Hizmet Ver
Online İlkokul Özel Ders

4 İstanbul Üsküdar Online İlkokul Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Üsküdar civarında 289 Online İlkokul Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Üsküdar Online İlkokul Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online İlkokul Özel Ders için Üsküdar içinde toplam 289 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 304 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Üsküdar içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 299 kişi Üsküdar Online İlkokul Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Online İlkokul Özel Ders Öğretmeni

Elif Elmacı photo

Elif Elmacı

10.01.2022

Online İlkokul Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Sınıf öğretmenliği bölümünden mezunum. Bir kurumda mentör sınıf öğretmenliği yapıyorum. Aynı zamanda psikolojik danışmanlık ve rehberlik bölümünden de çift anadal yapıyorum. Orada da 4.sınıf öğrencisiyim. Daha önceden de ilkokul öğrencilerine ders verdim. Aynı zamanda bir ilkokul öğrencisine de...

Tuba Özdemir photo

Tuba Özdemir

04.12.2021

Online İlkokul Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Sınıf öğretmeniyim, çocuklarla iletişimim kuvvetli, online eğitimlerde de yüksek verimle ilerleyeceğimize inanıyorum :)

Özlem Beyazkoç photo

Özlem Beyazkoç

06.08.2021

Online İlkokul Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Merhaba Okul derslerine destek amacıyla ilkokul eğitimde yer alan tüm derslerden eğitim veriyorum. Okuma -yazma(müfredata göre elakin sistemi ),Türkçe, Matematik , Hayat Bilgisi ve Ingilizce derslerinde özel ders verdim. İsterseniz çocuğunuz için bireysel bir eğitim programı oluşturabiliriz....

Nilay Soyran photo

Nilay Soyran

14.05.2022

Online İlkokul Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde, Mimarlık Bölümünde okuyorum. 3. sınıftayım. Canayakın, ılımlı biriyim. Çocuklarla vakit geçirmeyi çok seviyorum. Okuldan kalan boş zamanlarımı değerlendirmek için uygulamaya kaydoldum. Eğer hizmet kriterlerim sizin için uygunsa tanışmayı çok isterim....

Begüm Demirkır photo

Begüm Demirkır

06.08.2021

Online İlkokul Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Geçmişimde üniversite sınavına hazırlanan öğrencilere matematik ve özellikle dil bilgisi alanında Türkçe dersleri vermişliğim bulunmaktadır. Yıldız Teknik Üniversitesi - Ekonomi Bölümü mezunuyum. Bir danışmanlık firmasında proje asistanı olarak çalışmaktaydım ancak şirket hayatının bana göre...

Nagihan Yüce photo

Nagihan Yüce

06.08.2021

Online İlkokul Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

7 yıldır ilkokul öğrencilerine etüt ve özel ders veriyorum. öğrencilerle aramızda güçlü bir bağ oluşuyor ve derslerime severek katılıyorlar. şuan derslere online şekilde devam ediyorum🌸

Sinan Akyol photo

Sinan Akyol

18.09.2021

Online İlkokul Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Kamu kurumunda ilkokul öğretmeni olarak çalışmaktayım. Adana Çukurova ve Seyhan’da ilkokul 1, 2, 3, 4. sınıf öğrencilerine, isteyene yüz yüze isteyene online özel ders verilir. Satranç özel ilgi alanımdır. Antrenör yardımcılıgı belgem vardır. İsteyene ve meraklısına satranç dersi verilir.

Kübranur Yaman photo

Kübranur Yaman

21.02.2022

Online İlkokul Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Türk-Alman Üniversitesi‘nde hukuk 2. sınıf öğrencisiyim. Güncel olarak bir ilkokul öğrencisine Almanca ve İngilizce dahil olmak üzere özel ders veriyorum. Çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunabileceğimi düşünüyorum.

Zeynep Ergun photo

Zeynep Ergun

12.12.2021

Online İlkokul Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Ben Zeynep Ergun. İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. Okuyorum ve aynı zamanda çalışmak istiyorum.

Ayşe Asena ACAR Acar photo

Ayşe Asena ACAR Acar

20.03.2022

Online İlkokul Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

İlkokul öğrencilerine özel okula destek, konuşma pratiği ve İngilizce'nin evde devamlılığını sağlamak adına dersler yapılır. Ders materyalleri öğrencinin ihtiyaçlarına özel olarak tarafımca hazırlanır.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Üsküdar Online İlkokul Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Üsküdar Online İlkokul Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online İlkokul Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online İlkokul Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online İlkokul Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online İlkokul Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online İlkokul Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online İlkokul Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online İlkokul Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Üsküdar Online İlkokul Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Üsküdar Online İlkokul Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 60 TL ile 120 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl