Hizmet Ver

4 Tuzla İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Tuzla civarında 351 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

İngilizce Özel Ders

En İyi 10 Tuzla İngilizce Özel Ders Öğretmeni

Ersin Sivri photo

Ersin Sivri

04.10.2020

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul

13 yıllık öğtretmenim ve ingilizce özel ders veriyorum. Ortaokul-lise öğrencilerine ve yetişkinlere özel ders veriyorum. Okul öncesi ve küçük yaş grupları ile çalışmalarım oldu. Aynı zamanda eğitim koçluğu yapmaktayım. Öğrencinin ingilizce bilgisini göz önünde bulundurarak verimli bir çalışma...

Eren Can Baydur photo

Eren Can Baydur

17.08.2021

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul

Çocukluğumdan beri İngilizce ile içli dışlı büyüdüm. Üniversite öğrencisi olduğumdan dolayı ekstradan İngilizce Dersi vererek bir şeyler yapmak istedim. İngilizcem B2-C seviyesindedir. Ders almak için herhangi bir yaş aralığım yok herhangi bir seviye aralığımda yok. İsterseniz A1 olun isterseniz B1...

Sinan Bey photo

Sinan Bey

03.06.2014

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul

Deneyim ve samimiyetle, kendinizi rahat hissedeceğiniz dersler için yardımcı olmaya hazırım. Özel okul ve 5 yılı aşkın özel ders deneyimimle amaçlarınıza yönelik başarılı adımlar atacağız. -İlköğretim öğrencileri için tüm derslerinde ve sınavlarında rehberlik ve öğretmenlik -Lise ve üzeri...

Fatih Meteil photo

Fatih Meteil

03.08.2020

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul

Çanakkale On Sekiz Mart İngilizce Öğretmenliği mezunu American Life, Just English, Ve Setur'da İngilizce Eğitmenliği yaptım Şu anda Bilnet Okulları'nda eğitim vermekteyim.

Hazan Öztürk photo

Hazan Öztürk

02.09.2021

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul

İsmim Hazan. 2013’te İngiltere’de yaz okulu eğitimi aldım dil alanında. 2016’da Hacettepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Öğretmenlikte 6. Yılımı çalışıyorum. Birçok okul ve özel ders deneyimim oldu.

Tahir Altınsoy photo

Tahir Altınsoy

29.04.2021

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul

Merhaba 16 Yıllık profesyonel hayatımda öğretmenliğe ek olarak 2 şer yıl özel kurs ve turist rehberliği yaptım. Yurt dışı peroje ve eğitim tecrübem var. Yds ve YDT sınavlarına çalıştırdığım tüm öğrenciler üniversitelerde eğitimlerini bitirdiler yada devam etmekteler. Şu an ydt hazırlık...

Yunus Kazan photo

Yunus Kazan

26.12.2017

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul

Marmara Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden 2009 yılında mezun oldum. 11 yıldır İngilizce öğretmeni olarak farklı seviyelerdeki öğrencilere ders vermeye devam etmekteyim. Her öğrenciyi ayrı bir birey olarak değerlendirip, kendi özelliklerine göre program uygulamaktayım. İngilizce...

Naci B Hodja photo

Naci B Hodja

24.01.2020

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul

İngilizce öğrenmek ve sınav başarısı için özel İngilizce dersi.Grup dersleri size uymuyorsa, kendinizin veya çocuğunuzun gireceğiniz sınavlarda başarınızı riske atmak istemiyorsanız, size uygun saatlerde ve öğrenme eğiliminize uygun dersler alabileceğiniz en doğru öğretmen olduğumu düşünüyorum.

Ayşenur Aydın photo

Ayşenur Aydın

01.09.2021

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul

Alanında deneyimli İngilizce öğretmeniyim. Şu ana kadar çoğunluğu young learners olmak üzere pek çok özel ders verdim. Derslerimin içerigini, materyalini ve kullanacağım teknikleri öğrencilerimin düzeyine; yani ilgi ve ihtiyaçlarına göre belirliyorum. Derslerimi 60 dakika olacak şekilde...

Büşra Mete photo

Büşra Mete

23.07.2018

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul

Mütercim Tercümanlık (İngilizce-Almanca) bölümü öğrencisiyim. 2 yıldır profosyonel olarak yabancı dil özel ders hizmeti sağlamaktayım.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Tuzla İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Tuzla İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Tuzla İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İngilizce Özel Ders için Tuzla içinde toplam 351 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 512 yorum ve verilen 4.8 ortalama puan Tuzla içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 3,480 kişi Tuzla İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl