Hizmet Ver

4 Tuzla İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Tuzla civarında 409 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

İngilizce Özel Ders

En İyi 10 Tuzla İngilizce Özel Ders Öğretmeni

Filiz Yılmaz photo

Filiz Yılmaz

15.09.2019

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul

Üniversitede döneminde verdigim dersler disinda 2013 yilindan beri ozel ders veriyorum.Özellikle ilkokul ortaokul ogrencileriyle uzun sure devam ettigim derslerim cok oldu

Miraç Dündar photo

Miraç Dündar

08.12.2021

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul

10 yıllık İngilizce öğretmenliği sürecinde her kademede her seviyede İngilizce özel ders verdim. Hazırlık atlama sınavları, YDS vb. sınavlar , konuşma pratiği, ilk-orta okul ve lise dersleri için günümüz şartlarını göz önünde bulundurarak uygun ücretlendirme ile yardımcı olmak dileğindeyim.

Irem Soytürk photo

Irem Soytürk

18.11.2021

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul

Merhaba, İngilizce öğrenenler veya pekiştirmek isteyenler ile günlük hayattan, deneyimlerimizden, okuduklarımızdan, ilgi alanlarımızdan ve bunun gibi birçok konudan bahsedeceğimiz, arkadaş sohbeti havasında geçecek bu seansta hedefimiz, ingilizce konuşurken daha rahat olmak, kendimize olan...

Pınar Amil photo

Pınar Amil

23.11.2021

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul

İlkokul ve ortaokul derecelerinde özel ders verilir. Özellikle LGS için deneyimli bir öğretmenim. Tuzla ve civarında olanlar öncelikli tercihimdir.

İhsan Turan photo

İhsan Turan

01.01.2022

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul

Dil eğitimi konusunda 15 yıllık tecrübeye sahibim. Genel İngilizce, konuşma pratiği, okula yardımcı ve sınavlara hazırlık dersleri. Cambridge Esol sınavlarına bir çok öğrenci hazırladım.

Emre Akan photo

Emre Akan

07.03.2015

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul

Merhaba, University of Michigan (ABD) mezunuyum. Turkiye`ye 2013 te döndüm. Halihazirda Amerikan Kültür ve American Life dil okullarında ders vermekteyim. Dışarıdan da özel öğrencilerim bulunmaktadır. - Her Seviye İçin İngilizce Ozel Ders (Starter, A1, A2, B1, B2, C1, C2) - TOEFL, IELTS,...

Batıkan Burak Karadeniz photo

Batıkan Burak Karadeniz

04.11.2021

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul

I am an EE and ECON senior student in Sabanci University. Beginning from my early ages, I have been interested in language learning especially English. I attended many exams for language qualification and recieved remarkable results. In tenth grade, I recieved 85 points in TOEFL and for many years...

Nisa Demir photo

Nisa Demir

02.01.2022

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Eğitim Bilimleri son sınıf öğrencisiyim. İlkokuldan ortaokul sona kadar tüm derslerde, lise sona kadar ise ingilizce, matematik, türkçe, coğrafya, tarih, edebiyat, felsefe bölümleri için özel ders verebilir, lise ya da üniversiteye giriş sınavlarına hazırlık için...

Zeynep Gürbüz photo

Zeynep Gürbüz

24.10.2019

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul

Öğrencilerime akılda kalıcı, eğlenceli şekilde İngilizce öğretmek ve sınavlarında yardımcı olmak için elimden geleni yapıyorum. Günlük konuşma ve pratik bilgileri güncel araçlarla destekliyorum.

Dilara Elmas photo

Dilara Elmas

14.10.2020

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul

İngilizce öğrenmek için önce İngilizceyi sevmemiz ve yeni bir dil öğrendiğimizin farkında olmamız gerekiyor. Yeni bir dil öğrenirken kullanacağımız teknikler ve sağlam akademik bilgiler öğrenmeyi kolaylaştıracaktır.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Tuzla İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Tuzla İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Tuzla İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İngilizce Özel Ders için Tuzla içinde toplam 409 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 577 yorum ve verilen 4.8 ortalama puan Tuzla içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 3,509 kişi Tuzla İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İngilizce Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İngilizce Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İngilizce Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İngilizce Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İngilizce Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İngilizce Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İngilizce Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İngilizce Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İngilizce Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 70 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl