En İyi 10 Tuzla Grafik Tasarım | Armut

En İyi 10 Tuzla İstanbul Grafik Tasarım

4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Tuzla bölgesinde 49 Grafik Tasarım Grafikeri hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Saıdzhon K.

Saıdzhon K.

Grafik Tasarım · Tuzla, İstanbul
3D modelleme, inşaat modelleme, motion graphic, fuar standlar, showroomlar, kaliteli render, logo tasarımları yapılır.
Sezen S.

Sezen S.

Grafik Tasarım · Tuzla, İstanbul
Mesleki eğitimimi (Lise-Üniversite) Matbaacılık alanında tamamladım. Ofset ve dijital baskıya uygun grafik tasarım ve uygulama işlerinde, farklı firmalarda 9 yıl görev aldım. Flexo baskı ile üretim yapan bir ambalaj firmasında; 7 sene ambalaj tasarımı, uygulaması, CTP ye uygun klişe montaj hazırlığı ve firma içi ISO9001-ISO 22000 kalite yönetim sisteminin işleyişinde İç Denetçi olarak çalıştım. Şu anda uluslararası bir şirketde ambalaj tasarım-uygulama ve baskı onay sorumlusu olarak çalışıyorum
Özlem C.

Özlem C.

Grafik Tasarım · Tuzla, İstanbul
Ulusal yayınlarda 10 yılı aşkın deneyim. Editöryel ve görsel olarak kaliteli ve şık tasarımlar. Katalog, broşür vs gibi çalışmalar için yaratıcı çözümler.
Berk G.

Berk G.

Grafik Tasarım · Tuzla, İstanbul
1990 yılının Ağustos ayında İzmir de doğdum. 2001 yılında yani ortaokul sıralarında iken bilgisayarın hayata girmesiyle başladı serüvenim. Bilgisayara olan ilgim gitgide artıyordu. Bu yüzden ortaokulu bilgisayar destekli okudum ve sektörün içine yavaş bir giriş yaptım. Lisede de "Bilgisayar Programcılığı" bölümü okuyarak geleceğimi şekillendirecek mesleğe adım adım yaklaştım. O zamanlar seçtiğim bölüm ve bu bölümün içinde bulunduğu sektör diğer insanlara her ne kadar uzak gibi gelse de ben b
Burak D.

Burak D.

Grafik Tasarım · Tuzla, İstanbul
Belirtmiş olduğum programlar ile görsel tasarım konusunda hizmet vermekteyim. Teşekkürler. - Autodesk Autocad - Sketchup Pro - Lumion Render - lumion Animation - Adobe Photoshop - Adobe Indesign - Adobe Illustrator
Funda G.

Funda G.

Grafik Tasarım · Tuzla, İstanbul
Freelance tasarımcı.Her türlü grafik tasarım,illustrasyon yapılır,özenle ve sevgiyle.(.photoshop ve illustratör)
Merci G.

Merci G.

Grafik Tasarım · Tuzla, İstanbul
Bırakın fikirlerinize ışık tutalım. Müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak optimum sürede makul fiyatlarla hayalinizdeki çalışmayı tamamlayarak beğeninize sunuyorum. Memnuniyetiniz benim için en önemli unsur olmasının yanında, beklentilerinizi ve hedef kitlenizi de göz önünde bulundurarak, kullanıcı odaklı, işlevsel, modern ve akılda kalıcı çalışmalar hazırlamaktayım.
Hasan  K.

Hasan K.

Grafik Tasarım · Pendik, İstanbul
Görsel olan her işi severek yaparım. Görsel anlatımı herşeyin üstünde tutuyorum. Fotoğraf ve sosyal medya görsellerine bayılıyorum.
Müjde Ç.

Müjde Ç.

Grafik Tasarım · Tuzla, İstanbul
Meslek Lisesi, Tasarım ve Teknoloji bölümünü bitirdikten sonra Mersin Üniversitesi, Tasarım Öğretmenliği ve Marmara Üniversitesi, Matbaa Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Yaklaşık 9 senedir , Grafik tasarım ve Uygulama, Ambalaj Tasarımı, Fotoğraf çekimi, Dijital ve Görsel Pazarlama alanlarında görev aldım. Adobe Photoshop, Indesign, Illustrator , Corel Draw, Packaging Design, Autocad programlarını kullanmaktayım. Orta Seviye İngilizce ve Temel Seviyede Fransızca bilmekteyim.
Eti T.

Eti T.

Grafik Tasarım · Tuzla, İstanbul
2002 senesinden bu yana "Reklamın İyisi Kötüsü Olur" mottosuyla, en iyi reklam nasıl yapılır diye kara kara düşünürken, sektörde çeşitli firmalarda profesyonel grafik tasarımcı olarak görev aldım. O gün bugün uzmanlık alanıma; kurumsal kimlik tasarımı, katalog, leaflet, iç ve dış mekan reklam mecra tasarımları, web arayüz tasarımları girmiştir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Celalettin Oruç
Grafik Tasarım   13/06/2018

Elif Ekin hanıma işi yaptırdık fevkalade memnun kaldık çok hızlı ve çok kaliteli iş yaptı memnuniyetimizi ve teşekkürlerimizi bu vesile ile Armuta da iletiyoruz. Saygılarımla

         
Şükran Taşan
Grafik Tasarım   22/05/2018

armut.coma tesekkur ederim beni "PRATIK ISLER OFISI VE TASARIMCI EKIBIYLE " tanistirdigi icin. siddetle herkese tavsiye ederim..bir gün icinde tam istediğim gibi logomu hazirladilar bugünde kartvizitlerimi teslim aldim. tekrardan çok teşekkür ederim.

         
İlker Özpınar
Grafik Tasarım   19/05/2018

Enes Bey ile ürün fotoğraflarımızın dekupesi için anlaştık. Süre kısıtlıydı. Çalıştığımız diğer arkadaşlara göre hem iletişimi daha iyi ve hızlıydı. Söz verdiği sürede işi bitirdi. İstediğimiz düzeltmeleri zamanında ve hızla yaptı. Bizi hiçbir konuda bizleri üzmedi.

         
Grafik Tasarım   14/05/2018

Enes beyle calistigimiz grafik tasarim projesinde hizli ve hedefe yonelik istedigimiz gibi bir sonuc cikardi. Ilk projemizden sonra devamli calismaya karar verdik.

         
Cebrail Acar
Grafik Tasarım   03/05/2018

Katalog tasarımımız ile ilgili selcan hanımla anlaştık, kendisi talebimize hemen geri dönüş sağladı. İşimizi Gönül rahatlığıyla teslim ettik , ilgisine cok teşekkür ediyoruz. Kesinlikle tavsiye ederiz.

         
Sezen Kayhan
Grafik Tasarım   27/04/2018

Çalışmak çok rahattı. Sayesinde oldukça kısa sürede çok güzel bir sonuç aldım. İletişime açık, revizeleri dikkate alıp hemen sonuçlandırıyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz