En İyi 10 Yenimahalle Asansör Bakım | Armut

En İyi 10 Yenimahalle Ankara Asansör Bakım

4 Asansör Bakım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Yenimahalle civarında 23 Asansör Bakım Servisi hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Esra K.

Esra K.

Asansör Bakım · Yenimahalle, Ankara
Kendi bünyemizde kurmuş olduğumuz eğitimli ekibimiz ile birlikte bu işe başladığımızda önce can güvenliği ve kalite olmalı dedik ve şuan görüyoruz ki, doğru bir başlangıç yapmış olmamız bize çok değerli müşterilerle birlikte çalışma imkanları sunmakta. Hep daha iyisinin yapılabileceğine inanarak başladığımız işimizde yıllardır tam kadro hala kaliteden ödün vermeden devam edebilmenin gururunu yaşıyoruz. Dileriz bir gün sizlerle de çalışma fırsatımız olur.
Arte  A.

Arte A.

Asansör Bakım · Altındağ, Ankara
Asansörleriniz en kısa zamanda ve en uygun fiyatlarla uygun hale getirilmesi amacıyla işimizi en güzel biçimde yapma gayesiyle burada bulunmaktayız.
Canberk Asansör San.tic.ltd.şti

Canberk Asansör San.tic.ltd.şti

Asansör Bakım · Altındağ, Ankara
Asansör sektöründe tüm Türkiye ye hizmet veren firmamız 2002 yılında kurulmuş olup,uzman mühendis ve tekniker leri ile hizmet vermeye 7 24 hazır, kıymetli müşteri lerimizin sipariş lerini beklemektedir.
Eska Asansör

Eska Asansör

Asansör Bakım · Çankaya, Ankara
5 yılı aşkın süredir sektörde olan firmamız Ankara merkezli olarak hizmet vermektedir. Sektörde Asansör Montajı,bakımı,tamiri ve revizyonu konusunda önde gelen ESKA ASANSÖR bu anlamda birçok ilke imza atmıştır. Asansör sektörü bizim için bir araç değil, bizim mesleğimizdir. Bunu 25 yılı aşkın süredir birlikte çalıştığımız firmalarla kanıtlamaktayız. Siz değerli müşterilerimizi de modern, genç ve dinamik olan bu ailede görmek istemekteyiz.
Lıftcomp Asansör Ve Elektromekanik

Lıftcomp Asansör Ve Elektromekanik

Asansör Bakım · Çankaya, Ankara
Asansörünüz için rekabetçi fiyatlı, yetin personelle yüksek kalitede, hızlı ve kalıcı çözüm üreten, öncelikle işveren yararını gözeten, profesyonel, uluslararası akredite kuruluşlarca sertifikalandırılmış, asansör projelendirme, montaj, bakım ve arıza servis hizmeti. .
Ma Lift & Asansör

Ma Lift & Asansör

Asansör Bakım · Mamak, Ankara
FİRMAMIZ HER TİP VE KİLOGRAMDA ELEKTRİKLİ VE HİDROLİK ASANSÖRLERİN ARIZASI,MONTAJI,BAKIMI, REVİZYONU VE RUHSATLANDIRMA KONULARINDA FAALİYET GÖSTERMEKTEDİR. * UZAMAN EKİBİMİZLE GÜN GÜN HİZMET VERİLMEKTEDİR. * GECE E KADAR ARIZA VE ACİL MÜDAHALE EKİPLERİMİZ HAZIR DA BEKLEMEKTEDİR. ACİL SERVİS NUMARAMIZ SAĞLIK LI GÜNLER DİLERİZ.
Umut Asansör

Umut Asansör

Asansör Bakım · Mamak, Ankara
Merhabalar apartmanınızda / sitenizde bulunan asansörlerden memnun değilseniz uygun fiyat garantisi ile sizleri memnun etmek için elimizden geleni yaparız yerimiz Mamak ta olup / ücretsiz arıza servisimiz bulunmaktadir . www.umutasansor.net İletişim : ()
Anka Tech Asansör

Anka Tech Asansör

Asansör Bakım · Etimesgut, Ankara
Uzun zamandır sektörde edindiğimiz tecrübelerimiz ile siz değerli müşterilerimizin taleplerini eksiksiz karşılamak, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışını ilke edinerek sizlere en iyi hizmeti vermek için buradayız.
Logo Asansör

Logo Asansör

Asansör Bakım · Yenimahalle, Ankara
14 yıllık sektör tecrübesi, ISO 9001:2008, CE ve TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi ile Avrupa Birliği Standartlarında hizmet veren Firmamız; asansör, yürüyen merdiven ve engelli platformları konusunda profesyonel uzman kadrosu ile periyodik bakım, arıza, yeşil etiket alınması, modernizasyon, projelendirme ve montaj hizmetlerini, güvenli, hızlı ve ekonomik çözümler ile gerçekleştirmektedir.
Lifter Mühendislik Asansör

Lifter Mühendislik Asansör

Asansör Bakım · Yenimahalle, Ankara
Asansör , asansör bakım , asansör onarım , asansör revizyon , asansör arıza , asansör ruhsat , asansör , ruhsat , eksikleri , yapımı , asansör montaj , asansör malzeme,Asansör projelendirme ve imalat safhalarında şantiye koşulları, müşteri taleplerini de göz önüne alarak en uygun tasarım ve imalat yapılmaktadır. Asansör kuyusu ve makine dairesi bulunmayan villa, eski bina yapıları için makine dairesiz asansörler, özürlü asansörleri, merdiven tırmanan özürlü platformları proje ve imalatınıda yür
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Selim İncegül
Asansör Bakım   13/07/2019

Geldiler asansörün herşeyini çok güzel şekilde yaptılar,müsterilerini fazladan masrafa sokmaya çalısmıyorlar.Hem ekonomik hem kaliteli hizmet verdiler.Çok memnun kaldım bakımıda bu arkadaşlara yaptırmaya karar verdik.

         
Erkan Kördal
Asansör Bakım   18/05/2019

Asansör için gerekli eksiklikleri söyledi ve hızlı şekilde bakım yapıldı. güler yüzlü işini bilen ehli usta bekir bey. Çok teşekkür ederim. Firması ile yıllık bakım anlaşma imzaladık.

         
Ali Yigit
Asansör Bakım   14/05/2019

Hizmet super guler yuzlu kisiler hizmet vermektedir asansor suan gayet iyi calidiyo ve cok uygun fiyat tavsiye ederimm.

         
İsmail Bayır
Asansör Bakım   03/05/2019

Settar bey, bu işin çekirdeğinden yetişme, diyaloğu güçlü, işini profesyonel şekilde yapan bir abimiz. Biz gayet memnunuz tavsiye ederiz.

         
Adil Aydın
Asansör Bakım   03/05/2019

Süper makul fiyat harika hizmet derhal sözleşme yaptık. Referanslar pozitif teşekkür ederiz .Herkese tavsiye edrim.

         
Başak Gül
Asansör Bakım   25/03/2019

Revizyon işini kısa sürede tamamlayarak 2 asansörüme de yeşil etiket aldılar, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

         
İlhami Kahraman
Asansör Bakım   17/01/2019

Arkadaşlar o kadar hızlı ki, internetten teklifi oluşturdum,5 dakikaya döndüler hemde kaç kişi ilk gelen gala burak bey oldu... sağolsun çok ilgili,bilgili,güleryüzlü... diğer arayanlarında aynı yapıda olduklarını düşünüyorum... teşekkürler...

         
metin özer
Asansör Bakım   10/12/2018

Settar usta işini gerçekten iyi yapan verdiği hizmetin arkasında duran birisi. Asansörümüz sürekli ses yapıyordu. Onu düzeltmesini istememize rağmen kendisi halletmiş bunun içinde ayrıca teşekkür ederiz.

Asansör Bakım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz