En İyi 10 Tuzla İstanbul Sınıf Öğretmeni

4 Sınıf Öğretmeni Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Tuzla civarında 40 Sınıf Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Ahmet Özkan

Ahmet Özkan

Sınıf Öğretmeni · Pendik, İstanbul
Gazi Üniversitesi 2011 mezunuyum ve 9 senedir sınıf öğretmeniyim. Anlatmak kolay iştir ama çocukların seviyesine inmek zor olandır. Okumada geri kalan, diktede zorlanan öğrencilerlehızlı okuma takviyeleri, üst düzey aktiviteler,teşvik edici çalışmaları yeni sisteme uyarlayarak çocuklarınızın potansiyelini geliştirmeye var mısınız?
Dilara Pala

Dilara Pala

Sınıf Öğretmeni · Pendik, İstanbul
Sakarya üniversitesi psikolojik danışmanlık ve rehberlik mezunuyum. 3 yıldır özel eğitim sınıf öğretmenliği yapıyorum. Bunun yanında ilkokul, ortaokul ve özel eğitim öğrencilerine özel ders vermeye devam ediyorum.
Yunus Emre Karslı

Yunus Emre Karslı

Sınıf Öğretmeni · Pendik, İstanbul
Ankara Üniversitesi mezunuyum. 4 yıldır özel eğitim alanında çalışmaktayım. *Ses yöntemi, *Hece yöntemi, *Cümle yöntemi *Görsel destekli okuma yazma öğretimi gibi eğitimi alacak kişiye uygun okuma yazma öğretimi yapıyorum. - 1. Sınıfı öğrencileri ya da yaşı büyük olan normal öğrenciler - Özel Öğrenme Güçlüğü yaşayan bireyler -Otizm -Mental Reterdasyon
İsmail Öztürk

İsmail Öztürk

Sınıf Öğretmeni · Tuzla, İstanbul
Gazi Üniversitesi sınıf öğretmenliği mezunuyum.Gazi üniversitesinde 1 yıl da özel eğitim öğretmenliği okudum.İlkokul öğrencilerin de Türkçe,okuma yazma,matematik derslerinde destek eğitim veriyorum
Burak Ataç

Burak Ataç

Sınıf Öğretmeni · Tuzla, İstanbul
Çocuklarınızın hem eğlenceli hem de verimli vakit geçirmeleri fiziksel ve bilişsel açıdan oldukça önemlidir. Sadece özel ders üzerine çalışan ve tek meşguliyeti özel öğrencileri olan bir sınıf öğretmeniyle bu vakti geçirmek daha da önemlidir. Birllikte çocuğunuzu keşfedelim.
Tuğba Bayrakdar

Tuğba Bayrakdar

Sınıf Öğretmeni · Tuzla, İstanbul
İstanbul Üniversitesi coğrafya bölümü mezunuyum.4 yıldır öğretmenlik yapıyorum. Pedagojik formasyon eğitimimi İstanbul Üniversitesi hasan ali yücel eğitim fakültesinde 2016 yılında başarılı bir şekilde tamamladım. Yaşım 29 ve eğitim konusunda hitap edemeyeceğim öğrenci olmadıgını düşünüyorum. Çünkü her çocuk öğrenir fakat her çocuk aynı sürede, aynı yöntem teknikle öğrenmez. Her çocuk farklı ve özeldir. Çocukla hangi ders, hangi bilgi olursa olsun kalıcı öğrenme gerçekleştirebilmenin yolu doğru
Nurullah Demir

Nurullah Demir

Sınıf Öğretmeni · Pendik, İstanbul
BEN NURULLAH DEMİR.10 YILLIK SINIF ÖĞRETMENİYİM.ÖZEL EĞİTİM TECRÜBEM DE BULUNMAKTADIR.KOLEJDE ÖĞRETMENLİK YAPIYORUM.ÖĞRETMENLİKTE İDDİALIYIM.
Aslıhan Kabadayı

Aslıhan Kabadayı

Sınıf Öğretmeni · Pendik, İstanbul
Merhaba,Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği öğrencisiyim. Çocuklarla güçlü iletişimim var. Çocuklara daha çok öğretmenden ziyade bir abla gibi yaklaşıyorum . Okumaya teşvik edici bir insanım ve öğrencilerime okuma ve yazmayı sevdirmekten başlayarak okuma ve yazma konusunda ileri bir adım atmalarına yardımcı olabilirim.
Hakan Karaduman

Hakan Karaduman

Sınıf Öğretmeni · Pendik, İstanbul
20 yıllık akademisyen sınıf öğretmeniyim. özellikle disleksi, diskalkuli sorunu olan ve okuma yazma öğrenme sorunu yaşayan öğrencilere özel dersler verilir.
Merve  Yakınlar

Merve Yakınlar

Sınıf Öğretmeni · Çayırova, Kocaeli
Öğrenme güçlüğü yaşayan ya da kendini geliştirmek isteyen ilkokul 1,2,3,4,5 öğrencileri için özel ders vermekteyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Gülşah Y.
Sınıf Öğretmeni   16/02/2021

Hakan öğretmen çocukla iletişimi,bilgi birikimi,saygısıyla benden beş yıldız kazandı. Kızım ders gününü sabırsızlıkla bekliyor,bu her şeyden önemli zaten. Teşekkür ederiz Hakan bey.

         
Filiz K.
Sınıf Öğretmeni   11/02/2021

Pandemi döneminde canlı derslerden verim alamadığımız süreçte oğlumla tüm müfredatın üzerinden geçerek derslerinde ilerlemesinde çok katkısı oldu, Ahmet bey sayesinde canlı derslere katılmasak bile konularla ilgili bir eksiğimiz yok :) .Destekleriniz için çok teşekkürler

         
Nursel B.
Sınıf Öğretmeni   13/01/2021

Özverili ve anlayisli bir şekilde öğrencisiyle iletişim kuran bir öğretmendir. Emekleri için kendisine teşekkürler ederim.

         
Hüseyin B.
Sınıf Öğretmeni   10/01/2021

Işinde gayet başarılı çocukla iletişimi cok kuvvetli, cok beyfendi bir insan. Biz kendisiyle tanıştığımız icin kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Çocuğumuzun derslerinde farkı hemen gördük.

         
Buket K.
Sınıf Öğretmeni   23/12/2020

Çok tedirgin başladık çalışmaya ama çok memnun kaldık karşılıklı. Çok başarılı naif ve kızıma çok iyi arkadaş buradan da gıyabında teşekkürlerimi iletiyorum

         
Rabia A.
Sınıf Öğretmeni   11/12/2020

Biz öğretmenimizden çok memnunuz oğlum ile abi arkadaş öğretmen ilişkisini çok güzel kuruyor.Teşekkürler öğretmenimize😊

         
Nagihan S.
Sınıf Öğretmeni   04/12/2020

1.sınıfa giden oğlum için İbrahim beyle ilk dersimize geçen hafta başladık.Kendisi gayet kibar,öğrencisiyle iletişimi başarılı,anlatımı çok iyi.2.dersi almamıza rağmen doğru bir seçim yaptığımı hemen anladım.Emeği için şimdiden teşekkürler.Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

         
Almira Ç.
Sınıf Öğretmeni   29/11/2020

Ayşe öğretmenimiz ile dersimiz çok verimli geçti. Çocuk ile nasıl iletişim kuracağını çok iyi biliyor. Velisi olarak benimle iletişimi de çok güzeldi. Çok memnun kaldık.

Sınıf Öğretmeni hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz