En İyi 10 Tuzla İstanbul İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Tuzla civarında 148 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Sinan N.

Sinan N.

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul
Bir dil bilmek önünüze bir koridor açar, iki dil ise koridor üzerindeki tüm kapıları. Anahtarlar iyi bir eğitimcide. 21 yıldır birebir ve sınıf ortamında her yaş grubu ve dil seviyesinde dersler verdim. Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliğinden mezunum. İngiliz Dili Eğitimi alanında yüksek lisans yaptım ve doktora eğitimime devam ediyorum. Yurt içinde ve Amerika Birleşik Devletleri, İsviçre, Hollanda, Danimarka ve İspanya da İngilizce öğretimi ve dilbilimi alanlarında çeşitli kurs ve kon
Begüm Gündüz

Begüm Gündüz

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul
İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik Haberleşme Mühendisliği mezunu olup şu an da Piri Reis Üniversitesi Hesaplamalı Bilim ve Mühendislik Dalında Yüksek Lisans yapmaktayım. İngilizce ve Matematik bilgim üst düzeydedir. Ayrıca geçmişte bir yardım kuruluşunda ihtiyaç sahibi ortaokul ve lise öğrencilerine ders verdim. Bir anne olarak çocuklarla iletişimim güçlüdür.
Duru Dumankaya

Duru Dumankaya

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul
Ben Duru. Koç Özel Lisesi'nden IB diplomasıyla mezun olduktan sonra ABD'de Wesleyan Üniversitesi'nde Tarih ve Güzel Sanatlar okudum. Şubat ayında Cambridge onaylı İngilizce eğitmenliği sertifikası CELTA'yı tamamladım. Çocuklar ve yetişkinler için her seviyede İngilizce dersleri veriyorum.
Uğur Hoca

Uğur Hoca

İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul
ABD de uluslarası ilişkiler, Türkiye de Yönetim dallarında yüksek lisans yaptım. Ingilizce okumayı, öğrenmeyi ve öğretmeyi bir hobi olarak görüyorum. Bu işi uzun zamandır büyük bir zevkle yapıyorum. Halen dil kurslarında ve birebir özel ders vermekteyim. Yaklaşık 20 yıldır İngilizceyi aktif olarak kullanıyorum. İngilizceyi yaşam kariyerinizde bir engel olarak değil, fırsat olarak görmek istiyorsanız bu kurs tam size göre. Tümdengelim yöntemiyle, günlük hayatta kullanılan güncel akademik makale,
Ersin Sivri

Ersin Sivri

İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul
13 yıllık öğtretmenim ve ingilizce özel ders veriyorum. Ortaokul-lise öğrencilerine ve yetişkinlere özel ders veriyorum. Okul öncesi ve küçük yaş grupları ile çalışmalarım oldu. Aynı zamanda eğitim koçluğu yapmaktayım. Öğrencinin ingilizce bilgisini göz önünde bulundurarak verimli bir çalışma gerçekleştiriyorum. Kısa sürede etkili sonuç.
Necip MS

Necip MS

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul
ABD Teknoloji Enstitüsü Endüstri Mühendisliği Yüksek Lisans (MS) mezunuyum. 2011 yılından beri ilköğretim ve lise takviye ders kapsamında İngilizce dersleri vermekteyim. Özellikle konuşma ve telaffuz olmak üzere tüm 4 beceride (Konuşma, Yazma, Dinleme ve Okuma) arzu edilen tüm ders taleplerini karşılayabilirim. İnsan odaklı hayata bakış açısının eğitim hayatında başarıyı getirdiğini düşünüyorum. Bu kapsamda, öğrencilerimle çok iyi bir diyalog kurduğumu söyleyebilirim.
Abdulkadir Akkoç

Abdulkadir Akkoç

İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul
Beykoz Ümraniye Üsküdar bölgesinde, ilkokul ortaokul,Lise düzeyinde öğrencilere İngilizce özel ders.
Aylin Bursalıoğlu

Aylin Bursalıoğlu

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul
Merhaba ben aylin, lise son sinif ogrencisiyim. Akici ingilizce konusabilir yazabilir ve okuyabilirim. Ilkokul 3 e kadar butun kucuk arkadaslarima online bir sekilde ders vererek yardimci olmaya hazirim. Arzu ederseniz deneme dersi de yapabiliriz.
Recep  Çökerdenoğlu

Recep Çökerdenoğlu

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul
İngilizce’yi kurallarıyla öğrenip konuşmak isteyen her seviyeyeki öğrenciye yüz yüze veya online. İngilizce öğrenmeye ön yargılı bir çok öğrencim oldu ve en sonunda hepsinden teşekkür aldım. Sınavlarda başarılı olmak isteyen öğrencilerim de hedeflerine ulaştı.
Damla Demirok

Damla Demirok

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul
Herkese merhabalar, küçük çocuklar için ingilizce eğitimi vermek istiyorum. Bu alan üzerine yoğunlaşmadım fakat temel düzeyde ve yurt dışına çıkıldığında rahatlıkla konuşulabilecek ingilizce seviyesine sahibim. Çocukların küçük yaşta bu işe güleryüzlü bir eğitmenle başlayarak ileriki yıllarda işlerinin daha kolay olacağını düşünüyorum :)
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Tansu G.
İngilizce Özel Ders   02/04/2021

İlgisi alakası çok iyi çok mükemmel hoca sayesinde İngilizce dersini rahatlıkla verebildim gerçekten işini severek yapanlardan :)

         
Ceyda Y.
İngilizce Özel Ders   17/03/2021

Ertuğrul hocam alanında bir numara kesinlikle öğrenciyi anlayan, çözmeye çalışan bir öğretmen. Her öğrencinin anlayıp öğrenebileceği şekilde ilgileniyor bu da tabiki çok önemli dersler hem çok hızlı hem de kaliteli geçiyor. Kısa sürede gelişmeyi farkedebiliyorsunuz.

         
Cemre E.
İngilizce Özel Ders   13/03/2021

Soner hocamla uzun zamandır IELTS odaklı bir çalışmanın içindeyiz, düzenli ve doğru yönlendirmelerle kendimde her geçen gün gelişmeleri fark ediyorum. Çok teşekkür ederim!

         
Asiye A.
İngilizce Özel Ders   16/02/2021

Kendinize olan özgüveninizi yerine getirerek sizin neler yapabileceğinizi tekrar hatırlatıyor. Hiçbir şey zor değil kendinizi Reyhan hocayla İngilizce sohbet ederken buluveriyorsunuz ☺️

         
Ecem B.
İngilizce Özel Ders   14/01/2021

Hatice Hoca öncelikle çok donanımlı, profesyonel bir öğretmen. Her dersimizde çok fazla şey öğreniyor ve hızla geliştiğimi hissediyorum.Bununla birlikte çook güzel bir enerjisi var ve dersler verimli olduğu kadar keyifli de geçiyor.Kendisiyle yollarımız kesiştiği için çok mutluyum. :)

         
Betül K.
İngilizce Özel Ders   29/12/2020

Hocamızla tanıştığımızda oğlumun İngilizce ye olan ön yargısını kıracağını anladım ve öyle de oldu. İngilizce den korkan ve kesinlikle reddeden oğlum artık cümle kurmaya başladı. Kesinlikle çok samimi ve güvenilir çocuğun ilgisini nasıl çekeceği konusunda tecrübeli. Çocuğunuzu emin bir şekilde teslim edebileceğiniz çocuk sevgisi olan çok tecrübeli bir öğretmen.

         
Hüseyin I.
İngilizce Özel Ders   11/12/2020

Bilgi birikimi ve öğretme becerisiyle işine çok hakim bir öğretmen olduğunu düşünüyorum. Ders aldığım için memnunum ve ihtiyacı olanlara tavsiye ederim.

         
Selin P.
İngilizce Özel Ders   10/12/2020

İlk deneme dersimizi gerçekleştirdik, gerçekten memnun kaldım kaynak sağlamada, iletişimde ve öğrenciyi yönlendirmede açık ve net bir hoca

Popüler İngilizce Özel Ders Bölgeleri
İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz