En İyi 10 Yenimahalle Asansör Bakım | Armut

En İyi 10 Yenimahalle Ankara Asansör Bakım

4 Asansör Bakım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Yenimahalle civarında 22 Asansör Bakım Servisi hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Arte  A.

Arte A.

Asansör Bakım · Altındağ, Ankara
Asansörleriniz en kısa zamanda ve en uygun fiyatlarla uygun hale getirilmesi amacıyla işimizi en güzel biçimde yapma gayesiyle burada bulunmaktayız.
Lıftcomp Asansör Ve Elektromekanik

Lıftcomp Asansör Ve Elektromekanik

Asansör Bakım · Çankaya, Ankara
Asansörünüz için rekabetçi fiyatlı, yetin personelle yüksek kalitede, hızlı ve kalıcı çözüm üreten, öncelikle işveren yararını gözeten, profesyonel, uluslararası akredite kuruluşlarca sertifikalandırılmış, asansör projelendirme, montaj, bakım ve arıza servis hizmeti. .
Canberk Asansör San.tic.ltd.şti

Canberk Asansör San.tic.ltd.şti

Asansör Bakım · Altındağ, Ankara
Asansör sektöründe tüm Türkiye ye hizmet veren firmamız 2002 yılında kurulmuş olup,uzman mühendis ve tekniker leri ile hizmet vermeye 7 24 hazır, kıymetli müşteri lerimizin sipariş lerini beklemektedir.
Ma Lift & Asansör

Ma Lift & Asansör

Asansör Bakım · Mamak, Ankara
FİRMAMIZ HER TİP VE KİLOGRAMDA ELEKTRİKLİ VE HİDROLİK ASANSÖRLERİN ARIZASI,MONTAJI,BAKIMI, REVİZYONU VE RUHSATLANDIRMA KONULARINDA FAALİYET GÖSTERMEKTEDİR. * UZAMAN EKİBİMİZLE GÜN GÜN HİZMET VERİLMEKTEDİR. * GECE E KADAR ARIZA VE ACİL MÜDAHALE EKİPLERİMİZ HAZIR DA BEKLEMEKTEDİR. ACİL SERVİS NUMARAMIZ SAĞLIK LI GÜNLER DİLERİZ.
Göksa Asansör

Göksa Asansör

Asansör Bakım · Keçiören, Ankara
Deneyimli kadro, anında hizmet ve üstün müşteri memnuniyetini hedef belirleyen firmamız Ankara içinde montaj,bakım,ruhsat eksiği ve revizyon hizmetlerini vermektedir. Sizlerle çalışmaktan memnuniyet duyar, iyi günler dileriz.
Logo Asansör

Logo Asansör

Asansör Bakım · Yenimahalle, Ankara
14 yıllık sektör tecrübesi, ISO 9001:2008, CE ve TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi ile Avrupa Birliği Standartlarında hizmet veren Firmamız; asansör, yürüyen merdiven ve engelli platformları konusunda profesyonel uzman kadrosu ile periyodik bakım, arıza, yeşil etiket alınması, modernizasyon, projelendirme ve montaj hizmetlerini, güvenli, hızlı ve ekonomik çözümler ile gerçekleştirmektedir.
Ünal Asansör

Ünal Asansör

Asansör Bakım · Yenimahalle, Ankara
ÜNAL ASANSÖR ve İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ FİRMAMIZIN GENEL TANITIMI Firmamız 1993 yılından bu yana her türlü tam otomatik asansör, hidrolik, montaj, revizyon, bakım, taahhüt işleri, ve kapı imalatı,pano imalatı,kabin imalatı,revizyon seti,tüm elektronik kartları, otomatik asansör butonları, son şeklini alana kadar kendi bünyesinde üretmekte ve faaliyetini sürdürmektedir. Kurulduğumuz yıldan bugüne kadar hizmet veren firmamız asansör kapı ve kabinleri de taban içi kaplamaya uygun renkte dükap süspansi
Lifter Mühendislik Asansör

Lifter Mühendislik Asansör

Asansör Bakım · Yenimahalle, Ankara
Asansör , asansör bakım , asansör onarım , asansör revizyon , asansör arıza , asansör ruhsat , asansör , ruhsat , eksikleri , yapımı , asansör montaj , asansör malzeme,Asansör projelendirme ve imalat safhalarında şantiye koşulları, müşteri taleplerini de göz önüne alarak en uygun tasarım ve imalat yapılmaktadır. Asansör kuyusu ve makine dairesi bulunmayan villa, eski bina yapıları için makine dairesiz asansörler, özürlü asansörleri, merdiven tırmanan özürlü platformları proje ve imalatınıda yür
Teknoturk Asansör

Teknoturk Asansör

Asansör Bakım · Yenimahalle, Ankara
TEKNOTURK ASANSÖR A.Ş. ANKARA MERKEZLİ KURUMSAL BİR FİRMA OLUP TÜRKİYE NİN BÜTÜN NOKTALARINA HİZMET VERMEKTEDİR. HİZMET KALİTESİ VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAKLI İLKELERİMİZ DOĞRULTUSUNDA GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ ÇALIŞMALARIMIZDA İNSAN SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİNE VERDİĞİMİZ ÖNEM, SEKTÖREL BAŞARIMIZIN KAYNAĞIDIR. ASANSÖRLE ALAKALI HER KONUDA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ OLMAYA HAZIRIZ.
Aspar Asansör

Aspar Asansör

Asansör Bakım · Yenimahalle, Ankara
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Erkan Kördal
Asansör Bakım   18/05/2019

Asansör için gerekli eksiklikleri söyledi ve hızlı şekilde bakım yapıldı. güler yüzlü işini bilen ehli usta bekir bey. Çok teşekkür ederim. Firması ile yıllık bakım anlaşma imzaladık.

         
Ali K
Asansör Bakım   14/05/2019

Tecrübeli ve güler yüzlü personeli sayesinde yaşadığımız problemleri kısa sürede kalıcı çözüm ürettikleri için site yönetimimiz adına elsco asansör firması ve personellerine sonsuz teşekkürler

         
Ali Yigit
Asansör Bakım   14/05/2019

Hizmet super guler yuzlu kisiler hizmet vermektedir asansor suan gayet iyi calidiyo ve cok uygun fiyat tavsiye ederimm.

         
Selçuk Gencer
Asansör Bakım   10/05/2019

Gelen teklifler sonucu Metyıl asansörde karar kıldık. Bakımlarımızı eksiksiz yaptılar, personeli de gayet bilgili. Aldığımız hizmetten memnun kaldık.

         
Ömer Demirel
Asansör Bakım   29/04/2019
gallery thumbnail

Verilen rapor doğrultusunda işi en kısa sürede ve ücret olarakta çok uygun bir fiyata yaptılar müşteri memnuniyetiz ve güler yüzünüz için çok teşekkür ederim

         
Başak Gül
Asansör Bakım   25/03/2019

Revizyon işini kısa sürede tamamlayarak 2 asansörüme de yeşil etiket aldılar, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

         
İlhami Kahraman
Asansör Bakım   17/01/2019

Arkadaşlar o kadar hızlı ki, internetten teklifi oluşturdum,5 dakikaya döndüler hemde kaç kişi ilk gelen gala burak bey oldu... sağolsun çok ilgili,bilgili,güleryüzlü... diğer arayanlarında aynı yapıda olduklarını düşünüyorum... teşekkürler...

         
metin özer
Asansör Bakım   10/12/2018

Settar usta işini gerçekten iyi yapan verdiği hizmetin arkasında duran birisi. Asansörümüz sürekli ses yapıyordu. Onu düzeltmesini istememize rağmen kendisi halletmiş bunun içinde ayrıca teşekkür ederiz.

Asansör Bakım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz