En İyi 10 Üsküdar İstanbul Mimar

5 Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Üsküdar civarında 168 Mimar hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
S&a Mimarlık

S&a Mimarlık

Mimar · Üsküdar, İstanbul
Yaşam alanlarımızın iyi tasarlanmış, içinde vakit geçirirken bizi iyi hissettirecek yerler olmasını istiyoruz. Doğru tasarım, doğru malzeme ve malzeme doğru detay çözümleri ile kaliteli mekanlar üretmeyi hedefledik.
Ece Ö.

Ece Ö.

Mimar · Üsküdar, İstanbul
Çeşitli proje ofislerinde, okul,cami, otel, konut,yurt,lojman,iş merkezi projelerinin tasarım ve uygulama süreçlerinde yer aldım. Bunlara ek olarak, iç mekan uygulamalarında ve tadilat projelerinde proje sorumlusu ve şantiye şefi olarak görev yaptım. Edindiğim bu tecrübeleri, butik ve keyifli işlerde, uygun bütçeler dahilinde, tasarım ve uygulama hizmeti vererek değerlendirmek istiyorum.
Corridor Mimarlık Atolyesi

Corridor Mimarlık Atolyesi

Mimar · Üsküdar, İstanbul
BIZ; sabahlari kosarak gittiginiz ofisinizin sehirde size en cok benzeyen yer olan evinizin sevgilinize evlenme teklif etmek icin sectiginiz restoranin tel tel dagildiginiz spa salonunun size en cok yakisan ayakkabilari satan magazanin MİMARLARIYIZ. isimizi onemsiyor ve mimar-ca bakisimizi tasarladigimiz mekanlara yansitmaya calisiyoruz. cunku inaniyoruz ki; gundelik hayatinizin surdugu mekanlarin kalitesini arttirabildigimiz kadar yasaminizin kalitesini de arttiriyoruz.Corridor Mimarli
Neato Design Studio

Neato Design Studio

Mimar · Üsküdar, İstanbul
Biz, iyi fikirlerin doğru planlama ve detaylarla en yararlı sonuçları vereceğini düşünüyoruz. Bu yüzden konsept tasarımlarımızı isteklerinize en uygun biçimde, çevresel, estetik ve teknik detayları doğru çözümleyerek yaratıyoruz. İç Mimari Konsept, Tasarım, Renovasyon ve Uygulama Konut, yeme-içme mekanları (restoran, kafe ,bar, fırın, pastahane), otel, müze, ofis gibi pek çok farklı işlevdeki bina ve mekanlarınız için iç mimari ve konsept projeler hazırlayabilir, tadilat ve renovasyon işle
Neslihan I.

Neslihan I.

Mimar · Üsküdar, İstanbul
Her ölçekteki mimari proje çizimi yapılır, 3D model ve görsel sunumu hazırlanır. Plan kesit görünüşler, ruhsat projeleri, avan projeler hazırlanır. 2D ve 3D mimari projeler, Render, Pafta ve sunum hazırlama işleri yapılır.
Nako Tasarım

Nako Tasarım

Mimar · Üsküdar, İstanbul
Nako Tasarım mimarlık, iç mimarlık, obje tasarımı, proje yönetimi ve animasyon video hizmetlerini verecek şekilde kadrosunu şekillendirmiştir.
Melih Ç.

Melih Ç.

Mimar · Üsküdar, İstanbul
YTÜ Mimarlık Bölümü 2014 Şubat dönemi mezunuyum. 3 yıldır çalışıyorum. İnce işler ve tadilat, mimari,konsept ve uygulama projeleri hizmeti sağlanmaktadır.
Ece  A.

Ece A.

Mimar · Üsküdar, İstanbul
Uygulama projesi çizimi, dış cephe 3 boyutlu görselleştirme, iç mekan 3 boyutlu görselleştirme hizmeti yüksek kalite anlayışıyla verilmektedir.
Merve G.

Merve G.

Mimar · Üsküdar, İstanbul
FSMVÜ Mimarlık Fakültesi nde lisans eğitimimi tamamladım. Okul dönemi boyunca pek çok projede yer aldım ve 4 farklı ofiste çalışarak tecrübe kazanma şansı yakaladım. Mimarlığın yanı sıra iç mekan tasarım ve çizim konusuna ilgim olduğu için İç Mimarlık bölümünden pek çok ders aldım, mümkün olduğunca kendimi bu alanda geliştirmeye çalıştım. İç mekan tasarımı ile ilgili profesyonel çalışmalarıma henüz başladım ve 200 metrekarelik bir tekstil mağazası tasarımı yaptım. Hayal gücüme ve çizim yeten
Tunahan Ç.

Tunahan Ç.

Mimar · Üsküdar, İstanbul
Çalışmalarımızda, yapı teknolojisinin ve yeni yaşam biçimlerinin getirdiği anlayış ele alınarak, yapım ekonomisi göz ardı edilmeden, rasyonel yaklaşımlar, bütünlük ve akıcılık içinde sergilenir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Bayram Kaya
Mimar   23/07/2020

Güler yüzü, kaliteli hizmeti ve tüm süreçteki desteği ve danışmanlığı için Özlem Hanım'a çok teşekkür ederim. Endişeniz olmasın, gözünüz arkada kalmasın. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Mustafa Gülek
Mimar   29/06/2020

Henüz bir anlaşma sağlamadım ancak ihtiyacınıza cevap verecek muhataplar çıkıyor sonuc alabileceğiniz bir yolda oluyorsunuz.

         
Ayşe Yıldız
Mimar   27/06/2020

Berk Bey işini hakkıyla ve doğru şekilde yapan bir mimar. Süreç boyunca sürekli iletişimde kalarak isteklerimizi önemsedi dikkat etmediğimiz detaylara dikkat verdi. Konuya oldukça hakim şekilde bizi de yönlendirdi. Teşekkür ediyorum kendisine

         
Devrim Ağar
Mimar   18/06/2020

Bir insan bu kadar mı hakim olur işine, bu kadar mı ciddiye alır işini, iş ahlakı süper, şiddetle tavsiye ederim.

         
Egemen Gül
Mimar   01/05/2020

Enes bey gerçekten tüm işlem boyu yardımcı olan ve işini seven bilen değerli bir mimar. Tüm prosedür boyu yardımcı oluyor. Herkese tavsiye edebilirim. Sorunsuz ve hızlı bir işlem istiyorsanız Enes bey ile çalışmanız gerekiyor. Ben gerçekten nerden başlayacağım bilmiyordum. Herseyi tek tek anlatarak doğru yönlendirmeleri yapıyor.. Çok teşekkür ediyorum.

         
Burak Tunc
Mimar   13/12/2019

son derece özverili bir çalışma sonucu istediğim projeyi basarili bir şekilde hızlıca tamamlamıştır. teşekkür ediyorum.

         
Şule Kılıç
Mimar   05/12/2019

işlerinde titiz çalışan, tecrübeli ve yetkin bir şirket. ilginiz ve bu kadar kısa sürede projeyi teslim ettiğiniz için çok teşekkür ederim.

         
Esra Karadağ Karadağ
Mimar   12/11/2019

Onat Bey son derece kibar ve profesyonel bir şekilde işimizi zamanında ve istediğimiz gibi teslim etti. Herkese tavsiye ederim. Mimar Beye tekrar teşekkürler..

Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz