Hizmet Ver
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı

4 İstanbul Ümraniye Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ümraniye civarında 236 Sosyal Medya Yöneticisi hizmet vermeye hazır.

Ümraniye Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı için Ümraniye içinde toplam 236 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 237 yorum ve verilen 4.6 ortalama puan Ümraniye içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 2,343 kişi Ümraniye Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Ümraniye İstanbul Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı

Şerife Nur Çepik Çepik photo

Şerife Nur Çepik Çepik

02.03.2022

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Ümraniye, İstanbul

3 yıldır çeşitli sektörlerde sosyal medya yönetimi, Instagram/Facebook reklam verme, Google reklamları, raporlama, metin yazarlığı ve grafik tasarım hizmeti vermekteyim. 15 farklı sektörde çalıştım. Etkileşimlerinizi içeriklerle arttırabilir, markanızı ön plana çıkartabilirsiniz. Instagram:...

Fatoş Aydın photo

Fatoş Aydın

30.07.2018

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Ümraniye, İstanbul

Merhaba, sosyal medya yönetimi konusunda birçok firma ile çalışmaktayım. Aynı zamanda Ege İletişim mezunu olduğum için bu konuda ben daha iyiyim diyenden daha iyi olduğuma eminim.

Şura Özay photo

Şura Özay

20.09.2021

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Ümraniye, İstanbul

Merhabalar, Ben Kurumsal İletişim, Basın ve Halkla İlişkiler Yöneticiliğinin yanında kurumlara Sosyal Medya Yönetimi, Sosyal Medya Yönetimi Danışmanlığı ve İçerik Üretme konusunda hizmet veriyorum.

Zarstic Agency photo

Zarstic Agency

12.06.2022

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Ümraniye, İstanbul

Ekip arkadaşlarımızla birlikte 2 dijital ajans dahilinde birlikte çalışarak elde ettiğimiz 4 yılı aşan derin tecrübe ile sizler için sosyal medya yönetimi yapabiliriz. Aktif olarak iş partnerliği yaptığımız kurumsal firmaların sosyal medya yönetimi örneklerini görmek isterseniz hemen mesaj...

Batuhan T photo

Batuhan T

19.03.2020

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Ümraniye, İstanbul

Markalarınızın reklam ve prodüksiyon çalışmaları(Reklam Metni , Reklam senaryosu, Slogan ve marka oluşumu , Tanıtım videoları , Sosyal Medya yönetimi ve google ads yönetimi)

İçerik medya photo

İçerik medya

07.01.2022

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Ümraniye, İstanbul

Video post prodüksiyon,Dijital medya,Sosyal medya yönetimi.grafik tasarım.kreatif çözümler sunar önce dinler ,ardından düşünür ve üretir,sonra uygular ve analiz.disiplinli Ve verimli çalışır. İçerik medya kocaman bir ekiptir.işini seven,okuyan,daima yeniyi takip eden bi ekibiz.

Tolga İnci photo

Tolga İnci

10.02.2021

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Ümraniye, İstanbul

TOMU Bilişim sektörde 20 yılı aşkın tecrübesi bulunan Tolga İnci tarafından 2019 yılında kurulmuştur. Bakım anlaşmalı veya çağrı başına yerinde ve uzaktan bilişim hizmetleri sağlamaktadır. TOMU Bilişim sunucu, bilgisayar, ağ donanımları satış, kurulum, bakım hizmetleri, bulut bilişim, sanallaştırma...

Watozz Creative photo

Watozz Creative

03.05.2022

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Ümraniye, İstanbul

Watozz Creative, sosyal medya, reklam, pazarlama ve e-ticaret faaliyet gösteren yeni nesil bir dijital dönüşüm ajansıdır. Sektörün farklı alanlarında 2015'ten bu yana aktif olarak bulunan profesyoneller tarafından kurulan Watozz Creative hakkında detaylı bilgiye ve referanslarımıza watozz.com...

Berke Aslan photo

Berke Aslan

30.03.2022

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Ümraniye, İstanbul

Selam, uzun bir süredir sosyal medyayla ilgileniyorum ve firmalarıma organik bir şekilde büyüme fırsatı sunuyorum. Eğer sende organik bir şekilde büyümek, etkileşim almak istersen bana ulaşman yeterli. Bir çok sektörün sosyal medyaları hesaplarını yönettiğim için çoğu sektörde yabancılık...

Emre Ekici photo

Emre Ekici

11.03.2022

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Ümraniye, İstanbul

Facebook Business Manager,Google Ads,İnstagram reklam kampanyalarının oluşturulması, Google arama motoru optimizasyonu , Dijital Pazarlama & Sosyal Medya ekiplerinin yönetilmesi , Google My Business yönetimi , Google Analytcs,Semrush performans takibi , raporlanması ve satış ekiplerine destek...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Ümraniye Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Ümraniye Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Ümraniye Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Ümraniye Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı fiyatları, talep detayına göre 250 TL ile 3000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl