En İyi 10 Ümraniye İstanbul Bilgisayar Eğitimi

4 Bilgisayar Eğitimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ümraniye civarında 13 Bilgisayar Eğitmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
MERYEM M.

MERYEM M.

Bilgisayar Eğitimi · Ataşehir, İstanbul
İyi Günler, Marmara Üniversitesi Bilgisayar Öğretmenliği mezunuyum. 5 yıllık bilgisayar öğretmeniyim. İlkokul ve ortaokula ders vermekteyim. Öğrencilerle güzel iletişim kurduğuma inanıyorum.Mesaj atarak ulaşabilirsiniz.
Turel Özcan Elmalı

Turel Özcan Elmalı

Bilgisayar Eğitimi · Ümraniye, İstanbul
Türkiye'nin en iyi eğitim/danışmanlık firmalarında, 2001 yılında başlamak üzere kadrolu / freelance olarak danışmanlık yaptım. Halen freelance danışmanlığa devam ediyorum.
Fatih A.

Fatih A.

Bilgisayar Eğitimi · Maltepe, İstanbul
Tüm Programlama dilleri ve Veri Tabanı Sistemlerinde ders verebilirim. Ödevlere ve bitirme projelerine yardım edebilirim. 8 Yıldır sektörde yazılım uzmanı olarak çalışıyorum. C# (Winform, Webform, MVC, Web servisler, Linq, Entity Framework), Java (Android), Swift IOS, Python dillerinde uygulamalar geliştirdim. MsSql, MySql, Sqlite, Oracle, Postgres veri tabanlarını kullandım. Kişisel olarak MongoDB ve Couchbase gibi NoSql sistemlerle ilgilendim.
Barış G.

Barış G.

Bilgisayar Eğitimi · Ataşehir, İstanbul
✍İTÜ Matematik Mühendisliği ✍Yeditepe Bilgisayar Mühendisliği ✔Birebir her yaşa yönelik kodlama ve bilgisayar dersleri ✔Programlama : Web, Linux, RaspberryPi, C, C++, C#, HTML. Python ✔Microsoft Office, Word, Excel, Power Point ☎
Meryemenes İ.

Meryemenes İ.

Bilgisayar Eğitimi · Ataşehir, İstanbul
Başarmanın sırrı çalışmaktır.1 0 yıllık öğretmenden bilgisayar ,Arapça ,satranç,ilkokul takviye dersleri.ilkokul matematik,ingilizce,odevlere yardım, güler yüzlü sosyal sıcak kanlı başarılı bir öğretmenden ders almak istemez misiniz ?
Tugrul A.

Tugrul A.

Bilgisayar Eğitimi · Ataşehir, İstanbul
Yeditepe Üniversitesi 3.sınıf Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Nesne Tabanlı Programlama dillerinden Java da yaz projesi yaptım.
Mehtap B.

Mehtap B.

Bilgisayar Eğitimi · Kadıköy, İstanbul
Merhaba, bilgisayara giriş dersleri, office programları, beginner ingilizce dersleri verebilirim. Sap BW danışmanıyım, sap bw giriş dersleri de verebilirim
İsmail K.

İsmail K.

Bilgisayar Eğitimi · Üsküdar, İstanbul
İstanbul un en iyi liselerinden birinde çalışmakta olan 5 yıllık bilgisayar öğretmeniyim. Her öğrenci grubunda kodlama ve robotik eğitimi veriyorum. Ayrıca yetişkinlere yönelik eğitmen eğitimleri vermekteyim. Okul öncesi kodlama eğitimleri ve ergezsizleri, ilkokul öğrencilerine yönelik (scratch ve lego eğitimleri), ortaokul öğrencilerine yönelik (mblock, arduino eğitimleri), lise seviyesinde (arduino, web tasarım, raspberry pi, python, c++, java eğitimleri) vermekteyim. Robotik yarışmalarına y
Bayram D.

Bayram D.

Bilgisayar Eğitimi · Üsküdar, İstanbul
Aşağıdaki konularda özel ders verilir. - Temel Excel Eğitimi - İleri Excel Eğitimi - Pivot Tablo - VBA Makro okuma, yazma - Genel Word Eğitimi - Tez yazımı için word eğitimi - Powerpoint Eğitim Kimler almalı? - Üniversitede wordde saatlerce ödev yapıp yaptığı ödevin şeklini bir türlü içine sindiremeyenler. - İşe yeni başlayıp bilgisayar neden bu kadar zor diyenler - İş yerinde aynı bilgilerle her gün bir sürü rapor hazırlayanlar - İş yerinde gününün yarıdan fazlası excelde geçe
Süleyman Ç.

Süleyman Ç.

Bilgisayar Eğitimi · Kadıköy, İstanbul
Bilgisayar Mühendisiyim. Bilgi Güvenliği,Siber Güvenlik ve Network-Güvenlik Mühendisliği üzerine 7 yıldır çalışmaktayım. CEH(Certified Ethical Hacker) 312-50 sınavına uygulamalı hazırlık(Siber Güvenlik Eğitimi), CCNA 200-125 (güncel olan müfredat) sınavına hazırlık kursu , Fortigate(Fortinet) Firewall Eğitimi vermekteyim. Mesleki tecrübe ve becerilerimle iyi bir seviyede öğrenip sınavlara hazır olacaksınız.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Handan Kılıç
Bilgisayar Eğitimi   24/08/2019

Cok memnun kaldim. Yusuf bey alaninda uzman. cok ozverili bir calisma gerceklestirdi. Ogrenmek istedigim konular harici lazim olabilecek her türlü bilgiyi vermeye calisti.ihtiyac halinde tekrar kendisinden ders almak isterim.

         
Ahmet K. Alaca
Bilgisayar Eğitimi   27/06/2019

Talep ettiğim eğitim ile alakalı Koray bey ile görüşme yaptık. Kendisinin göndermiş olduğu eğitim programını inceledim. Eğitim programının kullanıcının ihtiyacına - eğitimine yönelik ve esnek olduğunu gördüm. Eğitim bittikten sonrada ayrıca yorum yapacağım. Eğitim programı şimdilik gayet hoşuma bitti. Teşekkür ederim.

Bilgisayar Eğitimi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz