonları, özel gün organizasyonları v.b. ihtiyaçlarınızı her zaman profesyonel bir şekilde en kısa sürede sizlere sunmaktan sevinç duyarım.
Sezen Sarıcı

Sezen Sarıcı

Grafik Tasarım · Tuzla, İstanbul
Mesleki eğitimimi (Lise-Üniversite) Matbaacılık alanında tamamladım. Ofset ve dijital baskıya uygun grafik tasarım ve uygulama işlerinde, farklı firmalarda 9 yıl görev aldım. Flexo baskı ile üretim yapan bir ambalaj firmasında; 7 sene ambalaj tasarımı, uygulaması, CTP ye uygun klişe montaj hazırlığı ve firma içi ISO9001-ISO 22000 kalite yönetim sisteminin işleyişinde İç Denetçi olarak çalıştım. Şu anda uluslararası bir şirketde ambalaj tasarım-uygulama ve baskı onay sorumlusu olarak çalışıyorum
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
ÖMER GÜN
Grafik Tasarım   20/10/2017

SABIRLI, HIZLI, ANLAYIŞLI, ÖZGÜN ÇÖZÜMLER SUNABİLEN BİR GRAFİK TASARIMCIDIR. KENDİSİYLE ÇALIŞTIĞIM İÇİN OLDUKÇA MEMNUNUM. TAVSİYE EDİLİR.

         
İlyas Karakuş
Grafik Tasarım   05/10/2017

Yeliz hn. çalışma hız ve iş disiplini olarak bizi fazlasıyla memnun etti. çalışmalarından uzun yıllar yararlanmak niyetindeyiz. şimdiden çok teşekkür ederiz.

         
Melih TUNÇ
Grafik Tasarım   02/10/2017

Nefise Hanım çok başarılı bir iş çıkardı ,hem karakter hem de iş olarak on numara birisi kesinlikle tavsiye ederim.Teşekküler

         
erhan bora
Grafik Tasarım   26/09/2017

Kısa sürede güzel işler çıkara bilen bir iş partneri. Çok memnun kaldım tavsiye ederim herkese.

         
Grafik Tasarım   06/09/2017

hiçbir sorun yaşamadık, aynen planlandığı gibi yürütüldü ve teslim edildi, hatta fazlasını yaptılar. Profesyonel bir takım, teşekkür ediyoruz kendilerine.

Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz