En İyi 10 Tuzla İstanbul İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Tuzla civarında 98 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Tuvana W.

Tuvana W.

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul
Öncelikle tercihiniz için teşekkür ederim. 24 sene Almanyada yaşadım. Ana okuldan Üniversite bitimine kadar Almanya da okudum. Babam kendisi Alman bende Alman vatandasiyim. Şimdiye kadar bir çok öğrencim oldu, size de yardımcı olmayı isterim. Her bir öğrencim için seviyelerini analiz ederek özel bir yol haritası çizerek o yolda yürüyorum. Özel program çıkartıyorum. Her insan farklidir. Farkli seviyelerdedir, farkli tempoda ögrenir, ona göre ders veriyorum. Eğer öğrencim öğrenmeyi gerç
Kutay Ç.

Kutay Ç.

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul
Sabancı Üniversitesi VACD lisans, ve Pazarlama Yüksek lisans mezunu, TOEFL IBT 107 puanlı, TEFL ve YTL Sertifikalı Yetkili İngilizce Öğretmeniyim. Amerikan Üniversitesi denklik belgesi sahibiyim. Özellikle genç ve çocuklara yabancı dil eğitimi üzerine uzmanlık sahibiyim. Profesyonelliğe önem veriyorum ve derslerin sıkıcı olmamasına özen gösteriyorum.
Neslihan Y.

Neslihan Y.

İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul
Branşım İngilizce,Ağırlıklı olarak ortaokul kolej seviyesindeki öğrencilere özel ders verdim ve özellikle yabancı dilin konuşularak geliştirildiğine inandığım için öğrencilerimi dile maruz bırakmak adına ders esnasında Türkçe’yi kesinlikle kullanmıyoruz.
Zeynep  G.

Zeynep G.

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul
Öğrencilerime akılda kalıcı, eğlenceli şekilde İngilizce öğretmek ve sınavlarında yardımcı olmak için elimden geleni yapıyorum. Günlük konuşma ve pratik bilgileri güncel araçlarla destekliyorum.
Seda H.

Seda H.

İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul
İngilizce öğretmenliği mezunuyum. Toplam tecrübem 14 yıl olup, saygın okul,kolej ve İngilizce dil kurslarında öğretmenlik yaptım. Her seviye öğrenci ile doğru program ve öğrenme tekniği ile çalıştım ve çalışmaktayım. Eğer İngilizce dilini gerçekten öğrenmek istiyorsanız beraber yapacağımız çalışma programı ile hedefinize ulaşmanızda yardımcı olmak isterim.
Hristina U.

Hristina U.

İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul
İNGİLİZCE ÖZEL DERSİ PRIVATE LESSONS IN ENGLISH All levels (from beginner to advanced) & all age groups • Preparation for Cambridge exams and IELTS • Conversational English (Speaking classes) and Business English • Help with writing homeworks, essays, journal articles, thesis.
Sinan N.

Sinan N.

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul
Bir dil bilmek önünüze bir koridor açar, iki dil ise koridor üzerindeki tüm kapıları. Anahtarlar iyi bir eğitimcide. 19 yıldır birebir ve sınıf ortamında her yaş grubu ve dil seviyesinde dersler verdim. Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliğinden mezunum. İngiliz Dili Eğitimi alanında yüksek lisans yaptım ve doktora eğitimime devam ediyorum. Yurt içinde ve Amerika Birleşik Devletleri, İsviçre, Hollanda, Danimarka ve İspanya da İngilizce öğretimi ve dilbilimi alanlarında çeşitli kurs ve kon
Mutlu S.

Mutlu S.

İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul
Ileri duzeyde is ve akademik ingilizce. Sat toeffel sinav hazirligi. Ozellestirilmis gramer ve konusma dersleri verilir.
Merve  S.

Merve S.

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul
Lisans- Uludağ Üniversitesi Yüksek Lisans- Akdeniz Üniversitesi 6 yıllık dil kursu, özel ders ve okul tecrübem bulunmaktadır.
Emre A.

Emre A.

İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul
Merhaba, University of Michigan (ABD) mezunuyum. Turkiye`ye 2013 te döndüm. Halihazirda Amerikan Kültür ve American Life dil okullarında ders vermekteyim. Dışarıdan da özel öğrencilerim bulunmaktadır. - Her Seviye İçin İngilizce Ozel Ders (Starter, A1, A2, B1, B2, C1, C2) - TOEFL, IELTS, YDS - Business English - Cabin Crew konularında özel ders vermekteyim. Kurtköy`de ikamet ediyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Emre Uzun
İngilizce Özel Ders   26/12/2019

çok iyi ve enerjik hocadır kendileri en memnun kaldığım hocalardan birisidir. tarzı ile farklı ama etkili. sadece dil değil aksan konusunda da çok yardımc oldu bana emeği büyüktür.

         
İngilizce Özel Ders   13/11/2019

Çok takipçi... dışarıdan önerdiği kaynaklarla da destek oluyor . Gelişimi bizzat takip ediyor . Sınav dönemlerinde ek ders için zaman yaratmaya çalışıyor ...

         
aynur ateş
İngilizce Özel Ders   04/09/2019

Şu ana kadar 3 yabancı 1 i türk olmak üzere 4 öğretmenden özel ders aldım daha doğrusu aldığımı sanmışım. Bülent Bey ile tanışıp özel ders almaya başlayana kadar. Son derece sabırlı ve işini büyük bir tutkuyla yapan, ben ki sıfır hiç temeli olmayan insana kısa sürede günlük konuşabilmeyi öğreten ayrıca ders saatleri dışında da daima destekleyen motive eden muhteşem bir öğretmen. Gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum..

         
Halil Kılıç
İngilizce Özel Ders   30/08/2019

Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Özverili,sabırlı,işinin hakkını sonuna kadar veren bir öğretmeni tanımaktan mutluluk duyuyorum.

         
Savaş Görgülü
İngilizce Özel Ders   02/08/2019

Emre hocanın kaynakları ve ödev takibi çok iyi, deneme yanılma yapmadan direk başvurabileceğiniz İngilizce öğretmenidir.

         
Enise Hatipoğlu
İngilizce Özel Ders   23/07/2019

Davut bey öğrencinin almak istediği eğitime göre dersini şekillendirmektedir. Bu da kişinin hedefine daha hızlı ulaşmasını sağlamaktadır. Ders harici saatlerde de kendisi her zaman yardımcı olmaktadır. Rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

         
Salih Emre Üregen
İngilizce Özel Ders   14/05/2019

Dersi para kazanmak için değilde birşeyler öğretmek için elinden geleni ortaya konan profesyonel güvenilir egitimci, Ben çok memnunum herkese tavsiye ederim.

         
Ebru Gül
İngilizce Özel Ders   11/05/2019

Süper bir öğretmen. Keşke daha önce tanışsaydım. Başka öğretmenlerden ders aldım. Hem para hem de zamandan kaybettim Her kuruşuna değen eğitimci

İlçe İlçe İngilizce Özel Ders
İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz