Hizmet Ver
3D Tasarım

4 3D Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.972 3D Tasarımcı hizmet vermeye hazır.

3D Tasarım için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 1.972 3D Tasarımcı en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4,7 puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Yazılan 1.377 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 413 kişi 3D Tasarım için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 3D Tasarımcı

Kamuran C. photo

Kamuran C.

03.06.2022

3D Tasarım · İlkadım, Samsun

Ben Kamuran Çulha. D Görselleştirme ve Animasyon yapmaktayim. D mimari çizim yapmaktayim. Projelerinizde D ihtiyaciniz olursa yardimci olmak isterim. Memnuniyet önceliğimdir.

Eda S. photo

Eda S.

10.03.2024

3D Tasarım · Çankaya, Ankara

Odtü’de son sınıf olarak mimarlık eğitimi almaktayım, rhino başta olmak üzere 3d modelleme ve çizim programlarına fazlasıyla hakimim. Modelleme, çizim, tasarım desteği, özel ders gibi konularda hizmet verebilirim.

Muhsin Ş. photo

Muhsin Ş.

25.06.2022

3D Tasarım · Beşiktaş, İstanbul

Solidworks ileri düzey hakimim. Solid cam kısmına da hakimim. Solidde saç şekillendirme, stres testi konularında uzmanım. Tasarım ve modellerimizi gerçekleştirebiliriz.

Timuçin T. photo

Timuçin T.

21.08.2021

3D Tasarım · Bakırköy, İstanbul

Her türlü iki boyutlu çiziminiz veya hayalinizdeki görseller 3 boyutlu model çizimlerine dönüştürülür. 3 boyutlu çizimlerden de imalat paftalarına ve render görsellerine dönüştürülür.

KAYMAZ MİMARLIK photo

KAYMAZ MİMARLIK

10.09.2023

3D Tasarım · Haliliye, Şanlıurfa

Yaptığımız işler bizi anlatan en güzel yazılardır bizimle çalışmak için bizi ziyaret edin ;) https://kaymazmimarlik.com/ , https://www.instagram.com/kaymazmimarlik/

Erhan Ç. photo

Erhan Ç.

15.03.2022

3D Tasarım · Beşiktaş, İstanbul

İmalat firmasında Ar&Ge Ve reverse olarak görev yapmaktayım, lazer tarama cihazıyla tersine mühendislik gerçek bir modelden sanal ortama aktarım veya istenilen bir ürünün sıfırdan tasarımdan imalata kadar bütün süreçlerine hakimim, yaptığım tasarımlar, imalata uygun tasarımlardır.

Blu M. photo

Blu M.

21.08.2021

3D Tasarım · Kadıköy, İstanbul

Merhabalar, Biz Blu mimarlık olarak mimari tasarım 3d ve görselleştirme projelerinizde size yardımcı olabiliriz. armut.com sayfamız üzerinden çalışma örneklerimiz bazıları inceleyebilirsiniz. Size daha detaylı projelerimizi ve çalışmalarımı iletmemizi istersemiz www.blumimarlik.com adresi üzerinden...

Ömer Ö. photo

Ömer Ö.

11.03.2022

3D Tasarım · Etimesgut, Ankara

17 yıldır 3d sektöründeyim. Yıllardır mimarlara, dekorasyon işiyle uğraşanlara ve kendini geliştirmek isteyen herkese 3ds max eğitimleri veriyorum. Ayrıca yine mimarlara, müteahhitlere, mobilya ve dekorasyon işi yapanlara yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere freelance işler yapıyorum. Portfolyomu...

Mypeker M. photo

Mypeker M.

03.07.2024

3D Tasarım · Yenişehir, Mersin

Mimar ve İç Mimar ekibimizle 3d görsel, plan, teknik çizimler ve uygulama detayları

Ömer G. photo

Ömer G.

26.07.2022

3D Tasarım · Beykoz, İstanbul

Güney Mimarlık Ve Mühendislik son derece yetenekli, deneyimli ve ödüllü mimar ve tasarımcılardan oluşan bir ekiptir. Şirketimiz ' dan beri Türkiye' deki müşterilerine mimari hizmetler alanında lider sağlayıcıdır. Her talebe özen gösteriyoruz. Mimari D modelleme hizmeti vermekteyiz. Uzmanlarımız...

Mustafa B. photo

Mustafa B.

18.04.2022

3D Tasarım · Bağcılar, İstanbul

Sizlere grafik tasarım konusunda hizmet vermekteyim. 6 senedir bu sektörün içideyim. Her türlü kurumsal kimlik, logo, ambalaj tasarımı, 3d modelleme vs. konularda sizlere hizmet verebilirim.

Hasan Basri B. photo

Hasan Basri B.

21.06.2024

3D Tasarım · Altındağ, Ankara

Autocad, 3ds max, sketcup, photo shop mimari modelleme teknik çizim gerçekçi render

Arash N. photo

Arash N.

21.08.2021

3D Tasarım · Şişli, İstanbul

Araş Namazi kurmuş olduğu TA Design bünyesinde henüz yapılmamış ve hayata geçirilmemiş projeleri hayata geçirilecek olan hallerine neredeyse birebir gerçeklikte ve detayda model,render ve animasyon hizmeti vermekte olan profesyonel bir internet firmasıdır.TA Design daha çok mimari görselleştirme ve...

Esma Gül Ö. photo

Esma Gül Ö.

18.05.2024

3D Tasarım · Tuzla, İstanbul

Merhaba. İşimi profesyonellikle ve severek yapan bir mimarım. Kendimi yeni projelerle geliştirmek istiyorum.

Ömer Faruk K. photo

Ömer Faruk K.

04.07.2024

3D Tasarım · Beylikdüzü, İstanbul

İyi derecede REVIT-AUTOCAD-SKETCHUP VE LUMION bilgisine sahibim. Karşılıklı anlayışla işleri kısa sürede halledebiliriz.

Mustafa A. photo

Mustafa A.

21.08.2021

3D Tasarım · Selçuklu, Konya

3 Boyutlu Harikalar: Ürünlerinizi hayal gücünüzdeki gibi gerçeğe dönüştürüyoruz! Her detayı titizlikle işleyerek, üç boyutlu tasarımlarınızı muhteşem bir şekilde hayata geçiriyoruz. Gerçekçi İmalat: Tasarımlarınızı gerçeğe dönüştürme konusunda uzmanız! İster reçine, sabun, mum gibi ürünlerinizi...

Oğulcan Ç. photo

Oğulcan Ç.

07.12.2023

3D Tasarım · Maltepe, İstanbul

Mekatronik mühendisiyim. Tasarım konusunda kendimi geliştirdim. Mekanik alanda uzmanlaştığım kadar elektronik ve otomasyon alanında kendimi geliştirdim. Teknik her konuda yardım edebilirim

BeTa D. photo

BeTa D.

19.04.2024

3D Tasarım · Beyoğlu, İstanbul

Makina, tesis tasarım ve imalatı, Çizim ve analizi Mühendislik hizmetleri, Proje çizimi

Harun Y. photo

Harun Y.

21.08.2021

3D Tasarım · Bağcılar, İstanbul

Makine mühendisiyim. Solidworks, Autocad, Inventor, Catia ve Keyshot sketchup cinema4d blender Lumion gibi programları profesyonel olarak kullanabiliyorum.

Esma K. photo

Esma K.

05.09.2023

3D Tasarım · Buca, İzmir

ODTU mimarlık 2013 yılı mezunuyum. 7 yıl özel bir şirkette çalıştım.3 yıldır kendi şirketimde çalışmaya devam ediyorum. Daha önce hastane , villa,ofis ve toplu konut projeleri çizdim. Proje, tasarım, konsept, iç mimari, görselleştirme, 3d modelleme, katolog alanlarında hizmet verebilirim.

Cihat B. photo

Cihat B.

20.07.2022

3D Tasarım · Çukurova, Adana

Bir Makina Mühendisi olarak  her zaman uygulamalı ve sonuç odaklı olmayı hedeflemekteyim.  Eğitim hayatı boyunca kendimi teknolojini gelişmesine paralel bir şekilde üniversite de aldığım eğitimin dışında da geliştirme fırsatını buldum. Takım çalışması içerisinde Uluslararası yarışmalara katıldım ve...

Mustafa D. photo

Mustafa D.

28.05.2024

3D Tasarım · Karşıyaka, İzmir

Proje Mühendislik Danışmanı : 3D Tasarım (CAD) , CNC Program Hazırlama (CAM) , Mühendislik Hesaplamaları (CAE) , Sonlu Elemanlar Analizi (FEA) , Hidrodinamik Akış Analizi (CFD) , Makina Çalışma Simülasyonları (Dynamic Simulation) , Foto Realistik Görsel Resim Hazırlama (RENDER) , Sanal Video...

Emin D. photo

Emin D.

21.08.2021

3D Tasarım · Yenimahalle, Ankara

Merhabalar, 3 boyutlu modelleme ve imalata yönelik teknik çizimlerin hazırlanması işlerinde profesyonel bir çalışma istiyorsanız, kesinlikle doğru kişiyle muhatap olmaktasınız. Yeter ki siz hayallerinizi paylaşın.

Çebi Mobilya Tasarım San Tic photo

Çebi Mobilya Tasarım San Tic

06.07.2024

3D Tasarım · Eyüp, İstanbul

Bütün tasarım ihtiyaçlarınızı, bu alanda uzun yıllar tecrübe ve deneyim ile gerçeğe ( uygulanabilirliğe) en yakın şekilde bir mimarın elinden hayalinizdeki tasarıma ulaşabilirsiniz.

Abdulkadir H. photo

Abdulkadir H.

29.07.2023

3D Tasarım · Talas, Kayseri

Uzun bir süreden beri 3d üzerine çalışmalarımı fotoğrafçılık ile ilgili bilgilerimi kullanarak sürdürmekteyim. İç mekan modelleme ve görselleştirme üzerine sonuçlandırmış olduğum bir çok iş mevcuttur. Uygun fiyat ve hızlı teslimat ile projelerinizi en iyi şekilde size teslim edebilirim.

Bekir A. photo

Bekir A.

29.05.2024

3D Tasarım · Mamak, Ankara

Dilediğiniz Endüstriyel Ürünleri veya hayata geçmesini istediğiniz fikirlerinizi tasarlayabilir, ürün render görsellerini hazırlayabilirim.

Mina Ç. photo

Mina Ç.

10.06.2022

3D Tasarım · Sarıyer, İstanbul

Italyan lisesinden mezun oldum. Türkçe hariç 4 dilim bulunmakta. size yardımcı olmak çok isterim.

Osman B. photo

Osman B.

02.06.2024

3D Tasarım · Karabağlar, İzmir

Siz değerli müşterilerimizin 2d ve 3d çizim ihtiyaçlarınızı karşılamaktan memnuniyet duyarız

Merve U. photo

Merve U.

19.03.2024

3D Tasarım · Gaziemir, İzmir

Merhaba , Ben Mimar Merve UZUN. 7 yıldır mimarlık yapmaktayım. Görselleştirme , teknik çizim ve animasyon konusunda ileri seviyede deneyimim bulunmaktadır.

Mahmut Sami Ö. photo

Mahmut Sami Ö.

21.12.2022

3D Tasarım · Yenimahalle, Ankara

Odtü makina öğrencisi, prusa i3 steel 3d yazıcı. Solidworks,t tinkercad, 3d builder vb. uygulamalardan tasarımlar yaparak baskılar aldım. Halihazırda startup medical şirketinde 3d prototip üretiminde görev alıyorum.

Mete Y. photo

Mete Y.

09.11.2023

3D Tasarım · Gebze, Kocaeli

Vermiş olduğum hizmet üzerine +10 yıllık bir ürün modelleme ve tasarım tecrübesine sahibim ve bu alanda özel bir firmada uzman tasarımcı statüsü ile çalışmaktayım almış olacağınız hizmette ise bütün isteklerinize üretime yönelik anında çözümler üretip dilediğiniz tasarımı gerçekleştirmenize...

DESSARTIVE photo

DESSARTIVE

21.08.2021

3D Tasarım · Selçuklu, Konya

*Bir heves ile öğrenmiş olduğum 3D Modelleme programlarını armut.com ile kazanca çevirdim. *Endüstriyel ve Mimari Modelleme taleplerinizi uygun ve kaliteli bir hizmet ile sizlere teslim edebilirim. Dilerseniz tasarımları 3D animasyon ile hareketlendirebilirim. *Çalışmalarımı taleplerinize göre...

Boyak Tasarım Ticaret photo

Boyak Tasarım Ticaret

07.12.2023

3D Tasarım · Beylikdüzü, İstanbul

10 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz Tasarım,çizim ve 3d baskı alanında en profesyonel şekilde hizmet vermekteyiz. Kalite hiçbir zaman tesedüf değildir.

Mert A. photo

Mert A.

16.10.2023

3D Tasarım · Talas, Kayseri

Modelleme konusunda 8 yıllık tecrübesiyle profesyonel bir ekibiz. 3d modelleme konusunda büyüklü küçüklü bir çok firmaya hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz. websitemiz:imagine3dstudio.co

Yağmur Ü. photo

Yağmur Ü.

23.08.2023

3D Tasarım · Narlıdere, İzmir

İstekleriniz doğrultusunda çizim ve tasarımlarınızı gerçekleştiririm, size revize hakkı tanırım.

Make Proje photo

Make Proje

21.08.2021

3D Tasarım · Haliliye, Şanlıurfa

Instagram:make_proje İÇ MEKAN TASARIMI MİMARİ PROJE ÇİZİMİ HER TÜRLÜ DEKORASYON İŞİ 3D MODELLEME VE ÇİZİMLERİ

Nisan T. photo

Nisan T.

12.05.2023

3D Tasarım · Tepebaşı, Eskişehir

Merhabalar. eskişehir teknik üniversitesi endüstriyel tasarım mezunuyum. istediğiniz tasarımı yapabilirim. ayrıca armutta bu zamana kadar endüstriyel tasarım, modelleme, render, mockup, sunum, broşür tasarım, logo, poster, davetiye, fotoğraf manipülasyon, ambalaj tasarım, tabela tasarım gibi...

Osman G. photo

Osman G.

24.03.2022

3D Tasarım · Muratpaşa, Antalya

Merhaba ben Osman. Profesyonel olarak iç mimarlık yapmaktayım. Bununla birlikte freelance 3D tasarım, render ve iç mimari danışmanlık hizmeti sunmaktayım. Severek yaptığım bu meslekte sizlerin hallerini gerçekleştirmekten mutluluk duyuyorum. 😌

Ephesus Proje photo

Ephesus Proje

06.02.2024

3D Tasarım · Yunusemre, Manisa

Merhaba, ben Yavuzhan SENCU . Mimari tasarımın gücüne inanan bir mimarım. Her projede, işlevselliği ve estetiği mükemmel bir dengeyle birleştirerek insanların yaşam deneyimini zenginleştirmeyi hedefliyorum. Sürdürülebilirlik ve yenilik, tasarımlarımın temelidir. Her yapı, çevreye duyarlı bir...

Abdullah Samet Y. photo

Abdullah Samet Y.

13.11.2023

3D Tasarım · Gebze, Kocaeli

Merhaba Ben Abdullah. Mekatronik mühendisiyim. Mekanik tasarım konusunda solidworks den size yardımcı olabilirim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta 3D Tasarım Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

3D Tasarım ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde 3D Tasarım talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! 3D Tasarım için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- 3D Tasarım talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  3D Tasarım taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. 3D Tasarım talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin 3D Tasarım için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- 3D Tasarım hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta 3D Tasarım fiyatları ne kadar?

  Armut'ta 3D Tasarım fiyatları, talep detayına göre 150 TL ile 12.000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl