Hizmet Ver
Yazılım Özel Ders

3 Yazılım Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

469 Yazılım Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Yazılım Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Yazılım Özel Ders için toplam 469 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 476 yorum ve verilen 4.8 ortalama puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 2,011 kişi Yazılım Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Yazılım Özel Ders Öğretmeni

Salih Can Turan photo

Salih Can Turan

06.07.2021

Yazılım Özel Ders · Sarıyer, İstanbul

Sınavlara yardımcı veri yapıları ve programlama dillleri (Python, C, C++, Java) özel dersi verebilir proje ve ödevlerinize danışmanlık yapabilirim.

Erhan Duyku photo

Erhan Duyku

01.01.2022

Yazılım Özel Ders · Melikgazi, Kayseri

Merhabalar Python ve Makine Öğrenmesi üzerine yazılım geliştiriyorum.Sizlerin makine öğrenmesi projelerinizde veri madenciliği, makine öğrenmesi, projenin websitesi şeklinde yayınlanması vb konularda destek sağlayabilirim.

Tekin Topuz photo

Tekin Topuz

23.10.2019

Yazılım Özel Ders · Altındağ, Ankara

Ben Tekin TOPUZ. ODTÜ mezunu bilgisayar mühendisiyim. Kamu, özel ve freelance tecrrübelerimle ilgili duyduğunu functional , oop ve script dillerde size yardımcıı olabilirim. C, C++, C#, JAVA, Python, JS,PHP, SQL,Django,

Belma Belma photo

Belma Belma

18.02.2022

Yazılım Özel Ders · İzmit, Kocaeli

Bilgisayar eğitimi, algoritma, C,C++,C# programlama dersleri ve diğer programlama dersleri, bilgisayar olimpiyat dersleri, tübitak ve diğer projeler için proje danışmanlığı, uzaktan eğitim ile ders

Osman Bahadır Yılmaz photo

Osman Bahadır Yılmaz

09.01.2022

Yazılım Özel Ders · Edremit, Balıkesir

ODTÜ mezunuyum. LGS de ilk 100 de 3 derecem var. Kritik düşünme vve problem çözme konusunda destek veriyorum. İlköğretim, lise , üniversite fizik ve ilköğretim lise matematik geometri dersleri veriyorum. Körfezde başarılı olmanız için çaba harcıyorum.

İzzet Bozoğlu photo

İzzet Bozoğlu

14.04.2020

Yazılım Özel Ders · Etimesgut, Ankara

20 senedir yazılım uzmanı olarak çalışıyorum. Uzmanlık alanlarım C++, Java, C#, Python, PHP, ASP.NET MVC, Java EE, ORACLE, SQL SERVER, HTML, CSS, JS, jquery

İsmail Ersin photo

İsmail Ersin

18.06.2021

Yazılım Özel Ders · Menemen, İzmir

Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Mezunuyum. Şu anda Ege Üniversitesi Uluslararası Bilgisayar Enstitüsünde Doktora Çalışması yapıyorum. 17 yıldır yazılım eğitmenliği yapıyorum.

Rukiye Seçgin photo

Rukiye Seçgin

15.10.2021

Yazılım Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Marmara Üniversitesi Bilgisayar ve öğretim teknolojileri eğitimi bölümü mezunuyum. Şuan özel bir kurumda Bilgisayar Bilimleri ve Yazılım Öğretmeni olarak görev yapıyorum aynı zamanda 4 yıldır kariyerimi farklı şirketlerin bünyesinde Yazılım geliştirme, oyun geliştirme Web sitesi yapımı gibi...

İhsan Özge photo

İhsan Özge

23.09.2021

Yazılım Özel Ders · Çankaya, Ankara

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği mezunuyum. Bununla birlikte İşletme Lisans ve Yüksek lisans eğitimlerimi tamamladım. Evli ve iki çocuk babasıyım. Ankarada ikamet etmekteyim. Beş yılı aşkın yurt dışı tecrübem mevcuttur (ABD). Hobi olarak başlayan merakım yıllardır...

Muhammed Dinçer photo

Muhammed Dinçer

24.12.2021

Yazılım Özel Ders · Başakşehir, İstanbul

Yazılım Mühendisinden online yazılım dersleri. Proje odaklı ve şahsi bilgisayarınız üzerinden ilerleme.

Numan Kaya photo

Numan Kaya

29.03.2022

Yazılım Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Merhaba, Numan benim adım. Şuan Boğaziçi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri 3.sınıf öğrenciyim. Aynı zamanda aydır her hafta düzenli olarak İBB Teknoloji Atölyeleri'nde Python Kodlama Dili, Arduino ve Mobil Uygulama dersleri veriyorum. Bu dersler dışında bireysel olarak yine Python ve C++ özel...

Denizhan Soydaş photo

Denizhan Soydaş

06.07.2021

Yazılım Özel Ders · Çankaya, Ankara

Merhaba, Java ile yıllardır kodlama yapıyorum. Bir çok proje yaptım. OOP/NYP konseptlerine son derece hakimim. Veritabanlı projeler de yaptım. Size yardımcı olabileceğime eminim.

Burak Keten photo

Burak Keten

08.11.2021

Yazılım Özel Ders · Elazığ, Elazığ

Yapay zeka alanında çalışan genç bir mühendisim. Python öğrenmek isteyen her kesime özel olarak ilgilenip gelişimini sağlayabilirim.

Serkan Sağlam photo

Serkan Sağlam

06.10.2018

Yazılım Özel Ders · Maltepe, İstanbul

Southampton Üniversitesinde Elektrik Elektronik Mühendisliğinde doktora yapmaktayım. 2015-2018 yılları arasında MEB Uluslararası Robot Yarışmasında robot hakemi olarak görev aldım. 2018-2019 yılları arasında Sabancı Üniversitesi ile ortak yürütülen TUBİTAK projesinde çalıştım. Aynı zamanda...

Fatih Durmaz photo

Fatih Durmaz

23.09.2021

Yazılım Özel Ders · Pendik, İstanbul

C, C# ve C++ ile arayüz yazılımları geliştirmekteyim. C ile gömülü yazılım geliştirmekteyim. C# ve C++ ile masaüstü arayüz uygulamaları geliştirmekteyim. C++ Qt ile ilgileniyorum. C++ ile görüntü işleme de yapmaktayım. 3 yıldır yazılımla ilgileniyorum. Ayrıca linux ile de uğraşmaktayım. İstanbul...

Mertcan Kurtaran photo

Mertcan Kurtaran

20.03.2022

Yazılım Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

10 yıldır bankalarda yazılım sektöründe çalışıyorum, şu anda da bir bankada uygulama mimarı pozisyonunda görev yapmaktayım.

Ferhat Bora photo

Ferhat Bora

01.04.2022

Yazılım Özel Ders · Adalar, İstanbul

Elektronik kökenli yazılımcı. İngilizce ve Çince biliyor. Çin'de 5 yıl dış ticaret konusunda danışmanlık ve rehberlik tecrübesi var.

Meryem Mesiloğlu photo

Meryem Mesiloğlu

04.02.2021

Yazılım Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Marmara Üniversitesi Bilgisayar Ve Öğretim Teknolojileri Eğitmenliği mezunuyum. Aynı bölümde yüksek lisans yaptım. 6 yıllık öğretmenim. C programlama dili, Algoritma ve programlamaya giriş konusunda üniversite düzeyinde grup eğitimleri ve birebir ders veriyorum.

Öykü Bayramoğlu photo

Öykü Bayramoğlu

25.04.2022

Yazılım Özel Ders · Sarıyer, İstanbul

Merhabalar, ben Öykü. Koç Üniversitesi'nde Bilgisayar Mühendisliği doktorası yapıyorum. Aynı zamanda üç senedir Java programlama dersinde asistanlık yapıyorum ve daha önce bir yıl programalama özel dersi verdim. Python, Java ve C programlama dillerinde ders verebilirim.

Hasan Sezer Taşan photo

Hasan Sezer Taşan

27.06.2021

Yazılım Özel Ders · Sincan, Ankara

7'den 70'e herkesin anlayabileceği anlatımlarla yazılıma ilk adımınızı yeni "Yazılım Koçunuz" ile, yani benimle atın. Ben Sezer. Hacettepe Üniversitesinde Türk Halkbilim, Kırıkkale Üniversitesinde Bilgisayar Programcılığı bölümlerinde okuyorum. Hacettepe Üniversitesi Yapay Zeka Topluluğu Medya ve...

Çağlar Yeniyiğit photo

Çağlar Yeniyiğit

10.01.2022

Yazılım Özel Ders · Osmangazi, Bursa

Tüm nesnel programlama dillerinde özel ders ve Ödev yardımı. MsSQL, MySQL vb. Veritabanı yönetimi ve Ödev Yardımı.

İsmail Taha Aykaç photo

İsmail Taha Aykaç

12.09.2021

Yazılım Özel Ders · Çankaya, Ankara

10 yılı aşkın süredir yazılım sektöründe, kurumsal firmalara çözüm üretmekteyim. Çalıştığım yerlerde rutin iş faaliyetlerinin yanı sıra çalışanların eğitimi üzerine de çok vakit ayırdım. 100’ün üzerinde mühendisin gerek staj, gerek iş süreçlerinde eğitimlerine katkı sağladım.

Dr Mehmet Solmaz photo

Dr Mehmet Solmaz

08.09.2021

Yazılım Özel Ders · Çukurova, Adana

Programlcılık egitimi konusunda 20 yıllık akademik birikimim var. Üniversite dersleri veya özel konularda yüz yüze veya online egitim verebilirim.

Mustafa Dinç photo

Mustafa Dinç

08.09.2021

Yazılım Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Programlama üzerine 15 yıldan fazla zamandır farklı ölçekte yazdığım programlarla geniş bir tecrübeye sahibim. Bilkent Üniversitesi başta olmak üzere verdiğim Python eğitimleri ile de eğitim alanında tecrübe kazandım. Böylece eğitimlere devam ediyorum.

Burak Güvelioğlu photo

Burak Güvelioğlu

21.02.2022

Yazılım Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

4+ yıldır Robotik projelerde çalışıyorum. Şuan özel bir şirkette gömülü yazılım mühendisi olarak çalışmaktayım. Mikroişlemci, C, C++ konularında eğitim vermekteyim. Daha önce toplam 1 yıl kadar özel kurumlarda eğitim verdim. Türkiyede yapılan Teknofest yarışmasında 2 derecem bulunmaktadır.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Yazılım Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Yazılım Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Yazılım Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Yazılım Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Yazılım Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Yazılım Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Yazılım Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Yazılım Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Yazılım Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Yazılım Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Yazılım Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 500 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl