En İyi 10 Ümraniye İstanbul Piyano Dersi

4 Piyano Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ümraniye civarında 31 Piyano Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Cemile Shegidevich

Cemile Shegidevich

Piyano Dersi · Ümraniye, İstanbul
Cemile Shehidzevich Piyano ve Keman öğretmen.Doğum Yeri : Slonim / Beyaz Rusya .10 sene İstanbul’da yaşiyorum 2006-2011 Beyaz Rusya Devlet Güzel Sanatlar Üniversite . 2011 ck müzik Acarkent özel okulda çalısmaya başladım orda çalısmaya devam ediyorum ve özel dersler veriyorum Yabancı Diller Rusça (pekiyi), Türkçe (pekiyi),
Rufina Aydin

Rufina Aydin

Piyano Dersi · Ümraniye, İstanbul
Konservatuar mezunundan her yaşa uygun başlangiç ve orta sevi̇yede piano özel dersi̇ Skype:RUFINA AYDIN Ders işleme yöntemi SEVİYEYE GORE DEGISIKLIK GOSTERIR ELBET AMA GENEL OLARAK ÇOK ZORLAMAYAN BİLİNDİK BASLANGIC KITABIYLA BAŞLAYIP SONRASINDA HANON CZERNY İLE DEVAM EDİYORUZ EK OLARAK KLASIK ESERLERI ÖĞRETİYORUM. ILK BIR KAC DERSTE OGRENCİYLE BERABER SEVIYE VE YETENEĞİNE BAĞLI OLARAK PROGRAM CIZIYORUZ. YENI BASLAMIS VE COCUKLARA BIKTIRMAMA ACISINDAN HAFTADA BIR KERE BIR SAATLIK DERS AYARLIYO
DAMLA  ÇAMAŞ

DAMLA ÇAMAŞ

Piyano Dersi · Ümraniye, İstanbul
Yaklaşık 8 senedir Piyano eğitmenliği yapıyorum. 2. Branşım flüt . konservatuara hazırlık armoni dersleri veriyorum . LCM programına 100 ün üzerinde öğrenci hazırladım . işimi keyifle yapıyorum . İstanbulda Ataşehirdeyim. Abant İzzet Baysal Üniversitesi Müzik Bölümü 2009 Mezunuyum .
Namık Kemal Yıldırım

Namık Kemal Yıldırım

Piyano Dersi · Ataşehir, İstanbul
Kursumuz, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı ndan alınmış izin kapsamında ÖZEL ATAŞEHİR NAMIK KEMAL YILDIRIM MÜZİK AKADEMİ (www.nkymuzik.com) adıyla İstanbul Ataşehir de faaliyet göstermekte olup, Koronavirüs (COVID-19) salgın süreci nedeniyle alınması gerekli tüm tedbirler dersliklerimizde eksiksiz bir şekilde uygulamaktadır. PANDEMİ NEDENİYLE ONLİNE DERSLERİMİZ BAŞLAMIŞ OLUP, DERS ÜCRETİMİZ İNDİRİMLİ 100 TL OLARAK UYGULANMAKTADIR. İstanbul Universitesi Devlet Konservatuarı Keman bölümü mezunuyum.
İhsan Gönen

İhsan Gönen

Piyano Dersi · Kadıköy, İstanbul
13 yıldır müzisyenim. Klarnet, Saksafon, Piyano çalıyorum. Klasik batı müziği ve türk müziği eğitimi aldım.
Cenk Bonfil

Cenk Bonfil

Piyano Dersi · Kadıköy, İstanbul
İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri bölümünden, Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi yandalıyla mezun oldum. Yaklaşık on yaşımdan beri piyano çalıyorum. Üniversite sırasında ise Nazım Kerkez ile vokal, Güç Başar Gülle ile caz ve klasik armoni, kulak eğitimi, kompozisyon, büyük ve küçük ensemble'lar için aranjman ve piyanoda caz performans çalıştım. Bir yandan da üniversitede orkestrasyon, modal armoni, caz kompozisyon gibi ileri seviye dersler aldım. Kurduğum caz quartet ile
Yasemin Tanrisever

Yasemin Tanrisever

Piyano Dersi · Beşiktaş, İstanbul
Konservatuar,piyano ana sanat dali mezunuyum. Temel piyano egitimi,konservatuara hazirlik, temel solfej egitimi,ABRSM-LCM sinavlarina hazirlik dersleri verilir.
Elif Göktürk

Elif Göktürk

Piyano Dersi · Beyoğlu, İstanbul
Yüzde yüz başarı bursu ile girdiğim Başkent Üniversitesi Müzik Teorisi Bölümü nde bir sene okuduktan sonra Azerbaycan Bakü Müzik Akademisi sınavlarını kazanarak Müzik Teorisi üzerine 5 sene eğitim aldım. Çocuklara yönelik gitar ve piyano eğitiminde sosyal ve zihinsel gelişimlerine katkıda bulunacak materyal ve yöntemler kullanmaktayım. 2018 Ekim ayi itibariyle Beyoglu nda, Sekizinci Sanat Egitim ve Gelistirme Dernegi ismiyle hem enstruman egitimi hem de sanat atolyelerimizin oldugu kurumumuzda
Afra Elif Dindar

Afra Elif Dindar

Piyano Dersi · Ataşehir, İstanbul
Okan üni. konservatuvarı, müzik bölümü, piyano anadalı, yüksek lisans öğrencisiyim. Lisans eğitimimi de müzik öğretmenliği üzerine tamamladım. 5 yıldır piyano eğitimi vermekte olup, kendi evimde de piyano dersi vermekteyim. Ders ücretini kurumların belirlediği fiyatların altında söylemekteyim. Öğrencilerin yaş aralığının 4 - 15 arası olması, bayanlar da ise yaş aralığı gözetmemekteyim.
Duygu Kangaloğlu

Duygu Kangaloğlu

Piyano Dersi · Şişli, İstanbul
Kendi evimde yada tercihinize gore kendi evinkzde özel keman dersi vermekteyim. Mimar sinan egitimine sahip disiplinli ve her seviyeye uygun keman bilgisi olan bir egitmenim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hüseyin Ü.
Piyano Dersi   16/01/2021

Hocamızla başlayalı 2 hafta oldu. Şimdilik memnunuz. Disiplinli bir insan. İnşallah bu şekilde devam eder. Herkese tavsiye ediyorum.

         
Zehra M.
Piyano Dersi   08/01/2021

Çok tatlı ve sabırlı bir öğretmen Bütün detayları tek tek anlatıyor sabırla Çok mutluyum aldığım derslerden

         
Ömer D.
Piyano Dersi   16/12/2020

Çocuklarla iletişimi çok iyi ,derslere karşı çok sorumlu olarak yaklaşıyor ,ilgili ve her zaman tam zamanında geliyor.Dersler çocuk açısından zevkli ve ilginç geçiyor.

         
Funda A.
Piyano Dersi   14/11/2020

Tam bir eğitici gerçekten. Akıcı dili, ve daha ilk dersen olumlu sonuç aldığımız için sonsuz tesekurler.

         
Hatice K.
Piyano Dersi   09/11/2020

İlk dersimizi gerçekleştirdik cok pozitif çok canlı bir hoca kızlarım cok memnun kaldılar teşekkür ederim

         
Hesna Ö.
Piyano Dersi   09/11/2020

İlk dersimiz güzel geçti... Oğlum öğretmenini çok sevdi... Öğretmenimizin son derece ilgili ve sıcak yaklaşımı hem beni hem oğlumu mutlu etti..

         
Aslı O.
Piyano Dersi   27/10/2020

Yaşımdan dolayı (28) ve müzikal bir yapım olmadığını düşündüğüm için piyano çalmayı öğrenmek noktasında endişelerim vardı. Rufina ile ilk dersimde bu endişelerimin tamamen yersiz olduğunu anladım. Rufina ihtiyaçlarınızı ve öğrenme hızınızı göz önünde bulundurarak çok güzel bir eğitmenlik sağlıyor. Derslerimin devamını heyecanla bekliyorum.

         
Şule S.
Piyano Dersi   24/09/2020

Bugün ilk dersimizi yaptık ve kendisinden çok memnun kaldık. Dilek hanım işini titizlikle yapan profesyonel bir öğretmen. Teşekkürler

Piyano Dersi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz