En İyi 10 Üsküdar İstanbul Psikolojik Danışman

4 Psikolojik Danışman Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Üsküdar civarında 75 Psikolojik Danışman hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Melike  Dişiçürük

Melike Dişiçürük

Psikolojik Danışman · Üsküdar, İstanbul
Psikolojinin eşsiz dünyasında kıpır kıpır, tutkulu ve heyecanlı kimliğimle yer alıyorum. Eklektik bakışaçısına sahibim fakat temel olarak Bilişsel Davranışçı Terapi ekolünü kullanıyorum.
Fatma Zehra Eşkil

Fatma Zehra Eşkil

Psikolojik Danışman · Kadıköy, İstanbul
Çalışmaya istekli, hızlı öğrenen, sorumluluk bilinci olan ve sorumluluk almayı seven, iletişimi güçlü, uyumlu bir ekip üyesiyim.
Canseli  Göl Yendi

Canseli Göl Yendi

Psikolojik Danışman · Beşiktaş, İstanbul
Çalışma ve Uzmanlık Alanları; Panik Bozukluk, Agorafobi ve Sosyal Kaygı Travma Sonrası Stres Bozukluğu Obsesif Kompulsif Bozukluk Yaygın Kaygı Bozukluğu Depresyon Aile ve Evlilik Sorunları
Başak Yıldırım

Başak Yıldırım

Psikolojik Danışman · Eyüp, İstanbul
Lisans: 2010-2014 yılları arası Giresun Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun oldum. Yüksek Lisans: 2015-2017 yılları arasında Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik alanında Master yaptım.
Ece Mengütay

Ece Mengütay

Psikolojik Danışman · Kadıköy, İstanbul
Değişimin, değişimi istemekle başladığına inanıyorum. Farkında olmak ise değişim için en büyük anahtar. Danışanlarımın kendilerini daha iyi anlamalarını sağlayacak etkili psikoterapi yöntemleri uyguluyorum ve hayatın getirdiği zorluklara karşı yeni duygu, düşünce ve davranış geliştirmeleri için onları teşvik ediyorum. Terapinin sihirli bir değnek gibi birdenbire sizi değiştiremeyeceğini unutmayın. Terapi, hem danışanın hem de danışanla ilgilenen kişinin sürece katılımını ve emek vermesini g
Abdurrahman Akpınar

Abdurrahman Akpınar

Psikolojik Danışman · Üsküdar, İstanbul
ABDURRAHMAN AKPINAR; 1993 Üsküdar doğumludur. Sakarya Üni­versitesi Eğitim Fakültesinden Sosyal Bilgiler Öğretmenliği bölümü ile Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden çift ana dal programı ile mezun oldu. İstanbul’da psikolojik danışmanlık hizmeti sunmaktadır. UYGULAYABİLDİĞİ PSİKOLOJİK TEST VE ÖLÇEKLERDEN BAZILARI Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri – MMPİ Goodenough-Harris İnsan Resmi Çizme Testi Bender-Gestalt Görsel Motor Algı Testi Durumluk-Sürekli Kaygı Envanteri Kohs Küple
Selin Korkmaz

Selin Korkmaz

Psikolojik Danışman · Üsküdar, İstanbul
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümü mezunuyum. 7 yıl boyunca ilk okul ve Rehberlik ve Araştırma Merkezlerinde çalıştım. Şu anda Rehberlik ve Araştırma Merkezinde görevimi yapmaktayım.
Özlem Kaya

Özlem Kaya

Psikolojik Danışman · Üsküdar, İstanbul
Psikoloji bölümü mezunuyum. Mesleki gelişimim ve bireysel çalışma alanım doğrultusunda Üsküdar Üniversitesi Üsküdar Üniversitesi Aile Danışmanlığı ve Beck Yönelimli Kognitif Terapi eğitimlerini aldım. Hayatınızda yaşadığınız bireysel ve aile temelli problemlerinize Bilişsel Davranışçı Terapi yöntemleriyle farklı açılardan bakmanızı sağlamak ve başa çıkamadığınız problemlerinizle içinizdeki gücü kullanarak başa çıkmanızı sağlamak için buradayım.
Feyza Çelen

Feyza Çelen

Psikolojik Danışman · Üsküdar, İstanbul
Merhaba, 2001 yılından itibaren Psikolojik Danışman olarak çalışmaktayım. Çocuk ve ergenlerle bireysel görüşmeler yapmakta, aile eğitimleri düzenlemekte, eğitimcinin eğitimi çalışmaları kapsamında hizmet vermekteyim. 2007 yılından itibaren Aile ve Çift Terapisi hizmeti sunmaktayım. Alanımla ilgili bir çok testi uygulayabilmek ve terapi sürecini devam ettirebilmek için gerekli sertifikasyona sahibim. Aynı zamanda yönetim ve insan kaynakları alanında doktora öğrencisiyim. Özel bir üniversiteni
Merve Azize Çelik

Merve Azize Çelik

Psikolojik Danışman · Kadıköy, İstanbul
Psikolojik Danışmanlık ve eğitim desteği özel eğitim gören ya da kaygı düzeyi yüksek olan çocuklarda/gençlerde oldukça önemlidir. Yaşamında ona plan çizmek, ilgi alanlarını keşfetmek, önemli kararlarında destek olmak, doğru teknikleri öğretmek, duygusal-sosyal ve akademik gelişimine destek olmak eğer bu alanlarda desteğe ihtiyacı varsa çok faydalı olacaktır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Semih T.
Psikolojik Danışman   22/11/2020

Ebru Hanım işinde çok başarılı bir insan. Sosyal fobi ile alakalı bir sorunum için kendisinden yardım aldım. Sürece başlamadan önce, daha önce bir deneyimim olmadığı için biraz mesafeliydim. Fakat zamanla, samimi ve içten yapısıyla birlikte anlatamadığım sorunlarımı anlatıp, birlikte çözüm bulduk. Şu an rahatsızlığımı atlatmış durumdayım. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

         
Metin A.
Psikolojik Danışman   04/11/2020

tuğçe hanım işini özveri ile yapan gizlilik ve etik kurallar çerçevesinde işini yapan bir psikolojik danışman kendisine gönül rahatlığı ile danışabilirsiniz .😉

         
Sena Y.
Psikolojik Danışman   08/10/2020

Hayatımda ilk kez psikolojik destek aldım. Kendimi çok iyi, ve rahatlamış hissediyorum. İlk defa bu kadar anlaşılmış hissettim. Üstümdeki yüklerden kurtulmuş arınmış hissediyorum.

         
Merve B.
Psikolojik Danışman   20/08/2020

Serday Bey'den yardım almak bana oldukça iyi geldi. Geçmişte takılı kaldığım şeyleri aşıp daha rahat şimdiyle ilgilenebilmemi sağladı. Zaman kısıtlaması olmaması sizin rahatça kendinizi ifade edebilmenizi sağlıyor. Ofis ortamında çalışmaması da gerilmenizi önlüyor. Yardım ve desteği için kendisine teşekkür ediyorum. Tekrar görüşmek üzere..

         
Begüm E.
Psikolojik Danışman   19/08/2020

Nurdan hanım cok zekı hafızası kuvvetlı ayrıntıları hıc atlamadan tıtızlıkle sızı takıp edıp dınlıyor. Profesyonellıgının dısında insani yönü sagduyusu harika. Çok ama çok memnunum

         
Dilara A.
Psikolojik Danışman   08/06/2020

Ufkumu açıp hayatıma yön verme konusunda bana yoldaş olduğu için ve beni dinleyip her konuda yardımcı olduğu için teşekkür ederim. Daha ilk seanstan kendimi iyi hissetmeme ve motivasyonumu arttırmamı sağladı. Harika birisi 🤩 Bu yolda yanınıza yoldaş arıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

         
Fiyaz T.
Psikolojik Danışman   01/05/2020

Çok hoş ve samimi bir destek aldım kendimi biraz daha rahatlamış hissediyorum sayenizde işini hakkıyla yapan bir psikolog teşekkür ederim ilginize

         
Oğuzhan Ü.
Psikolojik Danışman   16/04/2020

Feyza hanım çok sıcakkanlı anlayışlı enerjisiyle sizi motive eden ve sorununuzu geniş kapsamlı ele alan birisi çok memnun kaldım herkese tavsiye ediyorum.

Psikolojik Danışman hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz