En İyi 10 Tuzla İstanbul İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Tuzla civarında 157 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Sinan N.

Sinan N.

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul
Bir dil bilmek önünüze bir koridor açar, iki dil ise koridor üzerindeki tüm kapıları. Anahtarlar iyi bir eğitimcide. 21 yıldır birebir ve sınıf ortamında her yaş grubu ve dil seviyesinde dersler verdim. Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliğinden mezunum. İngiliz Dili Eğitimi alanında yüksek lisans yaptım ve doktora eğitimime devam ediyorum. Yurt içinde ve Amerika Birleşik Devletleri, İsviçre, Hollanda, Danimarka ve İspanya da İngilizce öğretimi ve dilbilimi alanlarında çeşitli kurs ve kon
Ünzile Arslan

Ünzile Arslan

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul
Marmara universitesi mezunuyum, İngilizce öğretmeniyim. Dil kursunda 2 dönem ayrıca sınava hazırlık kursunda da 2 dönem öğretmenlik yaptım.
Melike Aydın

Melike Aydın

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul
2013 yılı Pamukkale üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezunum.2014 yılı Şubat ayına kadar Şişli Özel Eğitim kurumlarında İngilizce öğretmeni olarak çalıştım .2014yılı Şubat ayında atanıp 2018 yılına kadar Mardin/ Midyat Vali Kemal Nehrozoğlu ilkokulunda görev yaptım, 2018 yılından beriNermin Ahmet Hasoğlu Ortaokulunda İngilizce öğretmeni olarak görev yapmaktayım . Bunların haricinde beginner - advanced seviyelerinde öğrencilere aktif olarak bireysel ve grup İngilizce dersler
Büşra Çakan

Büşra Çakan

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul
Değerli veliler, 2009'dan beri İngilizce öğretmenliği yapmaktayım, Sbs-oks-teog ve lgs sınav sistemine aşina olmak ile birlikte, TESOL özellik ve yeteneklerine sahip bir öğretmenim. Öğrencilerime eğlenerek,oyun oynayarak öğretmeyi tercih ederim. İngilizce dersinin ilgisini çekmede oyun en iyi alternatiftir. isteğe bağlı olarak, referans niteiliğinde özel ders verdiğim, veliler ile de iletişime geçebilirsiniz. saygılar. Büşra ÇAKAN İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
Merve Kalev

Merve Kalev

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul
Uludağ Üniversitesi İngilizce öğretmenliği 2013 mezunuyum. Meslekte 7. Yılım. Ortaokul ve Lise öğrencileri ile çalışıyorum. 4 sene Anadolu Lisesinde dil sınıflarını üniversite sınavına hazırladım . Okula destek ve sınavlara hazırlık için ders veriyorum.
Begüm Gündüz

Begüm Gündüz

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul
İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik Haberleşme Mühendisliği mezunu olup şu an da Piri Reis Üniversitesi Hesaplamalı Bilim ve Mühendislik Dalında Yüksek Lisans yapmaktayım. İngilizce ve Matematik bilgim üst düzeydedir. Ayrıca geçmişte bir yardım kuruluşunda ihtiyaç sahibi ortaokul ve lise öğrencilerine ders verdim. Bir anne olarak çocuklarla iletişimim güçlüdür.
Rana Duman

Rana Duman

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul
Özel bir kurumda ingilizce ogretmeniyim ingilizce özel ders veriyorum Tuzla Pendik Kartal ve çevresinde
Mehmet Candar

Mehmet Candar

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul
YABANCI DİLLER FAKÜLTESİ MEZUNUYUM. 8 YILLIK TECRÜBEYLE İLKOKUL, ORTAOKUL VE LİSE KADEMELERİNDEKİ ÖĞRENCİLERE VE İNGİLİZCESİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYENLERE YÖNELİK BİREBİR ÖZEL DERS VERMEKTEYİM.
Uzay Karahan

Uzay Karahan

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul
Merhaba, Piri Reis Üniveristesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi son sınıf öğrencisiyim. Bir süre Amerika, Fransa, Almanya ve Polonya tecrübelerim oldu. Amacım ders vereceğim arkadaşlarıma klasik gramer bilgisi değil, hayatlarına ingilizceyi dahil edip daha sosyal ve aktif bir şekilde öğretmek.
Ceylan Aktürk

Ceylan Aktürk

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul
Orta Doğu Teknik Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği 1.sınıf öğrencisiyim. Çocuklarla iletişimimin güçlü olduğunu düşünüyorum. Eğlenceli ve öğretici etkinliklerle ingilizce öğrenmelerini sağlayabilirim. Bunun dışında YDT sınavına hazırlanan öğrencilerle de çalışabilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Nisa A.
İngilizce Özel Ders   16/01/2021

IELTS sınavı için ders alıyorum, gayet memnunum, Tufan hoca oldu bittiye getirmeden verimli bir ders işliyor, IELTS konusunda çok bilgili ve yetkin, ayrıca ödevlerle birlikte de ders besleniyor, öneririm.

         
Gülden E.
İngilizce Özel Ders   30/12/2020

Hiç çekinmeden kafanızdaki tüm soruları sorabileceğiniz ve hedeflerinizde yol gösterebilecek bir eğitmen . İlk dersler olmasına rağmen kendimi çok rahat hissetmemi sağladığı için teşekkür ediyorum. Güvenerek yardım alabilirsiniz.

         
Revna M.
İngilizce Özel Ders   29/12/2020

öncelikle birçok kurs,birebir ders,vs deneyip görmüş biri olarak çok gereksizmis boşa zaman kaybetmişim dedim.cunku gökçen sevindikle beraber online dersle tanistim.gerçekten bukdar verimli ve keyifli olacagini düşünmemiştim.Yer,gun,saat herkonuda esneklik anlayış sağlıyor onun için ayrıca teşekkür ediyorum.hic düşünmeden seçebilirsiniz..

         
Derya Ç.
İngilizce Özel Ders   16/12/2020

Erdal hoca gercekten cok sabirli ve anlayisli hic cekinmeden sacmada basit de olsa tum sorularinizi sorabiliyorsunuz. Derslere hala devam ediyoruz. Ayrica hic bir sey bilmeseniz bile konusmaya yonelterek sizi tesvik ediyor.

         
Selin K.
İngilizce Özel Ders   14/12/2020

Enerjisi ve çocuk ile iletişimi yüksek bir eğitmendir.İletişim yönü güçlü olduğu için online eğitimde başarılı sonuçlar alınabilir.syg

         
Dilansu K.
İngilizce Özel Ders   13/12/2020

Atakan Bey ile iletişime geçtikten hemen sonra uygunluk durumumuzu birbirimize göre ayarlarlayıp bir program oluşturduk ve derslere başladık. Gerek yaptığımız konuşma pratikleri, gerek ödevlerime gösterdiği hassasiyet ve grammer konusundaki eksiklerimi akılda kalıcı yollarla anlatışıyla kısa zaman içinde ingilizcemde büyük bir gelişim sağladı. Ben temel ingilizce dışında akademik ingilizcemi de geliştirmek istediğim için en büyük yararı bu noktada oldu diyebilirim çünkü kendisi iş hayatınında da

         
Ecem E.
İngilizce Özel Ders   01/12/2020

Beraber çalışamadık benden kaynaklı ama ileriki zaman için eğitim almayı düşündüğüm birisi nezaketi olsun konuşma tavrı olsun güvenilir ve düzgün birisi☺️

         
Oğuzhan K.
İngilizce Özel Ders   24/11/2020

I have been studying English with Erman for a month. I would definitely say that he is quite attentive and responsible. We focus on my IELTS preparation, especially the writing and speaking sections. His approach, corrections on my writings, and the resources that he brings to our online sessions are very helpful. I feel like I am making progress in English. I would recommend him to my friends to achieve their goals. Thank you!

Popüler İngilizce Özel Ders Bölgeleri
İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz