En İyi 10 Tuzla İstanbul İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Tuzla civarında 126 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Sinan N.

Sinan N.

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul
Bir dil bilmek önünüze bir koridor açar, iki dil ise koridor üzerindeki tüm kapıları. Anahtarlar iyi bir eğitimcide. 19 yıldır birebir ve sınıf ortamında her yaş grubu ve dil seviyesinde dersler verdim. Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliğinden mezunum. İngiliz Dili Eğitimi alanında yüksek lisans yaptım ve doktora eğitimime devam ediyorum. Yurt içinde ve Amerika Birleşik Devletleri, İsviçre, Hollanda, Danimarka ve İspanya da İngilizce öğretimi ve dilbilimi alanlarında çeşitli kurs ve kon
Tuvana Wenzel

Tuvana Wenzel

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul
Öncelikle tercihiniz için teşekkür ederim. 24 sene Almanyada yaşadım. Ana okuldan Üniversite bitimine kadar Almanya da okudum. Babam kendisi Alman bende Alman vatandasiyim. Şimdiye kadar bir çok öğrencim oldu, size de yardımcı olmayı isterim. Her bir öğrencim için seviyelerini analiz ederek özel bir yol haritası çizerek o yolda yürüyorum. Özel program çıkartıyorum. Her insan farklidir. Farkli seviyelerdedir, farkli tempoda ögrenir, ona göre ders veriyorum. Eğer öğrencim öğrenmeyi gerç
Elif B

Elif B

İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul
İngilizce öğretmeniyim. İlköğretim ve ortaöğretim seviyesinde (A1-B2) öğrencilere ders verdim. Çevirmenlik de yapıyorum. İki edebi eseri (roman) Türkçeye çevirdim.
Seda Bölük

Seda Bölük

İngilizce Özel Ders · Kartal, İstanbul
5 yıllık kolej tecrübem dahilin de , anaokulundan lise seviyesine kadar ,farklı seviyelerde ki öğrencilere özel ders ve eğitim verdim.
Dilan Kocamış

Dilan Kocamış

İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul
Yaş sınırlaması olmadan en düşük seviyeden en üst seviyeye kadar İngilizce eğitimi verilir.Speaking pratikleri yapılır.Ücret ve süre sınırlaması yoktur.
Neslihan Yıldırım

Neslihan Yıldırım

İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul
Branşım İngilizce,Ağırlıklı olarak ortaokul kolej seviyesindeki öğrencilere özel ders verdim ve özellikle yabancı dilin konuşularak geliştirildiğine inandığım için öğrencilerimi dile maruz bırakmak adına ders esnasında Türkçe’yi kesinlikle kullanmıyoruz.
Büşra Çakan

Büşra Çakan

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul
Değerli veliler, 2009'dan beri İngilizce öğretmenliği yapmaktayım, Sbs-oks-teog ve lgs sınav sistemine aşina olmak ile birlikte, TESOL özellik ve yeteneklerine sahip bir öğretmenim. Öğrencilerime eğlenerek,oyun oynayarak öğretmeyi tercih ederim. İngilizce dersinin ilgisini çekmede oyun en iyi alternatiftir. isteğe bağlı olarak, referans niteiliğinde özel ders verdiğim, veliler ile de iletişime geçebilirsiniz. saygılar. Büşra ÇAKAN İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
Ugur Alper

Ugur Alper

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul
Selam. Ben Uğur Alper, 6 yaşımdan beri İngilizce konuşuyorum. İster ingilizcesini geliştirerek kariyerini sağlama almak isteyen bir öğrenci ol, ister günlük hayat ingilizcesini akıcı ve doğal konuşmak isteyen bir abla ya da yabancı müsterilerle ilişkini kolaylaştırmak isteyen bir iş sahibi. Gelin ingilizce konuşmanızı ve hayat kalitenizi artıralım.
Dilruba Keskin

Dilruba Keskin

İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul
Merhaba, ben Dilruba Keskin. Mütercim tercümanlık (İngilizce) 2.sınıf öğrencisiyim. İleri seviyede İngilizce dersi verebilirim
Cansu Nur Soydemir

Cansu Nur Soydemir

İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul
Yeditepe üniversitesinde rehberlik ve psikolojik danışmanlık okuyorum. İleri düzey ingilizce ve başlangıç seviyesinde arapça ve italyanca biliyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ömer Akkuş
İngilizce Özel Ders   30/09/2020

gerçekten harika bir insan ingilizce konusunda güvenebileceğiniz bir isim hatta tek isim diyebilirim. Oylum hoca kısaca mükemmel bir öğretmen...

         
Naim Varlı
İngilizce Özel Ders   22/09/2020

Tufan hocanın anlatım şekli gerçekten çok iyi. Derslerdeki samimi davranışlarından dolayı dersler kesinlikle sıkıcı geçmiyor. Çok memnunum.

         
Hamza Yilmaz
İngilizce Özel Ders   12/09/2020

Arkadaşlar sınav veya ingilizce öğrenmek istiyorsanız celal hocamla iletişime geçin gayet iyi bir insan ve saygılı bir hoca ingilizce öğretmesi gayet çok iyi sizden tavsiyem celal hocamı bir değerlendirin

         
GÜLAY TANRIVER TANRIVER
İngilizce Özel Ders   03/09/2020

Davut Hocayla yeni çalışmaya başladık, ingilizceyi sayesinde yeniden sevmeye başladım:) kendisi profesyonel ve sizin seviyenize göre nasıl ilerleyeceğini iyi biliyor, kesinlikle tavsiye ederim.

         
Baran Bakaç
İngilizce Özel Ders   28/07/2020

Hocamla çalışmalara başlayalı yaklaşık olarak 1 ay oldu. Gerek dersi etkili bir şekilde anlatması gerekse ders dışında kalan zamanlarda da sürekli ilgilenmesi ve en önemlisi işini severek yapması takdire şayan.

         
Kaan Alkım
İngilizce Özel Ders   25/07/2020

Kendisi ile yaptığımız demo derste alanında gayet başarılı olduğunu gördüm. Her seviyedeki öğrenci için kesinlikle tavsiye ederim. Teşekkürler Elana

         
Hakan Akış
İngilizce Özel Ders   20/07/2020

Öncelikle emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Kaliteli eğitimi, uygun fiyata buldum. Anlayışlı, güleryüzlü, işini çok severek yapan bir ekip. ÇVerdikleri eğitim,çok etkili bir sistem ve ciddi olarak profesyonellik gerektirir. Eksiğinin ne olduğunu ve seviyemi hemen anladı. ıstediğim tarz konular verdi ve okur iken sürükledim. yani bir an kendimi yabancı ülkede zannettim. Tekrar teşekkürler.

         
Arda Pınarcı
İngilizce Özel Ders   14/07/2020

Gökçen Hoca ingilizce öğretme konusunda çok başarılı bir isim onunla çalışmaktan çok keyif alıyorum.Dijital medyadan birebir derslerden daha iyi bir eğitim vermesi ve uluslararası kullanılan en iyi kitaplar ile dijital medyadan eğitim vermektedir.Sizin seçeceğiniz herhangi bir saatte yani istediğiniz zaman birebirinize başlayabiliyorsunuz bu çok iyi birşey. Ama en son olarak şunu söylemek isterim herşey kendinizde bitiyor yani Gökçen hocanın tüm dediklerini harfi harfine yapmanız lazım eğer dil öğrenmek istiyorsanız. Tekrar yapmadan çalışmadan hiçbir başarıya ulaşamazsınız.

Popüler İngilizce Özel Ders Bölgeleri
İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz