En İyi 10 Tuzla İstanbul İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Tuzla civarında 101 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Neslihan Y.

Neslihan Y.

İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul
Branşım İngilizce,Ağırlıklı olarak ortaokul kolej seviyesindeki öğrencilere özel ders verdim ve özellikle yabancı dilin konuşularak geliştirildiğine inandığım için öğrencilerimi dile maruz bırakmak adına ders esnasında Türkçe’yi kesinlikle kullanmıyoruz.
Zayd  T.

Zayd T.

İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul
Kendimi maceracı ve eğlenceli saymayı seviyorum. Etrafımdakilere öğrendiklerimi öğretmek için her zaman daha fazla ve daha fazlasını öğrenmek için sabırsızlanıyorum. Ben basit düşünmüyorum. Hep büyük düşünürüm. Hep bir sonraki meydan okumayı arıyorum.
Seda H.

Seda H.

İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul
İngilizce öğretmenliği mezunuyum. Toplam tecrübem 14 yıl olup, saygın okul,kolej ve İngilizce dil kurslarında öğretmenlik yaptım. Her seviye öğrenci ile doğru program ve öğrenme tekniği ile çalıştım ve çalışmaktayım. Eğer İngilizce dilini gerçekten öğrenmek istiyorsanız beraber yapacağımız çalışma programı ile hedefinize ulaşmanızda yardımcı olmak isterim.
Zeynep  G.

Zeynep G.

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul
Öğrencilerime akılda kalıcı, eğlenceli şekilde İngilizce öğretmek ve sınavlarında yardımcı olmak için elimden geleni yapıyorum. Günlük konuşma ve pratik bilgileri güncel araçlarla destekliyorum.
Kutay Ç.

Kutay Ç.

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul
Sabancı Üniversitesi VACD lisans, ve Pazarlama Yüksek lisans mezunu, TOEFL IBT 107 puanlı, TEFL ve YTL Sertifikalı Yetkili İngilizce Öğretmeniyim. Amerikan Üniversitesi denklik belgesi sahibiyim. Özellikle genç ve çocuklara yabancı dil eğitimi üzerine uzmanlık sahibiyim. Profesyonelliğe önem veriyorum ve derslerin sıkıcı olmamasına özen gösteriyorum.
Serpin  A.

Serpin A.

İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul
Çocuklar ve yetişkinler için speaking ağırlıklı ders hizmeti sağlıyorum. Telaffuz ve cümle yapısındaki düzeltmelere odaklanarak, öğrencinin ilgilendiği konular üzerinden kelime haznesini de arttırabileceği ders içeriği sunmaktayım. Ek dinleme materyalleri de sağlıyorum.
Hristina U.

Hristina U.

İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul
İNGİLİZCE ÖZEL DERSİ PRIVATE LESSONS IN ENGLISH All levels (from beginner to advanced) & all age groups • Preparation for Cambridge exams and IELTS • Conversational English (Speaking classes) and Business English • Help with writing homeworks, essays, journal articles, thesis.
Eda K.

Eda K.

İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul
Amerika Kültürü ve Edebiyatı mezunuyum. Ortaokuldan beri ingilizce ile iç içeyim ve şu an hayatımın büyük çoğunluğu yabancı insanla konuşarak geçiyor. Daha önce bire bir ders verme deneyimim oldu. Yıllardır çeviri yapıyorum. Her yaştan öğrenciye ders verebilirim.
Merve K.

Merve K.

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul
Uludağ Üniversitesi İngilizce öğretmenliği 2013 mezunuyum. Meslekte 7. Yılım. Ortaokul ve Lise öğrencileri ile çalışıyorum. 4 sene Anadolu Lisesinde dil sınıflarını üniversite sınavına hazırladım . Okula destek ve sınavlara hazırlık için ders veriyorum.
Emre A.

Emre A.

İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul
Merhaba, University of Michigan (ABD) mezunuyum. Turkiye`ye 2013 te döndüm. Halihazirda Amerikan Kültür ve American Life dil okullarında ders vermekteyim. Dışarıdan da özel öğrencilerim bulunmaktadır. - Her Seviye İçin İngilizce Ozel Ders (Starter, A1, A2, B1, B2, C1, C2) - TOEFL, IELTS, YDS - Business English - Cabin Crew konularında özel ders vermekteyim. Kurtköy`de ikamet ediyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Asena Gül Okan
İngilizce Özel Ders   17/02/2020

Süleyman hoca ile 4 saat geçirdik ve gercekten söylediği gibi farklı yöntemlerle dil öğrenmeyi akılda kalıcı ve eğlenceli hala getirebilen bir eğitmen. Son derece nazik ve kibar ayrıca. Daha önce piyasanın en iyisi sayılabilecek kurslara gittim öğrenemedim, Süleyman hoca ile yolun basındayız henüz ama ingilizce adına çoğu şey oturuyor. Aldığım hizmetten memnunum, öneriyorum.

         
Deniz Sezgün
İngilizce Özel Ders   27/01/2020

İhsan Bey, ingilizceye gerçekten hakim ve karşısındaki kişinin eksiklerini anlayıp ona göre derse şekil veriyor. Kendisi ile ingilizcemi baya ilerlettim. Tarzı yaklaşımı derse olan ilgimi sürekli diri tuttu. İngilizce özel ders konusunda herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

         
İngilizce Özel Ders   09/12/2019

Daha önce birçok kursa gitmiş biri olarak Deniz Hocadan ders almaya başladığım için kendimi şanslı hissediyorum. Eksiklerimi ve ihtiyacımın ne olduğunu iyi belirlediğini düşünüyorum. Öte yandan ders işleyişi oldukça keyifli.

         
Mualla Varol
İngilizce Özel Ders   28/11/2019

İki çocuğum için ayrı ayrı ders alıyoruz. İkisinde de çok memnunuz. Ders anlatım tarzı, öğretim teknikleri, iletişimi çok etkili Melis hocamızın. İyi ki bulduk😊❤️

         
Canan Gündüz
İngilizce Özel Ders   20/10/2019

Emre Bey işini çok severek yapan, her soru ve sorununuza sabır ile cevap veren bir hoca. Ders ile ilgili egzersiz ve materyallerin hepsi tarafından sağlandı. Her gün saatinde derslerimizde oluyor ve ders süremizi çok verimli geçiriyoruz. Sayesinde kendime olan güven ve inancımı geri kazanıyorum. Son derece donanımlı ve işini layığıyla yapıyor.

         
Alp Haktanır
İngilizce Özel Ders   05/09/2019

Yükselen Kolejine giden üçüzlerime ders veren İhsan Hocamız hem eğlendiriyor hem öğretiyor. Çok dinamik bir kişiliği var. Kurduğu Whatsapp gurbu ile çocuklarla İngilizce yazışıyor. Çocuklarım derslerin nasıl geçtiğini anlamadıklarını çok memnun olduklarını ifade ettiler. Teşekkürler Hocam.

         
Burcu Cinar
İngilizce Özel Ders   22/08/2019

Birebir alacagim egitim hakkinda kafamda bir sürü soru işareti vardi fakat Celal Beyle ilk ders olmasina ragmen bütün sorularim birdencevap buldu ders sürükleyici ve zaman hizli geciyor akıcı ve sıkıcı bir ders olmadi Tesekkurler. Ders almak yada kendini gelistirmek isteyen herkese rahatlikla önerebilirim

         
Sırma Albayrak
İngilizce Özel Ders   26/07/2019

Fehmi hocam, anlayışlı ve bir o kadar disiplinli; karşısındakinin de disiplinli olmasını isteyen bir öğretmen. Ve o kadar sabırlı ki, siz bir konuyu on kere anlamasanız bile hepsinde de aynı enerji ile anlatacak kadar sabırlı. Yaklaşık 3 aydır ders yapıyoruz ve başlangıçtaki seviyem ile şuanki seviyem arasında olan farktan dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Kendini geliştirmek, İngilizceyi temelinden öğrenmek ve öğrenirken bunun kalıcı olmasını sağlamak isteyen herkesin Fehmi hocayla tanışmasını öneriyorum :)

İlçe İlçe İngilizce Özel Ders
İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz