Hizmet Ver
Rusça Özel Ders

3 İstanbul Üsküdar Rusça Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Üsküdar civarında 240 Rusça Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Üsküdar Rusça Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 240 Rusça Özel Ders Öğretmeni, Üsküdar içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 5 puan, Üsküdar içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Üsküdar içinde yazılan 64 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 468 kişi Üsküdar Rusça Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Üsküdar İstanbul Rusça Özel Ders

Diana V. photo

Diana V.

12.04.2022

Rusça Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Rusya vatandaşıyım. Evlilik dolayısı ile 10 seneye yakındır Turkiyede yaşıyorum. Rusya'dan (Moskova) Rusça öğretmenliği mezuniyetim bulunmaktadır. Rusyadayken çeşitli okullarda öğretmen olarak çalıştım. Uzun süredir burada da eğitimler vermekteyim. Öğrenme, yaş ve diğer pedagojik durumlardan dolayı...

Nurdan H. photo

Nurdan H.

01.10.2020

Rusça Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

İkinci ana dilim Rusça'dır. Rus dili ve edebiyatı mezunuyum. Sadece dil bilgisi ağırlıklı değil aynı zamanda konuşma becerilerini de geliştirmeye yönelik dersler veriyorum. Her seviyede öğrenci ile çalışabilirim.

Nina S. photo

Nina S.

31.01.2022

Rusça Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Aslen Rusum ve profesyonel Rusça eğitmeniyim, bu alanda 15 senelik iş tecrübesine sahibim. Kaliteli eğitim almak ve bu süreci sıkılmadan geçirmek isteyenlere eşlik etmeye hazırım

Irma K. photo

Irma K.

07.10.2021

Rusça Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Anadili Rusca, 5 sene ogretmenlik tecrubesi, Ingilizcesi ve Turkcesi olan bir ogretmenden ozel ders almak ister misiniz? Russian is my native, I've been teaching Russian for 5 years, yes, it's not an easy language but I'll make it easy for you. :)

Kristina B. photo

Kristina B.

08.09.2019

Rusça Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

İyi günler. Benim adım Kristina. Belarus Pedagoji Devlet Üniversitesinden mezun oldum. Psikoloji ve pedagoji alanında yüksek lisansımı tamamladım. Ana dilim Rusça ve rusça özel ders veriyorum. Beş yıldır Istanbul'da öğretmenlik yapıyorum. Türkçem size her konuyu anlatabilecek düzeydedir. Benimle...

Erida M. photo

Erida M.

21.04.2022

Rusça Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

5 yıldır Rusça eğitimi veriyorum. Üniversite mezunuyum. Milletim Rus. Hem okulda hemde birçok eğitim merkezlerinde Rusça öğretmenliği yaptım. Ayrıca birçok kişiye özel ders verdim. Farklı metodlar kullanarak derslerin verimli ve eğlenceli geçmesini sağlıyorum.

Azhar O. photo

Azhar O.

13.04.2020

Rusça Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Almaty ulusal tıp üniversitesi mezunuyum, Debrecen Egyetem'de Molecular Biology master'ı yapmaktayım. İngilizce ya da Rusça speaking ya da grammer anlamında yardım alabileceğiniz birini yapabileceğiniz birini arıyorsanız yardımcı olabilirim.

Orkun Ö. photo

Orkun Ö.

14.11.2019

Rusça Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

İstanbul Aydın Üniversitesi Rusça mütercim tercümanlık mezunuyum. Türk Hava Yolları nda sosyal CRM uzmanı olarak çalışmaktayım.

Ömer K. photo

Ömer K.

23.11.2021

Rusça Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

3 senelik Rusya hayatım ve Rusça yazdığım yüksek lisans tezimin ardından Rusça diline hakimiyetim ciddi bir düzeye gelmiştir. Benimle birlikte çalışmak isteyen herkesle verimli vakitler geçirerek dil seviyesini olabilecek en üst düzeye taşıyacağız.

Tuğçe Y. photo

Tuğçe Y.

27.08.2020

Rusça Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Merhaba, Erciyes Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Rusça ve ingilizce özel ders veriyorum. Ayrıca freelance çeviri işleri kabul ediyor olup, türkçe, edebiyat ve makale konularında da özel ders verebiliyorum. Yardımcı olabileceğim her konuda mesaj atmanız yeterli:)

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Üsküdar Rusça Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Üsküdar Rusça Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Rusça Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Rusça Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Rusça Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Rusça Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Rusça Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Rusça Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Rusça Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Üsküdar Rusça Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Üsküdar Rusça Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 200 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl