En İyi 10 Tuzla İstanbul İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Tuzla civarında 101 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Hugo Emre H.

Hugo Emre H.

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul
İstanbul un dört bir yanını gezerek İngilizce eğitimi veren ve bu mesleği yaparken keyif alan Amerikan vatandaşı bir öğretmenim. İngilizceden Korkmayın İngilizce profesyonel hayatta olduğu kadar sosyal hayatta da önemli hale geldi. Ezbere dayalı gramatik sistemler yüzünden fobi haline gelen ingilizce, konuşarak öğrenildiğinde ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz. İnsanlar sizden Perfect English beklemiyor o yüzden İngilizceden korkmayın ve konuşun. Korkunuzu yenip her fırsatta kon
Gözde Y.

Gözde Y.

İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul
Istanbul Okan Üniversitesinde Ingilızce öğretmenliği bolumunden mezunum.Amerikan kültür pendik ,british culture pendik ve american life bursa şubelerinde çalıştım. Teog sınavına öğrenci hazırladım. Ayrıca okula takviye olarak ta özel ders öğrencilerim oldu. Şuanda uğur okullarında aktif olarak çalışmaktayım.
Hansen H.

Hansen H.

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul
Uzman İngilizce dil eğitmeniyim. Bilkent Üniversitesi nden burslu ikincilikle yüksek onur ödülüyle mezun olduğumdan beri 16 yıldır üniversite, kurs, bireysel İngilizce ders vermekteyim. Her yaş grubundan her amaca yönelik İngilizce öğrencilerim oldu. İngilizceyi severek hedefe uygun öğretirim.
Duru D.

Duru D.

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul
Ben Duru. Koç Özel Lisesi nden Uluslararası Bakalorya (IB) diplomasıyla mezun olduktan sonra Wesleyan Üniversitesi nde tarih (bilim ve teknoloji, imparatorluklar) ve güzel sanatlar okudum. İlkokul/ortaokul seviyesinde özel interaktif İngilizce dersleri için bana buradan ulaşabilirsiniz.
Hüseyin A.

Hüseyin A.

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul
İyi Günler, 20 yıldır İngilizce Öğretmenliği yapmaktayım. Her yaş grubuna yönelik İngilizce eğitimi vermekteyim. Etkili Yabancı dil öğretimi ile ilgili İngiltere’de ve İrlanda’da 4 farklı kursa katıldım ve sertifika aldım. Edindiğim kazanımlarımı derslerimde uygulamaktayım. Öğrencinin ihtiyaç duyduğu eğitime göre program hazırlayıp en verimli şekilde sonuç almayı hedefliyorum. İlkokul, ortaokul, lise, üniversite öğrencilerine ve yetişkinlere ayrı ayrı metotlar ile eğitim sunuyorum.
Erhan B.

Erhan B.

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul
40 yaşındayım. Elektronik mühendisiyim. İTÜ de İngilizce Deniz Ulaştırma Mühendisliğin de yüksek lisansımı yaptım. Boş zamanlarımda ilkokul-ortaokulu ve lise öğrencilerine İngilizce ve Matematik dersi verebilirim.
Onat Yalgın  K.

Onat Yalgın K.

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul
Robert Kolej mezunuyum. Marmara Üniversitesinde İngilizce Tıp okuyorum. Hem deslerde hem de okuduğum kitaplar sebebiyle İngilizce ile bağımı koruyorum ve sürekli geliştiriyorum. Şu ana kadar ders verdiğim öğrencilerim gayet memnun kaldılar.
İrem G.

İrem G.

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul
2011 itibariyle bu kutsal mesleğe başladım. Ilkokul, ortaokul, lise ve üniversitede ingilizce öğretmenliği yaptım. Tüm seviyelerde tecrubem var. LGS, YDS/YÖKDİL, Starters, Movers, Flyers, Ket, Pet gibi ingilizce sınavlarına hazırlık, Konuşma becerisi veya not yükseltmek amacıyla okula katkı çalışmaları yapılır.
Hira  G.

Hira G.

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul
Her seviyeye ve yaşa uygun İngilizce özel ders verilir. Zaman kısıtlaması yoktur, haftaiçi ya da sonu hizmet almak isteyenlerin ihtiyaçları ve müsaitlikleri doğrultusunda uygun bir zaman dilimi belirlenebilir.
Senem  T.

Senem T.

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul
ODTÜ İngilizce Öğretmenliği mezunuyum. Eğitim hayatımda 2 yılı aşkın gönüllü eğitmenlik ve stajyerlik tecrübelerim oldu. Aynı zamanda ODTÜ'de 4 dönem boyunca Almanca yandal programını bitirdim. Almanya Konstanz Üniversitesinde 6 aylık Erasmus programına katıldım. Bu yüzden ileri seviyesi İngilizcenin yanında iyi düzeyde Almanca da bilmekteyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
İngilizce Özel Ders   18/05/2020

YDS ye hazırlık için Yıldıray’dan yardım alıyorum. Sistematik ve disiplinli ders anlayışı var. Ben yoğun çalışan biriyim ama verdiği sistemli ve zaman almayan ödevler devamlılık ve süreklilik için çok faydalı oluyor. 👍🏻

         
Taner Tapırdamaz
İngilizce Özel Ders   18/05/2020

Ali Zeytinkesen hocam ile çalışmamız devam etmekte YDS sınavına yönelik çalışmakta olup hedeflere adım adım ilerlediğimizi hissediyorum.

         
İngilizce Özel Ders   06/05/2020

Ingilizce öğrenmek hic bu kadar keyifli olmamisti gercekten:) Ece hocayla ingilizce ogrenmek gercekten hem cok keyifli hemde cok ogretici.Öğrenirken asla skilmiyorsunuz bir an once ders zamani gelsin diye bekliyorsunuz :) Kendisi titiz bir egitimci ve kendine özgü metotlariyla,hizli aksiyonlarla ingilizceyi sevmenize ve ogrenmenize yardimci oluyor.Kesinlikle ece hoca ile ingilizce ogrenmek buyuk gercekten.

         
Enis Şenol
İngilizce Özel Ders   26/04/2020

Nilüfer hanım oldukça ilgili , dersi çok güzel işleyen üst düzey ingilizcesi olan biri çok memnun kaldım

         
Duygu Ömür
İngilizce Özel Ders   15/04/2020

Özellikle speaking konusunda hala birlikte çalışıyoruz. Şerife Hanım hem telaffuz hemde temel bilgiler konusunda yardımcı oluyor. Kendisiyle karşılaştığım için son derece memnunum.

         
Selma Aşık
İngilizce Özel Ders   19/03/2020

Şerife hoca TOEFL hazırlık için yardım alıyorum nasıl bir yol izleyeceğimizi çok açık ve net bir şekilde anlattı ders saatleri dışında da sürekli ödev verip beni kontrol ederek gelişimim de yardımcı oldu, kendisine çok teşekkür ediyorum umarım TOEFL'dan yüksek alacağım.

         
OMER TOPAL
İngilizce Özel Ders   12/02/2020

Mustafa ile yaptığımız konuşma pratikleri gayet verimli geçiyor. Kendisi iyi, ilgili ve anlayışlı birisi. Tavsiye ederim.

         
Elif Kalkavan
İngilizce Özel Ders   27/01/2020

Açıkçası Armut'a teklif almak için girerken Sancaktepe'de kendi oturduğum mahallede ihtiyacıma bu kadar uygun bir öğretmen ile karşılaşacağımı beklemiyordum. Çok teşekkürler Mey hoca, çok teşekkürler Armut

İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz