En İyi 10 Üsküdar İstanbul Mimar

5 Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Üsküdar civarında 210 Mimar hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Sedanur Çakır

Sedanur Çakır

Mimar · Üsküdar, İstanbul
Mimari tasarım, cephe tasarımı, iç mekan tasarımı, Mimari proje, ruhsat çizimi https://sedanurcakir.wixsite.com/archi
Corridor Mimarlık Atolyesi

Corridor Mimarlık Atolyesi

Mimar · Üsküdar, İstanbul
BIZ; sabahlari kosarak gittiginiz ofisinizin sehirde size en cok benzeyen yer olan evinizin sevgilinize evlenme teklif etmek icin sectiginiz restoranin tel tel dagildiginiz spa salonunun size en cok yakisan ayakkabilari satan magazanin MİMARLARIYIZ. isimizi onemsiyor ve mimar-ca bakisimizi tasarladigimiz mekanlara yansitmaya calisiyoruz. cunku inaniyoruz ki; gundelik hayatinizin surdugu mekanlarin kalitesini arttirabildigimiz kadar yasaminizin kalitesini de arttiriyoruz.Corridor Mimarli
Muhammed Emin Binici

Muhammed Emin Binici

Mimar · Üsküdar, İstanbul
Çeşitli ölçeklerde projelerinizi hazırlayıp, ruhsat alınma aşamasına kadar projenizle ilgilenebilirim.
Kabu | Design

Kabu | Design

Mimar · Üsküdar, İstanbul
Kabu Design olarak mimari,iç mimari ve dekorasyon alanlarında projelendirme,3d görselleştirme,kurumsal kimlik tasarımı hizmetleri vermekteyiz. Yenilenen web sitemiz üzerinden yenilikçi ve fonksiyonel çalışmalarımızın yer aldığı portföyümüze ulaşabilirsiniz. www.kabudesign.net Hizmetlerimiz Mimari - İç Mimari Dekorasyon-Tadilat 3d Görselleştirme Kurumsal Kimlik ve Katalog Çalışmaları
Neslihan Iğneci

Neslihan Iğneci

Mimar · Üsküdar, İstanbul
Her ölçekteki mimari proje çizimi yapılır, 3D model ve görsel sunumu hazırlanır. Plan kesit görünüşler, ruhsat projeleri, avan projeler hazırlanır. 2D ve 3D mimari projeler, Render, Pafta ve sunum hazırlama işleri yapılır.
Mehmet Emin Uçaş

Mehmet Emin Uçaş

Mimar · Üsküdar, İstanbul
Ben mimarim.Temel hedefim verimliliği yüksek, sağlam ,fonksiyonel,estetik ve ekonomik tasarımlar yapmak. Mimari Proje ile ilgili teknik çizim, modelleme, iç ve dış mekan tasarımı,2d ve 3d görselleştirme ilgi alanlarım içerisinde yer almaktadır.
Erkan Atpınar

Erkan Atpınar

Mimar · Üsküdar, İstanbul
Doğuş uni mimarlık bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim 3Ds max iç mekan cephe modelleme, autocad teknik çizim, photoshop işleri yapmaktayım. Bu programlarla alakalı işlerinizi düzgün ve kısa süre içerisinde yapabilirim.
Ersin Biderci

Ersin Biderci

Mimar · Üsküdar, İstanbul
MİMERS MİMARLIK VE DEKORASYON OLARAK İÇ DEKORASYON VE TADİLAT YAPMAKTAYIZ.KALİTEDEN ASLA ÖDÜN VERMEMEKTEYİZ.
Ece Özbek

Ece Özbek

Mimar · Üsküdar, İstanbul
Çeşitli proje ofislerinde, okul,cami, otel, konut,yurt,lojman,iş merkezi projelerinin tasarım ve uygulama süreçlerinde yer aldım. Bunlara ek olarak, iç mekan uygulamalarında ve tadilat projelerinde proje sorumlusu ve şantiye şefi olarak görev yaptım. Edindiğim bu tecrübeleri, butik ve keyifli işlerde, uygun bütçeler dahilinde, tasarım ve uygulama hizmeti vererek değerlendirmek istiyorum.
So Mimarlık

So Mimarlık

Mimar · Üsküdar, İstanbul
Okan TURAN Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2015 yılı mezunudur. Hem öğrenci kategorisinde hemde profesyonel kategorisinde bir çok yarışmalara katılmış ve katıldığı yarışmalarda ödülleri bulunmaktadır. 2015-2017 yıllarında A3 MİMARLIK bünyesinde tasarım, uygulama projeleri, eski eser projeleri (rölöve, restitüsyon, restorasyon), ruhsat takip ve uygulama aşamalarında görev almıştır. Daha sonrasında 2017 yılında İstanbul da So Stüdyo Mimarlık Himetleri kurmuştur. Konsept oluşturmada
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mehmet K.
Mimar   06/01/2021

İşlerinin Ehli mimarlar Gönül Rahatlığı ile işinizi TESLIM edebilirsiniz .çok memnun kaldık herşey için Teşekkür ederim.

         
Emre D.
Mimar   29/12/2020

Mesleğine hakim bir mimar tecrübeli ve çözüm odaklı çalışıyor karşısındaki insanın ne isteğini bilen biri ve güzel projeler üretiyor insani ilişkileri kuvvetli kibar ve vizyon sahibi beraber çalışmaktan mutlu oldum tüm projelerinize tavsiye ederim emeğine sağlık

         
Müşteri 1.
Mimar   19/12/2020

Saltuk bey ve ekibi inanılmaz istekli ve azimliler. Şirketin İş Geliştirme Uzmanı var ve proje detaylarını öğrenmek için hemen beni aradı ve yüzyüze görüşme ayarladık, örnek projelerini bana gönderdiler çok beğendim. Kendileriyle çalışmaktan mutluluk duyacağım. Proje bittikten sonra tekrar yorum yaparım.

         
Berna Ç.
Mimar   24/11/2020

Öncelikle Furkan bey çok ilgili bir mimar. Bütün evimin projesini baştan sona Tint mimarlık çizdi ve uygulamasını yaptı. Çok memnun kaldım. Kendilerine teşekkür ederim.

         
Tuygan Y.
Mimar   20/11/2020

Çok iyi niyetli ve işinin ehli bir mimar. Gerek ikili ilişkileri olsun gerekse işinde çok iyi niyetli ve işinin ehli birisi

         
Mustafa T.
Mimar   20/11/2020

Eczane kroki çizim işimiz vardı. Daha önce bu tarz işleri çok yaptığı için hiçbir sorun yaşamadan işlemlerimizi yaptık ve hızlı bir şekilde gerekenleri hazırlayıp teslim etti. Tekrar teşekkür ederiz 👍🏼

         
Egemen Ö.
Mimar   27/10/2020

Ergün Bey' e vermiş olduğu hizmet için teşekkür ederiz. Bir devlet kurumu için gerekli 1/100 kroki çizimini oldukça hızlı ve ekonomik bir şekilde gerçekleştirdiler. Bir başka işimizde görüşmek dileğiyle, iyi çalışmalar dileriz.

         
Fatih K.
Mimar   21/09/2020

Güzel çalışmalar , güzel insanların elinden çıkar . Değerli mimarıma güzel çalışması için teşekkürü borç biliyorum . Tecrübeli ve güler yüzlü çalışması için Bahriye hanıma ne kadar teşekkür etsek azdır . Fiyat olarak , iş olarak bizi hiç üzmedi . Farklı projelerde çalışmak dileğiyle . Her şey için sağol , bizim hatalarımız varsa affola . Çalışmak isteyen herkese tavsiye ediyorum . Sağlıklı ve mutlu kalın .

Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz